Goki Drevené puzzle na doske - Ruky
11,98 €
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené puzzle ruky so základnou doskou sa skladajú zo 14 dielikov. Sú vyrobené z dreva z kvalitnej a odolnej preglejky s potlačou na papieri. Ktorý prstík je malíček, a ktorý je palček? Koľko prstov má jedna ručička? Deti sa učia farbičky i počítanie do desať.


Goki Guľôčková dráha - spievajúca pagoda
32,05 €
30,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna dúhová pagoda fascinuje nielen deti. Tie najmenšie bude baviť opakovaný pohyb a zvuk, väčšie môžu vyskúšať guľôčky z rôznych materiálov, ich rýchlosť a tón. Dospelí neprejdú okolo bez toho, aby si aspoň raz nehodili guličkou. Pagoda je kompletne vyrobená z dreva a izbičku ozdobí tak, že rodičom nebude vadiť, že nie je uprataná.


Goki Hmatová hra II - rôzne povrchy v bavlnenom vrecúšku
41,68 €
40,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Túto hmatovú hru možno tiež nazvať pexesom pre ruky. Všetkých 32 drevených valčekov s priemerom 4 cm sa vloží do bavlneného vrecka a poriadne premieša. Dieťa so zavretými očami vytiahne zo sáčku jeden valček a riadne si ohmatá povrch. Potom znova siahne do vrecka a snaží sa hmatom nájsť druhý valček s rovnakým povrchom. Ak sa mu podarí nájsť rovnaký pár, nechá si ho a hrá ďalej. Rozvíja hmatové zmysly detí. Svoje uplatnenie nachádza aj u zrakovo postihnutých.


Goki Hmatová hra - poznaj tvar v rámčeku
13,37 €
12,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ku každému obrázku existuje negatívny obrys v rámčeku. Iba podľa hmatu musíte tieto dieliky správne priradiť. Táto hra ponúka viac možností hrania, ale všetky majú jedno spoločné – sú vynikajúce pre precvičovanie hmatu.


Goki Hmatová hra puzzle
20,77 €
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Zaviažte si oči a hmatom vyhľadajte v bavlnenom vrecúšku dieliky pre Váš obrázok. Hra podporuje motoriku, hmat a schopnosť priraďovania správnych dielov. Táto hra bola pre deti vyvinutá na vysokej škole a môžete si pre ňu vymyslieť rôzne pravidlá.


Goki Hmatová hra - rôzne povrchy
26,66 €
25,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Túto hmatovú hru možno tiež nazvať pexesom pre ruky. V desiatich drevených valčekoch s priemerom 4 cm je desať rôznych druhov materiálov, rovnako ako v drevenej podložke. Dieťa so zavretými očami musí hmatom jednotlivé materiály rozpoznať a priradiť drevené valčeky zodpovedajúcim otvorom. Táto hra, vhodná pre deti od 3 rokov, intenzívne rozvíja hmatové zmysly detí. Svoje uplatnenie nachádza aj u zrakovo postihnutých.


Goki Logická hra Tehličky
20,78 €
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Úlohou je zložiť segmenty – dieliky v súlade s predlohami na kartičkách. Tento hlavolam by bol veľmi jednoduchý, keby jeho každý segment bol samostatným elementom puzzle. Preto sú mnohé segmenty (dieliky) z niekoľkých elementov. NÁŠ TIP – Tí najmladší začínajúci hráči môžu svoje prvé figúry skladať podľa farebnej strany kartičky. Samozrejme takto je zloženie figúry oveľa jednoduchšie a veľmi skoro prejdú k zložitejšej variante hlavolamu a to skladanie podľa jednofarebné predlohy.


Goki Môj deň - vrstvené puzzle z dreva
13,38 €
12,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené puzzle v štyroch vrstvách ukáže deťom, ako môže vyzerať bežný deň. Jedna vrstva predstavuje vždy jednu činnosť – kúpanie, varenie, hranie sa a večer v rodinnom kruhu. Obrázky sú roztomilo detské.


Goki Pamäťová hra hmotnosť, 12 dielov
36,20 €
34,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pexeso s rozdielnou hmotnosťou precvičuje nielen pamäť, ale tiež hmat. Hráči musia klasicky nájsť pár dielikov, ktoré majú rovnakú hmotnosť. V prípade porovnávania hmotnosti je to však veľmi náročná úloha, ktorá preverí aj dospelých!


Goki Poznaj hmatom tvar
23,46 €
22,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelá hra pre malé prstíky a veľkú predstavivosť! Je to kačička alebo strom? Poznávanie rôznych tvarov pomocou hmatu nie je tak jednoduché. Pokiaľ hru hrajú menšie deti, slúži ako pomoc kartička s predtlačenými tvarmi, ktoré má dieťa uhádnuť. Ako sa táto hra hrá? Do červeného bavlneného vrecúška vložte všetkých 12 predmetov a poriadne premiešajte. Dieťa potom vloží do vrecka ruku, nahmatá si jeden predmet a pomocou citu vo svojich prstoch skúsi uhádnuť, o aký tvar ide. Táto hra rozvíja hmatové zmysly detí a ich predstavivosť.


Goki Puzzle na doske - Európa
16,63 €
16,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Všetky deti sú zvedavé a čoskoro sa pýtajú, kde leží krajina, v ktorej žijú. Za pomoci puzzle Európa sa hravo naučia nielen poskladať Európu ako obrázok, ale tiež čoskoro tak vymenujú všetky štáty a spoznajú ich podľa tvaru. Puzzle je vyrobené z preglejky a susediace štáty majú vždy odlišné farby. Naviac je každý štát očíslovaný a z priloženej legendy spoznáte nielen jeho meno, ale aj štátnu vlajku.


Goki Skladačka - Kocka
11,94 €
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje 4 samostatné kocky a 26 predlôh. Kocky sú vyrobené z masívneho dreva a predlohy z kvalitnej a odolnej preglejky. Predtlačené drevené tabuľky ukazujú, ktoré farby a tvary na 4dielnej kocke je treba k sebe priradiť, aby zodpovedali predlohe. Verte, že to nie je tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať.


Goki Zatĺkačka s korkovou podložkou XXL vrátane predlôh
24,81 €
23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná korková podložka pre zatĺkanie tvarov podľa rôznych predlôh, ktoré sú súčasťou balenia. Sadu 212 drevených dielikov môžu deti využiť na zostavovanie rôznorodých obrázkov, a to zatĺkaním pomocou kladivka a špendlíkov. Sada je perfektná pre cvičenie vizuálneho vnímania a pamäti.


Goki Drevené pexeso - les, 32 dielne
16,08 €
15,40 €

Novinka

Drevené pexeso so zaujímavými motívmi z lesa pre hru a trénovanie pamäti. Úlohou je nájsť čo najviac rovnakých párov. V sade je 32 hracích doštičiek s rozmermi 5 × 5 cm, ktoré sú vyrobené z dreva z kvalitnej a odolnej preglejky. Rohy doštičiek sú krásne zaoblené a obrázky sú natlačené.


Goki Hudobný nástroj - dažďová palička
22,06 €
21,10 €

Novinka

Tento hudobný nástroj vytvára zvuk padajúceho dažďa, ktorý je veľmi upokojujúci. Otočením hrkálky dieťa pozoruje poskakujúce kovové guličky a počuje ich upokojujúci zvuk. Skvelé pre zmyslový vývoj dieťaťa.


Goki Roztoč ma - hra s ozubenými kolieskami, 8 dielov
12,60 €
11,90 €

Novinka

Až po nasadení modrého kolieska s kľučkou sa ukáže, či sa celý strojček skutočne bude točiť. A tiež, akým smerom sa vlastne bude otáčať? Kolieska sú potlačené z oboch strán a pre deti je táto hra nielen zábavná a pestrofarebne čarovná, ale je aj veľkou skúsenosťou. Kde všade nájdu deti také ozubené kolieska vo svojom okolí?


Goki Sliepočka - vývojové vrstvené puzzle
12,60 €
11,90 €

Novinka

Vývojové drevené puzzle v štyroch vrstvách ukáže deťom, ako sa z bieleho vajíčka pomaly vykľuje malé žlté kuriatko, ktoré si na jar pochutnáva na zelenej trávičke a nakoniec vyrastie vo veľkú kropenatú sliepočku. Sliepočka nakladie nové vajíčka, zahrieva ich a za nejaký čas sa z nich opäť vykľujú malé pípajúce žlté kuriatka. Obrázky sú roztomilo detské. Sliepočka a kuriatko sú u detí obľúbené domáce zvieratká, čoskoro ich spoznávajú a učia sa napodobňovať ich zvuky. Malé deti tiež zaujímajú vzťahy rodičov a detí, ktoré sliepočka s kuriatkom symbolizujú.


Goki Stavebné kocky a skladačka v jednom
19,70 €
19,20 €

Novinka

Stavebnica, s ktorou si môžete vytvoriť od pokladacej hry až samotnú 3D kocku… to už je teda výzva! Je ideálna k precvičeniu zručnosti a hlavne trpezlivosti. Potrebujete k nej ešte kreativitu a predstavivosť, potom už to pôjde samo!


Goki Strom - vývojové vrstvené puzzle
12,60 €
11,90 €

Novinka

Krásne drevené puzzle v štyroch vrstvách ukáže deťom, ako z malého žaluďa vyrastie obrovský a statný dub. Keď žaluď vyklíči, je ešte tak malý, že si pod ním oddýchnu len malí chrobáčikovia. Dokonca aj ďatelina ho svojím kvetom presahuje. Onedlho prerastie ostatné rastliny a zvieratká a až bude mať statnú korunu, bude plodiť veľa žaluďov. Rozprávajte deťom o prírode a o jej zákonitostiach, o plodoch stromov a ktoré zvieratká sa nimi živia. Obrázky sú roztomilo detské.


Goki Učíme sa počítať - doštičky, 36 kusov
22,64 €
21,50 €

Novinka

Pre deti je abstraktné svet čísel najprv veľmi vzdialený. Vďaka tejto atraktívnej pestrofarebnej hre sa deti naučia počítať. Doštičky majú obojstrannú potlač a dodávame ich v kvalitnej drevenej krabici, ktorá je určená pre skladovanie hry. Doštičky sú vhodné aj k stavaniu. Je len na vás, ako ich využijete.


Goki Viacvrstvové puzzle - Ročné obdobia
13,38 €
12,70 €

Novinka

Drevené puzzle v štyroch vrstvách s motívom štyroch ročných období s detsky roztomilými obrázkami približuje deťom každé ročné obdobie s typickými znakmi – ako vyzerá záhradka na jar, v lete, na jeseň a ako sa premení v zime? Na obrázkoch nájdete veľa námetov pre rozprávanie príbehov deťom. Vrstvené puzzle precvičuje jemnú motoriku, Logické i priestorové myslenie a pekné obrázky rozvíjajú slovnú zásobu detí.


Goki Vkladačka - základné tvary
19,97 €
19,20 €

Novinka

Hra pri ktorej si už tie najmenšie deti precvičujú jemnú motoriku a zoznamujú sa so základnými tvarmi ako sú srdce, trojuholník, hviezda, kruh alebo štvorec. Táto vkladačka je ideálna pre deti už od jedného roka. Je vyrobená z dreva.