Green Apple Korenička BALLET HEART BLUE, veľkosť 5 x 6 cm
45,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Korenička BALLET HEART BLUE je vyrobená z vysoko kvalitného porcelánu. Proces výroby zahŕňa 7 fáz, dekorácie sa na porcelánu vytvárajú ručne. Môže byť použité v mikrovlnej rúre, umývačke, chladničke i rúre.

Green Apple Kovový rám na fotky CRYSTAL SILVER PINK malý
71,70 €

Elegantný rámik na fotky CRYSTAL SILVER PINK je vyrobený z postriebreného kovu s bielym a ružovým dekorom a je osadený malými krištáľmi. Veľkosť rámika je 13 × 18 cm, veľkosť fotografie 10 × 15 cm.

Green Apple Kovový rám na fotky CRYSTAL SILVER WHITE malý
71,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný rámik na fotky CRYSTAL SILVER WHITE je vyrobený z postriebreného kovu s bielym dekorom a je osadený malými krištáľmi. Veľkosť rámika je 13 × 18 cm, veľkosť fotografie 10 × 15 cm.

Green Apple Kovový rám na fotky CRYSTAL SILVER WHITE veľký
79,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný rámik na fotky CRYSTAL SILVER WHITE je vyrobený z postriebreného kovu s bielym dekorom a je osadený malými krištáľmi. Veľkosť rámčeka je 15 × 20 cm, veľkosť fotografie 13 × 18 cm.

Green Apple Kovový rámček EDA SILVER FUSCHSIA malý
71,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný rámik na fotky EDA SILVER FUCHSIA je vyrobený z postriebreného kovu a je osadený malými priezračnými a červenými krištáľmi. Veľkosť rámika je 13 × 18 cm, veľkosť fotografie 10 × 15 cm.

Green Apple Kovový rámček EDA SILVER FUSCHSIA veľký
86,80 €

Elegantný rámik na fotky EDA SILVER FUCHSIA je vyrobený z postriebreného kovu a je osadený malými priezračnými a červenými krištáľmi. Veľkosť rámčeka je 15 × 20 cm, veľkosť fotografie 13 × 18 cm.

Green Apple Kovový rámček SHINE SILVER
71,70 €

Elegantný rámik na fotky SHINE SILVER je vyrobený z postriebreného kovu a je osadený malými krištáľmi. Veľkosť rámčeka je 15 × 20 cm, veľkosť fotografie 13 × 18 cm.

Green Apple Soľnička BALLET HEART BLUE, veľkosť 5 x 6 cm
45,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Porcelánová soľnička BALLET HEART BLUE je vyrobená z vysoko kvalitného porcelánu. Proces výroby zahŕňa 7 fáz, dekorácie sa na porcelánu vytvárajú ručne. Môže byť použité v mikrovlnej rúre, umývačke, chladničke i rúre.

Green Apple Soľnička MIR Victorie, veľkosť 7 x 4 x 6,5 cm
34 €

Porcelánová soľnička MIR Victoria je vyrobená z vysoko kvalitného porcelánu. Proces výroby zahŕňa 7 fáz, dekorácie sa na porcelánu vytvárajú ručne. Môže byť použité v mikrovlnej rúre, umývačke, chladničke i rúre.

Green Apple Strieborný rámček I LOVE YOU
22,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Malý rámik na fotografie z lešteného hliníka s nápisom I LOVE YOU. Veľkosť rámčeka je 7 × 10 cm, veľkosť fotografie 5 × 7 cm.

Green Apple Zlatý rámček LIGHT GOLD
94,30 €

Biely elegantný rámček Quirino je vyrobený zo skla a osadený malými zlatistými krištáľmi. Veľkosť rámčeka je 15 × 20 cm, veľkosť fotografie 10 × 15 cm.