FOREO Čistiaca sonická kefka na tvár LUNA Play
38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si jedinečný zážitok so sonickou čistiacou kefkou na pleť LUNA. Postačí 2× denne 1 minúta starostlivosti a vaša pleť bude čistá, žiarivá a zdravo vyzerajúce. Tento prístroj si rýchlo zamilujete. Už po 3 dňoch pravidelného používania je výsledok viditeľný.

FOREO Čistiaca krémová pena (Micro Foam Clenaser) 100 ml
45,20 €

Novinka

Osviežte pokožku pomocou starostlivo čistiacej krémovej peny foriem. Pri kontakte s vodou vytvára jemné mikrobublinky, ktoré odstraňujú všetky nečistoty zhromaždené počas dňa. Pokožka je vyživená prírodnými hydratačnými ingredienciami, vďaka čomu sa skvele hodí pre všetky typy pleti.

FOREO Čistiaca sonická kefka na tvár LUNA Mini 2
143,60 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Užite si jedinečný zážitok so sonickou čistiacou kefkou na pleť LUNA Mini 2. Postačí 2× denne 1 minúta starostlivosti a vaša pleť bude čistá, žiarivá a zdravo vyzerajúca. Tento prístroj si rýchlo zamilujete. Už po 3 dňoch pravidelného používania je výsledok viditeľný.

FOREO Čistiaca sonická kefka na tvár LUNA Play Plus
50,60 €

Novinka

Užite si jedinečný zážitok sa sonickými čistiacim kefkou na pleť Luna Play Plus. Postačí 2× denne 1 minúta starostlivosti a vaša pleť bude čistá, žiarivá a zdravo vyzerajúce. Tento prístroj si rýchlo zamilujete. Už po 3 dňoch pravidelného používania je výsledok viditeľný.

FOREO Čistiaca sonická kefka s protivráskovým účinkom LUNA 2
175,10 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Čistiace sonická prístroj Luna 2 ponúka hlboké a šetrné čistenie pleti. Napomáha znižovať výskyt jemných vrások. Za dve minúty používaní ráno a večer získate zdravo vyzerajúci a sviežu pleť. Prístroj je vytvorený na mieru rôznym typom pleti.

FOREO Čistiaca sonická kefka s protivráskovým účinkom LUNA 3
210,10 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Čistiaci sonický prístroj Luna 3 ponúka hlboké a šetrné čistenie pleti. Napomáha znižovať výskyt jemných vrások. Za dve minúty používaní ráno a večer si vypestujete zdravo vyzerajúci a sviežu pleť. Prístroj je vytvorený na mieru rôznym typom pleti.

FOREO Inteligentná čistiaca kefka pre všetky typy pleti LUNA Fofo
91,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Inteligentná čistiaca kefka Luna fofo zaistí vašej pleti dôkladnú starostlivosť presne na mieru jej potrebám. Táto unikátna technológia čistiacej kefky analyzuje potreby každej pleti pomocou špeciálnych snímačov a prostredníctvom mobilnej aplikácie upravuje silu i dĺžku T-sonických pulzácií.

FOREO Kozmetický prístroj s modrým svetlom pre zmiernenie prejavov akné ESPADA
151,40 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Zoznámte sa s priekopníkom v boji proti akné. Švédska spoločnosť Foriem vyvinula laserové pero pre domáce ošetrenie problematickej pleti. Využíva duálny silu T-Sonic pulzov s výkonnou technológiou modrého LED svetla a poskytuje tak bezkonkurenčný výsledky.

FOREO Masážny prístroj na očné okolie IRIS (Eye Massager Magenta)
136,20 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Prielomový očný masážny stroj IRIS využíva technológiu Alternating T-Sonic, ktorá dodáva jemnú, ale účinnú masáž, ktorá je až 3,5-krát účinnejšia ako ručné aplikácie vášho obľúbeného očného krému alebo séra.

FOREO Rozjasňujúca maska UFO Glow Addict (Activated Mask) 6 x 6 g
21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto maska z plyšového mikrovlákna je obohatená o hruškový extrakt. Už počas 90 sekúnd rozjasňuje matnú pleť. Po ošetrení vašej tváre sa dostavia zaručené výsledky. Pleť bude žiariť a bude zdravo vyzerať.

FOREO Sonický prístroj pre urýchlenie účinkov pleťové masky UFO
291,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Sonický prístroj UFO predstavuje najsofistikovanejšiu smart masku na svete. Funkcia termoterapia a kryoterapia s T-sonickými pulzáciami urýchľujú a maximalizujú vstrebávanie živín z pleťovej masky priamo do pleti.

FOREO Sonický prístroj pre urýchlenie účinkov pleťovej masky UFO Mini
182,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Sonický prístroj Foriem UFO Mini zabezpečuje kompletné ošetrenie tváre a vďaka jeho menšiemu a kompaktnému prevedeniu ho využijete nielen doma, ale aj na cestách. Zažite krásu inovácií a premeňte svoju pleť s kozmetickým prístrojom UFO Mini.