illy Francis X7.1 čierny-25%
195,27 € 144,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kávovar Illy X7.1 v čiernej farbe a modernom príťažlivom dizajne od renomovaného talianskeho architekta Luca Trazzi. Využíva pokročilú technológiu, ktorá umožňuje jednoduchšiu a rýchlejšiu prípravu espressa a cappuccina. Vďaka novej metóde Iperespresso ponúka tú najlepšiu kávu s intenzívnou arómou. Vložením jednej kapsule si tak pripravíte kvalitné espresso priamo do vašej šálky bez akéhokoľvek styku s kávovarom.

illy Francis X7.1. biely-20%
195,27 € 155,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Kávovar Illy X7.1 v bielej farbe a modernom príťažlivom dizajne od renomovaného talianskeho architekta Luca Trazzi. Využíva pokročilú technológiu, ktorá umožňuje jednoduchšiu a rýchlejšiu prípravu espressa a cappuccina. Vďaka novej metóde Iperespresso ponúka tú najlepšiu kávu s intenzívnou arómou. Vložením jednej kapsule si tak pripravíte kvalitné espresso priamo do vašej šálky bez akéhokoľvek styku s kávovarom.

illy Francis X7.1. červený-25%
195,27 € 145 €

Posledný kus za túto cenu!

Kávovar Illy X7.1 v červenej farbe a modernom príťažlivom dizajne od renomovaného talianskeho architekta Luca Trazzi. Využíva pokročilú technológiu, ktorá umožňuje jednoduchšiu a rýchlejšiu prípravu espressa a cappuccina. Vďaka novej metóde Iperespresso ponúka tú najlepšiu kávu s intenzívnou arómou. Vložením jednej kapsule si tak pripravíte kvalitné espresso priamo do vašej šálky bez akéhokoľvek styku s kávovarom.

illy Francis X9 chróm

illy Francis X9 chróm

Hodnotenie: 4,3
214,83 € 189,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový kávovar Illy X9, navrhnutý talianskym hercom Cosimo Fusco, s inovatívnym dizajnom je výnimočný v každom detaile. Unikátny elipsoidný tvar a chrómovaný hliníkový povrch premieňa tento domáci spotrebič v súčasť vášho dizajnového interiéru. Vďaka vybaveniu dotykovou technológiou v prednej časti kávovaru dochádza k intuitívnemu ovládaniu voľby medzi espressom a espressom lungo.

illy Espresso ESE pody 200 ks
54,50 € 0,27 €/ks

Illy Espresso je porciovaná káva v ESE podoch, vďaka ktorým je príprava kávy rýchla a bez nutnosti upratovania. Stredne pražená káva má bohatú a vyváženú chuť s tónmi karamelu a čokolády.

illy Kapsule iperEspresso Normal 21 ks
10,40 €

Moderný, rýchly a čistý spôsob prípravy špičkovej kávy. Kapsule iperEspresso zaistia profesionálnu prípravu lahodnej šálky espressa. Obsah kofeínu max. 1,5 %.

illy Zrnková káva 250 g-29%

illy Zrnková káva 250 g

Hodnotenie: 4,7
11 € 7,80 €

Zrnková káva pre prípravu špičkového espressa s obsahom kofeínu menej ako 1,5 %.

illy Zrnková káva bez kofeinu 250 g
10,99 € 9,50 €

Nameľte si sami prvotriednu kávu a pritom bez kofeínu! Ak si chcete vychutnať šálku povzbudzujúcej kávy Illy bez kofeínu, môžete si zrnká sami namlieť a zaistiť tak maximálnu čerstvosť a arómu. S obsahom kofeínu mene ako 0,05 %.

illy Kapsule iperEspresso Dark 21 ks
10,40 €

Moderný, rýchly a čistý spôsob prípravy špičkovej intenzívnej kávy. Kapsule iperEspresso zaistia profesionálnu prípravu lahodnej šálky espressa. Obsah kofeínu max. 1,5 %.

illy Kapsuly iperEspresso Lungo 21 ks
10,50 €

Máte radi väčšie espresso? Kapsula Lungo sú tým správnym riešením. Moderný, rýchly a čistý spôsob prípravy špičkovej kávy. Kapsule iperEspresso zaistia profesionálnu prípravu lahodnej šálky espressa. Obsah kofeínu max. 1,5 %.

illy Espresso Dark ESE pody 18 ks
7,10 € 0,39 €/ks

Porciovaná káva Illy Espresso Dark v praktických ESE podoch prešla dlhším pražením, ktorým získala intenzívnu plnú chuť s hlbokými tónmi kakaa. Hodí sa na prípravu všetkých kávových špecialít.

illy Kapsule iperEspresso Monoarabica Brasile
10,60 €

Lahodná káva 100% Arabica vybraná na základe pôvodu. Káva je z oblasti Brazílie – Cerrado Mineiro. Intenzívna aróma s nádychom čokolády. Vyvážená horkosť a kyslosť. Balenie obsahuje 21 porcií kávy.

illy Zrnková káva Monoarabica Brazil 250 g
9,96 € 8,90 €

Pražená zrnková káva značky ILLY, 100% Arabica vybraná na základe pôvodu, Oblasť: Brazília, Cerrado Mineiro, intenzívna aróma s nádychom čokolády. Balenie má 250 gramov.

illy Mletá káva dark 250 g
9,99 € 8,40 €

Tmavá káva vhodná pre prípravu espressa so silnejšou chuťou a intenzívnejšou arómou. Vychutnajte si špičkový zážitok v pohodlí domova či kancelárie. Obsah kofeínu max. 1,5 %.

illy Zrnková káva Monoarabica Etiopia 250 g
9,96 € 8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Značka ILLY prichádza so zrnkovou kávou Monoarabica Etiopia je to 100% Arabica s tónmi kvetov jazmínu. Obsah balenia je 250 gramov a plechová dóza je veľmi praktická a opätovne uzatvárateľná.

illy Kapsule iperEspresso Monoarabica Guetemal
10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemná 100% Arabica vybraná na základe pôvodu z oblasti Guatemaly – Huehuetenango. Káva je sladká a aromatická s tónmi čokolády, karamelu, medu a citrusov. V balení nájdete 21 porcií kávy.

illy Zrnková káva 250 g dark
9,99 € 9 €

Tmavá káva značky Illy, ktorá je vhodná na prípravu espressa so silnejšou chuťou a intenzívnejšou arómou, ktorú toľko milujete. Vychutnajte si špičkový zážitok v pohodlí domova či kancelárie. Obsah kofeínu max 1,5%, balenie 250 gramov.

illy Kapsule iperEspresso Decofein 21ks
10,70 €

Špičková kvalitná káva bez kofeínu iperEspresso zaistí profesionálnu prípravu lahodnej šálky espressa. Obsah kofeínu max 0,05%. V balení nájdete 21 kapsulí kávy.

illy Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g
9,96 € 8,70 €

Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g od značky ILLY je pražená zrnková káva, 100% Arabica vybraná na základe pôvodu, Oblasť: Guatemala, Huehuetenango, sladká a aromatická káva s tónmi čokolády, karamelu a medu.

illy kávovar na kapsle Y3.3 - bílá
199 €

Novinka

Kávovar na kapsle v minimalistickém designu a elegatním provedení. Illy Y3.3 – bílá spojuje možnosti přípravy espressa illy a filtrované kávy v jednom přístroji pomocí kapslí iperEspresso. 

illy kávovar na kapsle Y3.3 - černá
199 €

Novinka

Kávovar na kapsle v minimalistickém designu a elegatním provedení. Illy Y3.3 – černá spojuje možnosti přípravy espressa illy a filtrované kávy v jednom přístroji pomocí kapslí iperEspresso. 

illy kávovar na kapsle Y3.3 - červená
199 €

Novinka

Kávovar na kapsle v minimalistickém designu a elegatním provedení. Illy Y3.3 – červená spojuje možnosti přípravy espressa illy a filtrované kávy v jednom přístroji pomocí kapslí iperEspresso. 

illy kávovar na kapsle Y3.3 - světle modrá
199 €

Novinka

Kávovar na kapsle v minimalistickém designu a elegatním provedení. Illy Y3.3 – světle modrá spojuje možnosti přípravy espressa illy a filtrované kávy v jednom přístroji pomocí kapslí iperEspresso. 

illy Zrnková káva illy 250 g - 6 pack
41,90 € 39,30 € 6,55 €/ks

Zrnková káva 6 pack Illy Espresso ponúka hladkú a vyváženú chuť s nádychom tónov karamelu, čokolády, a ľahkého kvetu. Je uložená v plechovke, aby bolo zaistené optimálne zachovanie arómy a chuti.

illy Francis X9 červený
214,83 € 189,70 €

Nový kávovar Illy X9 v dizajnovej červenej farbe, navrhnutý talianskym hercom Cosimo Fusco, s inovatívnym dizajnom je výnimočný v každom detaile. Jednoduchým stlačením jedinej ikony si pripravíte kávu podľa vášho želania. Kávu s jemnou chuťou, príjemnou arómou a bohatou krémou. Kávovar používa kapsule systému Iperespresso Illy, ktoré sa jednoducho vkladajú a po použití sú automaticky odstránené do zásobníka.

illy Francis Y3.2 biely-38%

illy Francis Y3.2 biely

Hodnotenie: 5
117 € 71,40 €

Inovatívny kávovar na kapsule illy FrancisFrancis Y3.2 zaujme prevedením v bielej farbe a minimalistickým dizajnom. Nová technológia prináša jednoduché spojenie prípravy dokonalej šálky espressa a kvalitnej filtrovanej kávy v jednom prístroji pomocou rôznych druhov kapsúl iperEspresso. Tento nový typ kapsúl umožní Jenoducho prípravu filtrovanej kávy buď stredne praženej, tmavo praženej alebo bezkofeínovej.

illy Zrnková káva 250 g COLOMBIA
10,20 € 8,70 €

Šálka zrnkovej kávy 250 g COLOMBIA od značky illy vám spríjemní vaše chvíle pohody. Doprajte si bohatú chuť tejto lahodnej kávy na raňajky alebo pri popoludňajšej sieste.

illy Francis Y3.2 čierny-27%

illy Francis Y3.2 čierny

Hodnotenie: 3,9
117 € 84,90 €

Inovatívny kávovar na kapsule illy FrancisFrancis Y3.2 zaujme minimalistickým dizajnom a elegeantným prevedením v čiernej farbe. Spája možnosti prípravy vynikajúceho espressa illy a filtrovanej kávy v jednom prístroji pomocou kapsulí iperEspresso. Hoci ide o kávovar malých rozmerov, umožní vám vďaka najmodernejšej technológii prípravu oboch obľúbených kávových nápojov.

illy Francis Y3.2 červený-27%
117 € 84,90 €

Inovatívny kávovar na kapsule illy FrancisFrancis Y3.2 zaujme prevedením v červenej farbe a minimalistickým dizajnom. Nová technológia prináša jednoduché spojenie prípravy dokonalej šálky espressa a kvalitnej filtrovanej kávy v jednom prístroji pomocou rôznych druhov kapsúl iperEspresso. Tento nový typ kapsúl umožní Jenoducho prípravu filtrovanej kávy buď stredne praženej, tmavo praženej alebo bezkofeínovej.

Illy je značka kávy vyrábaná od roku 1933 v talianskom Terste. Illy vyrába jedinú zmes kávy v troch stupňoch praženia a to normálne praženú, tmavo praženú a bez kofeínu. Zmesi sú balené pražené a nenamleté, mleté ​​a vrecká pre priamu a jednoduchú prípravu espressa, takzvané E.S.E. pody.

Pri posudzovaní kvality espressa zapájame skoro všetky zmysly. Prvým z nich je nepochybne zrak. Illy espresso je podávané v elegantných porcelánových šálkach, pena (2 – 4mm), ktorá je oriešková až tmavohnedá s červenkastým odleskom a s nepatrnými šmuhami zostane až celé 2 minúty po zamiešaní. Vôňa Illy je silná a intenzívna a zanecháva dlho pocit vnútorného naplnenia a uspokojenia. Jej chuť je vyvážená a príjemný pocit zostane aj niekoľko desiatok minút po jej vypití.

Illy nie je nikdy vodová, je ako zamatový krém. Vďaka nízkemu obsahu kofeínu si môžete vychutnať aj niekoľko šálok illy denne. Zákazníci Illy pri vyslovení slovka „illy“ hovoria o „istej závislosti na chuti a vôni kávy“. Illy espresso sa nedá popísať len slovom „káva“, ale že ide o kombináciu umenia a vedy.

Illy je značka kávy vyrábaná od roku 1933 v talianskom Terste. Illy vyrába jedinú zmes kávy v troch stupňoch praženia a to normálne praženú, tmavo praženú a bez kofeínu. Zmesi sú balené pražené a nenamleté, mleté ​​a vrecká pre priamu a jednoduchú prípravu espressa, takzvané E.S.E. pody.

Pri posudzovaní kvality espressa zapájame skoro všetky zmysly. Prvým z nich je nepochybne zrak. Illy espresso je podávané v elegantných porcelánových šálkach, pena (2 – 4mm), ktorá je oriešková až tmavohnedá s červenkastým odleskom a s nepatrnými šmuhami zostane až celé 2 minúty po zamiešaní. Vôňa Illy je silná a intenzívna a zanecháva dlho pocit vnútorného naplnenia a uspokojenia. Jej chuť je vyvážená a príjemný pocit zostane aj niekoľko desiatok minút po jej vypití.

Illy nie je nikdy vodová, je ako zamatový krém. Vďaka nízkemu obsahu kofeínu si môžete vychutnať aj niekoľko šálok illy denne. Zákazníci Illy pri vyslovení slovka „illy“ hovoria o „istej závislosti na chuti a vôni kávy“. Illy espresso sa nedá popísať len slovom „káva“, ale že ide o kombináciu umenia a vedy.