10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Giuliano Tartufi

Upresniť parametre
Giuliano Tartufi 8-dielny Box s hľuzovkovými produktami Giuliano Tartufi Balzamikový ocot s bielou hľuzovkou, 55 ml
Giuliano Tartufi 8-dielny Box s hľuzovkovými produktami

Elegantná krabička, luxusný darček, sada obsahujúca 5 výrobkov Giuliano Tartufi rôznej povahy a veľkosti.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Balzamikový ocot s bielou hľuzovkou, 55 ml Giuliano Tartufi Balzamikový ocot s bielou hľuzovkou, 55 ml
Giuliano Tartufi Balzamikový ocot s bielou hľuzovkou, 55 ml

Balzamikový ocot z Modeny s bielou hľuzovkou je vďaka svojej sladkokyslej chuti dokonalým produktom na zvýraznenie arómy hľuzoviek.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Chilli omáčka s čiernou hľuzovkou, 220 g Giuliano Tartufi Balzamikový ocot s bielou hľuzovkou, 55 ml
Giuliano Tartufi Chilli omáčka s čiernou hľuzovkou, 220 g

Chilli omáčka s čiernou hľuzovkou je vďaka svojej typickej chilli príchuti veľmi všestranná koreninová omáčka. Prítomnosť hľuzoviek jej dodáva originálnu gurmánsku chuť.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Čierna hľuzovková pasta 15%, 80 g (Salsa Tartufata) Giuliano Tartufi Čistý krém z bielych drahocenných hľuzoviek 70%, 37 g
Giuliano Tartufi Čierna hľuzovková pasta 15%, 80 g (Salsa Tartufata)

Čierna hľuzovková pasta 15 % (s 15 % letných hľuzoviek) je skutočnou lahôdkou pre chuťové bunky, ideálna ako základ pre hľuzovkové jedlá. Odporúčame ju na prípravu lahodných sendvičov alebo na dochutenie mäsových jedál a omelety.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Čistý krém z bielych drahocenných hľuzoviek 70%, 37 g Giuliano Tartufi Čistý krém z bielych drahocenných hľuzoviek 70%, 37 g
Giuliano Tartufi Čistý krém z bielych drahocenných hľuzoviek 70%, 37 g

Biela drahocenná hľuzovka mletá a koncentrovaná, zložená iba z drahocennej hľuzovky (Tuber magnatum Pico), pre nadšencov a profesionálov. Dôveryhodná alternatíva za čerstvú hľuzovku

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Čistý letný hľuzovkový krém, 37 g Giuliano Tartufi Čistý krém z bielych drahocenných hľuzoviek 70%, 37 g
Giuliano Tartufi Čistý letný hľuzovkový krém, 37 g

Čierna letná hľuzovka mletá a koncentrovaná, zložená len z letnej hľuzovky (Tuber Aestivum Vitt), pre nadšencov a profesionálov. Dôveryhodná alternatíva k čerstvej hľuzovke.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Darčekový box so 4 hľuzovkovými produktmi Giuliano Tartufi Extra panenský olivový olej s bielou hľuzovkou, 1000 ml
Giuliano Tartufi Darčekový box so 4 hľuzovkovými produktmi

Elegantná a kompaktná krabička, perfektný darček obsahujúci 4 historické produkty mignonu Giuliano Tartufi

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Extra panenský olivový olej s bielou hľuzovkou, 1000 ml Giuliano Tartufi Extra panenský olivový olej s bielou hľuzovkou, 1000 ml
Giuliano Tartufi Extra panenský olivový olej s bielou hľuzovkou, 1000 ml

Extra panenský olivový olej s bielou hľuzovkou sa veľmi ľahko používa a dá sa kombinovať s mnohými jedlami, aby sa zvýraznila chuť hľuzoviek.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Extra panenský olivový olej s bielou hľuzovkou, 500 ml Giuliano Tartufi Extra panenský olivový olej s bielou hľuzovkou, 1000 ml
Giuliano Tartufi Extra panenský olivový olej s bielou hľuzovkou, 500 ml

Extra panenský olivový olej s bielou hľuzovkou sa veľmi ľahko používa a dá sa kombinovať s mnohými jedlami, aby sa zvýraznila chuť hľuzoviek. Skvelý na cestoviny, rizoto, šalát, na zemiaky Odporúčané množstvo pre jednu osobu: 1 čajová lyžička

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Filety zo sardely s hľuzovkou v oleji, 90 g Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 15% - 80g (SAES80 - Salsa Tartufata)
Giuliano Tartufi Filety zo sardely s hľuzovkou v oleji, 90 g

Lahodné filé zo sardelí a hľuzoviek naložené v oleji. Filety zo sardely v oleji sú jedným z najznámejších a najobľúbenejších tradičných jedál v Piemonte.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 15% - 80g (SAES80 - Salsa Tartufata) Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 15% - 80g (SAES80 - Salsa Tartufata)
Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 15% - 80g (SAES80 - Salsa Tartufata)

Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 15% Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 15% (s 15% letných hľuzoviek) je skutočnou lahôdkou pre chuťové bunky, ideálny ako základ pre hľuzovkové pokrmy. Odporúčame na prípravu lahodných sendvičov alebo ako na dochutenie mäsovým pokrmom a omeliet.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čiernej hľuzovky 15 %, 180 g Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čierneho hľuzovky 15% - 80g (SAES80 - Salsa Tartufata)
Giuliano Tartufi Hľuzovková pasta z čiernej hľuzovky 15 %, 180 g

Hľuzovková pasta z čiernej hľuzovky je jedným z najobľúbenejších výrobkov: typická chuť hľuzoviek a húb a jej jednoduché použitie z nej robia univerzálny výrobok na rôzne recepty.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Hľuzovkové perličky z čiernych drahocenných hľuzoviek, 50 g Giuliano Tartufi Hľuzovkové perličky z čiernych drahocenných hľuzoviek, 50 g
Giuliano Tartufi Hľuzovkové perličky z čiernych drahocenných hľuzoviek, 50 g

Hľuzovkové perličky vznikajú veľmi sofistikovanou technikou. Pripomínajú tvar kaviáru, majú výraznú dekoratívnu silu a dôležitý vizuálny efekt.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Krém z hríbov, 160 g Giuliano Tartufi Hľuzovkové perličky z čiernych drahocenných hľuzoviek, 50 g
Giuliano Tartufi Krém z hríbov, 160 g

Koncentrovaná smotana s výraznou chuťou. Venovaný milovníkom jesene a lesných plodov.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Kuracia paštéta s čiernou hľuzovkou, 180 g Giuliano Tartufi Hľuzovkové perličky z čiernych drahocenných hľuzoviek, 50 g
Giuliano Tartufi Kuracia paštéta s čiernou hľuzovkou, 180 g

Typická umbrijská paštéta z kuracej pečene s prídavkom letných hľuzoviek. Vynikajúca chuť je výsledkom použitia miestnych surovín typických pre túto oblasť.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Morská soľ s čiernou hľuzovkou, 200 g (Lanýžová sůl) Giuliano Tartufi Sivá soľ z Guérande s kúskami čiernych drahých hľuzoviek, 60 g (Lanýžová sůl)
Giuliano Tartufi Morská soľ s čiernou hľuzovkou, 200 g (Lanýžová sůl)

Morská soľ s čiernou hľuzovkou je veľmi jednoduchá prísada. Používa sa na zvýraznenie chuti hľuzoviek v každom pokrme, ktorý si vyžaduje solenie, a je vhodná ako náhrada bežnej soli.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi PREMIUM - Extra panenský olivový olej s bielou hľuzovkou, 100 ml Giuliano Tartufi Sivá soľ z Guérande s kúskami čiernych drahých hľuzoviek, 60 g (Lanýžová sůl)
Giuliano Tartufi PREMIUM - Extra panenský olivový olej s bielou hľuzovkou, 100 ml

Extra panenský olivový olej s bielou hľuzovkou sa veľmi ľahko používa a dá sa kombinovať s mnohými jedlami, aby sa zvýraznila chuť hľuzoviek. PREMIUM KVALITA s veľkým množstvom chrumkavých plátkov hľuzoviek.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Sivá soľ z Guérande s kúskami čiernych drahých hľuzoviek, 60 g (Lanýžová sůl) Giuliano Tartufi Sivá soľ z Guérande s kúskami čiernych drahých hľuzoviek, 60 g (Lanýžová sůl)
Giuliano Tartufi Sivá soľ z Guérande s kúskami čiernych drahých hľuzoviek, 60 g (Lanýžová sůl)

Sivá soľ z Guérande s kúskami čiernych vzácnych hľuzoviek je soľ na báze hľuzoviek, ktorú možno použiť do mnohých jedál, na dochutenie hľuzoviek alebo na zvýraznenie ich chuti.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Spolverata prémiové hľuzovkové korenie s pestom, 20 g Giuliano Tartufi Spolverata prémiové hľuzovkové korenie s pestom, 20 g
Giuliano Tartufi Spolverata prémiové hľuzovkové korenie s pestom, 20 g

Spolverata® premium hľuzovkové korenie s pestom Giuliano Tartufi je jednou z najatraktívnejších verzií hľuzovkového korenia, do ktorého bola pridaná jedna z najreprezentatívnejších ingrediencií Made in Italy: pesto.

Momentálne nedostupné

Giuliano Tartufi Zemiak Giuliano Tartufi Spolverata prémiové hľuzovkové korenie s pestom, 20 g
Giuliano Tartufi Zemiak

Zemiak Štrbina s čierna hľuzovka Zemiak štrbina s čierna hľuzovka oni sú jeden z najreprezentatívne jedlá Taliansky gastronomický tradícia, aký vznikli kombináciou typický Produkty tak Zem: biely zemiak a Leto hľuzovky.

Momentálne nedostupné

Partner: Popron.sk