GLORIA Elektrická kefa Multibrush speedcontrol
156,30 €

150,90 €
+ doprava zadarmo

MultiBrush speedcontrol multifunkčná kefa s výkonom 500 W je nový a šetrný praktický pomocník na záhradu, okolo domu, na parkovisko a chodníky pre čistenie a údržbu kamenných a drevených povrchov, dlažby a škár od machov a buriny.


GLORIA Gardenboy plus

GLORIA Gardenboy plus

Hodnotenie: 4,5
93 €

76,90 €
+ doprava zadarmo

Kyprič pôdy Gardenboy plus je univerzálny prístroj na prípravu pôdy v záhonoch. Jeho špeciálne tvrdené oceľové hroty pôdu prekyprujú a zároveň nenarušujú humusovú vrstvu s mikroorganizmami. K jeho prednostiam patrí nízka hmotnosť a ergonomicky tvarované držadlo. Zároveň umožňuje pohodlnú prácu bez nutnosti zohýnania.


GLORIA Aku pumpa AutoPump
33,90 €

Akumulátorová pumpa AutoPump je určená pre všetky 5 a 8 litrové plastové tlakové postrekovače Gloria. Umožňuje automatické udržiavanie hladiny tlaku v postrekovači počas postrekovania. Konštantný tlak garantuje kvalitný rozstrek.


GLORIA AutoPump set

GLORIA AutoPump set

Hodnotenie: 4
56,90 €
+ doprava zadarmo

Akumulátorový postrekovač Gloria AutoPump set je praktický pomocník pre aplikáciu postreku. Postrekovač je vybavený automatickým udržiavaním hladiny tlaku počas postrekovania. AutoPump Set je vybavený kvalitnou mosadznou rozstrekovacou trubkou s nastaviteľnou tryskou a nádržou s objemom 5 l.


GLORIA Elektrická kefa Multibrush speedcontrol li-on
231,87 €

223,90 €
+ doprava zadarmo

Všestranný prístroj pre vašu záhradu. GLORIA Elektrická kefa Multibrush speedcontrol li-on sa skladá z pohonnej jednotky, na ktorú možno primontovať kefu s nylonovými štetinami, drôtená kefa na škáry alebo orezávač okrajov trávnika. Výmena týchto modulov sa vykonáva bez náradia iba stlačením tlačidla.


GLORIA Orezávač okrajov trávnika2v1 pro Multibrush speedcontrol
39,13 €
37,90 €

Orezávač okrajov trávnikov pre MultiBrusch (2 v 1) – je štvrtým výmenným nadstavcom pre prístroj MultiBrusch, ktorý odstraňuje trávu zo zarastených ciest a kamenných hrán, obrubníkov a zároveň čistí okraj povrchu od machu a buriny.


GLORIA Prima 5 Comfort

GLORIA Prima 5 Comfort

Hodnotenie: 3,5
33,90 €

Tlakový postrekovač GLORIA Prima 5 Comfort s nádržou o objeme 5l je určený predovšetkým pre biologickú ochranu rastlín prípadne na ničenie buriny.


GLORIA PRIMA 5 39TE

GLORIA PRIMA 5 39TE

Hodnotenie: 3
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický 3-barový postrekovač s jednoduchou obsluhou pre dom a záhradu. Objem nádoby 7 l.


GLORIA PRIMEX 5

GLORIA PRIMEX 5

Hodnotenie: 5
39,90 €

Tlakový komfortný postrekovač pre dom a záhradu.