Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Gucci Rush - EDT Gucci Guilty Pour Homme - EDT
Gucci Rush - EDT

Orientálno-kvetinová vôňa, ktorá vás zasiahne ako násilný bozk zo zakázaného miesta, opojný a tajomný. Rush v preklade znamená útek, zásah, náhly príjemný pocit vyvolaný drogou. Gucci Rush je sila a rýchlosť vody, krvi, emócií, je to eufória, had, démon i milenec.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Bamboo - EDP Gucci Guilty Pour Homme - EDT
Gucci Bamboo - EDP

Vôňa Gucci Bamboo je kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy, ktorá zachytáva nežné tóny kvetu pomarančovníka snúbiacu zmyselnosť krehkých ľalií, aby nás vzápätí prekvapila delikátnym vyznením kvetu ylang-ylang v kontraste so zvodnou tahitskou vanilkou. Na trh bola uvedená v roku 2015.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Guilty Pour Homme - EDT Gucci Guilty Pour Homme - EDT
Gucci Guilty Pour Homme - EDT

Guilty Pour Homme je starostlivo navrhnutý pre mužov, ktorí vedia, čo chcú a ako to dosiahnuť. Charizmatický muž, pravý magnet pre dámy, je zastúpený v tejto provokatívne a zvodné kompozíciu. Vôňa sa otvára levanduľou a citrónom, ďalej prichádza na rad kvet pomarančovníka.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Guilty Black Pour Homme - EDT Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum - EDP
Gucci Guilty Black Pour Homme - EDT

Gucci Guilty Black Pour Homme so sebou prináša zelený papraďový tón prednamenávajúci zvodnosť a dynamiku. Gucci Guilty sa svojím zdvojeným G vytvorila úplne nové, ľahko provokatívne vnímanie tradičnej značky.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum - EDP Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum - EDP
Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum - EDP

Guilty Pour Homme Eau de Parfum je skvelý pre mužov všetkých typov. Po začiatku ucítite rozkvitnutú ružu a pálivú chilli papričku. V srdci tejto skvelej vône ucítite noroli, pomarančový kvet a zmyselnú levanduľu. A kompozíciu uzatvára cédrové drevo a pačuli.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Bloom - EDP Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum - EDP
Gucci Bloom - EDP

Za vznikom kvetinovej vône Gucci Bloom stojí taliansky módny návrhár Alessandro Michele. Hlava sa skladá z pomaranča a zelených tónov. V srdci sa mieša tuberóza s jazmínom a zimolezom. V základe sa následne rozvonia santalové drevo spoločne s vanilkou a koreňom kosatca.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - EDP Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - EDP
Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - EDP

Utečte do ríše fantázie plnej radosti s Gucci Flora. Gucci Flora Gorgeous Gardenia, uzavretá v novej fľaštičke, znovu uvádza na trh novú parfumovanú vodu. Charakteristická kvetinová vôňa pre všetky slobodomyseľné ženy plné pozitívnej energie. Celá vôňa je postavená na tónoch gardénie.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Flora By Gucci Gorgeous Jasmine - EDP Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - EDP
Gucci Flora By Gucci Gorgeous Jasmine - EDP

Dámska vôňa Flora By Gucci Gorgeous Jasmine prináša vo svojom srdci legendárne dedičstvo svetoznámej značky. Inšpiráciou k jej vytvoreniu bola preslávená a stále obľúbená kolekcia kvetinových ornamentov módneho domu Gucci.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Guilty Absolute Pour Femme - EDP Gucci Flora By Gucci Gorgeous Gardenia - EDP
Gucci Guilty Absolute Pour Femme - EDP

Guilty Absolute Pour Femme je cyprusovo-ovocná vôňa pre ženy. Hlava obsahuje červené korenie, bergamot a ostružina. V srdci ucítite ružu, cyprus, vetiver a drevité tóny. Kompozíciu uzatvára ambra a pačuli. Na trh bola uvedená v roku 2017.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Guilty Pour Femme - EDP 90 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 10 ml Gucci Guilty Pour Femme - EDP 90 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 10 ml
Gucci Guilty Pour Femme - EDP 90 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 10 ml

Guilty Eau De Parfum z kolekcie Gucci Guilty je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Citrusovú hlavu dopĺňajú tóny ružového korenia, v čisto kvetinovom srdci ucitíte ružu, orgován, pelargóniu a fialku. Kompozíciu uzatvára jednoduchý základ v podobe hrejivej ambry a pačuli.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Guilty Pour Homme EDP 90 ml M Gucci Guilty Pour Femme - EDP 90 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 10 ml
Gucci Guilty Pour Homme EDP 90 ml M

Pánska parfumová voda s objemom 90 ml z radu Guilty Pour Homme Eau de Parfum od značky Gucci je korenená, drevitá vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2020.

môžete mať 28.09 - 29.09

Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori EDP Gucci Guilty Pour Femme - EDP 90 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 10 ml
Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori EDP

Gucci rozširuje svoj úspešný rad Gucci Bloom o novinku Gucci Bloom Ambrosia di Fiori.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Bloom Profumo di Fiori EDP 50 ml W Gucci Guilty Pour Femme 2021 - EDT 50 ml + tělové mléko 50 ml
Gucci Bloom Profumo di Fiori EDP 50 ml W

Dámska parfumová voda s objemom 50 ml z radu Bloom Profumo di Fiori od značky Gucci je kvetinová, ambrová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2020.

môžete mať 28.09 - 29.09

Gucci Guilty – EDP Gucci Guilty Pour Femme 2021 - EDT 50 ml + tělové mléko 50 ml
Gucci Guilty – EDP

Guilty Eau De Parfum z kolekcie Gucci Guilty je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Citrusovú hlavu dopĺňajú tóny ružového korenia, v čisto kvetinovom srdci ucítite ružu, orgován, pelargóniu a fialku. Kompozíciu uzatvára jednoduchý základ v podobe hrejivej ambry a pačuli.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Guilty Pour Femme 2021 - EDT 50 ml + tělové mléko 50 ml Gucci Guilty Pour Femme 2021 - EDT 50 ml + tělové mléko 50 ml
Gucci Guilty Pour Femme 2021 - EDT 50 ml + tělové mléko 50 ml

Toaletná voda pre ženy Gucci Guilty s výrazným jantárovým akordom je doplnená ľahkou, sviežou nuansou orgovánových lístkov a iskrivým citrusovým nádychom. Žiariace vrchné tóny mandarínky sú zmiešané s ružovým korením pre pikantne jasnú a žiarivú sviežosť.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Guilty Pour Homme EDT 90 ml M Gucci Guilty Pour Homme EDT 90 ml M
Gucci Guilty Pour Homme EDT 90 ml M

Pánska toaletná voda s objemom 90 ml z radu Guilty Pour Homme od značky Gucci je drevitá, aromatická vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2011.

môžete mať 28.09 - 29.09

Gucci Mémoire D`Une Odeu - EDP Gucci Guilty Pour Homme EDT 90 ml M
Gucci Mémoire D`Une Odeu - EDP

Mémoire D´Une Odeum je unisexová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2019. Otvára sa tónmi horkých mandlí a harmančeka. V srdci ucítite kombináciu pižma a jazmínu. Kompozíciu uzatvára sladká vanilka, santalové a cédrové drevo.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Bloom - EDT Gucci Guilty Pour Homme EDT 90 ml M
Gucci Bloom - EDT

Toaletná voda Gucci Bloom je kvetinovo citrusová vôňa, ktorá sa otvára sviežimi tónmi bergamotu, citrónu, mandarínky a lahodného neroli. Tieto svieže tóny prechádzajú do jemného kvetinového srdca naplneného tónmi jazmínu, tuberózy, pomarančového kvetu a omamného čínskeho zimolezu.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Bloom Gocce Di Fiori - EDT 100 ml Gucci Bloom Gocce Di Fiori - EDT 100 ml
Gucci Bloom Gocce Di Fiori - EDT 100 ml

Bloom Gocce Di Fiori značky Gucci je kvetinová toaletná voda pre ženy. Jedná sa o ľahší a sviežejší variant pôvodnej vône Gucci Bloom, ktorá vás privábi do neobyčajného, radostného a živého sveta kvetov.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Bloom Profumo Di Fiori - EDP Gucci Bloom Gocce Di Fiori - EDT 100 ml
Gucci Bloom Profumo Di Fiori - EDP

Profumo di Fiori, september klasickým akordom Gucci Bloom, uvoľňuje návykový magnetizmus tuberózovej esencie v zmesi s jazmínom. Vôňa je obohatená o intenzívne kvetinové teplo a sladkosť ylang-ylang, rozšírené o bohaté tóny santalového dreva a tóny slnka.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Guilty Absolute - EDP Gucci Bloom Gocce Di Fiori - EDT 100 ml
Gucci Guilty Absolute - EDP

Guilty Absolute od značky Gucci je orientálno-drevitá vôňa pre mužov. Hlava je tvorená kožou, srdce sa skladá z pačuli a cyprusu. V základe sa potom rozvoňajú drevité tóny a vetiver.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Guilty Cologne Pour Homme - EDT Gucci Mémoire D`Une Odeu - sprchový gel 200 ml
Gucci Guilty Cologne Pour Homme - EDT

Guilty Cologne Pour Homme je toaletná voda od značky Gucci, ktorá nesmie chýbať na žiadnom pánskom toaletnom stolíku. Rozmanité ingrediencie tejto vôni dodávajú ten správny efekt. Toaletná voda sa otvára žiarivými tónmi bergamotu, ktorý súčasne podčiarkuje vôňu rozmarínu a bobúľ borievky.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis
Gucci Intense Oud EDP 90 ml UNISEX Gucci Mémoire D`Une Odeu - sprchový gel 200 ml
Gucci Intense Oud EDP 90 ml UNISEX

Parfumová voda UNISEX s objemom 90 ml z radu Gucci Intense Oud od značky Gucci je orientálna vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016.

môžete mať 28.09 - 29.09

Gucci Mémoire D`Une Odeu - sprchový gel 200 ml Gucci Mémoire D`Une Odeu - sprchový gel 200 ml
Gucci Mémoire D`Une Odeu - sprchový gel 200 ml

Mémoire D´Une Odeu je unisexová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2019. Otvára sa tóny horkých mandlí a harmančeka. V srdci ucítite kombináciu pižma a jazmínu. Kompozíciu uzatvára sladká vanilka, santalové a cédrové drevo.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: Vivantis

Gucci je klasickou talianskou, veľmi kvalitnou značkou, ktorá sa stala najúspešnejším výrobcom koženého tovaru, oblečenia a iných módnych doplnkov. Jej výrobky sa zameriavajú na jednoduché prevedenie, ktoré je podčiarknuté luxusnou klasickou eleganciou. Spája klasické a moderné prvky. V talianskej Florencii ju založil Guccio Gucci v roku 1921 ako výrobňu jemného koženoho tovaru. Postupne sa sieť obchodov, ktorá začínala vo Florencii, Ríme a Miláne, rozšírila do metropol po celom svete. Nové impulzy priniesol svojím vstupom do spoločnosti návrhár Tom Ford v roku 1990. Filozofia značky vyžaduje požiadavkam najvyššej úrovne spracovania od počiatku až k finálnemu výrobku. Kladie dôraz na detail a tiež vysokú úroveň kontroly kvality.

Hodinky značky Gucci umelecky kombinujú klasickú eleganciu talianskeho dizajnu s nedostihnuteľnou precíznosťou presláveného švajčiarskeho remeslá a každé hodinky Gucci tak predstavujú hodinárstvo v tej najvyššej kvalite. Preto tieto hodinky ako by za svojho majiteľa vraveli : "Mám rád len to najlepšie, viem, čo chcem a môžem si to dovoliť." Mať zápästie ozdobené touto luxusnou značkou patrí v niektorých spoločenských kruhoch takmer k bontónu. Ak sú hodinky vybavené kovovými náramky, sú vyrobené z ocele s povrchovými úpravami napr v prevedení s osemnásťkarátovým zlatom. V terajšej dobe sú všetky typy hodiniek Gucci zaistené tvrdeným minerálnym sklíčkom. V duchu tradícií sa Gucci pôvodne špecializoval na luxusné kožené výrobky, a preto majú hodinky často kožené remienky. Na tie je používaná krokodília, vretenícová, teľacia či žraločia koža.