Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Fisher-Price Detská jedálenská deluxe stolička Fisher-Price Detská jedálenská deluxe stolička
Fisher-Price Detská jedálenská deluxe stolička

Detská jedálenská deluxe stolička Fisher Price so zvieratkami je vhodná pre deti od 6-tich mesiacov. Táto stolička nadchne svojím vzorom každého milovníka ZOO a zvieratiek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Hovoriaci psík SK Fisher-Price Detská jedálenská deluxe stolička
Fisher-Price Hovoriaci psík SK

Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a mnoho ďalšieho!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Obrí xylofón CZ/SK/HU/PL/EN HJK41 Fisher-Price Detská jedálenská deluxe stolička
Fisher-Price Obrí xylofón CZ/SK/HU/PL/EN HJK41

Ikonický klasický xylofón vo zväčšenej veľkosti od Fisher-Price® má dva režimy hry. Stlačením 8 svietiacich tlačidiel aktivujú deti obsah, ktorý učí abecedu, čísla, tvary a prvé slová. Pretože sa každé dieťa vyvíja inak rýchlo, podporuje hračka technológiu Smart Stages™, vďaka ktorej môžete zvoliť takú úroveň obsahu, ktorá je pre vaše dieťatko práve najvhodnejšia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Fisher-Price Obojstranné chodítko Steady Speed SK/SK/HU/PL/EN HJP44 Fisher-Price Obojstranné chodítko Steady Speed SK/SK/HU/PL/EN HJP44
Fisher-Price Obojstranné chodítko Steady Speed SK/SK/HU/PL/EN HJP44

Obojstranné chodítko od Fisher-Price® rastie spolu s dieťaťom a vybrať môžete medzi tromi úrovňami výukového obsahu s technológiou Smart Stages™. Prináša viac ako 100 zvukov, melódií a fráz a učia deti abecedu, čísla, počítanie, protiklady a ďalšie! Chodítko má kolieska s reguláciou rýchlosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Učíme sa riekanky SK Fisher-Price Obojstranné chodítko Steady Speed SK/SK/HU/PL/EN HJP44
Fisher-Price Učíme sa riekanky SK

Otvorte svojmu dieťatku svet zábavy a učenia s touto hudobné knižkou. Jednoduchým otočením stránky spustíte obľúbené detské pesničky a zároveň si môžete prezerať farebné obrázky psíka a jeho sestričky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Upokojujúca vydra s melódiami Fisher-Price Obojstranné chodítko Steady Speed SK/SK/HU/PL/EN HJP44
Fisher-Price Upokojujúca vydra s melódiami

Fisher-Price® Upokojujúca vydra s melódiami je unikátna hračka, ktorá pomáha upokojiť vaše dieťatko. Jej hebké bruško sa pohybuje hore a dole ako pri pomalom dýchaní a tým prirodzene upokojuje vaše dieťatko za sprievodu 30 minút relaxačnej hudby, zvukových efektov a príjemných svetielok.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Prvá vkladačka Fisher-Price Hrajúci Dino s vyskakujúcimi loptičkami CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51
Fisher-Price Prvá vkladačka

Otvorte s vaším dieťatkom vedierko plnej zábavy – jeho prvé stavebné kocky. Tieto robustné farebné kocky pomáhajú deti zoznámiť sa s druhmi farieb a tvarov. Každá presne pasuje do jedného konkrétneho otvoru na veku vedierka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Little People Lietadlo Fisher-Price Hrajúci Dino s vyskakujúcimi loptičkami CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51
Fisher-Price Little People Lietadlo

Pripútajte sa a pripravte sa na vzlietnutie lietadla Little People® Travel Together od Fisher-Price® za najrôznejšími vzrušujúcimi dobrodružstvami! Keď batoľatá umiestnia figúrku pilota Kurta na jeho sedadlo, uvidia, ako sa časť lietadla rozsvieti, a počujú zábavné pesničky a zvuky o objavovaní sveta s priateľmi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Hrajúci Dino s vyskakujúcimi loptičkami CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51 Fisher-Price Hrajúci Dino s vyskakujúcimi loptičkami CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51
Fisher-Price Hrajúci Dino s vyskakujúcimi loptičkami CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51

Hrajúci dino s vyskakujúcimi loptičkami od Fisher-Price rastie spolu s dieťaťom a ponúka tri režimy hry. Stlačením tlačidiel ABC, 123 a Hudba sa aktivujú svetielka a zábavné náučné pesničky, melódie a frázy. Štyri farebné loptičky je možné tiež roztriediť cez dinov chrbát alebo chvost do vedierka a pokračovať tak v zábave!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Akčné kocky Fisher-Price Little People Barbie kabriolet so zvukmi HJN53
Fisher-Price Akčné kocky

akčnými kockami od Fisher-Price zažije vaše dieťa veľa zábavy a srandy. Na každej zo 4 strán každej kocky nájde dieťatko 1 zábavnú hru: učenie písmeniek, učenie číslic, hru na jukanú a ďalšiu zábavnú hru. V modrej akčnej kocke sa pretáča malý bubienok, v červenej akčnej kocke je otáčavá guľôčka s malými guľôčkami vnútri a žltá kocka je klikacia. Toľko zábavy len v troch akčných kockách!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Chodítko Psík Fisher-Price Little People Barbie kabriolet so zvukmi HJN53
Fisher-Price Chodítko Psík

Poďme sa prejsť, zlato! Učte sa s chodítkom Smart Stages™ šteňaťom – dokonalým kamarátom pre vaše rastúce dieťa, ktorý ponúka vzrušujúce praktické aktivity pre malé sediace deti a veľa povzbudzujúcich fráz a podpory pre tieto prvé malé kroky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Little People Barbie kabriolet so zvukmi HJN53 Fisher-Price Little People Barbie kabriolet so zvukmi HJN53
Fisher-Price Little People Barbie kabriolet so zvukmi HJN53

Barbie kabriolet je zmenšený do veľkosti hračiek Little People od Fisher-Price a umožňuje deťom hrať námetové hry s dvoma figúrkami Little People. Do auta sa zmestia obe figúrky, ktoré sú súčasťou balenia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Podložka na hranie Extra big adventures GXR53 Fisher-Price Podložka na hranie Extra big adventures GXR53
Fisher-Price Podložka na hranie Extra big adventures GXR53

hracou dečkou Extra Big Adventures™ od Fisher-Price® sa môžete zbaliť a vyraziť v ústrety vzrušujúcim „vonkajším“ dobrodružstvám. Táto extra veľká podložka s motívom kempovania malým táborníkom poskytuje veľa priestoru na preskúmavanie táboriska a zapojenie sa do hry s hračkami, vrátane hrkálky s kompasom, vysoko kontrastného zrkadla, cinkátka a hryzátka s mráčikmi bez BPA.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price DOLU Moje odrážadlo Fisher-Price Podložka na hranie Extra big adventures GXR53
Fisher-Price DOLU Moje odrážadlo

Krásne farebné odrážadlo napomáha naučiť dieťa udržať rovnováhu. Na riadidlách je húkačka so zvukovým efektom. Chrbtová opierka pre pohodlné opretie. Pod sedačkou nájdete úložný priestor.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Happy World Tancujúci dážďovka GJW32 Fisher-Price Podložka na hranie Extra big adventures GXR53
Fisher-Price Happy World Tancujúci dážďovka GJW32

S Happy World Tancujúcou dážďovkou™ od Fisher-Price® sa hrá hravo! Keď si dieťa sadne a hopsa s týmto tancujúcim dážďom, rozsvieti sa jej tykadlo a vydáva zvuky, čím sa vaše dieťatko zoznámi s javom príčiny a následku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price DOLU Detský nákupný vozík Fisher-Price Vankúšik pod bruško pre najmenších hráčov HGB89
Fisher-Price DOLU Detský nákupný vozík

Ergonomicky tvarovaný nákupný vozík vo farebnom prevedení pre chlapcov aj dievčatá. Disponuje veľkou a malou priehradkou pre prehľadnejšie nakupovanie. Súčasťou vozíka je ** 16 ks** makiet potravín. Vhodné od 2 rokov dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Vankúšik pod bruško pre najmenších hráčov HGB89 Fisher-Price Vankúšik pod bruško pre najmenších hráčov HGB89
Fisher-Price Vankúšik pod bruško pre najmenších hráčov HGB89

Vankúšik pod bruško pre najmenších hráčov od Fisher-Price® je mäkký vankúšik, ktorý pomáha udržať pohodlie vášho bábätka pri hre (a hraní hier!) s pomocou šuštiacej obrazovky, klapacích dielikov na krúžku v tvare slúchadiel a hrkálky v tvare fľaštičky na pitie pripevnenými k vankúšiku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Happy World Kamaráti HDG95 Fisher-Price Vankúšik pod bruško pre najmenších hráčov HGB89
Fisher-Price Happy World Kamaráti HDG95

Váš malý objaviteľ môže objaviť množstvo praktickej zábavy so setom Happy World Kamaráti™ od Fisher-Price®. Tento rozkošný darčekový set obsahuje 4 hračky plné aktivít s postavičkami Happy World™.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Zábavná herná konzola CZ/SK/ENG/HU/PL HNN39 Fisher-Price Zábavná herná konzola CZ/SK/ENG/HU/PL HNN39
Fisher-Price Zábavná herná konzola CZ/SK/ENG/HU/PL HNN39

Fisher-Price Zábavná herná konzola z radu Smej sa a Poznávaj! je určená pre najmenších hráčov. Má viac ako 10 tlačidiel pre aktiváciu svetiel a výukový obsah, ktorý učí malé deti abecedu, počítanie a ďalšie! Ďalšie aktivity sú v otáčaní žltej rukoväte pre zábavné zvuky cvakania a posúvania červenej rukoväte hore a dole.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price DOLU Hojdací kôň 2 v 1 Fisher-Price Zábavná herná konzola CZ/SK/ENG/HU/PL HNN39
Fisher-Price DOLU Hojdací kôň 2 v 1

Úžasný hojdací koník, ktorého môže dieťa využívať aj ako odrážadlo. Učí dieťa držať balans a pracovať s rovnováhou. Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Vhodné od 36 mesiacov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fisher-Price Selfie telefón Fisher-Price Zábavná herná konzola CZ/SK/ENG/HU/PL HNN39
Fisher-Price Selfie telefón

Fisher-Price Selfie telefón je perfektnou hračkou na cesty plnú aktivít pre vaše malé dieťatko. Tento rozkošný inteligentný telefón vyzerá ako ten váš. Má veľké zrkadlo a realistické ikony na displeji.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Zvieratková veža Fisher-Price Zaspávač dúha HGB91
Fisher-Price Zvieratková veža

Je tu obľúbená zvieratková skladacia veža, variabilná hračka, z ktorej vaše dieťa postaví komín alebo diely naskladá do seba. Každá z päťstranných kociek má na sebe žiarivé farby, zaujímavé vzory, roztomilé postavičky, číslo a prvé známe veci.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Ťahací telefón Fisher-Price Zaspávač dúha HGB91
Fisher-Price Ťahací telefón

Povedz „ahoj“ do tohto úžasného nového ťahacieho telefónu od Fisher Price. Klasický ťahací telefón má teraz modernejší dizajn, je ale rovnako tak zábavný a roztomilý! Veselú tvár s očami, ktoré sa pohybujú hore a dole – keď ho vaše dieťatko zaťahá, točiaci sa číselník a zábavné vyzváňacie zvuky zaručene vykúzlia úsmev na každej tvári!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Fisher-Price Zaspávač dúha HGB91 Fisher-Price Zaspávač dúha HGB91
Fisher-Price Zaspávač dúha HGB91

Usínačik dúha od Fisher-Price® je štýlový pomocník do detskej izby s teplými farbami a jemnými svetelnými vzormi, ktorý pomáha vášmu dieťatku zaspať. Vyberte si 15, 30 alebo 45 minút upokojujúcich zvukov prírody, bieleho šumu alebo špeciálne navrhnutý zoznam jemnej hudby Ready, Settle, Sleep™.

môžete mať DNES

Partner: MALL

Maminy aj ocinovia chcú pre svoje deti len to najlepšie. Preto ich už od narodenia obklopujú peknými a nápaditými hračkami. Nájdete pestrý výber veselých hračiek, všetkých možných farieb a tvarov. Hračky Fisher Price, ktoré ponúkame, sú kvalitné, zdravotne nezávadné a zaobstaráte ich za veľmi priaznivé ceny. V našej ponuke si vyberie každý – a bude odmenený šťastným a spokojným úsmevom hracieho sa dieťatka.