Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
HUANGER Súprava hračiek do vane Kačička HUANGER kolotoč nad postieľku s PROJETKOROM (modrá)
HUANGER Súprava hračiek do vane Kačička

Súprava na hranie v kúpeľni deti zaujme predovšetkým veselými farbami a rodičmi kvalitnými materiálmi. Súprava obsahuje 6 rôznych hračiek do vane. Hračka spríjemní každodenný kúpeľ vášho dieťaťa. Hračka je vhodná pre deti od 1 roka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HUANGER Interaktívna kocka Fancy Cube HUANGER kolotoč nad postieľku s PROJETKOROM (modrá)
HUANGER Interaktívna kocka Fancy Cube

Prináša veľa zábavy a vzdelania pre vaše dieťa. Farebný design a pestré farby sú pre dieťa atraktívne. Multifunkčná kocka má šesť strán s rôznymi funkciami, ako je párovanie a triedenie kociek, anglická abeceda, precvičovanie poznávacích schopností detí. Kocka je vybavená zvukovými a svetelnými efektmi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HUANGER kolotoč nad postieľku s PROJETKOROM (modrá) HUANGER kolotoč nad postieľku s PROJETKOROM (modrá)
HUANGER kolotoč nad postieľku s PROJETKOROM (modrá)

Kolotoč Haunger so 4 zavesenými hračkami, hrkálkou a projektorom, ktorý zobrazuje obrázky zvieratiek na strope. Kolotoč je navyše vybavený upokojujúcimi melódiami, ktoré pomôžu dieťatku hravo zaspať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HUANGER kolotoč nad postieľku s projektorom JEDNOROŽEC HUANGER kolotoč nad postieľku s projektorom JEDNOROŽEC
HUANGER kolotoč nad postieľku s projektorom JEDNOROŽEC

Kolotoč Huanger je skvelým pomocníkom pre rodičov. Projektor zabaví vaše dieťatko a jemná hudba mu pomôže ľahšie zaspať. Počas prehrávania hudby sa kolotoč otáča o 360°.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HUANGER kolotoč nad postieľku s PROJETKOROM HUANGER kolotoč nad postieľku s projektorom JEDNOROŽEC
HUANGER kolotoč nad postieľku s PROJETKOROM

Predstavujeme vám kolotoč nad postieľku s projektorom a diaľkovým ovládačom od značky Huanger. Vhodné už od narodenia. Projektor premieta krásne farebné hviezdy, a zároveň prehráva melódiu. Kolotoč obsahuje štyri hračky na zavesenie a jedno hrkálku. Tento šikovný a praktický pomocník pomôže vaše dieťatko upokojiť a uspať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HUANGER Interaktívny volant na zavesenie do auta HUANGER kolotoč nad postieľku s projektorom JEDNOROŽEC
HUANGER Interaktívny volant na zavesenie do auta

Interaktívna podložka s volantom slúži na zavesenie na opierku hlavy vo vozidle.

môžete mať 23.04 - 24.04

HUANGER Hračky do vody so sieťkou set 15 ks 12m+ HUANGER Hračky do vody so sieťkou set 15 ks 12m+
HUANGER Hračky do vody so sieťkou set 15 ks 12m+

Hračka do vody v podobe 7 farebných zvieratiek a sieťky spríjemní Vášmu dieťaťku chvíľe strávené vovode . Farební kamaráti sú veľkí milovníci vodných hier. Pri hraní vo vode si vaše dieťatko užije kopec zábavy. Hračky sú vhodné pre deti od 1 roka.

môžete mať 25.04 - 26.04

Partner: FEEDO
Súprava hračiek do vane sieťka + zvieratká HUANGER Hračky do vody so sieťkou set 15 ks 12m+
Súprava hračiek do vane sieťka + zvieratká

Hračka do vane v podobe 7 farebných zvieratiek a sieťky. Hračka spríjemní každodenný kúpeľ vášho dieťaťa. Farební kamaráti sú veľkí milovníci vodných hier. Hračky sú vhodné pre deti od 1 roka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Telefón Smile Ružový HUANGER Hračky do vody so sieťkou set 15 ks 12m+
Telefón Smile Ružový

Telefón Smile pomáha stimulovať zmysly dieťaťa – zrak, hmat a sluch. Má príjemné tlmené svetlo, ktoré je vhodné na osvetlenie detskej izbičky. Rozvíja u detí jemnú motoriku. Vhodné pre deti od narodenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HUANGER Hračky do vody poháriky 8 ks 12m+ HUANGER 2v1 CHODÍTKO/ HRACIA DEKA s hrazdičkou a piankom
HUANGER Hračky do vody poháriky 8 ks 12m+

Sada farebných skladacích pohárikov do vody s motívom krokodíla, zaručene zabaví vaše dieťatko. Každý pohárik má vo vnútri otvor na pretekanie vody s rôznym počtom dierok, navyše poháriky sú skladateľné do seba, čím sa u dieťatka rozvíja motorika, zmyslové vnímanie a trénuje myseľ .

môžete mať 25.04 - 26.04

Partner: FEEDO
HUANGER Veselé kladivo s loptičkami HUANGER 2v1 CHODÍTKO/ HRACIA DEKA s hrazdičkou a piankom
HUANGER Veselé kladivo s loptičkami

Rozvojová hračka Veselé kladivo je zábavnou hrou, ktorá zaujme každé dieťa. Skladá sa z robustnej základne, 3 farebných guličiek a kladivka v jasných farbách. Počas hry sa dieťa bude snažiť trafiť kladivom požadovanú loptu tak, aby spadla do diery. Hračka rozvíja presnosť, silu, obratnosť, pozornosť, koordináciu pohybov, podporuje rozvoj vizuálneho vnímania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HUANGER 2v1 CHODÍTKO/ HRACIA DEKA s hrazdičkou a piankom HUANGER 2v1 CHODÍTKO/ HRACIA DEKA s hrazdičkou a piankom
HUANGER 2v1 CHODÍTKO/ HRACIA DEKA s hrazdičkou a piankom

Unikátna hracia deka 2v1 od značky Huanger. Zo zábavnej hracej deky s hrazdičkou ľahko urobíte praktické chodítko. Tento model tak ponúka nielen množstvo možností na hranie, ale aj na stimuláciu jemnej motorickej zručnosti.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
HUANGER 2v1 interaktívne chodítko / stolček OVOCIE HUANGER 4v1 interaktívne chodítko /odrážadlo/ vozítko/ stolček ZVIERATKÁ
HUANGER 2v1 interaktívne chodítko / stolček OVOCIE

Zábavné interaktívne chodítko od značky Huanger, ktoré sa skladá z chodítka, vzdelávacieho stolíka, hry na basketbal a piana. Chodítko je určené deťom od jedného roka a je vynikajúcim pomocníkom pri učení samotnej chôdze. Kolieska majú protišmykovú silikónovú vrstvu , vďaka ktorej sa chodítko nešmýka na dlažbe a neničí podlahu.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
HUANGER 4v1 interaktívne chodítko /odrážadlo/ vozítko/ stolček OVOCIE HUANGER 4v1 interaktívne chodítko /odrážadlo/ vozítko/ stolček ZVIERATKÁ
HUANGER 4v1 interaktívne chodítko /odrážadlo/ vozítko/ stolček OVOCIE

Zábavné interaktívne chodítko od značky Huanger so 4 možnosťami využitia. Ako chodítko, odrážadlo, vozítko alebo ako výškovo nastaviteľný stolček. Unikátny výrobok, ktorý ponúka dieťaťu mnoho zábavných aktivít.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
HUANGER 4v1 interaktívne chodítko /odrážadlo/ vozítko/ stolček ZVIERATKÁ HUANGER 4v1 interaktívne chodítko /odrážadlo/ vozítko/ stolček ZVIERATKÁ
HUANGER 4v1 interaktívne chodítko /odrážadlo/ vozítko/ stolček ZVIERATKÁ

Zábavné interaktívne chodítko od značky Huanger so 4 možnosťami využitia. Ako chodítko, odrážadlo, vozítko alebo ako výškovo nastaviteľný stolček. Unikátny výrobok, ktorý ponúka dieťaťu mnoho zábavných aktivít.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
Chodítko interaktívne Chodítko interaktívne s podložkou 2v1 - oranžové
Chodítko interaktívne

Interaktívna chodítko od výrobcu HUANGER je stvorená pre zábavu a objavovanie. Tlačením hračky si batoľa bude istejšia pri rozvoji chôdze, rovnováhy a koordinácie. Jasné farby a zvuky rôznych hier podnecujú kreativitu dieťaťa, rozvíjajú sluch a zrak.

môžete mať 23.04 - 24.04

Chodítko interaktívne s podložkou 2v1 - oranžové Chodítko interaktívne s podložkou 2v1 - oranžové
Chodítko interaktívne s podložkou 2v1 - oranžové

Interaktívne chodítko s podložkou od výrobcu HUANGER je stvorené pre zábavu a objavovanie. Podložku je možné ľahko oddeliť od chodítka. 

môžete mať 23.04 - 24.04

Chodítko interaktívne s podložkou 2v1 - modré Chodítko interaktívne s podložkou 2v1 - oranžové
Chodítko interaktívne s podložkou 2v1 - modré

Interaktívne chodítko s podložkou od výrobcu HUANGER je stvorené pre zábavu a objavovanie. Podložku je možné ľahko oddeliť od chodítka. 

môžete mať 23.04 - 24.04

Chodítko/Interaktívny stolík 2v1 HUANGER chodítko s loptičkami a zvukmi POPPER WALKER
Chodítko/Interaktívny stolík 2v1

Interaktívna hračka 2v1 od výrobcu HUANGER je stvorená pre zábavu a objavovanie. Tlačením hračky si batoľa bude istejšia pri rozvoji chôdze, rovnováhy a koordinácie. Jasné farby a zvuky rôznych hier podnecujú kreativitu dieťaťa, rozvíjajú sluch a zrak.

môžete mať 23.04 - 24.04

HUANGER chodítko s loptičkami a zvukmi POPPER WALKER HUANGER chodítko s loptičkami a zvukmi POPPER WALKER
HUANGER chodítko s loptičkami a zvukmi POPPER WALKER

Predstavujeme vám veľmi praktické a dizajnové chodítko s loptičkami a zvukmi POPPER WALKER od značky Huanger. Chodítko je veľmi multifunkčné. V prednej časti má umiestnené „labky“, pomocou ktorých sa za pohybu zbierajú plastové loptičky. Pri tom všetkom prehráva melódie a zvuky motora, lietadla a lokomotívy. Chodítko je vhodné od 12. mesiaca dieťatka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Elektronická bicia súprava HUANGER chodítko s loptičkami a zvukmi POPPER WALKER
Elektronická bicia súprava

Bicia súprava bude veľmi obľúbenou hudobnou hračkou. Vydržte a nechajte prejaviť prípadné hudobné nadanie vášho dieťaťa.

môžete mať 23.04 - 24.04

HUANGER Hracia deka/ohrádka DŽUNGĽA - Ružová HUANGER Hracia deka/ohrádka DŽUNGĽA - Ružová
HUANGER Hracia deka/ohrádka DŽUNGĽA - Ružová

Hracia deka značky HUANGER je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu. Súčasťou je 6 pestrofarebných hračiek, ktoré rozvíjajú zmysly detí a predovšetkým zaistia veľa zábavy. Deka je multifunkčná a možno ju využiť ako podložku, ohrádku alebo bazénik k hraniu s balóniky.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
HUANGER hracia deka XXL s pianom HAPPY ZOO HUANGER Hracia deka/ohrádka DŽUNGĽA - Ružová
HUANGER hracia deka XXL s pianom HAPPY ZOO

Predstavujeme vám hraciu XXL deku s pianom HAPPY ZOO od značky Huanger. Táto deka je vhodná pre dieťatko od narodenia až do 3 rokov. Súčasťou deky sú 2 hrazdičky so zavesenými hrkálkami, zrkadlom a tiež piano, ktoré svieti a hrá melódie. Deka je multifunkčná a tým pádom vhodná ako na uspávanie dieťatka, tak na rozvíjanie jeho motoriky.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
HUANGER interaktívne chodítko a stolík 2v1 HUANGER Hracia deka/ohrádka DŽUNGĽA - Ružová
HUANGER interaktívne chodítko a stolík 2v1

Predstavujeme vám interaktívne chodítko a stolík 2v1 od značky HUANGER. Produkt sa skladá z chodítka, vzdelávacieho stolíka, hry na basketbal a piana. Je určená pre deti od 12 mesiaca. Chodítko je veľmi nápomocné pri učení chôdze, navyše možno kolieska chodítka naplniť vodou či pieskom, aby sa zabezpečila väčšia hmotnosť a tým aj stabilita chodítka.

môžete mať 23.04

Partner: MALL