Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Upresniť parametre
Hape Muzikálna fontána Veľryba Hape Muzikálna fontána Veľryba
Hape Muzikálna fontána Veľryba

Neviete, ako spestriť deťom kúpanie? Muzikálna fontána Veľryba od Hape s farebnými veľrybami vám s tým určite pomôže. Pomocou prísavky hračku ľahko nalepíte na dno vane. Fontána má automatický režim s 5 melódiami a režimom vlastného hrania, kedy každá veľryba slúži ako kláves klavíra.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Zatĺkačka s xylofónom Hape Muzikálna fontána Veľryba
Hape Zatĺkačka s xylofónom

Zatĺkačka s xylofónom v pútavom farebnom prevedení nadchne každého malého muzikanta! Na klávesy možno hrať aj samostatne. Balenie obsahuje zatĺkačku s tromi guľami, paličku, klávesy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Doktor Hape Muzikálna fontána Veľryba
Hape Doktor

Udržujte svojich priateľov šťastnými a zdravými vďaka tejto dobre vybavenej lekárničke. Navyše touto hrou uľahčíte dieťaťu jeho návštevu u skutočného lekára. Krásne drevené prevedenie a dizajn, ktoré si zamiluje každý mladý lekár.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Puzzle na doske - Farmári Hape Detské puzzle - Mapa sveta 2 v 1
Hape Puzzle na doske - Farmári

Miluje vaše dieťa zvieratká a prírodu? Vďaka tejto skladačke sa zoznámi so zvieratkami a ich domovom. Skvelá pomôcka pre učenie sa tvarov a rôznych predmetov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Motorická kocka s bludiskom Hape Detské puzzle - Mapa sveta 2 v 1
Hape Motorická kocka s bludiskom

Motorická kocka s bludiskom zabaví deti na niekoľko rokov. Bludisko, vkladanie tvarov a ďalšie aktivity mení túto kocku na centrum aktivít.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Detské puzzle - Mapa sveta 2 v 1 Hape Detské puzzle - Mapa sveta 2 v 1
Hape Detské puzzle - Mapa sveta 2 v 1

Náučné puzzle a spoločenská hra v jednom! Ukážte deťom celý svet zábavnou formou a nechajte ich, nech si poskladajú jednotlivé svetadiely pomocou zábavného detského puzzle. Jednotlivé dieliky do seba perfektne zapadajú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Lokomotíva Intercity na batérie, červená Hape Lokomotíva Intercity na batérie, červená
Hape Lokomotíva Intercity na batérie, červená

Táto medzimestská lokomotíva na batérie vezme deti na prvú cestu vlakom. Spínač na hornej strane ovláda lokomotívu vpred a vzad. Ideálna pre povzbudenie predstavivosti a hrania rolí, rovnako ako pre rozvoj jemnej motoriky a koncentrácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Korálkové počítadlo dúhové Hape Lokomotíva Intercity na batérie, červená
Hape Korálkové počítadlo dúhové

Korálkové počítadlo je ako stvorené pre počítanie jednoduchých úloh. Počítadlo má 10 radov v 5-tich farebných variantoch a je ideálnym nástrojom pre chápanie zmysle sčítanie a odčítanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Raketová základňa Hape Lokomotíva Intercity na batérie, červená
Hape Raketová základňa

Pozri sa na tento magický trik, balónik lieta vo vzduchu! Ako sa to stalo? Odpoveď odhalíš s raketovou základňou HAPE. Po stlačení spínača na základni sa vytvorí vzduchový vír, ktorý vytlačí balónik až hore trubice. Vyskúšaj, čo sa stane, keď pridáš ďalšiu časť raketovej trubice alebo keď raketovú trubicu zakryješ viečkom. Raketová základňa je vhodná pre deti od 2 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Puzzle Abeceda Hape Detské elektrické piano so zvieratkami
Hape Puzzle Abeceda

ABECEDA! Učenie abecedy je skvelá zábava! Môžete sa tak formou hry naučiť písmenká od A až po Z? Táto pestrá hračka poskytuje deťom úvod do malých písmen, aby urobili svoje prvé kroky na čítanie a písanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Detské elektrické piano so zvieratkami Hape Detské elektrické piano so zvieratkami
Hape Detské elektrické piano so zvieratkami

Zábavné, farebné, zvieracie piano sprevádza dieťa pri objavovaní hudby jednoduchým a intuitívnym spôsobom. V hudobnom režime je možné prehrávať 8 nôt a zvuky nástrojov možno počuť presunutím stránok so zvieratami. V režime spievanie môže dieťa spievať s hlasom piana a napodobňovať zvuky zvierat. V režime orchestra sa po stlačení tlačidiel prehrá automatická melódia a stránky zvierat budú hrať zábavné znelky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Sada pre šéf kuchára Hape Detské elektrické piano so zvieratkami
Hape Sada pre šéf kuchára

S touto nádhernou sadou pre šéfkuchára v bielo-červenom prevedením uvaríte veľa fantastických jedál. Zástera, čiapky, rukavice, chňapka a päť odmerných lyžičiek. Farebné prevedenie je vhodné pre chlapcov aj dievčatká.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Navliekacie korále z geometrických tvarov Hape Navliekacie korále z geometrických tvarov
Hape Navliekacie korále z geometrických tvarov

Táto hračka sa postará o zábavu detí na dlhé hodiny. Záleží len na malom staviteľovi, pre čo sa rozhodne – môže postaviť vežu, vlak húsenicu alebo čokoľvek iné. Jednotlivé dieliky sú vybavené otvormi, vďaka čomu je možné navliekať na šnúrku, alebo si s nimi môžu deti hrať ako s inou stavebnicou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Mini dráha pre autíčka Hape Navliekacie korále z geometrických tvarov
Hape Mini dráha pre autíčka

Sledujte, ako sa vaše závodné autíčka predbiehajú! Táto závodná dráha bude obľúbenou súčasťou herne vašich detí. Ktoré z pretekárskych áut je najrýchlejšie? Pretekajte a zaznamenajte výsledky! Hračka rozvíja fyzické zručnosti detí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Detský bubienok Hape Navliekacie korále z geometrických tvarov
Hape Detský bubienok

Bubienok, ktorý možno zároveň váľať a vaše dieťa môže zažívať radosť z hudby a rytmu a pohybu od veľmi raného veku. Vďaka tejto hračke dochádza k rozvoju jemnej motoriky a všetkých ostatných zmyslov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Skládací Pepe se zvuky Hape Hracia sada - ovocná hostina s húsenicami
Hape Skládací Pepe se zvuky

Toto pestrofarebné skladacie šteniatko menom Pepe pomáha deťom naučiť sa rôzne tvary a farby. Hračka rozvíja jemnú motoriku a logické uvažovanie. Po poklepaní na hlavu psík zašteká.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Záhradná zelenina Hape Hracia sada - ovocná hostina s húsenicami
Hape Záhradná zelenina

Sada s čerstvou zeleninou nadchne chlapcov aj dievčatká! Vďaka ukrytému suchému zipsu je možné zeleninu pomocou priloženého noža krájať a mať tak oveľa realistickejší zážitok z hry. Zeleninu možno krájať opakovane.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Hracia sada - ovocná hostina s húsenicami Hape Hracia sada - ovocná hostina s húsenicami
Hape Hracia sada - ovocná hostina s húsenicami

Pomôžte týmto hladným húsenicam získať veľa zdravých desiat s touto roztomilou sadou! Predstierajte, že ste húsenica a prepleťte si cestu cez skvelé ovocie. Podporuje zručnosti a jemnú motoriku. Obsahuje dve húsenice na povrázkoch a 13 kúskov ovocia, ktoré môžu obhrýzať!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Narozeninový dort, skládací Hape Lokomotíva Intercity na batérie, čierna
Hape Narozeninový dort, skládací

Je čas na oslavu narozenin! A nebo máte jen tak chuť na něco sladkého? Připravte si výborný dort s jahodama a čokoládou. Sfoukněte svíčky a hra může začít! Darujte narozeninové překvapení svým přátelům, rodině nebo medvídkovi s tímto nádherným interaktivním narozeninovým dortem!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Krájací set Mäso Hape Lokomotíva Intercity na batérie, čierna
Hape Krájací set Mäso

Ryba, mäso, slanina a predstavivosť. Čo viac potrebujete? Predstavivosť a fantázia podporujú hranie hier a kreativitu a sociálne zručnosti. Základy komunikácie a spolupráce; podporuje dôveru, priateľstvo a rozvoj jazyka. Hra s touto tematikou vývoj týchto zručností podporuje.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Lokomotíva Intercity na batérie, čierna Hape Lokomotíva Intercity na batérie, čierna
Hape Lokomotíva Intercity na batérie, čierna

Táto medzimestská lokomotíva na batérie vezme deti na prvú cestu vlakom. Spínač na hornej strane ovláda lokomotívu vpred a vzad. Ideálna pre povzbudenie predstavivosti a hrania rolí, rovnako ako pre rozvoj jemnej motoriky a koncentrácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Baby knížka Divočina Hape Multifunkčný xylofón s bubienkom
Hape Baby knížka Divočina

Nikdy nie je príliš skoro začať s čítaním a prehliadaním knižiek! Preveďte svoje dieťatko svetom zvierat v divočine pomocou tejto knižky o prírode. Kniha je vyrobená z mäkkého dreva a je bezpečné ju okusovať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Puzzle - Záchranné vozidlá Hape Multifunkčný xylofón s bubienkom
Hape Puzzle - Záchranné vozidlá

Pripravte sa na záchranárske dobrodružstvo s touto sadou puzzle vo viacerých baleniach. Pomocou hádaniek si môžete vytvoriť svoj vlastný príbeh o záchrane. K dispozícii sú tiež ďalšie dlaždice príbehov, ktoré umožňujú nekonečné vymýšľanie príbehov, ktoré zodpovedajú téme hádanky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hape Multifunkčný xylofón s bubienkom Hape Multifunkčný xylofón s bubienkom
Hape Multifunkčný xylofón s bubienkom

Je čas učiť sa hrou. Tento multifunkčný xylofón s bubienkom pomôže vašim deťom rozpoznávať farby a zároveň rozvinie ich hudobný sluch. Hračka rozvíja motorické zručnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Hape hračky sa už od vzniku spoločnosti v roku 1986 vyznačujú kreativitou. Sú určené pre všetkých bez rozdielu veku, pohlavia či kultúry. Hračky majú nielen dlhú životnosť, ale sú koncipované tak, že deti dokážu aj dlho zabaviť. To, čo všetky produkty spája je udržateľnosť, vzdelávanie, inovácie a zábava - Hape hračky predstavujú novú generáciu hry. Hape je jedným z najväčších svetových výrobcov hračiek vyrobených z udržateľných materiálov. Väčšina hračiek je vyrobená z dreva a pokiaľ ide o hračky z plastu, sú vyrobené tak, aby mohli vydržať celé generácie. Dôraz na šetrnosť k životnému prostrediu je u značky samozrejmosťou, riadia sa mottom „Budúcnosť patrí našim deťom a u nich aj začína – je našou povinnosťou zanechať im ju s nekonečnými možnosťami namiesto neriešiteľných problémov." Vedia totiž, že len samotné hračky šťastnú budúcnosť deťom nezaručia.