Fisher-Price Prasiatko pokladnička SK
38,83 €

33 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Deťmi toľko obľúbená hra je opäť tu. Pokladnička je napchatá množstvom výukových funkcií, ktoré majú radi deti i rodičia. Navyše teraz predstavujeme novú pohybovú funkciu.


Fisher-Price Hovoriaci psík CZ
35,90 €
34,10 €
+ doprava zadarmo

Hovoriaci psíkčeskom jazyku. Psík ponúka 2 herné režimy – poznávanie a hudobné hry s 10 spievanými pesničkami. Režim pre poznávanie zahŕňa 5 aktivačných bodov na telíčku psíka, ktoré prostredníctvom zábavných pesničiek a fráz naučia bábätko abecedu, časti ľudského tela a farby.


Fisher-Price Hovoriaci psík SK
35,10 €
+ doprava zadarmo

Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a mnoho ďalšieho!


Fisher-Price DOLU Hojdací kôň 2 v 1
47,92 €

38,30 €
+ doprava zadarmo

Úžasný hojdací koník, ktorého môže dieťa využívať aj ako odrážadlo. Učí dieťa držať balans a pracovať s rovnováhou. Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Vhodné od 36 mesiacov.


Fisher-Price Plyšový hrošík projektor na stenu
29,59 €

23,99 €
+ doprava zadarmo

Malý plyšový hrošík sa stane tým najlepším pomocníkom a kamarátom pri uspávaní vašich malých nezbedníkov. Hrošík spieva upokojujúce uspávanky, zvuky prírody alebo jemné šumenie, ktoré prenesie vaše deti do pokojnej ríše snov.


Fisher-Price Detská jedálenská deluxe stolička
149,80 €
145,80 €
+ doprava zadarmo

Detská jedálenská deluxe stolička Fisher Price so zvieratkami je vhodná pre deti od 6-tich mesiacov. Táto stolička nadchne svojím vzorom každého milovníka ZOO a zvieratiek.


Fisher-Price Pohodlné sedátko-48%
75,99 €

39 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Fisher-Price Pohodlné sedátko pre deti od narodenia. Sedadlo je pohodlné a mäkké, s upokojujúcimi vibráciami. Príjemní sú aj zvierací kamaráti, zavesení na odnímateľnej hrazdičke.


Fisher-Price Chodítko Zebra CZ verzia
46,70 €
+ doprava zadarmo

Chodítko Zebra prináša dva spôsoby hry! Dieťa sa pri chôdzi môže opierať o jeho základňu, alebo môže otočiť stránku knižky alebo stlačením tlačidla zapnúť svetielko, počuje písmenká abecedy a číslice aj veselé pesničky a riekanky! Naviac sa naučí základné farby, tvary, písmenká aj čísla.


Fisher-Price Psíkovo chodítko smart stages SK-36%
29,99 €

19 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Psíkovo chodítko prináša dva spôsoby hry! Vďaka režimu tlačenia a chodenia sa motor chodítka Smart Stages naštartuje. V prvom móde deti chodítko tlačia pred sebou, za čo sú odmenené zábavnými zvukmi, riekankami, spievaním pesničiek a tiež sa naučia základné farby, tvary, písmenká aj čísla.


Fisher-Price Sedátko comfort curve deluxe-47%
74,99 €

39 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Elegantný vzhľad a praktické funkcie v jednom. To je mäkučké, pohodlné sedadlo, ktoré sa prispôsobí prirodzenému pohybu vášho bábätka. Sedadlo obsahuje niekoľko funkcií upokojujúcich vibrácií, ktoré vaše bábätko prenesú do sveta snov.


Fisher-Price BG Sedadlo od bábätka po batoľa Rainforest
81,70 €
+ doprava zadarmo

Fisher Price BG Sedátko od bábätka po batoľa Rainforest s jemnými vibráciami, ktoré bábätko ukolíšu a zábavnou odnímateľnou hrazdičkou. Nosnosť 18 kg. Vhodné od narodenia.


Fisher-Price Sedátko rainforest 3v1
97,30 €
+ doprava zadarmo

Praktické sedátko Rainforest 3v1 sa stane vaším veľkým pomocníkom! Kúzelné sedadlo, ktoré rastie spolu s dieťaťom! Najprv využite sedadlo s nízkym profilom rámu, ktorý je vhodný pre novorodencov.


Fisher-Price sedátko Rainforest 3 v1
89,50 €
+ doprava zadarmo

Položte vaše bábätko do skladacieho sedátka Rainforest, kde si môže ako oddýchnuť, tak užiť veľa zábavy. Pohodlné veselé sedátko sa tvarom prispôsobí prirodzeným pohybom dieťaťa a jeho ľahký pohyb pripomína pohupovanie sa v náručí mamičky.


Fisher-Price Psíkove kľúčiky SK
14,20 €
+ doprava zadarmo

Psíkove kľúčiky odomknú dvere k zábavnému učeniu a hre doma i na cestách. Stačí stlačiť psíkovi bruško a sledovať, ako sa rozsvieti jeho roztomilý noštek. Potom začnú hrať veselé pesničky, ktoré deti zoznámia s tvarmi, počítaním, farbami a ďalšími zaujímavými vecami.


Fisher-Price Krúžky na tyči
9,22 €
8,60 €
+ doprava zadarmo

Rozvíjajte zvedavosť vášho drobčeka s touto balančnou pyramídou. Krúžky na tyči môže dieťa stavať v ľubovoľnom poradí, najmenší kruh má navyše priehľadnú polovicu, v ktorej sú hrkajúce guľôčky.


Fisher-Price Motýlik - učíme se tvary
10,20 €
+ doprava zadarmo

Intuitívny pestrofarebný motýľ sa čoskoro stane najlepším priateľom vášho dieťaťa! Hračka má v sebe 6 inak farebných otvorov o rôznych tvaroch, kam pasujú konkrétne kocky. Deti môžu kocky vkladať, vyberať, vysypávať von a stále tak zlepšovať svoje znalosti tvarov a farieb!


Fisher-Price Nový kolotoč nad postieľku motýliky
59 €

50,69 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nový kolotoč nad postieľku pre naše najmenšie ratolesti. Plyšové zvieratká „tancujú“ dookola a zapájajú bábätko do hry. Uspávanky a premietanie na strope vytvorí dokonale upokojujúce prostredie.


Fisher-Price HRAZDIČKA PRE AKTÍVNE DIEŤA 3V1 RAINFOREST-16%
44,41 €

36,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hrazdička, ktorá hrá a vydáva zábavné zvuky a päť zavesených hračiek udrží vaše dieťatko na hracej podložke tak ľahko! Podložka rastie s dieťatkom – s hracím levíčkom si užijú žarty aj batoľatá.


Fisher-Price Aktívna skladačka s rolničkou
12,99 €
12,60 €
+ doprava zadarmo

Táto nová, „klasická“ hračka skladačka s rolničkou z radu Brilliant Basics, ponúka toľko alternatív, ako sa hrať! Dieťa môže stavať do výšky, vkladať do seba 10 zaoblených misiek či pomocou tvarovaných detailov poznávať čísla aj farby.


Fisher-Price Matematická tabuľka
27,74 €
26,15 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Táto matematická tabuľka je deťom skvelým spoločníkom na ceste plnej čísiel, počítania a zábavy. Stlačte zelené tlačidlo s otáznikom a vyberte si novú úlohu k riešeniu. Alebo otočte kolieskami a vymyslite si svoju vlastnú zamotanú úlohu!


Fisher-Price Zebra s aktivitami
11,79 €

10,20 €
+ doprava zadarmo

Pripnite túto roztomilú zebru k detskému pultíku a vzrušujúca hra so zmyslami môže začať. Svojimi čierno-bielymi pruhmi, rukoväťou slúžiacou ako hryzátko a hrkajúcou nádobkou plnou farebných guľôčiek zabaví táto nová kamarátka vaše bábätko kdekoľvek a kedykoľvek.


Fisher-Price Hovoriaca psíčkova sestrička SK
36,90 €
+ doprava zadarmo

Hravý psík (sučka) je roztomilou kamarátkou na hranie presne pre dievčatká. V ružovej farbe so srdiečkom na prsiach naučí vaše dieťa písmenká, číslice, farby a časti tela prostredníctvom pesničiek a zábavných hudobných hier. Dieťa si môže prehrávať klasické pesničky, ako: „Hlava, ramená, kolená, palce“ a ďalšie. Svietiace srdiečko bliká podľa hudby a reakcií fenky.


Fisher-Price Xylofón

Fisher-Price Xylofón

Hodnotenie: 4,5
18,80 €
+ doprava zadarmo

Každý kláves tohto xylofónu, určený pre novorodencov, vydáva elektronickú hudbu a svetlá (zelené, žlté, oranžové a červené). Jeho súčasťou je pohybový spínač, ktorý jednoduchým buchnutím dokáže aktivovať aj to najmenšie dieťa. Spodná časť xylofónu je vypuklá, takže sa ľahko hojdá (tak, aby aktivoval elektroniku).


Fisher-Price Mäkká knižka so zvieratkami
13,76 €

11,90 €
+ doprava zadarmo

Vaše dieťatko si túto úžasnú knižku plnú zábavných aktivít a prekvapení okamžite zamiluje. Na každej strane na neho čaká iné dobrodružstvo. Všetky tri mäkké stránky sú plné žiarivých farieb, priateľských zvieratiek a rôznorodých povrchov, ktoré deti zamestnajú na dlhú dobu.


Fisher-Price 1 až 5 naučné karty
9,61 €

8 €
+ doprava zadarmo

Náučné karty sú pre vaše dieťatko to pravé! Nielenže môže skúmať 10 strán s farebnými obrázkami, vrúbkovanými látkami a dvoma klapátkami, ale tiež si pri tom užije veľa zábavy a bude rozvíjať svoje zmysly.


Fisher-Price Detské kolky
44,62 €
40,73 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

6 kolkov v podobe medvedíka, líšky alebo levíka v žiarivých farbách a kvalitného príjemného materiálu pomôžu rozvíjať motorické schopnosti vášho dieťatka! Jeho prvé zážitky s bowlingom budú plné zábavy a navyše pomáhajú zdokonaľovať zmysly.


Fisher-Price Dúhové bludisko
15,39 €
+ doprava zadarmo

Poďte sa hrať s dúhovým bludiskom a nechajte sa uniesť jeho žiarivými farbami. Pestrofarebné kolieska sa vášmu chrobáčikovi krásne vojdú do rúk, takže do nich môže pohodlne šťuchať, točiť nimi alebo ich nechať kĺzať bludiskom.


Fisher-Price Hajánek lev
13,55 €
12,39 €
+ doprava zadarmo

Vytvorte vášmu bábätku čarovné sny vďaka Hajánkovi. Hajánek je skvelý parťák do postieľky, s ktorým sa vaše dieťatko pohrá a pomazlí sa zároveň. Je ideálnou plyšovou hračkou pre vývoj detských zmyslov vo veselých farbách.


Fisher-Price Hajánek líška
13,55 €
12,39 €
+ doprava zadarmo

Vytvorte vášmu bábätku čarovné sny vďaka Hajánkovi. Hajánek je skvelý parťák do postieľky, s ktorým sa vaše dieťatko pohrá a pomazná sa zároveň. Je ideálnou plyšovou hračkou pre vývoj detských zmyslov vo veselých farbách.


Fisher-Price Hajánek medveď
13,55 €
12,39 €
+ doprava zadarmo

Vytvorte vášmu bábätku čarovné sny vďaka Hajánkovi. Hajánek je skvelý parťák do postieľky, s ktorým sa vaše dieťatko pohrá a pomazlí sa zároveň. Je ideálnou plyšovou hračkou pre vývoj detských zmyslov vo veselých farbách.


Fisher-Price Hovoriaci vagónik
85,47 €

77,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Predstavujeme vám úplne novú hračku na kolieskach plnú najrôznejších aktivít. Vaše dieťatko sa naučí poznávať farby, písmenká, tvary a mnoho iného, zatiaľ čo sa hrá so svojimi obľúbenými hračkami alebo je zamestnané rôznymi aktivitami.


Fisher-Price Hrazdička s aktivitami bielo-čierna s bodkami
36,79 €
33,40 €
+ doprava zadarmo

Veselú hrazdičku s medvedíkom, líškou a levíkom si vaše dieťatko ihneď zamiluje! Hrazdička je vyrobená v žiarivých farbách a z kvalitného príjemného materiálu. Deti budú fascinované rozdielnymi materiálmi, ktoré zároveň umožňujú rozvíjať ich hmatové schopnosti.


Fisher-Price Hrkálka s krúžkami lev
12,78 €
11,61 €
+ doprava zadarmo

Veselá hrkálka v podobe levíka vykúzli vášmu dieťatku úsmev na tvári. Hračka je vyrobená v žiarivých farbách a z kvalitného príjemného materiálu. Deti budú fascinované rozdielnymi materiálmi, ktoré zároveň umožňujú rozvíjať ich hmatové schopnosti.


Fisher-Price Hrkálka s krúžkami medveď
12,78 €
11,61 €
+ doprava zadarmo

Veselá hrkálka v podobe medvedíka vykúzli vášmu dieťatku úsmev na tvári. Hračka je vyrobená v žiarivých farbách a z kvalitného príjemného materiálu. Deti budú fascinované rozdielnymi materiálmi, ktoré zároveň umožňujú rozvíjať ich hmatové schopnosti.


Fisher-Price Hrkálka s rolničkou lev
10,83 €
+ doprava zadarmo

Hrkálka v podobe levíka v žiarivých farbách a z kvalitného príjemného materiálu si vaše dieťatko ihneď zamiluje! Pestré farby, rôzne druhy materiálu a pútavé zvuky, ktoré hračka vydáva, pomáhajú rozvíjať zmysly dieťaťa.


Fisher-Price Hrkálka s rolničkou líška
10,83 €
+ doprava zadarmo

Hrkálka v podobe líšky v žiarivých farbách a z kvalitného príjemného materiálu si vaše dieťatko ihneď zamiluje! Pestré farby, rôzne druhy materiálu a pútavé zvuky, ktoré hračka vydáva, pomáhajú rozvíjať zmysly dieťaťa.


Fisher-Price Hrkálka s rolničkou medveď
10,83 €
+ doprava zadarmo

Hrkálka v podobe medvedíka v žiarivých farbách a z kvalitného príjemného materiálu si vaše dieťatko ihneď zamiluje! Pestré farby, rôzne druhy materiálu a pútavé zvuky, ktoré hračka vydáva, pomáhajú rozvíjať zmysly dieťaťa.


Fisher-Price Hrošík a loptička 2v1
19,25 €

16,90 €
+ doprava zadarmo

S týmto roztomilým plyšovým hrošíkom sa bude vaše dieťatko cítiť ako v bavlnke. Hrošíka môžete otočiť naruby a premeniť ho v loptičku, takže si užijete ešte viac zábavy a prekvapení. Navyše z neho môžete urobiť aj maňušku.


Fisher-Price Hudobné autíčko vkladačka GFY41
31,06 €

27,17 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Nalož si plné auto zábavy. Vaše dieťatko zažije veľa zábavy s týmto autíčkom, ktoré mu umožní triediť, napĺňať a opäť vysypávať tvary za sprievodu rozmanitých zvukov. Je prispôsobené malým detským rúčkam, ktoré sa snažia neustále niečo uchopiť a preniesť.


Fisher-Price Hudobné zvieratko lev
19,38 €
17,82 €
+ doprava zadarmo

Hudobné zvieratko, ktoré vydáva veselé a hravé zvuky, bude skvelým kamarátom pre vaše dieťatko. Práve také hračky zlepšujú sluchové vnímanie a zároveň vďaka svojim kontrastným farbám a hravým vzorom stimulujú ďalšie ich zmysly.


Fisher-Price Hudobné zvieratko líška
19,38 €
17,82 €
+ doprava zadarmo

Hudobné zvieratko, ktoré vydáva veselé a hravé zvuky, bude skvelým kamarátom pre vaše dieťatko. Práve také hračky zlepšujú sluchové vnímanie a zároveň vďaka svojim kontrastným farbám a hravým vzorom stimulujú ďalšie ich zmysly.


Fisher-Price Hudobné zvieratko medveď
19,38 €
17,82 €
+ doprava zadarmo

Hudobné zvieratko, ktoré vydáva veselé a hravé zvuky, bude skvelým kamarátom pre vaše dieťatko. Práve také hračky zlepšujú sluchové vnímanie a zároveň vďaka svojim kontrastným farbám a hravým vzorom stimulujú ďalšie ich zmysly.


Fisher-Price Hudobný piáno so svetlami SK
27,25 €
24,70 €
+ doprava zadarmo

Obľúbené piáno s ôsmimi klávesmi a farebnou svietiacou tvárou rozoznie váš domov zábavnou náučnou hudbou a vaše dieťa si ho zamiluje! Vďaka jeho veľkosti a praktickej rukoväte ho navyše môžete zobrať všade so sebou.


Fisher-Price Krúžkové zvieratká lev
15,49 €
14,33 €
+ doprava zadarmo

Krúžkového levíka v žiarivých farbách a z kvalitného príjemného materiálu si vaše dieťatko ihneď zamiluje! Deti budú fascinované rozdielnymi materiálmi, ktoré zároveň umožňujú rozvíjať ich hmatové schopnosti.


Fisher-Price Krúžkové zvieratká líška
15,49 €
14,33 €
+ doprava zadarmo

Krúžkovú líšku v žiarivých farbách a z kvalitného príjemného materiálu si vaše dieťatko ihneď zamiluje! Deti budú fascinované rozdielnymi materiálmi, ktoré zároveň umožňujú rozvíjať ich hmatové schopnosti.


Fisher-Price Krúžkové zvieratká medveď
15,49 €
14,33 €
+ doprava zadarmo

Krúžkového medvedíka v žiarivých farbách a z kvalitného príjemného materiálu si vaše dieťatko ihneď zamiluje! Deti budú fascinované rozdielnymi materiálmi, ktoré zároveň umožňujú rozvíjať ich hmatové schopnosti.


Maminy aj ocinovia chcú pre svoje deti len to najlepšie. Preto ich už od narodenia obklopujú peknými a nápaditými hračkami. Nájdete pestrý výber veselých hračiek, všetkých možných farieb a tvarov. Hračky Fisher Price, ktoré ponúkame, sú kvalitné, zdravotne nezávadné a zaobstaráte ich za veľmi priaznivé ceny. V našej ponuke si vyberie každý – a bude odmenený šťastným a spokojným úsmevom hracieho sa dieťatka.

Maminy aj ocinovia chcú pre svoje deti len to najlepšie. Preto ich už od narodenia obklopujú peknými a nápaditými hračkami. Nájdete pestrý výber veselých hračiek, všetkých možných farieb a tvarov. Hračky Fisher Price, ktoré ponúkame, sú kvalitné, zdravotne nezávadné a zaobstaráte ich za veľmi priaznivé ceny. V našej ponuke si vyberie každý – a bude odmenený šťastným a spokojným úsmevom hracieho sa dieťatka.