Hape Vedcov ponk Deluxe-32%

Hape Vedcov ponk Deluxe

Hodnotenie: 4,8
128 € 86,10 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Tak toto je pracovný ponk pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Hape Šnurovací poník

Hape Šnurovací poník

Hodnotenie: 5
10,70 € 9,40 €

Šnurovací poník zabaví deti na dlhé hodiny a pomôže s rozvojom ich jemnej motoriky. Šnurovacia hriva a chvost umožňujú deťom zmeniť farbu poníka a docieliť tak iného vzhľadu. Pomocou tejto hračky sa deti môžu naučiť poznať farby, počítať a ďalšie zručnosti.

Hape Vláčkodráha Grand City-40%
103,09 € 61 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vláčkodráha Grand City predstavuje veľkú dvojúrovňovú vlakovú stanicu s výťahom. Cez lístky je možné rozsvietiť projekciu piatich miest. Ďalej je možné mikrofónom nahrať odkaz pre cestujúcich, či rozsvietiť svetlo v hornom poschodí.

Hape Vedcov kufrík

Hape Vedcov kufrík

Hodnotenie: 5
42,68 € 35,20 €

Vedcov kufrík pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec bude nadšený. Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Hape Vedcov ponk stredná-37%

Hape Vedcov ponk stredná

Hodnotenie: 4,5
74,66 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Toto je pracovný ponk pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Hape Vláčikodráha - Horská baňa menšia-33%
102,45 € 67,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Odvezte vlak z povrchového prostredia hlboko do bane. Táto viacúrovňová hracia plocha poskytuje kompletnú drevenú dráhu a obsahuje žeriav, lanový most, hojdacia dvere a varovný zvonček. Uľahči prácu baníkom a zapriahni všetky vagóniky.

Hape Fast Food Set-27%
21,38 € 15,50 €

Akcia

Čo bude dnes na obed? Na čo máte práve chuť? Príprava obeda pomocou Fast Food Setu je jednoduchá a rýchla. V sete nájdete nielen menu, hranolky, hamburger, hot dog, ale aj nápoj a kečup. A ten rozhodne nesmie v detskom menu chýbať.

Hape Bambusová housenka
15,50 €

Akcia

Zostavte si svoju farebnú húsenicu a trénujte pamäť. Pozrite sa aký farebný valček sa skrýva pod dielikom veľké húsenice a striedajte sa v hádanie, kde sa rôzne farebné valčeky skrývajú.

 
Hape Čajová souprava pro dva
21,90 €

Právě je čas na čaj o páté! S tímto čajovým servisem pro dva budou čajové dýchánky radost! Na čaj můžete pozvat panenky nebo plyšová zvířátka a vyprávět si různé zážitky.

Hape Dažďové korálky - modré
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Otočením hrkálky dieťa pozoruje poskakujúce modré korálky s upokojujúcimi zvukmi dažďa. Perfektný tvar výrobku umožňuje dieťaťu ľahké držanie, keď bude chcieť s korálkami zatrepať.

Hape Guličková dráha Medieval Quest
124,19 € 108 €
+ doprava zadarmo

Vráťte sa späť do doby rytierov a drakov s touto super guličkovou dráhou ako zo stredoveku. Sada obsahuje rotujúcu vežu, vodný mlyn, padací most a samolepky, ktoré zmenia každú z vašich dráh na stredoveký hrad.

Hape Klaun navlékací

Hape Klaun navlékací

Hodnotenie: 4,9
10,50 €

Tento barevný navlékací klaun má tak veselý obličej, že se jistě budou usmívat i vaše děti! Děti mohou zkoušet kroužky navlékat od největšího po nejmenší nebo naopak. Vhodné i pro naučení základních barev.

Hape Guľôčková dráha Mesto
136,43 € 113,40 €
+ doprava zadarmo

Vydajte sa do úplne novej dimenzie s touto v tme svietiacou vesmírnou guľôčkovou dráhou. Vypustite svoje guľôčky na hviezdnu dráhu a sledujte tú guľôčku, ktorá je najrýchlejšia. Guľôčka cestou míňa vesmírne telesá, prechádza kupolou.

Hape Motorický labyrint

Hape Motorický labyrint

Hodnotenie: 4,3
26,42 € 21 €

Didaktická hra Motorický labyrint ponúka nekonečné možnosti, ako pohybovať s guličkami po točitých špirálach a doviesť ich tak do cieľa. Žiarivé farby zaujmú chlapcov aj dievčatá. Krásna spodná časť bludiska zaujme farebnými ilustráciami a malým vláčikom.

Hape Pallina

Hape Pallina

Hodnotenie: 4,5
30,78 € 27 €

Posledný kus za túto cenu!

Dokážete vytiahnuť tyčinku bez toho, aby drevená guľôčka prepadla dole? Túto zábavnú hru možno hrať tromi rôznymi spôsobmi, ktoré vyhovujú všetkým úrovniam zručností. S kamarátmi si užijete veľa zábavy!

Hape Pallina Ocean
36,15 € 25 €

Osloboďte korytnačky a veľryby, ktoré uviazli v rybárskej sieti! Zachrániť ich môžete vytiahnutím na bambusových tyčkách, avšak bez toho, aby vám ryba vykĺzla. Hru je možné hrať viacerými spôsobmi a na rôznej úrovni obtiažnosti.

Hape Bambusová věž
25,70 €

Akcia

Neexistuje správny alebo zlý spôsob, ako stavať vežu. Tieto jednofarebné bambusové bloky povzbudzujú objavovanie a riešenie problémov. Vyrobené z udržateľných zdrojov.

Hape Drevené kocky slnečné údolie
31,05 € 25 €

Tieto farebné kocky sú ideálne pre budovanie a skúmanie sveta Pepe & Friends! Povzbudzujú k rozprávaniu príbehov a hraniu rôznych rolí. Zmeňte príbeh zakaždým, keď hráte a zadajte svojim postavám rôzne úlohy, ktoré chcete splniť!

Hape Drevený žeriav

Hape Drevený žeriav

Hodnotenie: 4,4
41,86 € 35,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Staňte sa staviteľom a popustite uzdu svojej predstavivosti! Pri hre na stavenisko deti určite ocenia kvalitu a funkciu dreveného žeriavu. Neexistuje lepší pomocník, ktorý by uľahčil prácu pri premiestňovaní predmetov. Pustite sa do práce.

Hape Farebná prestrkávačka
12,10 €

Tento multifunkčný triedič farieb a tvarov podporuje deti vo výučbe počítania, triedenia, identifikácie farieb a tvarov. Koľkými spôsobmi môžete usporiadať tvary na podložku? Hračka rozvíja logické myslenie a jemnú motoriku.

Hape Lovení žraloků

Hape Lovení žraloků

Hodnotenie: 5
17,10 €

Akcia

Kto by si myslel, že lov žralokov môže byť tak zábavný? Buďte kreatívni a nájdite spôsob ako rôzne farebné žralokmi uloviť. Táto hra podporuje predstavivosť, riešenie problémov a jemnú motoriku.

Hape Môj malý mixér
23,54 € 17,60 €

Nemôžete sa dočkať, až vyrastiete a stanete sa skutočným pekárom? S mixérom si deti môžu predstavovať, že pečú s použitím vlastnej múky a balíčkov s cukrom, misky a otočného mixéra.

Hape Môj malý toastovač
23,54 € 20,30 €

Raňajkový čas nikdy nebol tak zábavný! S novým toastovačom budú deti veľmi rady pripravovať a servírovať raňajky svojim rodičom. Je čas na čaro rodinného rána.

Hape Môj malý waflovač
25,59 € 18,90 €

Všetci milujú vafle, a teraz si deti môžu pripravovať svoje vlastné lahodné wafle na raňajky alebo ako občerstvenie so sadou Môj malý waflovač.

Hape Puzzle na doske - Polárna zvieratká
18,52 € 16,90 €

Na Arktíde potrebujú zvieratá špeciálne kabáty, aby sa udržali v teple! Odstráňte kúsky tejto skladačky, aby ste sa mohli dotknúť kúsk srsti tučniaka, ľadového medveďa, arktického zajaca a kosatky. Vkladacie puzzle sú skvelé pre rozvoj základnej motoriky a hmatu.

Hape Puzzle - Skryté pod hladinou
32,10 € 27,90 €

Milujú vaše deti zvieratá a prírodu? Vďaka tomuto puzzle deti objavia život nad vodou aj pod vodou. Spočítajte všetkých svojich zvieracích kamarátov a zábava môže začať.

Hape Puzzle - Úžasná zvieracia abeceda
42,79 € 28,90 €

Úžasné zvieracie puzzle s abecedou. S touto drevenou farebnou skladačkou, ktorá obsahuje jedinečné a krásne ilustrácie zvierat, bude zábava hľadať príslušné písmenko do abecedy. To je vždy umiestnené pod kartou zvieratka.

Hape Semino-29%
26,03 € 18,30 €

Akcia

Semino je strategická hra, v ktorej zvíťazí ten hráč, ktorý bude najrýchlejším pestovateľom rastlín. Než začnete hrať, rozhodnite sa, ktorú verziu hry chcete hrať. Chcete súťažiť, aby vám rastliny rástli z viacerých semienok, alebo si vyberiete iba podľa farby?

Hape Sklápěčka
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Na každé stavbě je nutné mít výkonného pomocníka! S touto sklápěčkou bude práce hračka. Až budete potřebovat převézt náklad a různé materiály je tento vůz vždy po ruce.

Hape Stolovací set

Hape Stolovací set

Hodnotenie: 5
30,70 € 27,90 €

S hrncom, panvicou, taniermi a doplnkami stolovacej sady má vaše dieťa všetko, čo potrebuje k vareniu chutného jedla pre priateľov alebo rodinu! Je čas rozvíjať fantáziu k príprave kvalitných pokrmov a stolovanie je toho neoddeliteľnou súčasťou.

Hape Velký nakladač
19,90 €

Na každé stavbě je nutné mít výkonného pomocníka! S tímto nakladačem bude práce hračka. Jakmile je potřeba naložit nebo vyložit nějaký materiál, velký nakladač je správná volba.

Hape Skladacia narodeninová torta
20,95 € 15,60 €

Je čas na oslavu narodenín! Alebo máte len tak chuť na niečo sladké? Pripravte si výbornú čokoládovú tortu s jahodami. Sfúknite sviečky a hra môže začať! Torta s priemerom 19,4 cm je vynikajúcim pomocníkom na učenie farieb, jednoduché počty a ďalšie základy, ktoré sa najlepšie učia formou hry.

Hape Záhradná zelenina

Hape Záhradná zelenina

Hodnotenie: 5
21,32 € 16 €

Sada s čerstvou zeleninou nadchne chlapcov aj dievčatká! Vďaka ukrytému suchému zipsu je možné zeleninu pomocou priloženého noža krájať a mať tak oveľa realistickejší zážitok z hry. Zeleninu možno krájať opakovane.

Hape Veselý didaktický trojuholník s aktivitami
31,80 € 27 €

Veselý didaktický trojuholník – to je nekonečné množstvo aktivít pre vaše deti! Trojuholník má päť strán, na ktorých nájdete rôzne druhy zábavy – bludisko, farby, zrkadlo alebo zvieratká.

Hape Prenosná baby hrazdička
103,01 € 73,90 €
+ doprava zadarmo

S touto mäkučkou podložkou zaistíte svojmu dieťatku zábavu, nech už ste kdekoľvek! Hrazdička je vybavená visiacimi kamarátmi jablkom, včielkou s krikľavými krídlami a kvetinou. Poteší malé ruky a oči.

Hape 3D puzzle lietadlo
9,99 €

Poskladajte si vlastné lietadielko a zoberte zvieratká na výhliadkový let! Drevená 3D skladačka pre najmenšie deti už od 2 rokov. Pri skladaní si precvičíte jemnú motoriku, koordináciu oka a ruky aj logické uvažovanie – a pri hre sa výborne zabavíte. Skladať možno v trojdimenzinálnej podobe, ale t

Hape Chodítko so stavebnicou
49,99 €

Detský pomocník pri prvých krokoch je zároveň aj zaujímavou hrou – vďaka dreveným stavebným blokom si dieťa precvičí motoriku a vnímanie tvarov.

Rozmery 41 × 28 × 42 cm, 2 kg.

Hape Drevená pokladňa
29,99 €

Malé deti milujú počítanie a hru na obchod. Detská pokladňa im umožní zahrať sa na skutočný obchod. Môžu s ňou zrátať nákup, jeho hodnotu, naskenovať kartu alebo nechať zákazníka zaplatiť peniazmi. Obsahuje snímač čiarových kódov, čítačku kariet, 16 kusov papierových peňazí, mincí, kreditné karty a

Hape Drevené kocky ABC
19,99 €

Detské drevené kocky patria medzi najuniverzálnejšie a najobľúbenejšie detské hračky vôbec. Tieto, navyše, umožňujú hneď niekoľko rozdielnych spôsobov hry. Spoznajte písmená abecedy a zostavte z nich svoje prvé slovíčka – napríklad vlastné meno. Priraďte číslice k ich správnym pomenovaniam. Spozna

Hape Formička do piesku Mayska pyramída
2,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Skúmať tajomstvá starých Mayov teraz môžete už aj na pieskovisku. Postavte si svoju vlastnú pyramídu na pláži či pieskovisku. Vymyslite si zábavné príbehy a porozprávajte sa aj o jeho skutočnej predlohe. Hra s formičkami trénuje motorické schopnosti, presnosť pohybov aj sústredenie a trpezlivosť. S

Hape Hmatové puzzle Zvieratká z lesa
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nadvihnite dieliky puzzle a skúste, aké je to pohladkať losa, medveďa, sovu, líšku či ježka. Deti objavujú svet všetkými zmyslami, toto puzzle s milými zvieratkami, príjemnými povrchmi a farbami sa im isto zapáči. Rozmery 29,4 × 20,8 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac

Hape Hrkálky Geometrické tvary 3ks
9,99 €

Milé hrkálky v podobe základných geometrických tvarov. Zvonivé hračky pre najmenších z bezpečných materiálov na prírodnej báze bez toxických prímesí. Hra stimuluje rozvoj motorických schopností a nabáda deti rozoznávať a usporiadavať tvary podľa rôznych vlastností. Sada obsahuje tri hrkálky a je t

Hape Interaktívna hračka Dobrodružstvá v Sunny Valley
39,99 €

Originálna interaktívna hračka „Dobrodružstvá v Sunny Valley“, z dielne nemeckej značky Hape, je ideálnym darčekom pre našich najmenších, rovnako chlapcov, ako i dievčatá.Hra a kontakt s tákýmto hypom hračky u detí rozvíja jemnú motoriku, sústredenosť, fantáziu a predstavivosť, ale aj vizuálne vním

Hape Kocky Zvieratká z farmy
14,99 €

Klasické drevené kocky s obrázkami zvieratiek z hospodárskeho dvora. Postavte si kačičku, kravičku, prasiatko, ovečku či kohúta. 6 puzzle v jednom, 9 kociek v balení. Rozmery 13,5 × 13,5 × 4,5 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac

Hape Kreatívna stavebnica 4 tvary a puzzle
19,99 €

Kreatívny hlavolam prináša do hry nový prvok – tretiu dimenziu. Začnite tým, že spojíte „puzzle ostrovčeky“ dohromady. Potom otáčajte tvary tak, aby zapadli do zodpovedajúcich dielikov. Deti si môžu vytvárať aj svoje vlastné spôsoby hry. Hra podporuje ich logické myslenie, prispôsobivosť, priestoro

Hape Multifunkčný box Vodný svet
499,99 €
+ doprava zadarmo

Páky, číselníky, ozubené kolesá, hry a bludiská vytvoria oceán zábavy na šiestich tabuľkách všelijakých činností. Zabudované zrkadlo odráža úsmevy detí.Rozvíja jemnú motoriku, podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manipuláciu. Podporuje predstavivosť, logiku, prispôsobovanie, priestorové vzťa

Hape Sada drevených potravín
24,99 €

Základy zdravého stravovania sa možno naučiť aj prostredníctvom hry. Súprava drevených potravín obsahuje všetko, čo by v detskej kuchynke nemalo chýbať: vajíčka, jogurty, syry, mlieko či ovocné šťavy. Sada potravín deti hravou formou oboznamuje s prácou v kuchyni pri príprave jedla, rozvíja u nich

Hape hračky sa už od vzniku spoločnosti v roku 1986 vyznačujú kreativitou. Sú určené pre všetkých bez rozdielu veku, pohlavia či kultúry. Hračky majú nielen dlhú životnosť, ale sú koncipované tak, že deti dokážu aj dlho zabaviť. To, čo všetky produkty spája je udržateľnosť, vzdelávanie, inovácie a zábava – Hape hračky predstavujú novú generáciu hry. Hape je jedným z najväčších svetových výrobcov hračiek vyrobených z udržateľných materiálov. Väčšina hračiek je vyrobená z dreva a pokiaľ ide o hračky z plastu, sú vyrobené tak, aby mohli vydržať celé generácie. Dôraz na šetrnosť k životnému prostrediu je u značky samozrejmosťou, riadia sa mottom „Budúcnosť patrí našim deťom a u nich aj začína – je našou povinnosťou zanechať im ju s nekonečnými možnosťami namiesto neriešiteľných problémov." Vedia totiž, že len samotné hračky šťastnú budúcnosť deťom nezaručia.

Hape hračky sa už od vzniku spoločnosti v roku 1986 vyznačujú kreativitou. Sú určené pre všetkých bez rozdielu veku, pohlavia či kultúry. Hračky majú nielen dlhú životnosť, ale sú koncipované tak, že deti dokážu aj dlho zabaviť. To, čo všetky produkty spája je udržateľnosť, vzdelávanie, inovácie a zábava – Hape hračky predstavujú novú generáciu hry. Hape je jedným z najväčších svetových výrobcov hračiek vyrobených z udržateľných materiálov. Väčšina hračiek je vyrobená z dreva a pokiaľ ide o hračky z plastu, sú vyrobené tak, aby mohli vydržať celé generácie. Dôraz na šetrnosť k životnému prostrediu je u značky samozrejmosťou, riadia sa mottom „Budúcnosť patrí našim deťom a u nich aj začína – je našou povinnosťou zanechať im ju s nekonečnými možnosťami namiesto neriešiteľných problémov." Vedia totiž, že len samotné hračky šťastnú budúcnosť deťom nezaručia.