HUANGER Multifunkčná hracia deka 3v1 s loptičkami ŽELVA
46,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hracia deka značky HUANGER je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu. Súčasťou je 6 pestrofarebných hračiek, ktoré rozvíjajú zmysly detí a predovšetkým zaistia veľa zábavy. Deka je multifunkčná a možno ju využiť ako podložku, ohrádku alebo bazénik k hraniu s balóniky.

HUANGER Hracia deka/ohrádka DŽUNGĽA - Ružová
38,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hracia deka značky HUANGER je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu. Súčasťou je 6 pestrofarebných hračiek, ktoré rozvíjajú zmysly detí a predovšetkým zaistia veľa zábavy. Deka je multifunkčná a možno ju využiť ako podložku, ohrádku alebo bazénik k hraniu s balóniky.

HUANGER Multifunkčná hracia deka s loptičkami
38,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hracia deka 3v1 značky HUANGER je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu. Farebné hračky rozvíjajú detské zmysly, motoriku a predovšetkým zaistia veľa zábavy. Deka je multifunkčná a možno ju využiť ako podložku, ohrádku alebo hracie ihrisko s balónikmi. Vhodné pre deti od narodenia.

HUANGER Hracia deka Zvieratková ABECEDA
38,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hracia deka značky HUANGER je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu. Farebné hračky s motívmi zvieratiek rozvíja detské zmysly a predovšetkým zaistí veľa zábavy. Vhodné pre deti od narodenia.

HUANGER hracia deka XXL s pianom HAPPY ZOO
48,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám hraciu XXL deku s pianom HAPPY ZOO od značky Huanger. Táto deka je vhodná pre dieťatko od narodenia až do 3 rokov. Súčasťou deky sú 2 hrazdičky so zavesenými hrkálkami, zrkadlom a tiež piano, ktoré svieti a hrá melódie. Deka je multifunkčná a tým pádom vhodná ako na uspávanie dieťatka, tak na rozvíjanie jeho motoriky.

HUANGER hracia deka s pianom ROZPRÁVKOVÝ LES
19,30 €

Novinka

Predstavujeme vám dizajnovú hraciu deku s pianom s motívom rozprávkového lesa od značky Huanger. Deka je veselá, farebná, interaktívna a plná zvieratiek. Deka je multifunkčná a plná aktivít a zábavných činností pre vaše dieťatko. Zavesené hrkálky napomáhajú rozvíjať detskú motoriku.

HUANGER interaktívne chodítko BABY WALKER
30,90 €

Novinka

Predstavujeme vám interaktívne chodítko BABY WALKER od značky Huanger. Toto farebné interaktívne chodítko je veľmi multifunkčné. Obsahuje kresliacu tabuľku, detské klávesy, počítadlo, knižku, hrací telefón a mnoho ďalších. Stabilná trojuholníková konštrukcia zaisťuje veľmi dobrú stabilitu. Vhodné od 6. mesiaca.

HUANGER interaktívne chodítko a stolík 2v1
38,70 €

Novinka

Predstavujeme vám interaktívne chodítko a stolík 2v1 od značky HUANGER. Produkt sa skladá z chodítka, vzdelávacieho stolíka, hry na basketbal a piana. Je určená pre deti od 12 mesiaca. Chodítko je veľmi nápomocné pri učení chôdze, navyše možno kolieska chodítka naplniť vodou či pieskom, aby sa zabezpečila väčšia hmotnosť a tým aj stabilita chodítka.

HUANGER chodítko s loptičkami a zvukmi POPPER WALKER
19,30 €

Novinka

Predstavujeme vám veľmi praktické a dizajnové chodítko s loptičkami a zvukmi POPPER WALKER od značky Huanger. Chodítko je veľmi multifunkčné. V prednej časti má umiestnené „labky“, pomocou ktorých sa za pohybu zbierajú plastové loptičky. Pri tom všetkom prehráva melódie a zvuky motora, lietadla a lokomotívy. Chodítko je vhodné od 12. mesiaca dieťatka.

HUANGER hrazdička BABY GYM
27,10 €

Novinka

Predstavujeme vám krásnu hrazdičku BABY GYM od značky Huanger pre vaše bábätko. Hrazdička je prenosná a tým pádom vhodná aj na cesty. Obsahuje 5 dizajnových farebných hrkálok. Pomáha dieťatku učiť uchopenie predmetu a napomáha k pohybu. Úžasný pomocník pre podporu vo vývoji dieťatka.

HUANGER hracia deka s pianom 3v1 DŽUNGĽA
27,10 €

V predaji od 16. 8.

Predstavujeme vám dizajnovú hraciu deku s hrazdou a pianom 3v1 od značky Haunger. Tento pomocník pomáha uspať vaše dieťatko, napomáha k prvým krôčikom, a zároveň prehlbuje motoriku dieťatka. Deka je vhodná od narodenia pre deti do 36. mesiaca veku. Na hrazdičke sú zavesené krásnae hrkálky v tvare zvieratiek a zrkadlo.

HUANGER Hracia deka/ohrádka VESELÉ ZVIERATKÁ
38,80 €

Novinka

Hracia deka značky HUANGER je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu. Farebné hračky rozvíjajú detské zmysly a predovšetkým zaistia veľa zábavy. Deka je multifunkčný a možno ju využiť ako podložku, ohrádku alebo bazénik k hraniu s balónikmi. Vhodné pre deti od narodenia.

HUANGER kolotoč nad postieľku s PROJETKOROM
19,30 €

V predaji od 16. 8.

Predstavujeme vám kolotoč nad postieľku s projektorom a diaľkovým ovládačom od značky Huanger. Vhodné už od narodenia. Projektor premieta krásne farebné hviezdy, a zároveň prehráva melódiu. Kolotoč obsahuje štyri hračky na zavesenie a jedno hrkálku. Tento šikovný a praktický pomocník pomôže vaše dieťatko upokojiť a uspať.

HUANGER Hracia deka/ohrádka ZOO - Modrá
48,60 €

V predaji od 16. 8.

Hracia deka značky HUANGER je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu. Farebné hračky rozvíjajú detské zmysly a predovšetkým zaistia veľa zábavy. Deka je multifunkčná a možno ju využiť ako podložku, ohrádku alebo bazénik k hraniu s balóniky. Vhodné pre deti od narodenia.

HUANGER Kolotoč nad postieľku
15,50 €

V predaji od 16. 8.

Kolotoč nad postieľku značky HUANGER pre ľahké zaspávanie a zabavenie Vášho bábätka. Súčasťou sú 4 závesné hračky, ktoré možno odňať a použiť samostatne. Umožňuje zapínanie/vypínanie melódie či otáčania kolotoča. Vhodné pre deti od narodenia.

HUANGER Kolotoč nad postieľku s DIAĽKOVÝM OVLÁDAČOM a PROJEKTOROM
27,20 €

V predaji od 16. 8.

Kolotoč nad postieľku značky HUANGER pre ľahké zaspávanie a zabavenie Vášho bábätka. Súčasťou sú 4 závesné hračky, ktoré možno odňať a použiť samostatne. Umožňuje zapínanie/vypínanie melódie či otáčanie kolotoča. Svetelný projektor premieta na stenu či strop farebná zvieratká a spolu s upokojujúcou melódiou prináša dieťaťu pokojné zaspávanie.