Hape Houpací štěně

Hape Houpací štěně

Hodnotenie: 5
42,40 €
+ doprava zadarmo

Které dítě by si nepřálo mít svého psího kamaráda? S touto houpačkou jim můžete jejich sen splnit. Houpátko je ideální i pro nejmenší – pomáhá jim udržovat rovnováhu a rozvíjí jemnou motoriku.


Hape Vláčkodráha veľká "Horská baňa"
186,27 €

148,30 €
+ doprava zadarmo

Choďte vlakom z vrcholu hory do tmavého tunela! Táto multifunkčná drevená hracia sada poskytuje maximálny zážitok, obsahuje vodopád, prekážkový most, žeriav, dopravný pás a servisnú stanicu!


Hape Velké kuličkové prostrkávadlo
37,90 €

33,40 €

Ideální zábava pro malé průzkumníky. S touto hrou máte 2 různé strany zábavy. Barevné dřevěné kuličky překonávají překážky v po době plošin a otvorů. Povede se vám prostrčit kuličku na opačnou stranu?


Hape Prenosná baby hrazdička
103,01 €

77,74 €
+ doprava zadarmo

S touto mäkučkou podložkou zaistíte svojmu dieťatku zábavu, nech už ste kdekoľvek! Hrazdička je vybavená visiacimi kamarátmi jablkom, včielkou s krikľavými krídlami a kvetinou. Poteší malé ruky a oči.


Hape Autíčka - bludiště s magnetickou hůlkou
15,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetická hůlka na šňůrce vám pomůže přesouvat korálky bludištěm. Přiřaďte kuličky k barevným obrazům. Jednoduché bludiště povzbuzují samostatnou hru, což je důležitá dovednost, kterou je nutno vychovávat.


Hape Bubon
18,25 €

12,70 €

Všetci malí hudobníci budú nadšení! S týmto krásnym farebným bubienkom bude každá pieseň znieť úplne inak. Súčasťou balenia sú aj dve paličky, ktoré krásne padnú do malých detských ručičiek.


Hape Dešťové korálky - červené
8,70 €

Otočením chrastítka dítě pozoruje poskakující modré korálky s uklidňujícími zvuky deště. Perfektní tvar výrobku umožňuje dítěti snadné držení, když bude chtít s korálky zatřepat.


Hape Dešťové korálky - modré
10,20 €

Otočením chrastítka dítě pozoruje poskakující modré korálky s uklidňujícími zvuky deště. Perfektní tvar výrobku umožňuje dítěti snadné držení, když bude chtít s korálky zatřepat.


Hape Detský bubienok
25,72 €

23 €

Bubienok, ktorý možno zároveň váľať a vaše dieťa môže zažívať radosť z hudby a rytmu a pohybu od veľmi raného veku. Vďaka tejto hračke dochádza k rozvoju jemnej motoriky a všetkých ostatných zmyslov.


Hape Detský mikrofón
10,08 €

7,90 €

Myslíte si, že ste slávny spevák/speváčka? Vďaka vysoko kvalitnému bezdrôtovému mikrofónu môžu všetci spievať ako popová hviezda! Prebuďte v sebe superstar a prekonajte svoj strach z vystúpenia.


Hape Dieselový vláčik nákladný
13,59 €

11,50 €

Rozbehnite tento dieslový nákladný vlak po trati, aby ste prepravili náklady na trh! Na vagónoch vlaku sú naložené bloky rudy, ktoré je možné zdvihnúť pomocou magnetických žeriavov spoločnosti Hape (nie sú súčasťou balenia).


Hape Drevený žeriav
41,86 €

34 €

Staňte sa staviteľom a popustite uzdu svojej predstavivosti! Pri hre na stavenisko deti určite ocenia kvalitu a funkciu dreveného žeriavu. Neexistuje lepší pomocník, ktorý by uľahčil prácu pri premiestňovaní predmetov. Pustite sa do práce.


Hape Dúhové kolky
26,27 €

22 €

Táto farebná bowlingová sada zabaví deti na dlhé hodiny. Deti môžu hrať klasický bowling, učiť sa čísla, ktoré sú na kolkoch alebo sa učiť farby. Ako bónus má každý kolok priehľadný otvor, ktorý deťom ponúka rôzne možnosti, ako pozorovať svoje okolie.


Hape Dvojitý most
26,17 €

20,40 €

Premostite diery na svojej železnici s dvojitým závesným mostom veľkých rozmerov. Doplňte svoju vláčikodráhu o unikátny most, ktorý sa stane ozdobou. Prekonajte morskú hladinu a doprajte pasažierom krásny výhľad.


Hape Hádzacia sada
21,03 €

15,40 €

Snažte sa získať čo najviac bodov! Táto jednoduchá hra zaujme všetkych malých súťažiacich. Cieľom je zasiahnuť krúžkom ten hrot, ktorý skrýva najviac bodov alebo sa trafiť na hrot s rovnakou farbou ako má krúžok. Zlepšujte sa a posúvajte terč ešte ďalej.


Hape Hračky do vody - Dáždnik s loptičkami
18,52 €

16,10 €

Zábavná a nádherne pestrá sada na hranie vo vode. Nalejte vodu do dáždnika, balónik držte pod ním a potom ho vkladajte do dáždnika. Skúste umiestniť dáždnik na jednu stranu vane / bazéna a hádžte doň balóniky.


Hape Hračky do vody - Medvedík s dáždnikom
15,48 €

11,27 €

Deti milujú kúpanie a obzvlášť, keď majú toho správneho kamaráta do vane! Farebné dáždniky sa skladajú nad hlavu medvedíka. Cieľom je vyvážiť čo najviac dáždnikov na seba.


Hape Hračky do vody - Plávací medvedík
13,39 €

10,47 €

Deti milujú kúpanie a obzvlášť, keď majú toho správneho kamaráta do vane! S týmto plávacím medvedíkom bude vo vode ešte väčšia zábava. Vytvorte si z vane malý plavecký bazén a zistite, kto pláva rýchlejšie.


Hape Hračky do vody - Sprchovací medvedík
13,41 €

10,49 €

Sprchovací medvedík je skvelý kamarát do vane pre malé deti v roztomilom prevedení a s odolným povrchom. Skúste sa s ním hrať na schovávačku! Po naplnení vodou sa medvedík schová vo svojom úkryte a akonáhle voda spodnou časťou odtečie, medvedík sa znovu objaví.


Hape Hračky na piesok - naberač piesku
10,25 €
9,28 €

Tento naberač chňapne, zovrie a naberie nielen kôpku z piesku ale všetky dôležité veci. Uľahčí ti veľa práce s prenášaním tých najdôležitejších vecí pri stavení. Pozvi kamarátov a budujte spoločne!


Hape Hračky na piesok - Vedro s lopatkou
10,26 €

8,50 €

Rozšírte svoju zbierku hračiek na piesok o toto vedro s lopatkou! Ideálne na pieskovisko alebo pláž – jedná sa totiž o univerzálne hračky, ktoré zabavia deti na dlhé hodiny.


Hape Hračky na piesok - Vrták
8,50 €

Zavŕtaj vrták do piesku, otáčaj, otáčaj a ak vrtáš hlboko, trebárs objavíš aj vodu! Kvalitné spracovanie zaručí dlhé hodiny vŕtania plné objavovania všetkého, čo je pod povrchom tvojho pieskoviska!


Hape Klaun navlékací

Hape Klaun navlékací

Hodnotenie: 4,5
9 €

Tento barevný navlékací klaun má tak veselý obličej, že se jistě budou usmívat i vaše děti! Děti mohou zkoušet kroužky navlékat od největšího po nejmenší nebo naopak. Vhodné i pro naučení základních barev.


Hape Klaun Ralph
9,68 €

8,10 €

Veselý pestrofarebný klaun Raplh má pokrčený tvar. Vždy sa ale narovná späť a je pripravený pre ďalšiu zábavu! Farebné guľôčky, ktoré sú v obvode plastového priehľadného kruhu, vydávajú hrkajúce zvuky.


Hape Koľaje - rozšírená sada
31,40 €

25,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nechajte pracovať svoju fantáziu a postavte si svoju železnicu snov. Súčasťou balenia sú štvorcestné križovatky, T-križovatky a mnoho ďalších. Doplňte svoju rozšírenú sadu o ďalšie doplnky k vláčikodráham a vytvorte tak dychberúcu trať.


Hape Koľaje - skladačka
26,27 €

19,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozbehnite svoju mašinku s dvoma vagónikmi okolo pekného parku a potom ich uložte do svojich vlastných domčekov uprostred koľajiska. Táto hádanka s motívom parku prepája učenie sa o tvaroch so zábavnou hrou.


Hape Kolejnice - duha
6,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Vaše malé vláčky tvrdě pracují. Propojte je těmito barevnými kolejemi v barvách duhy a rozjasněte je! Vhodné pro použití jednotlivě nebo plně kompatibilní s jinými populárními železničními soupravami.


Hape Koľajnice - džungľa
8,37 €

6,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplň svoju vláčikodráhu a ďalšie koľaje. Tentoraz ťa vlak zavezie do džungle a ty máš tak jedinečnú príležitosť objaviť miesta, ktoré poznáš z rozprávok, priamo vo svojej izbičke.


Hape Kolejnice opička
18,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Tři opičky se skrývají v džungli, jen čekají na svou šanci, až si užijí legraci s projíždějícím vagónkem banánem. Sledujte, co se stane až bude projíždět autíčko s banánem! Opičky vyskakují z džunge!


Hape Kolejnice set MAXI
16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšiřte svou vlakovou dráhu až do dalšího města. Tato řada rovných a zatočených kolejí vám poskytne důležité stavební materiály.


Hape Guľôčková dráha Mesto
136,43 €

112,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vydajte sa do úplne novej dimenzie s touto v tme svietiacou vesmírnou guľôčkovou dráhou. Vypustite svoje guľôčky na hviezdnu dráhu a sledujte tú guľôčku, ktorá je najrýchlejšia. Guľôčka cestou míňa vesmírne telesá, prechádza kupolou.


Hape Gitara 6v1

Hape Gitara 6v1

Hodnotenie: 5
36 €

27 €

Ak existuje jedna hračka, ktorá uspokojí všetky hudobné túžby vášho malého dieťaťa, potom je to určite táto gitara s funkciou 6v1, ktorá obsahuje tamburínu, xylofón, bubon a ďalšie.


Hape Lapač guľôčok-41%

Hape Lapač guľôčok

Hodnotenie: 5
10,53 €

6,19 €

Výpredaj

Majte guľôčky vždy po ruke! Vďaka týmto praktickým podnosom sa vám už žiadna nestratí. Tiež je tento lapač najlepším spôsobom, ako zachytiť guľôčku, ktorá už prešla cieľom.


Hape Malý staviteľ sada Master
42,59 €
38,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto stavebnica obsahuje 62 dielikov, a preto je ideálnym pomocníkom pre rozvíjanie detskej fantázie. Nájdete v nej všetko potrebné, a to od skrutiek, matičiek, skrutkovačov a ďalších pomôcok. V každom dieťati sa skrýva konštruktér, s touto stavebnicou ho môžete rozvinúť v plnej miere.


Hape Mašinka s nádražím - kocky
13,61 €

11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte rušnú vlakovú stanicu od základov s touto sadou budov. Hrkálky a zrkadlá sú zábavné a vzrušujúce pre kamarátov a cestujúcich. Nasaďte si čiapku a urobte poriadok výpravcu stanice.


Hape Mašinka s vrtuľou
26,20 €

23 €

Je to lietadlo alebo vlak? Tento zábavný motor pri mašinke s vrtuľou kombinuje prvky oboch typov dopravných prostriedkov pre nový zážitok z hry. Mašinka poháňaná dvoma batériami typu AAA (nie sú súčasťou balenia) zároveň roztočí vrtuľu. Buď pripravený na veľa zábavy!


Hape Mechanické návestidlá
15,72 €

9,80 €

Staňte sa výpravcom a povoľte vlakom, aby zastavili alebo išli s touto sadou mechanických signálov. Zatlačte rameno semaforu nahor, aby vlaky vydali zelený signál ""Choď"" a zatlačte dole na červený signál ""Stop"".


Hape Motorická kocka
61,41 €

46,50 €
+ doprava zadarmo

Motorická kocka obsahuje päť rôznych herných povrchov – bludisko, hádanky, farebné bludisko a ďalšie. Pri skúmaní rôznych strán môžu deti skúsiť vytvárať príbehy o tom, čo zvieratká na obrázkoch robia.


Hape Môj malý kávovar
23,54 €
22,90 €

Na chvíľku sa posaďte, aby ste si oddýchli so šálkou kávy! Vďaka tejto hračke môžu chvíle pohody pri káve zažívať i deti. Kávovar má bohaté príslušenstvo – šálku, mlieko, cukor, kávovú podložku a lyžicu. Siestu si môže užívať každý bez výnimky!


Hape Môj malý mixér
23,54 €
22,90 €

Nemôžete sa dočkať, až vyrastiete a stanete sa skutočným pekárom? S mixérom si deti môžu predstavovať, že pečú s použitím vlastnej múky a balíčkov s cukrom, misky a otočného mixéra.