Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
HABA Wonderworld Drevená váha HABA Textilné kocky s aktivitami pre bábätká Morský svet 4 ks
HABA Wonderworld Drevená váha

Váha je vybavená pohyblivým meradlom ak zapisovaniu výsledkov váženia slúži vymeniteľná páska (náhradná páska nie je súčasťou balenia).

môžete mať 25.06 - 27.06

Partner: VISO TRADE
HABA Textilné kocky s aktivitami pre bábätká Morský svet 4 ks HABA Textilné kocky s aktivitami pre bábätká Morský svet 4 ks
HABA Textilné kocky s aktivitami pre bábätká Morský svet 4 ks

Záhady podmorského sveta! Fantastické, umývateľné, mäkké, textilné objavovacie kocky Morský svet ponúkajú oveľa viac než len stohovanie. Chrastítko, zrkadlová fólia, klepotajúce zvukové efekty a praskajúca fólia stimulujú zmysly dieťaťa a sú inšpiráciou na hranie a skúmanie.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Textilná lopta s aktivitami Koala HABA Textilné kocky s aktivitami pre bábätká Morský svet 4 ks
HABA Textilná lopta s aktivitami Koala

Všestranná zábava pre bábätká, ktoré sa za loptou postupne naučia aj plaziť, pretože roztomilá tvár koaly pozýva na objavovanie a skúmanie. Zábavné hrkálky vo vnútri lopty, krúžky a praskajúca fólia sú zdrojom neustálej fascinácie bábätiek a udržia ich pozornosť aj po mnohých hodinách hry.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Drevená hrkálka pre najmenších Štvorlístok HABA Drevená hrkálka pre najmenších Štvorlístok
HABA Drevená hrkálka pre najmenších Štvorlístok

Drevená hrkálka so zvončekom na precvičovanie jemnej motoriky pre deti od 6 mesiacov. Drevené časti sú navlečené na gumičku. Z jednej strany je pevne pripevnení zvonček, ktorý pri trasení vydáva jemnú zvuk. Hračka je vyrobená z bukového dreva, moreného netoxickými farbami.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Magnetický labyrint s perom Farma a Čísla HABA Drevená hrkálka pre najmenších Štvorlístok
HABA Magnetický labyrint s perom Farma a Čísla

Drevený labyrint s guľôčkami, ktoré je potrebné pomocou paličky s magnetom doviesť podľa farby a množstva k správnemu zvieratku. Koľko je na obrázku kravičiek? Akú farbu má číslica 1? Koľko bielych vajíčok zniesli sliepočky ?

môžete mať 19.06 - 20.06

Moje prvé počítanie a farby Zvieratká HABA Drevená hrkálka pre najmenších Štvorlístok
Moje prvé počítanie a farby Zvieratká

Počítanie, vkladanie a priraďovanie farieb.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Mini hra v kovovej krabici Ovocný sad od 3 rokov HABA Magnetická hračka Obliekanie bábika Lilli v kovovej krabici
HABA Mini hra v kovovej krabici Ovocný sad od 3 rokov

V ovocnom sade visia najšťavnatejšie čerešne, jablká, slivky a hrušky. Ale niekto iný ich chce ukradnúť. Havran Theo je na ceste! Teraz hráči potrebujú šťastie na hod kockou a tímovú prácu, aby sa pokúsili nazbierať ovocie skôr, ako drzý havran vstúpi do sadu.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Detský mikroskop HABA Magnetická hračka Obliekanie bábika Lilli v kovovej krabici
HABA Detský mikroskop

Skúmaj a objavuj ako pravý vedátor!

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Magnetická hračka Obliekanie bábika Lilli v kovovej krabici HABA Magnetická hračka Obliekanie bábika Lilli v kovovej krabici
HABA Magnetická hračka Obliekanie bábika Lilli v kovovej krabici

Balenie v praktickom plechovom boxe vhodnom aj na ľahké prenášanie, alebo využitie pri cestovaní.Obsahom balenia sú 4 obrázky rôzneho prostredia, kde sa bábika Lilly nachádza (doma, vonku) a 54 magnetických kúskov na obliekanie.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Terra Kids Baterka na svietenie HABA Terra Kids Box na pozorovanie hmyzu s rúčkou
HABA Terra Kids Baterka na svietenie

Takže slnko zapadlo? Žiadny problém! Baterka osvetľuje cestu pre deti aby bola jasná a bezpečná, ktoré sa chcú vydať na nočnú výpravu. Batérie (3 × 1,5 V AAA) nie sú súčasťou balenia.

Materiál: hliník, plast

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Spoločenská hra pre deti Netrpezlivé slony HABA Terra Kids Box na pozorovanie hmyzu s rúčkou
HABA Spoločenská hra pre deti Netrpezlivé slony

Hráči nakŕmia svoje hladné nedočkavé slony tsk, že zakryjú každé miesto v bruchu svojho slona aspoň jedným listom. Je dôležité dobre využiť priestor! V každom kole sa musia rozhodnúť, ktorá priehľadná potravinová karta sa v danom momente najlepšie hodí.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Terra Kids Box na pozorovanie hmyzu s rúčkou HABA Terra Kids Box na pozorovanie hmyzu s rúčkou
HABA Terra Kids Box na pozorovanie hmyzu s rúčkou

Unikátny box pre malých prírodovedcov na pozorovanie živočíchov ako napríklad múch, motýľov, pavúkov, slimákov a iných drobných živočíchov. Objavy nikdy neboli také vzrušujúce a zároveň veľmi poučné. Dierkovaný vrchnák zaručuje trvalý prívod vzduchu a šetrné zaobchádzanie so živočíchmi.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Terra Kids Detská pozorovacia lupa na hmyz s karabínkou HABA Terra Kids Detská pozorovacia lupa na hmyz s karabínkou
HABA Terra Kids Detská pozorovacia lupa na hmyz s karabínkou

Perfektné vybavenie pre mladých prieskumníkov. V tejto nádobe je jednoduché pod lupami pozorovať chrobáky, pavúky, listy a ostatné zaujímavé veci, ktoré nájdu v prírode zhora i zdola. Pomocou popruhu s hliníkovou karabínou si deti nádobu môžu pripnúť na bundu alebo batoh.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Terra Kids Prak Lietadlo HABA Terra Kids Detská pozorovacia lupa na hmyz s karabínkou
HABA Terra Kids Prak Lietadlo

Viazací klzák Terra Kids dokonale kombinuje vysokorýchlostný prak s kĺzavou eleganciou. Jednoducho stiahnite gumové pásky, uvoľnite klzák a sledujte, ako letí! Vhodné pre deti: od 5 rokov Rozmer produktu: 29 × 29 × 24 cm

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Drevené vkladacie puzzle s úchytom Dopravné prostriedky HABA Terra Kids Detská pozorovacia lupa na hmyz s karabínkou
HABA Drevené vkladacie puzzle s úchytom Dopravné prostriedky

Podporte u svojich najmenších detičiek jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj predstavivosť.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Mini hra Lenivý Kung Fu HABA Logic! CASE Logická hra pre deti - rozšírenie Príroda od 6 rokov
HABA Mini hra Lenivý Kung Fu

Kung Fu bolo včera, teraz je čas na lenivosť! Vďaka svojim malým rozmerom je hra vhodná aj na cesty. Na dokončenie majstrovskej skúšky sa hráči musia striedať v predvádzaní póz zobrazených na pároch hracích kariett. Hráči budú potrebovať veľa zručností a trochu pomoci od ostatných!

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Logic! CASE Logická hra pre deti - rozšírenie Príroda od 6 rokov HABA Logic! CASE Logická hra pre deti - rozšírenie Príroda od 6 rokov
HABA Logic! CASE Logická hra pre deti - rozšírenie Príroda od 6 rokov

Logická hra pre deti Príroda Logic! CASE Haba od 6 rokov Logic! CASE Farebné, náročné, rozmanité – to sú Logic! CASE puzzle sady! Cieľom je dešifrovať a vyriešiť širokú škálu rôznych hlavolamov. Deti môžu skontrolovať, či je ich odpoveď správna pomocou dreveného špendlíka. Karta sa dá vytiahnuť.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Magnetická hra pre deti Závody slimákov v kovovej krabici HABA Logic! CASE Logická hra pre deti - rozšírenie Príroda od 6 rokov
HABA Magnetická hra pre deti Závody slimákov v kovovej krabici

Počas klzkých pretekov slimákov v zeleninovej záhrade pani Meyerovej sa Sebastian Schneck, Gloria Glibber a priatelia pohybujú vpred slimačím tempom, ale to im nebráni v tom, aby sa jeden po druhom plazili alebo sa navzájom prekĺzli.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Moje prvé hry pre deti Rhino Hero Junior HABA Moje prvé hry pre deti Rhino Hero Junior
HABA Moje prvé hry pre deti Rhino Hero Junior

Rhino Hero Junior je superhrdina vo výcviku, ktorý mieri vysoko. V troch rôznych hrách si deti precvičujú jemnú motoriku, pracujú na základnom porozumení čísel a veličín a tiež si trénujú pamäť.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Balančná hra Zvieratká HABA Moje prvé hry pre deti Rhino Hero Junior
HABA Balančná hra Zvieratká

Balančná hra s motívom zvieratiek vyrobená z prírodného materiálu rozvíja jemnú motoriku, šikovnosť a trénuje trpezlivosť.

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Detská lekárska taška HABA Moje prvé hry pre deti Rhino Hero Junior
HABA Detská lekárska taška

Pre všetkých doktorov a doktoriek!

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Detská lekárska taška HABA Detská lekárska taška
HABA Detská lekárska taška

Pre všetkých doktorov a doktorky!

môžete mať 25.06 - 27.06

Partner: VISO TRADE
HABA Detský kompas HABA Detská lekárska taška
HABA Detský kompas

Skvelá pomôcka pre všetkých malých cestovateľov!

môžete mať 19.06 - 20.06

HABA Detský kompas HABA Detská lekárska taška
HABA Detský kompas

Skvelá pomôcka pre všetkých malých cestovateľov!

môžete mať 25.06 - 27.06

Partner: VISO TRADE

HABA je nemecká hračkárska firma, ktorá pre svoje vysoko kvalitné hračky využíva ako základnú výrobnú surovinu drevo. Z neho tvorí špičkové hračky pre novorodencov cez batoľatá až pre deti rôznych vekových kategórií. Ich filozofia už od vzniku v roku 1938 ostáva prostá: deti sú tým najdôležitejším v našom živote. Okrem pozornosti a starostlivosti rodičov a ostatných rodinných príslušníkov preto potrebujú dobre koncipované hračky, vďaka ktorým môžu rozvíjať svoje zručnosti a imagináciu, ale predovšetkým také, ktoré ich zabavia. HABA je prvou spoločnosťou vyrábajúcou hračky v Nemecku, ktorá sa začala venovať témam ekológie a spoločenskej zodpovednosti: preprava na krátke vzdialenosti, moderné spôsob výroby, materiály pochádzajúce z obnoviteľných zdrojov priamo z Nemecka. Tam dodnes nevznikajú len nápady, ale aj väčšina samotných hračiek, odkiaľ sa vyvážajú do viac ako 50 krajín sveta.