Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Fisher-Price Detská jedálenská deluxe stolička Fisher-Price Detská jedálenská deluxe stolička
Fisher-Price Detská jedálenská deluxe stolička

Detská jedálenská deluxe stolička Fisher Price so zvieratkami je vhodná pre deti od 6-tich mesiacov. Táto stolička nadchne svojím vzorom každého milovníka ZOO a zvieratiek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Hovoriaci psík SK Fisher-Price Detská jedálenská deluxe stolička
Fisher-Price Hovoriaci psík SK

Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a mnoho ďalšieho!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Obrí xylofón CZ/SK/HU/PL/EN HJK41 Fisher-Price Detská jedálenská deluxe stolička
Fisher-Price Obrí xylofón CZ/SK/HU/PL/EN HJK41

Ikonický klasický xylofón vo zväčšenej veľkosti od Fisher-Price® má dva režimy hry. Stlačením 8 svietiacich tlačidiel aktivujú deti obsah, ktorý učí abecedu, čísla, tvary a prvé slová. Pretože sa každé dieťa vyvíja inak rýchlo, podporuje hračka technológiu Smart Stages™, vďaka ktorej môžete zvoliť takú úroveň obsahu, ktorá je pre vaše dieťatko práve najvhodnejšia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Obojstranné chodítko Steady Speed SK/SK/HU/PL/EN HJP44 Fisher-Price Obojstranné chodítko Steady Speed SK/SK/HU/PL/EN HJP44
Fisher-Price Obojstranné chodítko Steady Speed SK/SK/HU/PL/EN HJP44

Obojstranné chodítko od Fisher-Price® rastie spolu s dieťaťom a vybrať môžete medzi tromi úrovňami výukového obsahu s technológiou Smart Stages™. Prináša viac ako 100 zvukov, melódií a fráz a učia deti abecedu, čísla, počítanie, protiklady a ďalšie! Chodítko má kolieska s reguláciou rýchlosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Fisher-Price Učíme sa riekanky SK Fisher-Price Obojstranné chodítko Steady Speed SK/SK/HU/PL/EN HJP44
Fisher-Price Učíme sa riekanky SK

Otvorte svojmu dieťatku svet zábavy a učenia s touto hudobné knižkou. Jednoduchým otočením stránky spustíte obľúbené detské pesničky a zároveň si môžete prezerať farebné obrázky psíka a jeho sestričky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Upokojujúca vydra s melódiami Fisher-Price Obojstranné chodítko Steady Speed SK/SK/HU/PL/EN HJP44
Fisher-Price Upokojujúca vydra s melódiami

Fisher-Price® Upokojujúca vydra s melódiami je unikátna hračka, ktorá pomáha upokojiť vaše dieťatko. Jej hebké bruško sa pohybuje hore a dole ako pri pomalom dýchaní a tým prirodzene upokojuje vaše dieťatko za sprievodu 30 minút relaxačnej hudby, zvukových efektov a príjemných svetielok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Hrajúci Dino s vyskakujúcimi loptičkami CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51 Fisher-Price Hrajúci Dino s vyskakujúcimi loptičkami CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51
Fisher-Price Hrajúci Dino s vyskakujúcimi loptičkami CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51

Hrajúci dino s vyskakujúcimi loptičkami od Fisher-Price rastie spolu s dieťaťom a ponúka tri režimy hry. Stlačením tlačidiel ABC, 123 a Hudba sa aktivujú svetielka a zábavné náučné pesničky, melódie a frázy. Štyri farebné loptičky je možné tiež roztriediť cez dinov chrbát alebo chvost do vedierka a pokračovať tak v zábave!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Little People Barbie kabriolet so zvukmi HJN53 Fisher-Price Hrajúci Dino s vyskakujúcimi loptičkami CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51
Fisher-Price Little People Barbie kabriolet so zvukmi HJN53

Barbie kabriolet je zmenšený do veľkosti hračiek Little People od Fisher-Price a umožňuje deťom hrať námetové hry s dvoma figúrkami Little People. Do auta sa zmestia obe figúrky, ktoré sú súčasťou balenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Fisher-Price Prvá vkladačka Fisher-Price Hrajúci Dino s vyskakujúcimi loptičkami CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51
Fisher-Price Prvá vkladačka

Otvorte s vaším dieťatkom vedierko plnej zábavy – jeho prvé stavebné kocky. Tieto robustné farebné kocky pomáhajú deti zoznámiť sa s druhmi farieb a tvarov. Každá presne pasuje do jedného konkrétneho otvoru na veku vedierka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Akčné kocky Fisher-Price Mojkáčik Ukľudňujúca Koala s melódiami
Fisher-Price Akčné kocky

akčnými kockami od Fisher-Price zažije vaše dieťa veľa zábavy a srandy. Na každej zo 4 strán každej kocky nájde dieťatko 1 zábavnú hru: učenie písmeniek, učenie číslic, hru na jukanú a ďalšiu zábavnú hru. V modrej akčnej kocke sa pretáča malý bubienok, v červenej akčnej kocke je otáčavá guľôčka s malými guľôčkami vnútri a žltá kocka je klikacia. Toľko zábavy len v troch akčných kockách!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Fisher-Price Little People Lietadlo Fisher-Price Mojkáčik Ukľudňujúca Koala s melódiami
Fisher-Price Little People Lietadlo

Pripútajte sa a pripravte sa na vzlietnutie lietadla Little People® Travel Together od Fisher-Price® za najrôznejšími vzrušujúcimi dobrodružstvami! Keď batoľatá umiestnia figúrku pilota Kurta na jeho sedadlo, uvidia, ako sa časť lietadla rozsvieti, a počujú zábavné pesničky a zvuky o objavovaní sveta s priateľmi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Mojkáčik Ukľudňujúca Koala s melódiami Fisher-Price Mojkáčik Ukľudňujúca Koala s melódiami
Fisher-Price Mojkáčik Ukľudňujúca Koala s melódiami

S Fisher-Price® Ukľudňujúcou koalou s melódiami sa vaše bábätko môže oddávať príjemnému maznaniu. Táto maznavá plyšová hračka s melódiami má mäkké svietiace bruško, ktoré sa pohybuje hore a dole v upokojujúcom rytme, ako keby naozaj dýchala.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Fisher-Price Happy World Tancujúci dážďovka GJW32 Fisher-Price Vankúšik pod bruško pre najmenších hráčov HGB89
Fisher-Price Happy World Tancujúci dážďovka GJW32

S Happy World Tancujúcou dážďovkou™ od Fisher-Price® sa hrá hravo! Keď si dieťa sadne a hopsa s týmto tancujúcim dážďom, rozsvieti sa jej tykadlo a vydáva zvuky, čím sa vaše dieťatko zoznámi s javom príčiny a následku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Fisher-Price Vankúšik pod bruško pre najmenších hráčov HGB89 Fisher-Price Vankúšik pod bruško pre najmenších hráčov HGB89
Fisher-Price Vankúšik pod bruško pre najmenších hráčov HGB89

Vankúšik pod bruško pre najmenších hráčov od Fisher-Price® je mäkký vankúšik, ktorý pomáha udržať pohodlie vášho bábätka pri hre (a hraní hier!) s pomocou šuštiacej obrazovky, klapacích dielikov na krúžku v tvare slúchadiel a hrkálky v tvare fľaštičky na pitie pripevnenými k vankúšiku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Fisher-Price Chodítko Psík Fisher-Price Vankúšik pod bruško pre najmenších hráčov HGB89
Fisher-Price Chodítko Psík

Poďme sa prejsť, zlato! Učte sa s chodítkom Smart Stages™ šteňaťom – dokonalým kamarátom pre vaše rastúce dieťa, ktorý ponúka vzrušujúce praktické aktivity pre malé sediace deti a veľa povzbudzujúcich fráz a podpory pre tieto prvé malé kroky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Fisher-Price Ťahací telefón Fisher-Price Zábavná herná konzola CZ/SK/ENG/HU/PL HNN39
Fisher-Price Ťahací telefón

Povedz „ahoj“ do tohto úžasného nového ťahacieho telefónu od Fisher Price. Klasický ťahací telefón má teraz modernejší dizajn, je ale rovnako tak zábavný a roztomilý! Veselú tvár s očami, ktoré sa pohybujú hore a dole – keď ho vaše dieťatko zaťahá, točiaci sa číselník a zábavné vyzváňacie zvuky zaručene vykúzlia úsmev na každej tvári!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Výukový ovládač CZ/SK/ENG/HU/PL HHM24 Fisher-Price Zábavná herná konzola CZ/SK/ENG/HU/PL HNN39
Fisher-Price Výukový ovládač CZ/SK/ENG/HU/PL HHM24

Smej sa a poznávaj!® Výukový ovládač od Fisher-Price® naladí vaše dieťa na čerstvú vzdelávaciu zábavu. Táto hračka v tvare diaľkového ovládania vyzerá ako skutočný ovládač, ale je tak akurát veľká, aby ju mohli malé ručičky uchopiť a prepínať, klikať a stláčať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Zábavná herná konzola CZ/SK/ENG/HU/PL HNN39 Fisher-Price Zábavná herná konzola CZ/SK/ENG/HU/PL HNN39
Fisher-Price Zábavná herná konzola CZ/SK/ENG/HU/PL HNN39

Fisher-Price Zábavná herná konzola z radu Smej sa a Poznávaj! je určená pre najmenších hráčov. Má viac ako 10 tlačidiel pre aktiváciu svetiel a výukový obsah, ktorý učí malé deti abecedu, počítanie a ďalšie! Ďalšie aktivity sú v otáčaní žltej rukoväte pre zábavné zvuky cvakania a posúvania červenej rukoväte hore a dole.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Fisher-Price Selfie telefón Fisher-Price Happy World Kamaráti HDG95
Fisher-Price Selfie telefón

Fisher-Price Selfie telefón je perfektnou hračkou na cesty plnú aktivít pre vaše malé dieťatko. Tento rozkošný inteligentný telefón vyzerá ako ten váš. Má veľké zrkadlo a realistické ikony na displeji.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Fisher-Price Happy World Kamaráti HDG95 Fisher-Price Happy World Kamaráti HDG95
Fisher-Price Happy World Kamaráti HDG95

Váš malý objaviteľ môže objaviť množstvo praktickej zábavy so setom Happy World Kamaráti™ od Fisher-Price®. Tento rozkošný darčekový set obsahuje 4 hračky plné aktivít s postavičkami Happy World™.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Zaspávač dúha HGB91 Fisher-Price Happy World Kamaráti HDG95
Fisher-Price Zaspávač dúha HGB91

Usínačik dúha od Fisher-Price® je štýlový pomocník do detskej izby s teplými farbami a jemnými svetelnými vzormi, ktorý pomáha vášmu dieťatku zaspať. Vyberte si 15, 30 alebo 45 minút upokojujúcich zvukov prírody, bieleho šumu alebo špeciálne navrhnutý zoznam jemnej hudby Ready, Settle, Sleep™.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price DOLU Hojdací kôň 2 v 1 Fisher-Price Hracia dečka s aktivitami
Fisher-Price DOLU Hojdací kôň 2 v 1

Úžasný hojdací koník, ktorého môže dieťa využívať aj ako odrážadlo. Učí dieťa držať balans a pracovať s rovnováhou. Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Vhodné od 36 mesiacov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Kniha Fisher-Price Hracia dečka s aktivitami
Fisher-Price Kniha

Rozmery približne 14 × 14 × 0,5 cm.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: Banalita
Fisher-Price Hracia dečka s aktivitami Fisher-Price Hracia dečka s aktivitami
Fisher-Price Hracia dečka s aktivitami

V tomto bábätkovskom mestečku psíkovia šuštia, mačičky cinkajú a lesklé karavany lietajú po oblohe. Panda a leňochod sú parťáci na cvičenie a zmrzlinárske auto zásobuje zasnežené hory dobrotami. Navyše auto hrá a svieti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Maminy aj ocinovia chcú pre svoje deti len to najlepšie. Preto ich už od narodenia obklopujú peknými a nápaditými hračkami. Nájdete pestrý výber veselých hračiek, všetkých možných farieb a tvarov. Hračky Fisher Price, ktoré ponúkame, sú kvalitné, zdravotne nezávadné a zaobstaráte ich za veľmi priaznivé ceny. V našej ponuke si vyberie každý – a bude odmenený šťastným a spokojným úsmevom hracieho sa dieťatka.