Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Upresniť parametre
futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA) futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)
futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)

Prírodná surová bavlna je ideálna surovina na výplň futonu. Jej vlastnosti sú pozitívne pre pokojný a nerušený spánok. Futon je zo 100 % bavlny, je plnený vrstvami bavlny, nie “chomáčmi”. Preto si zachováva svoju elasticitu a v priebehu spánku dokáže rozložiť a zachovať teplotu po celom tele.P

môžete mať 06.03 - 07.03

futons.cz FUTON LATEX (prevedenie KAUČUK) futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)
futons.cz FUTON LATEX (prevedenie KAUČUK)

Latex uchváti svojou poddajnosťou a mäkkosťou. Futon zaisťuje príjemné a zdravé spanie na materiáloch prírodnej bázy. Vhodný na všetky typy rámov, najmä rozkladacie, ale aj na podlahu. Použitie hlavne pre starších ľudí, ženy a deti. Ďalej ľudia s problémami chrbtice, ale aj ľudia s nadváhou.

môžete mať 06.03 - 07.03

futons.cz FUTON COCONUT (prevedenie KOKOS) futons.cz FUTON COTTON (prevedenie BAVLNA)
futons.cz FUTON COCONUT (prevedenie KOKOS)

Pôvodný japonský futon by mal byť vyrobený len z bavlny. Ale preto, že sa ľudia stali viac pohodlní a nepotrebujú denne manipulovať s matracov, začali sa pridávať do futonu rôzne podporné a pohodlné materiály.

môžete mať 06.03 - 07.03

futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT) futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT)
futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT)

Tvrdší ale najkomfortnejší prírodný futon pre zdravé spanie a odpočinok. Je zložený z 3 pružných vrstev. Kokosová vrstva je tvrdšia a pevnejšia, latexová dodáva futonu potrebnú mäkkosť a elasticitu. Bavlna potrebné a žiadané vlastnosti. Výsledný efekt je komfortné spanie pre náročnú klientelu.

môžete mať 06.03 - 07.03

futons.cz BED in a BAG (zrolovaná posteľ) futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT)
futons.cz BED in a BAG (zrolovaná posteľ)

Táto posteľ vo vreci (doslova) je univerzálny pomocník v širokom spektre. Môže slúžiť ako komfortná karimatka pre nečakané návštevy rovnako dobre, ako masážna podložka. Preto je veľmi skladná a neprekáža. Pritom sa na podložku nepráši, pretože súčasťou balenia je ochranné vrece.

môžete mať 06.03 - 07.03

futons.cz DETSKÝ FUTONek (pre najmenších) futons.cz FUTON DELUXE (prevedenie KOMFORT)
futons.cz DETSKÝ FUTONek (pre najmenších)

Tieto futony sú prispôsobené menšej váhe, preto sú vhodné pre deti a juniorov. Sú o niečo tenšie, než klasické futony. Futony sú z prírodných materiálov. Vďaka romerom a šírke možno s futonom dobre manipulovať a po prípadnej „nehode“ sa dá ľahko vysušiť.

môžete mať 06.03 - 07.03

futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok) futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok)
futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok)

Chcete mať svoj futon nielen v spálni, ale aj inde? Čo napríklad rovno vonku, na záhrade, alebo terase? Máme riešenie. Rovno dva futony na sebe môžete použiť ako lehátko, dve lehátka, alebo sofu s opierkou. Vďaka vodoodpudivé látke futonu nevadí a ňu menšie dážď, ranná rosa, alebo trochu snehu.

môžete mať 06.03 - 07.03

futons.cz POSTEL WOOD 01 (prevedenie drevo) futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok)
futons.cz POSTEL WOOD 01 (prevedenie drevo)

Robustná celodrevená posteľ z masívu. Na výrobu bolo použité drevo z jelše, aby táto posteľ mohla slúžiť po generácie. Posteľ je naimpregnovaná prírodným olejom a povoskované. Posteľ je s čelom. Okraj uloženého futonu prevyšuje cca o 8cm.

môžete mať 06.03 - 07.03

futons.cz POSTEL WOOD 02 (prevedenie drevo) futons.cz FUTON prevedenie outdoor (navonok)
futons.cz POSTEL WOOD 02 (prevedenie drevo)

Robustná celodrevená posteľ z masívu. Na výrobu bolo použité drevo z jelše, aby táto posteľ mohla slúžiť po generácie. Posteľ je naimpregnovaná prírodným olejom a povoskované. Posteľ je bez čela, čelo možno dokúpiť. Okraj uloženého futonu prevyšuje cca o 7cm.

môžete mať 20.03 - 25.03

futons.cz POSTEL WOOD 03 (prevedenie drevo) futons.cz POSTEL WOOD 03 (prevedenie drevo)
futons.cz POSTEL WOOD 03 (prevedenie drevo)

Robustná celodrevená posteľ z masívu. Na výrobu bolo použité drevo z jelše, aby táto posteľ mohla slúžiť po generácie. Posteľ je naimpregnovaná prírodným olejom a povoskované. Posteľ je bez čela, čelo možno dokúpiť. Okraj uloženého futonu prevyšuje cca o 7cm.

môžete mať 06.03 - 07.03

futons.cz POSTEL WOOD 04 (prevedenie drevo) futons.cz POSTEL WOOD 03 (prevedenie drevo)
futons.cz POSTEL WOOD 04 (prevedenie drevo)

Robustná celodrevená posteľ z masívu. Na výrobu bolo použité drevo z jelše, aby táto posteľ mohla slúžiť po generácie. Posteľ je naimpregnovaná prírodným olejom a povoskované. Posteľ je bez čela, čelo možno dokúpiť. Okraje prevyšujú cca o 8cm.

môžete mať 20.03 - 25.03

futons.cz POŤAH (prevedenie ZIP) futons.cz POSTEL WOOD 03 (prevedenie drevo)
futons.cz POŤAH (prevedenie ZIP)

Tento bavlnený poťah môže ochrániť Váš futon pred znečistením alebo prachom na oboch stranách. Vyrobený z kvalitnej 100% bavlny. Oproti prestieradlu (guma) má väčšiu hmotnosť na cm3, teda toho viac vydrží. Oživte si svoj interiér.

môžete mať 06.03 - 07.03

futons.cz PRESTIERADLO (prevedenie GUMA) futons.cz PRESTIERADLO (prevedenie GUMA)
futons.cz PRESTIERADLO (prevedenie GUMA)

Toto bavlnené prestieradlo môže ochrániť Váš futon pred znečistením alebo prachom. Vyrobené zo 100% bavlny. Oproti poťahu (na zips) má menšiu hmotnosť na cm3, teda je skôr vhodnejšie do spálne na spanie. Zapínanie na gumu umožní jeho pratelnosť a ľahšiu údržbu. V základe prírodná (biela) farba.

môžete mať 06.03 - 07.03

futons.cz SHIATSU podložka futons.cz PRESTIERADLO (prevedenie GUMA)
futons.cz SHIATSU podložka

Obojstranná, prírodná podložka SHIATSU Ak chcete urobiť príjemnú partnerskú masáž, skúste shiatsu podložku, nie je lepšej možnosti. Keď pride nečakaná návšteva, usteľte ju na túto podložku. Vaša stará matrac je oležená a nepríjemná pre spánok? Nadesteľte na ňu shiatsu. Shiatsu je skladná, prírodná.

môžete mať 06.03 - 07.03

futons.cz VANKÚŠ (prevedenie bavlna) futons.cz PRESTIERADLO (prevedenie GUMA)
futons.cz VANKÚŠ (prevedenie bavlna)

Tento plne bavlnený vankúš spríjemní Vaše chvíle na futone. Môže byť aj ako dekorácia. Na požiadanie vo všetkých možných rozmeroch a farbách, ale klasický má 40×40cm alebo 30×80cm. Možnosť dokúpenia poťahu.

môžete mať 06.03 - 07.03