Hape Vedcov ponk Deluxe

Hape Vedcov ponk Deluxe

Hodnotenie: 4,8
128 € 79,50 €

Tak toto je pracovný ponk pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Hape Šnurovací poník

Hape Šnurovací poník

Hodnotenie: 5
10,70 € 9,40 €

Šnurovací poník zabaví deti na dlhé hodiny a pomôže s rozvojom ich jemnej motoriky. Šnurovacia hriva a chvost umožňujú deťom zmeniť farbu poníka a docieliť tak iného vzhľadu. Pomocou tejto hračky sa deti môžu naučiť poznať farby, počítať a ďalšie zručnosti.

Hape Vedcov kufrík

Hape Vedcov kufrík

Hodnotenie: 5
42,68 € 24,20 €

Vedcov kufrík pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec bude nadšený. Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Hape Vedcov ponk stredná

Hape Vedcov ponk stredná

Hodnotenie: 4,8
74,66 € 41,90 €

Toto je pracovný ponk pre skutočných vedcov a kutilov! Veselé farebné prevedenie. Každý malý kutil alebo vedec si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Hračka rozvíja jemné motorické zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť a koordináciu rúk a očí.

Hape Detské puzzle - Slnečná sústava LED
26,74 € 17,70 €

Detské puzzle Slnečná sústava LED je pre všetkých malých bádateľov. Zaujme kvalitným prevedením a výraznými farbami. Puzzle je osvedčenou zábavou nielen pre dlhé zimné večery. Precvičte si jemnú motoriku, koncentráciu a predstavivosť.

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím
73 €

Tak toto je pracovní stůl pro opravdové profesionály! Regály a úložné prostory udržují veškeré nářadí v dosahu dětí. Hračka obsahuje nářadí, spojovací materiál, zádový díl pro ukotvení šroubků, celkem 35 dílků.

Hape sada Svetelný a zvukový tunel
25 € 24,60 €

Novinka

Rozšírte svoju železničnú trať pridaním tejto sady s horským tunelom. Svetelný a zvukový tunel je skvelým doplnkom k dreveným vláčikodráham Hape Railway! Svetlá a zvuky sú aktivované infračervenými lúčmi alebo po stlačení tlačidla.

Hape Guličková dráha Hrad
82,80 € 53,10 €

Únik z veže hradu s touto štvorposchodovou guličkovou dráhou, s dvoma priehľadnými schodiskami, bude naozaj veľmi napínavý! Keď guličky prechádzajú dráhou, zacinkajú tri zavesené zvony. Guličková dráha zabaví celú rodinu a prinesie mnoho spoločných zážitkov.

Hape Doktor

Hape Doktor

Hodnotenie: 4,4
20,95 € 17,30 €

Udržujte svojich priateľov šťastnými a zdravými vďaka tejto dobre vybavenej lekárničke. Navyše touto hrou uľahčíte dieťaťu jeho návštevu u skutočného lekára. Krásne drevené prevedenie a dizajn, ktoré si zamiluje každý mladý lekár.

Hape Zatloukačka s xylofonem
31,90 € 25,30 €

Zatloukačka s xylofonem v poutavém barevném provedení nadchne každého malého muzikanta! Na klávesy lze hrát i samostatně. Balení obsahuje zatloukačku se třemi koulemi, paličku, klávesy.

Hape Motorická kostka s bludištěm
124,70 €

Motorická kostka s bludištěm zabaví děti na několik let. Bludiště, vkládání tvarů a další aktivity mění tuto kostku na centrum aktivit.

Hape Detské puzzle - Mapa sveta 2 v 1
26,74 € 16,20 €

Náučné puzzle a spoločenská hra v jednom! Ukážte deťom celý svet zábavnou formou a nechajte ich, nech si poskladajú jednotlivé svetadiely pomocou zábavného detského puzzle. Jednotlivé dieliky do seba perfektne zapadajú.

Hape Vláčkodráha Busy City
82,46 € 52 €

Na trati sa stále niečo deje! Táto kompletná sada mestskej železnice obsahuje osobné a nákladný vlak, stanicu, automatické brány, most, signalizačné zariadenia, figúrky a mnoho ďalšieho!

Hape Kuličková dráha Cyklón
164,52 € 102 €

Kuličková dráha Cyclone je největší souprava Quadrilla. Má dvě spirálovité nálevky, 12 zakřivených kolejnic a 10 urychlovačů, které zvyšují sílu a rychlost kuličky. Záleží jen na fantazii stavitele, kam umístí nálevky a jak povede kolejnice.

Hape Kosmetický kufřík

Hape Kosmetický kufřík

Hodnotenie: 4,5
18,10 €

V štýlovom kufríku sa ukrýva ružová kozmetická sada pre malé parádnice obsahujúce 11 ks príslušenstva – gumičky do vlasov, zrkadlo, hrebeň a ďalšie. Hra na skrášľovací salón môže začať!

Hape Vláčkodráha veľká "Horská baňa"
186,27 € 122,20 €

Choďte vlakom z vrcholu hory do tmavého tunela! Táto multifunkčná drevená hracia sada poskytuje maximálny zážitok, obsahuje vodopád, prekážkový most, žeriav, dopravný pás a servisnú stanicu!

Hape Korálkové počítadlo duhové
14,10 €

Korálkové počítadlo je jako stvořené pro počítání jednoduchých úloh. Počítadlo má 10 řad v 5-ti barevných variantách a je ideálním nástrojem pro chápání smyslu sčítání a odčítání.

Hape Hudební skříňka

Hape Hudební skříňka

Hodnotenie: 4,6
18,64 € 16,10 €

Hýbajúce sa hudobný box nadchne všetky malé muzikantov! Hračka povzbudí malé deti, aby preskúmali a prežili hudbu zábavným spôsobom. Vďaka rôznym pohybom vydáva hračka zvuky a deti tak motivuje k ďalším akciám.

Hape Dominová dráha Robot
53,34 € 39,40 €

Vytvorte si zábavnú a farebnú cestu z domina. Využite všetky doplnky na vytvorenie pestrej dráhy. Potom stačí strčiť do jedného dielika a sledovať, ako sa všetko postupne položí. Neplatia tu žiadne pravidlá, domino nemožno postaviť dobre alebo zle.

Hape Detský mikrofón

Hape Detský mikrofón

Hodnotenie: 3,9
10,08 € 8,60 €

Myslíte si, že ste slávny spevák/speváčka? Vďaka vysoko kvalitnému bezdrôtovému mikrofónu môžu všetci spievať ako popová hviezda! Prebuďte v sebe superstar a prekonajte svoj strach z vystúpenia.

Hape Detský bubienok

Hape Detský bubienok

Hodnotenie: 4,4
25,72 € 20,90 €

Bubienok, ktorý možno zároveň váľať a vaše dieťa môže zažívať radosť z hudby a rytmu a pohybu od veľmi raného veku. Vďaka tejto hračke dochádza k rozvoju jemnej motoriky a všetkých ostatných zmyslov.

Hape magnetické písmenka
15,90 € 10,90 €

Rozpoznávanie a učenie sa abecedy môže byť naozajstná zábava. S týmito magnetickými farebnými písmenkami to pôjde ľahko a skoro samo. Dávajte písmenká na magnetický podklad a tvorte tak s deťmi slová a slovné spojenia.

Hape Mini dráha pre autíčka
23,66 € 15,50 €

Sledujte, ako sa vaše závodné autíčka predbiehajú! Táto závodná dráha bude obľúbenou súčasťou herne vašich detí. Ktoré z pretekárskych áut je najrýchlejšie? Pretekajte a zaznamenajte výsledky! Hračka rozvíja fyzické zručnosti detí.

Hape Hračky do vody - Veselé vedierka, sada
13,39 € 11,80 €

Tri farebné kýbliky sú perfektné pre vodné hrátky! Naplňte vedierko vodou alebo bublinkami a sledujte čo sa deje na jeho spodnej časti. Buď má kýblik dno s dierkami, mlynčekom alebo guľôčkou.

Hape Hračky do vody - Plávací medvedík
13,39 € 11,80 €

Deti milujú kúpanie a obzvlášť, keď majú toho správneho kamaráta do vane! S týmto plávacím medvedíkom bude vo vode ešte väčšia zábava. Vytvorte si z vane malý plavecký bazén a zistite, kto pláva rýchlejšie.

Hape Tučniak sa zvukmi

Hape Tučniak sa zvukmi

Hodnotenie: 3,5
15,53 € 13,90 €

Tento veselý tučniak vydáva zvuky na základe toho, ako sa nakláňa a hýbe. Figúrka je krásne maľovaná, takže si ju zamiluje každé dieťa. Vhodné pre rozvoj jemnej motoriky a mechanických zručností.

Hape Ukulele červené

Hape Ukulele červené

Hodnotenie: 5
32,02 € 25,30 €

Červené ukulele, to je sen každého malého muzikanta! Hračka je vybavená štyrmi melodicky nastaviteľnými strunami. Zmenšené telo tejto gitary je ideálny do detských ručičiek.

Hape Dvojvarič s príslušenstvom
26 € 22,80 €

Novinka

Pripravte chutné jedlo pre vašu rodinu a priateľov. Tento zábavný dvojvarič má 2 otočné gombíky, ktoré po otočení cvaknú. Na varenie využite riad, ktorý je súčasťou sady, hrniec s pokrievkou, panvicu, lyžičku a špachtľu. Akonáhle bude varenie dokončené, uložte hrniec a panvicu do úložného priestoru pod varnou doskou.

Hape Variabilní hudební set
31,09 € 23,31 €

S týmto inovatívnym a variabilným hudobným setom môžu aj malé deti vytvárať hudbu a preskúmavať melódie. Jednotlivé hrajúci bloky možno jednoducho poskladať akýmkoľvek spôsobom a precvičiť si tak aj farba a tvary.

Hape Kreativní tabule

Hape Kreativní tabule

Hodnotenie: 2
39,90 € 37,90 €

Tato oboustranná tabule je ideálním doplňkem pro malé umělce. Z jedné strany může dítě malovat křídou, z druhé je tabule připravena pro kresbu fixy.

Hape Montážní box s nářadím
14,40 €

Sada nářadí – malí stavitelé a opraváři v ní naleznou vše potřebné! Šrouby, matičky, kladivo a spousta dalšího. Vše je uloženo v praktické bedýnce.

Hape Baby knížka Divočina
8,60 €

Nikdy nie je príliš skoro začať s čítaním a prehliadaním knižiek! Preveďte svoje dieťatko svetom zvierat v divočine pomocou tejto knižky o prírode. Kniha je vyrobená z mäkkého dreva a je bezpečné ju okusovať.

Hape Mašinka s vagónikmi
25,59 € 22,90 €

S modrou mašinkou si tento batériou poháňaný vláčik veselo ide po koľajniciach. Pozorujte, ako náklad v jednom vagóniku poskakuje hore a dolu, kým sa čerpadlá v druhom vagóniku otáčajú. Náklad v nákladných vagónoch sa pohybuje pri pohybe vlaku. Mašinka sa pohybuje vpred a vzad.

Hape Nakŕm žabiaka

Hape Nakŕm žabiaka

Hodnotenie: 4,7
20,59 € 18 €

Táto veselá žabka miluje kŕmenie vo vode! Deti ju kŕmia hmyzom, ktorý je vyobrazený na vkladacích kockách a tým sa učia rozoznávať tvary. Žabku možno pripevniť na vaňu 4 prísavkami, ktoré sú na zadnej strane.

Hape Výroba domácí pizzy

Hape Výroba domácí pizzy

Hodnotenie: 4,3
17,70 €

Máte chuť na pizzu? S touto hračkou si ji můžete dát kdykoliv! Může sloužit nejen jako doplněk do kuchyňky, ale také pomůže dětem pojmenovávat barvy, počítat a rozvíjet jejich jemnou motoriku. Ozdobte pizzu tím, na co máte právě chuť. Pomocí servírovacích pomůcek si poté svůj kousek snadno nandáte na talíř.

Hape Kuchynka s grilom

Hape Kuchynka s grilom

Hodnotenie: 4,7
36,15 € 25,30 €

Zahrajte sa na kuchára s touto realistickou kuchynkou a grilovacou sadou **2v1, v ktorej nájdete celkom 6 ks príslušenstva. **Gombíky sú otočné a hodiny nastaviteľné. Hračka rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť. Rozvíja jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk.

Hape Môj malý kávovar

Hape Môj malý kávovar

Hodnotenie: 4,8
23,54 € 19,50 €

Na chvíľku sa posaďte, aby ste si oddýchli so šálkou kávy! Vďaka tejto hračke môžu chvíle pohody pri káve zažívať i deti. Kávovar má bohaté príslušenstvo – šálku, mlieko, cukor, kávovú podložku a lyžicu. Siestu si môže užívať každý bez výnimky!

Hape Guličková dráha Cliffhanger
72,34 € 46,60 €

Vďaka trom žliabkom na bočných kockách je jazda na guličkovej dráhe Cliffhanger veľmi dynamická. Nielen, že tieto prvky skvele vyzerajú, ale tiež predlžujú jazdu guličky na dráhe.

Hape Kvetinová gitara

Hape Kvetinová gitara

Hodnotenie: 3,2
41,21 € 32,50 €

Staňte sa skutočným gitaristom s týmto skvelým nástrojom v dizajne z roku 1960! Nástroj je kombinácia medzi klasickou gitarou a ukulele – to je ideálna veľkosť pre mladšie deti, ktoré sa chcú naučiť hrať.

Hape Houpací koník
47 €

Posledný kus za túto cenu!

Hojdací koník v krásnom klasickom dizajne v kvalitnom dreveným prevedení je dokonale vyvážený a deťom zaručí skvelý pôžitok z jazdy. Hračka rozvíja motorické zručnosti, zvyšuje koordináciu, rovnováhu a fyzickú silu.

Hape Pallina Ocean

Hape Pallina Ocean

Hodnotenie: 5
36,15 € 23,10 €

Osloboďte korytnačky a veľryby, ktoré uviazli v rybárskej sieti! Zachrániť ich môžete vytiahnutím na bambusových tyčkách, avšak bez toho, aby vám ryba vykĺzla. Hru je možné hrať viacerými spôsobmi a na rôznej úrovni obtiažnosti.

Hape Mini hudobná sada

Hape Mini hudobná sada

Hodnotenie: 5
46,31 € 28,90 €

Začnite vytvárať svoju vlastnú hudbu pomocou nástrojov pre začiatočníkov! Naučte sa sami hrať na ukulele, tamburínu, klapky a hrkálky. Potom už nič nebráni pozvať ďalších kamarátov a založiť kapelu.

Hape Klaun navlékací

Hape Klaun navlékací

Hodnotenie: 4,6
8,60 €

Tento barevný navlékací klaun má tak veselý obličej, že se jistě budou usmívat i vaše děti! Děti mohou zkoušet kroužky navlékat od největšího po nejmenší nebo naopak. Vhodné i pro naučení základních barev.

Hape Bubienok na stojančeku
42,68 € 32,20 €

Všetci malí hudobníci budú nadšení! S týmto krásnym farebným bubienkom na stojančeku bude každá pieseň znieť úplne inak. Vyrobené s ohľadom na malé detské ručičky. Hračka podporuje detskú fantáziu a zmysel pre rytmus.

Hape Fast Food Set

Hape Fast Food Set

Hodnotenie: 5
21,38 € 15,90 €

Čo bude dnes na obed? Na čo máte práve chuť? Príprava obeda pomocou Fast Food Setu je jednoduchá a rýchla. V sete nájdete nielen menu, hranolky, hamburger, hot dog, ale aj nápoj a kečup. A ten rozhodne nesmie v detskom menu chýbať.

Hape Kuličková dráha Race
31,09 € 22 €

Rozvíjajte detskú fantáziu pomocou tejto farebnej guličkové dráhy, ktorá sa radí medzi sady pre začiatočníkov. Rozložte guličky na vrchol a sledujte, ako prechádzajú rôznymi cestami až do cieľa!

Hape Piano červené

Hape Piano červené

Hodnotenie: 4,1
63,39 € 40,80 €

Detské červené piano s 18-tich klávesmi je veľmi robustný a poskytuje tak veľa zábavy malým hudobným nadšencom. Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.

Hape Vodná dráha so zvieratkami
26,74 € 22,90 €

Deti milujú kúpanie! Vodná dráha so zvieratkami je perfektná na hry vo vode! Naplňte hrnček vodou, nalejte na kraba a sledujte, čo sa bude diať. Z rozhojdaného kraba sa voda rozdelí, roztočí hviezdičku a z chobotnice sa stane sprcha.

Hape hračky sa už od vzniku spoločnosti v roku 1986 vyznačujú kreativitou. Sú určené pre všetkých bez rozdielu veku, pohlavia či kultúry. Hračky majú nielen dlhú životnosť, ale sú koncipované tak, že deti dokážu aj dlho zabaviť. To, čo všetky produkty spája je udržateľnosť, vzdelávanie, inovácie a zábava – Hape hračky predstavujú novú generáciu hry. Hape je jedným z najväčších svetových výrobcov hračiek vyrobených z udržateľných materiálov. Väčšina hračiek je vyrobená z dreva a pokiaľ ide o hračky z plastu, sú vyrobené tak, aby mohli vydržať celé generácie. Dôraz na šetrnosť k životnému prostrediu je u značky samozrejmosťou, riadia sa mottom „Budúcnosť patrí našim deťom a u nich aj začína – je našou povinnosťou zanechať im ju s nekonečnými možnosťami namiesto neriešiteľných problémov." Vedia totiž, že len samotné hračky šťastnú budúcnosť deťom nezaručia.

Hape hračky sa už od vzniku spoločnosti v roku 1986 vyznačujú kreativitou. Sú určené pre všetkých bez rozdielu veku, pohlavia či kultúry. Hračky majú nielen dlhú životnosť, ale sú koncipované tak, že deti dokážu aj dlho zabaviť. To, čo všetky produkty spája je udržateľnosť, vzdelávanie, inovácie a zábava – Hape hračky predstavujú novú generáciu hry. Hape je jedným z najväčších svetových výrobcov hračiek vyrobených z udržateľných materiálov. Väčšina hračiek je vyrobená z dreva a pokiaľ ide o hračky z plastu, sú vyrobené tak, aby mohli vydržať celé generácie. Dôraz na šetrnosť k životnému prostrediu je u značky samozrejmosťou, riadia sa mottom „Budúcnosť patrí našim deťom a u nich aj začína – je našou povinnosťou zanechať im ju s nekonečnými možnosťami namiesto neriešiteľných problémov." Vedia totiž, že len samotné hračky šťastnú budúcnosť deťom nezaručia.