HI-TEC dievčenské tenisky KLARE JRG 922 28 fialové
3x

HI-TEC dievčenské tenisky KLARE JRG 922

40,30 €

Ďalšia ponuka za 52 €

Dievčenské tenisky KLARE JRG od britskej značky HI-TEC zaistia odpruženie za všetkých podmienok vďaka kvalitnému prevedeniu potiahnutému EVA penou. Pod pohodlnou stielkou je podošva z protišmykovej gumy RB a pružnej peny EVA PHYLON.

Tovar od predajcu MALL
HI-TEC chlapčenské sandále MENAR JR 923 32 modrá
4x

HI-TEC chlapčenské sandále MENAR JR 923

34,20 €
Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské sandále MENAR JR od britskej značky HI-TEC poskytujú chodidlu priedušnosť a najvyššiu hygienu vďaka špeciálnej syntetickej sieťovine. EVA pena, z ktorej je vnútorná podošva vyrobená, sa prispôsobí tvaru chodidla a absorbuje ho, čím chráni telo pred nárazmi.

Tovar od predajcu MALL
HI-TEC Trampky oranžová 47 EU Faro ST

HI-TEC Trampky oranžová Faro ST

65 €
64 €
Doprava zadarmo

Model Hi-Tec Faro ST W002277071 zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Hi-Tec Faro ST se také vyznačuje skvělým zpracováním.

HI-TEC Trampky 47 EU Faro ST

HI-TEC Trampky Faro ST

65 €
64 €
Doprava zadarmo

Design modelu Hi-Tec Faro ST W002277033 upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

-20%
HI-TEC Batoh/Ľadvinka cez rameno 2v1 T-250

HI-TEC Batoh/Ľadvinka cez rameno 2v1 T-250

17,55 €
13,95 €

Ľadvinka a batoh v jednom? HI-TEC dokazuje, že to je možné! Ľahká, funkčná a pohodlná ľadvinka + rozšíriteľný 3-litrový batoh je vhodný na výlety, do mesta i na hory.

Partner: SKITT
HI-TEC Obuv 41 EU Rozan

HI-TEC Obuv Rozan

51 €
47 €
Doprava zadarmo

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Hi-Tec Rozan 34935368000. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

HI-TEC Obuv červená 44 EU Harrow WP

HI-TEC Obuv červená Harrow WP

113 €
107 €
Doprava zadarmo

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Hi-Tec Harrow WP. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

HI-TEC Obuv čierna 36 EU Mestia Mid

HI-TEC Obuv čierna Mestia Mid

78 €
74 €
Doprava zadarmo

Univerzální dámské Hi-Tec Mestia Mid 34935365420 boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Hi-Tec projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu. Značka si dala záležet na atraktivním stylu a zajistila také nejvyšší kvalitu zpracování.

HI-TEC Obuv čierna 46 EU Emmet

HI-TEC Obuv čierna Emmet

58 €
54 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Hi-Tec Emmet 34935366471. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

HI-TEC Obuv hnedá 40 EU OX Discovery I WP

HI-TEC Obuv hnedá OX Discovery I WP

65 €
61 €
Doprava zadarmo

Univerzální boty pánské Hi-Tec OX Discovery I WP 34935365479 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Hi-Tec projektů, které dostaly nový vzhled.

HI-TEC Obuv modrá 28 EU Klare JR

HI-TEC Obuv modrá Klare JR

39 €
36 €
Doprava zadarmo

Univerzální boty dětské Hi-Tec Klare JR 34935365465 vám umožní užívat si pohodlí a svobody každý den. Jde o sportovní model odkazující na design předchozích Hi-Tec projektů, které dostaly nový vzhled. Výrobce se postaral nejen o spokojenost s formou, ale zajistil i nejvyšší kvalitu zpracování.

HI-TEC Obuv olivová 41 EU Vlite Wildlife I WP

HI-TEC Obuv olivová Vlite Wildlife I WP

42 €
38 €
Doprava zadarmo

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Hi-Tec Vlite Wildlife I WP 34935365487. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

Spoločnosť Hi-Tec Sports bola založená v roku 1974 v dedine Shoeburyness v Anglickom Essexe. Ich úspech má korene vo vývoji a designe prvých topánok THE HI-TEC SQUASH, špecificky navrhnutých pre rýchlo sa šíriacu hru squash. Tieto vzácne topánky zaznamenali medzi atletickou obuvou rekordný predaj cez 18 miliónov párov po celom svete a aj teraz zostáva HI-TEC SQUASH v Anglicku najlepšie predávaným modelom.

V skutočnosti to bol rok 1982, kedy sa Hi-Tec prostredníctvom svojej obchodnej značky a loga začal presadzovať ako významná celosvetová športová značka. Inovačný, úspešný a globálny rozvoj obchodnej značky Hi-Tec sa dokonca stal predmetom štúdie Harvardskej obchodnej školy. Dnes môžeme hrdo oznámiť, že sortiment viac než 500 produktov Hi-Tec sa pod značkami ako Hi-Tec OUTDOOR, Hi-Tec COURT, Hi-Tec GOLF, Hi-Tec SPORTS a MAGNUM predáva v 80 krajinách na celom svete.

.

Vo Veľkej Británii je naša reklamná stratégia dôsledne zameraná na strednú cenovú kategóriu. Hi-Tec tak zaisťuje širokú a rôznorodú distribúciu, zahŕňajúcu maloobchodníkov a všeobecné „highstreet“ obdhody. Táto agresívna distribučná politika umiestňuje Hi-Tec medzi prvých štyroch najúspešnejších výrobcov športovej obuvi na anglickom trhu v posledných 10 rokoch. Vzhľadom k viditeľným úspechom spoločnosti Hi-Tec Sports v 70. a 80. rokoch došlo v júni 1988 k emisii akcií, ktoré boli obchodovateľné na Londýnskej burze cenných papierov, s cieľom zaistiť kapitál pre rozšírenie na medzinárodné trhy.

Na konci roku 1990 bol Hi-Tec celosvetovo úspešnou obchodnou značkou a rešpektovanou spoločnosťou na trhu. V roku 2000 predseda, zakladateľ a väčšinový akcionár spoločnosti Hi-Tec, pán Frank Van Wezel kúpil späť podiel z trhu a spoločnosť je tak znovu súkromne vlastnená a vedená.

Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva približne 500 zamestnancov a generuje predaj viac než 250 miliónov dolárov, vďaka čomu obsadila druhé miesto v pozícii predaja outdoorovej obuvi.