Falk Traktor šliapací Case IH Puma 240CVX s prívesom a prednou lyžicou-53%
311,53 €

144,90 €

Akcia

Krásny šliapací traktor Case IH Puma 240CVX v červenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka funkčnú prednú lyžicu a valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.


Falk Traktor Kubota M7171 s valníkom oranžový-57%
151,68 €

63,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Šliapací traktor v oranžovej farbe má za sebou valník. Valník môžu deti voziť so sebou, alebo ho odpojiť a nechať v garáži. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.


Falk Traktor šliapací Valtra s prívesom-58%
272,54 €

112,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Krásny šliapací traktor Valtra vo vínovej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.


Falk Traktor šliapací Kubota s prednou lyžicou-54%
292,03 €

131,90 €

Akcia

Krásny šliapací traktor Kubota v oranžovej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka prednú funkčnú lyžicu. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.


Falk Štvorkolka šliapaca-35%

Falk Štvorkolka šliapaca

Hodnotenie: 4,5
96,30 €

61,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastová šliapaca štvorkolka s robustnou konštrukciou. Červená štvorkolka má široké kolesá a precízne spracované detaily. Je vyrobená z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže vydrží všetky nástrahy terénu.


Falk Bager odrážadlo Kubota KX080-4 s prilbou-56%
128,29 €

55,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľký bager z kvalitného plastu je otočný o 360 stupňov. Funkčné lyžica ako u ozajstného bagra nadchne každého staviteľa. Súčasťou balenia je aj stavebná prilba. Potom už bude vaše dieťa pripravené na stavbu!


Falk Bager-22%

Falk Bager

Hodnotenie: 4
66 €

50,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Originálne odrážadlo v podobe bagra s funkčnou lyžicou. Je vyrobené v klasickej žltej farbe z vysoko kvalitného a odolného plastu. Dieťa môže pohodlne sedieť na streche kabíny a pomocou páky ovládať lyžicu bagra.


Falk Kosačka Kubota-56%
38,95 €

16,90 €

Akcia

Detská kosačka Kubota s falošným štartérom a viečkom na dolievanie benzínu. Na sklápacej rukoväti je pohyblivá páčka bez funkcie. S touto kosačkou si vaše deti užijú zábavu na záhrade do sýtosti.


Falk Odrážadlo Kawasaki KX BUD Racing malé-56%
62,35 €

26,90 €

Akcia

Super pretekárske motorkové odrážadlo, ktoré učí dieťa udržať rovnováhu. Široké kolesá sú pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.


Falk Odrážadlo Princess s prívesom-31%
62,93 €

42,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Odrážadlo Princess s úžasným prívesom so sadou na piesok. Na prívese je položené vibračné sito na piesok a priložené sú hrabličky, lopatka, konvička a formičky. Odrážadlo je vhodné pre deti od 1 roka.


Falk Odrážadlo traktor s prívesom-30%
44,40 €

30,90 €

Akcia

Odstrkovadlo traktor Claas s volantom a prívesom v klasickej zelenej farbe. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže sa váš malý pracant nemusí báť, že sa mu traktor pri práci pokazí. Príves sa dá odpojiť.


Falk Odrážadlo bager žltý s lyžicou a prilbou-32%
73,98 €

49,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Odrážadlo v podobe detského bagra v žltom prevedení. Bagrom možno otáčať okolo svojej osi. Lyžicu možno mechanicky ovládať. Bager je vyrobený z kvalitného plastu. Maximálna testovaná nosnosť je 30kg. Súčasťou balenia je aj helma.


Falk Odstrkovadlo - motorka Rainbow star ružová-53%
58,45 €

26,90 €

Akcia

Super pretekárske motorkové odrážadlo, ktoré učí dieťa udržať rovnováhu. Široké kolesá sú pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.


Falk Přívěs cisterna-32%
86 €

57,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Přívěs cisterna se hodí ke každému šlapacímu traktoru Falk. Je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu a do detailu propracován. Je vhodný pro malé zemedělce od 2 let.


Falk Príves dvojkolesový s príslušenstvom-57%
58,45 €

24,90 €

Akcia

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia fúrik. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.


Falk Príves s držadlami Claas-57%
58,45 €

24,90 €

Akcia

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia koliesko. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.


Falk Stan Farma-54%
50,65 €

22,90 €

Akcia

Farebný stan s obrázkami z farmy pre všetkých malých farmárov je obľúbeným miestom pre hranie i odpočinok. Hry so skrýšami, schovávačkami a domčekmi pomáhajú v rozvíjaní detského imaginárneho sveta a podporujú tiež deti v samostatnosti.


Falk Traktor Claas Arion 430 zelený-56%
194,57 €

84,90 €

Akcia

Krásny šliapací traktor značky FALK v zelenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Je vybavený klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.


Falk Traktor Farm Master s valníkom, červený-37%
92,48 €

57,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Šliapací traktor Farm Master s prívesom v červenom prevedení je ideálna hračka pre detskú vonkajšie zábavu. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný. Všetky traktory Falk sú testované do 30kg. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Falk Traktor PRINCESS Trac s přívěsem-32%
92 €

61,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Šlapací traktor PRINCESS Trac s přívěsem. Traktor je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu a do detailu propracován. Je vhodný pro malé zemědělkyně od 2 let.


Falk Traktor šliapací Case s prednou aj zadnou lyžicou-55%
350,51 €

155,90 €

Akcia

Krásny šliapací traktor Case v oranžovej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka prednú aj zadnú funkčnú lyžicu. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.


Falk Traktor šliapací Landini Serie 7 s prívesom-56%
233,55 €

100,90 €

Akcia

Krásny šliapací traktor Landini Serie 7 v modrej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.


Falk Tri nafukovacie zvieratká-46%
22,19 €

11,90 €

Akcia

Tri nafukovacie poľnohospodárske zvieratká ovečka, kravička a prasiatko. Deti sa môžu stať malými poľnohospodármi a starať sa na svojej farme na záhrade o jej chod a o dobro zvieratiek.


Falk Odrážadlo hasiči-30%

Falk Odrážadlo hasiči

Hodnotenie: 5
44,37 €

30,90 €

Akcia

Plastové odrážadlo v podobe hasičského vozidla v červenom variante. Stabilné odrážadlo sa ovláda pomocou volantu. Je vyrobené z odolného plastu. Rozmery sú 61 × 37 × 30 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Falk Traktor RanchTrac s prívesom-24%
92 €

69,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Šliapací traktor RanchTrac s prívesom. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný. Je vhodný pre malých poľnohospodárov od 2 rokov.


Falk Traktor šliapací nakladač bager s vlekom
209 €

195,90 €

Akcia

Šliapací traktor Claas Axos je zároveň aj nakladač a bager. Tento multifunkčný traktor má prednú a zadnú funkčnú lyžicu a k tomu ešte 4 kolesový valník. Je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu v zelených farbách.


Falk Traktor šliapací Claas Axos 330 s Maxivalníkom-53%
311,53 €

144,90 €

Akcia

Krásny šliapací traktor Axos 330 v zelenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka štvorkolesový maxivalník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.


Falk Traktor šliapací Garden Master s prívesom-53%
206,25 €

96,90 €

Akcia

Krásny šliapací traktor Garden Master v červenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.


Falk Traktor žltý Ranch Trac s prívesom a zadnou lyžicou
125,79 €

96,80 €

Šliapací traktor Ranch Trac s prívesom a zadnou lyžicou v žltom prevedení je ideálna hračka pre detskú vonkajšiu zábavu. Súčasťou traktora je klaksón, príves, zadné mechanicky ovládané lyžice a príslušenstvo na piesok. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný.


Francúzska rodinná firma Falk (Falquet) vznikla v roku 1947. Od tej doby tri generácie neustále zdokonaľujú jednotlivé produkty, tak aby vyhovovali požiadavkám detí. Portfólio značky zahŕňa imitáciu traktorov, štvorkoliek, motoriek, trojkoliek a ďalších vozidiel. Jednotlivé vozidielka sú vyrábané s dôrazom na kvalitu, pestrosť a odolnosť farieb. V sortimente nájdete produkty pre najmenších od jedného roka až po šesťročné. Šliapacie vozidielka Falk sú prepracovaná do najmenších detailov, majú kvalitné kolesá, riadidlá a ďalšie náležitosti.

Francúzska rodinná firma Falk (Falquet) vznikla v roku 1947. Od tej doby tri generácie neustále zdokonaľujú jednotlivé produkty, tak aby vyhovovali požiadavkám detí. Portfólio značky zahŕňa imitáciu traktorov, štvorkoliek, motoriek, trojkoliek a ďalších vozidiel. Jednotlivé vozidielka sú vyrábané s dôrazom na kvalitu, pestrosť a odolnosť farieb. V sortimente nájdete produkty pre najmenších od jedného roka až po šesťročné. Šliapacie vozidielka Falk sú prepracovaná do najmenších detailov, majú kvalitné kolesá, riadidlá a ďalšie náležitosti.