Hailo Öko duo Plus L strieborná
95,93 € 80,90 €

Odpadkový kôš s celkovým objemom 26 l a 2 vnútornými košmi je ideálny predovšetkým pre triedenie bio odpadu. Zatváranie veka je tlmené systémom Soft close, ktorý zaistí tiché používanie. Hailo Öko duo Plus L strieborná má ergonomický plastový pedál.

Hailo Öko duo Plus L biela
92,08 € 76,80 €

Odpadkový kôš s celkovým objemom 26 l a 2 vnútornými košmi je ideálny predovšetkým pre triedenie bio odpadu. Zatváranie veka je tlmené systémom Soft close, ktorý zaistí tiché používanie. Hailo Öko duo Plus L biely má ergonomický plastový pedál.

Hailo Öko duo Plus L čierna
95,93 € 80,90 €

Odpadkový kôš s celkovým objemom 26 l a 2 vnútornými košmi je ideálny predovšetkým pre triedenie bio odpadu. Zatváranie veka je tlmené systémom Soft close, ktorý zaistí tiché používanie. Hailo Öko duo Plus L čierny má ergonomický plastový pedál.

Hailo Öko trio Plus L biela
92,27 € 76,80 €

Odpadkový kôš vhodný na triedenie vďaka trom separovaným komorám. Kôš na odpad Hailo Öko trio Plus L v bielej farbe disponuje tlmeným zatváracím mechanizmom a širokým nášľapným pedálom.

Hailo Öko trio Plus L čierna
96,14 € 80,90 €

Odpadkový kôš vhodný na triedenie vďaka trom separovaným komorám. Kôš na odpad Hailo Öko trio Plus L v čiernej farbe disponuje tlmeným zatváracím mechanizmom a širokým nášľapným pedálom.

Hailo Big-Box Swing XL strieborná
95,93 € 83 €

Odpadkový kôš s veľkým objemom 52 l má špeciálne dvojkrídlové veko, ktoré zaisťuje ľahké plnenie. Koše je vďaka hranatému tvaru možné zlúčiť, a vytvoriť tak ucelený systém pre triedenie odpadu. Hailo Big-Box Swing XL strieborná je vďaka konštrukcii ľahké zmontovať.

Hailo Big-Box Swing XL ušľachtilá oceľ-32%
115,19 € 77,90 €

Akcia

Odpadkový kôš s veľkým objemom 52 l má špeciálne dvojkrídlové veko, ktoré zaisťuje ľahké plnenie. Koše je vďaka hranatému tvaru možné zlúčiť, a vytvoriť tak ucelený systém pre triedenie odpadu. Hailo Big-Box Swing XL ušľachtilá oceľ je vďaka konštrukcii ľahké zmontovať.

Hailo Compact-Box M ušľachtilá oceľ
53,55 € 45,60 €

Vstavaný odpadkový kôš s objemom až 15 l možné používať u spodných skriniek s otočnými dverami so šírkou od 40 cm. Stranu otočenia sami zvolíte. Hailo Compact-Box M ušľachtilá oceľ ponúka kompaktnú veľkosť a veľký objem. Jednoduchá montáž i demontáž.

Hailo Öko duo Plus L ušľachtilá oceľ
99,78 € 87,20 €

Odpadkový kôš s objemom 26 l a 2 boxy je vyrobený z farebných plastov pre jednoduché triedenie odpadu. Zatváranie veka je tlmené systémom Soft close, ktorý zaistí tiché používanie. Hailo Öko duo Plus L ušľachtilá oceľ má ergonomický plastový pedál.

Hailo Öko trio Plus L strieborná
96,06 € 80,90 €

Odpadkový kôš vhodný na triedenie vďaka trom separovaným komorám. Kôš na odpad Hailo Öko trio Plus L v striebornej farbe disponuje tlmeným zatváracím mechanizmom a širokým nášľapným pedálom.

Hailo Compact-Box M biela

Hailo Compact-Box M biela

Hodnotenie: 4,3
45,85 € 36,90 €

Vstavaný odpadkový kôš s objemom až 15 l možné používať u spodných skriniek s otočnými dverami so šírkou od 40 cm. Stranu otočenia sami zvolíte. Hailo Compact-Box M biela ponúka kompaktnú veľkosť a veľký objem. Jednoduchá montáž i demontáž.

Hailo Harmony M ušľachtilá oceľ
76,83 € 64,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový odpadkový kôš sa širokým nášľapným pedálom a tlmeným zatváracím systémom. Kôš na odpad Hailo Harmony M z ušľachtilej ocele má gumový červený kruh pre uchytenie vreca na odpad a veľký uhol otvárania pre jednoduché vkladanie odpadkov.

Hailo Öko uno Plus M biela
68,96 € 58,10 €

Odpadkový kôš s objemom 17 l disponuje systémom tlmeného zatváranie veka Soft close. Obsahuje nášľapný pedál, ktorého mechanika je ukrytá vnútri koša a nenarušuje tak minimalistický vzhľad. Hailo Öko uno Plus M biely má prvky z odolného čierneho plastu.

Hailo T2 L červená
68,96 € 57,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderný nášľapný kôš na odpadky s objemom 19l so systémom tichého zatváranie veka je vhodný do každej kuchyne. Obsahuje špeciálny priestor, ktorý zachytáva prípadnú kvapkajúcu tekutinu z odpadkov. Hailo T2 L červený je vyrobený z odolného syntetického materiálu.

Už od roku 1947, keď Rudolf Loh založil spoločnosť Hailo sa všetko točí okolo nápadov, ako robiť náš život doma bezpečnejší, ľahší a krajší. Hailo sa veľa rokov kontinuálne vyvíjala a dnes je podnikom s celosvetovou pôsobnosťou, dodáva svoje vysoko kvalitné výrobky do viac ako 60 zemí sveta.

Už od roku 1947, keď Rudolf Loh založil spoločnosť Hailo sa všetko točí okolo nápadov, ako robiť náš život doma bezpečnejší, ľahší a krajší. Hailo sa veľa rokov kontinuálne vyvíjala a dnes je podnikom s celosvetovou pôsobnosťou, dodáva svoje vysoko kvalitné výrobky do viac ako 60 zemí sveta.