Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
illy Francis X7.1 čierny illy Francis X7.1. červený
illy Francis X7.1 čierny

Kávovar Illy X7.1 v čiernej farbe a modernom príťažlivom dizajne od renomovaného talianskeho architekta Luca Trazzi. Využíva pokročilú technológiu, ktorá umožňuje jednoduchšiu a rýchlejšiu prípravu espressa a cappuccina. Vďaka novej metóde Iperespresso ponúka tú najlepšiu kávu s intenzívnou arómou. Vložením jednej kapsule si tak pripravíte kvalitné espresso priamo do vašej šálky bez akéhokoľvek styku s kávovarom.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
illy Francis X7.1. biely illy Francis X7.1. červený
illy Francis X7.1. biely

Kávovar Illy X7.1 v bielej farbe a modernom príťažlivom dizajne od renomovaného talianskeho architekta Luca Trazzi. Využíva pokročilú technológiu, ktorá umožňuje jednoduchšiu a rýchlejšiu prípravu espressa a cappuccina. Vďaka novej metóde Iperespresso ponúka tú najlepšiu kávu s intenzívnou arómou. Vložením jednej kapsule si tak pripravíte kvalitné espresso priamo do vašej šálky bez akéhokoľvek styku s kávovarom.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
illy Francis X7.1. červený illy Francis X7.1. červený
illy Francis X7.1. červený

Kávovar Illy X7.1 v červenej farbe a modernom príťažlivom dizajne od renomovaného talianskeho architekta Luca Trazzi. Využíva pokročilú technológiu, ktorá umožňuje jednoduchšiu a rýchlejšiu prípravu espressa a cappuccina. Vďaka novej metóde Iperespresso ponúka tú najlepšiu kávu s intenzívnou arómou. Vložením jednej kapsule si tak pripravíte kvalitné espresso priamo do vašej šálky bez akéhokoľvek styku s kávovarom.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
illy kávovar na kapsule X1 ANNIVERSARY nerez illy kávovar na kapsule X1 ANNIVERSARY nerez
illy kávovar na kapsule X1 ANNIVERSARY nerez

Kávovar na kapsule v elegantnom retro dizajne s modernými technológiami. Illy X1 ANNIVERSARY nerez s novou meteodou Iperespresso ponúka tú najlepšiu kávu s intenzívnou arómou. Vďaka tomuto jednoduchému systému si vložením jednej kapsule pripravíte kvalitné espresso priamo do vašej šálky, bez akéhokoľvek styku s kávovarom.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
illy Espresso ESE pody 200 ks illy kávovar na kapsule X1 ANNIVERSARY nerez
illy Espresso ESE pody 200 ks

Illy Espresso je porciovaná káva v ESE podoch, vďaka ktorým je príprava kávy rýchla a bez nutnosti upratovania. Stredne pražená káva má bohatú a vyváženú chuť s tónmi karamelu a čokolády.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Kapsle HES Home INTENSO 18 ks illy kávovar na kapsule X1 ANNIVERSARY nerez
illy Kapsle HES Home INTENSO 18 ks

Máte radi espresso? Kapsule HES Home INTENSO sú tým správnym riešením. Moderný, rýchly a čistý spôsob prípravy špičkovej kávy. Zaistí profesionálnu prípravu lahodnej šálky espressa. V balení po celkom 18 ks.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Zrnková káva 250 g illy Porciovaná káva bez kofeínu 18 dávok (individuálne balená)
illy Zrnková káva 250 g

Zrnková káva pre prípravu špičkového espressa s obsahom kofeínu menej ako 1,5 %.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Porciovaná káva bez kofeínu 18 dávok (individuálne balená) illy Porciovaná káva bez kofeínu 18 dávok (individuálne balená)
illy Porciovaná káva bez kofeínu 18 dávok (individuálne balená)

Každá porcia kávy má svoj obal – ideálna na cesty aj do kancelárie. Káva si zachová arómu a chuť omnoho lepšie a naviac je bez kofeínu. Obsah kofeínu max. 0,05 %.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Porcovaná káva E.S.E 200 dávek LUNGO illy Porciovaná káva bez kofeínu 18 dávok (individuálne balená)
illy Porcovaná káva E.S.E 200 dávek LUNGO

Sada porcované kávy arabica. illy Porcovaná káva E.S.E 200 dávek LUNGO je vhodná pro všechny milovníky kávy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Porciovaná káva E.S.E. 200 dávok bez kofeínu illy Porciovaná káva 18 dávok (individuálne balená)
illy Porciovaná káva E.S.E. 200 dávok bez kofeínu

Balenie porciovanej kávy illy obsahuje 200 dávok kávy bez kofeínu. Jednotlivé porcie sú individuálne balené v ESE podoch, v ktorých je káva jemne mletá a strojovo stlačená. ESE pody je možné využiť aj v pákových kávovaroch.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Kapsle illy HES Home CLASSICO 18 ks illy Porciovaná káva 18 dávok (individuálne balená)
illy Kapsle illy HES Home CLASSICO 18 ks

Máte radi espresso? Kapsule HES Home CLASSICO sú tým správnym riešením. Moderný, rýchly a čistý spôsob prípravy špičkovej kávy. Zaistí profesionálnu prípravu lahodnej šálky espressa. V balení po celkom 18 ks.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Porciovaná káva 18 dávok (individuálne balená) illy Porciovaná káva 18 dávok (individuálne balená)
illy Porciovaná káva 18 dávok (individuálne balená)

Každá porcia kávy má svoj obal – ideálna na cesty aj do kancelárie. Káva si zachová arómu a chuť omnoho lepšie. Obsah kofeínu max. 1,5 %.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Espresso Forte, 10 ks kapslí kompatibilních s Nespresso®* kávovary illy Espresso Forte, 10 ks kapslí kompatibilních s Nespresso®* kávovary
illy Espresso Forte, 10 ks kapslí kompatibilních s Nespresso®* kávovary

Intenzivní aroma čerstvě pečeného chlebu s dlouho doznívající dochutí hořké čokolády. Pražená mletá káva v kapslích kompatibilních s Nespresso kávovary.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Zrnková káva Monoarabica Brazil 250 g illy Espresso Forte, 10 ks kapslí kompatibilních s Nespresso®* kávovary
illy Zrnková káva Monoarabica Brazil 250 g

Pražená zrnková káva značky ILLY, 100% Arabica vybraná na základe pôvodu, Oblasť: Brazília, Cerrado Mineiro, intenzívna aróma s nádychom čokolády. Balenie má 250 gramov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Kapsle HES Home LUNGO 18 ks illy Espresso Forte, 10 ks kapslí kompatibilních s Nespresso®* kávovary
illy Kapsle HES Home LUNGO 18 ks

Máte radi espresso? Kapsule HES Home LUNGO sú tým správnym riešením. Moderný, rýchly a čistý spôsob prípravy špičkovej kávy. Zaistí profesionálnu prípravu lahodnej šálky. V balení po celkom 18 ks.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Espresso Intenso, 10 ks kapslí kompatibilních s Nespresso®* kávovary illy Espresso Intenso, 10 ks kapslí kompatibilních s Nespresso®* kávovary
illy Espresso Intenso, 10 ks kapslí kompatibilních s Nespresso®* kávovary

Podmanivé tóny kakaa a sušeného ovoce s bohatou a plnou dochutí. Pražená mletá káva v kapslích kompatibilních s Nespresso kávovary.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Mletá káva bez kofeínu 250 g illy Espresso Intenso, 10 ks kapslí kompatibilních s Nespresso®* kávovary
illy Mletá káva bez kofeínu 250 g

Mletá káva pre prípravu špičkového espressa s obsahom kofeínu menej ako 0,05 %.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Mletá káva 250 g illy Espresso Intenso, 10 ks kapslí kompatibilních s Nespresso®* kávovary
illy Mletá káva 250 g

Mletá káva na prípravu špičkového espressa s obsahom kofeínu menej ako 1,5%. Tmavo pražená, vynikajúce chute a vône. Zmes deviatich druhov kávy Arabica s nízkym obsahom kofeínu. Balenie 250 g.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Zrnková káva Nicaragua 250 g illy Zrnková káva Nicaragua 250 g
illy Zrnková káva Nicaragua 250 g

Doprajte si šálku lahodnej kávy so zrnkovou kávou illy Nicaragua. Táto káva sa vyznačuje ako jemnou, tak i výraznou chuťou so sladkým charakterom a orieškovými tónmi. Chuťový profil je bohatý a vyvážený s jemnou kyslosťou, ktorá dodáva šálke živosť a energiu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Instantní káva 95 g – smooth illy Zrnková káva Nicaragua 250 g
illy Instantní káva 95 g – smooth

Instantní káva od značky Illy je Fair trade. Jedná se o mletou arabicu z Itálie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Zrnková káva India 250 g illy Zrnková káva Nicaragua 250 g
illy Zrnková káva India 250 g

Zrnková káva INDIA od značky Illy vás okouzlí plnou chutí a intenzivním aroma s tóny černého pepře a hořké čokolády. Jedná se o 100% Arabiku. Balení obsahuje 250 gramů zrnek kávy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Zrnková káva Costa Rica 250 g illy Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g
illy Zrnková káva Costa Rica 250 g

Zrnková káva Costa Rica od značky illy dopraje lahodnú šálku tohto horúceho nápoja. Užite si sladkú a vyváženú chuť s tónmi medu, vanilky a citrusov so štipkou karamelu a sušeného ovocia, ktorú Kostarika ponúka. Káva je 100% Arabica.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Zrnková káva bez kofeinu 250 g illy Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g
illy Zrnková káva bez kofeinu 250 g

Nameľte si sami prvotriednu kávu a pritom bez kofeínu! Ak si chcete vychutnať šálku povzbudzujúcej kávy Illy bez kofeínu, môžete si zrnká sami namlieť a zaistiť tak maximálnu čerstvosť a arómu. S obsahom kofeínu mene ako 0,05 %.

môžete mať DNES

Partner: MALL
illy Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g illy Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g
illy Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g

Zrnková káva Monoarabica Guatemala 250 g od značky ILLY je pražená zrnková káva, 100% Arabica vybraná na základe pôvodu, Oblasť: Guatemala, Huehuetenango, sladká a aromatická káva s tónmi čokolády, karamelu a medu.

môžete mať DNES

Partner: MALL

Illy je značka kávy vyrábaná od roku 1933 v talianskom Terste. Illy vyrába jedinú zmes kávy v troch stupňoch praženia a to normálne praženú, tmavo praženú a bez kofeínu. Zmesi sú balené pražené a nenamleté, mleté ​​a vrecká pre priamu a jednoduchú prípravu espressa, takzvané E.S.E. pody.

Pri posudzovaní kvality espressa zapájame skoro všetky zmysly. Prvým z nich je nepochybne zrak. Illy espresso je podávané v elegantných porcelánových šálkach, pena (2 - 4mm), ktorá je oriešková až tmavohnedá s červenkastým odleskom a s nepatrnými šmuhami zostane až celé 2 minúty po zamiešaní. Vôňa Illy je silná a intenzívna a zanecháva dlho pocit vnútorného naplnenia a uspokojenia. Jej chuť je vyvážená a príjemný pocit zostane aj niekoľko desiatok minút po jej vypití.

Illy nie je nikdy vodová, je ako zamatový krém. Vďaka nízkemu obsahu kofeínu si môžete vychutnať aj niekoľko šálok illy denne. Zákazníci Illy pri vyslovení slovka "illy" hovoria o "istej závislosti na chuti a vôni kávy". Illy espresso sa nedá popísať len slovom "káva", ale že ide o kombináciu umenia a vedy.