Falk Odrážadlo traktor s prívesom
44,40 € 39 €

Odstrkovadlo traktor Claas s volantom a prívesom v klasickej zelenej farbe. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže sa váš malý pracant nemusí báť, že sa mu traktor pri práci pokazí. Príves sa dá odpojiť.

Falk Traktor Kubota M7171 s valníkom oranžový-45%
151,68 € 83,20 €

Akcia

Šliapací traktor v oranžovej farbe má za sebou valník. Valník môžu deti voziť so sebou, alebo ho odpojiť a nechať v garáži. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor šliapací Case IH s prívesom
138,70 € 124,80 €

Akcia

Šliapací traktor Case IH v červenom prevedení s dvojkolesovým valníkom je vybavený aj odklápacou kapotou. Malý traktorista ho môže riadiť volantom a to, že ide, oznámi všetkým okolo klaksónom. Zábava môže začať!

Falk Štvorkolka šliapaca-25%

Falk Štvorkolka šliapaca

Hodnotenie: 4,3
96,30 € 71,90 €

Akcia

Plastová šliapaca štvorkolka s robustnou konštrukciou. Červená štvorkolka má široké kolesá a precízne spracované detaily. Je vyrobená z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže vydrží všetky nástrahy terénu.

Falk Štvorkolka šliapacia Bud Racing zelená-25%
106,60 € 79,40 €

Akcia

Šliapacia štvorkolka v dizajne Bud Racing v zelenom prevedení urobí radosť každému malému pretekárovi. Má široké kolesá a precízne spracované detaily. Je vyrobená z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže vydrží všetky nástrahy terénu.

Falk Štvorkolka šliapacia Dakar Rallye-22%
97,80 € 75,60 €

Akcia

Šliapacia štvorkolka v dizajne Dakar Rallye svojím vzhľadom ohromí každého malého budúceho pretekára! Štvorkolka má široké kolesá a precízne spracované detaily. Je vyrobená z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže vydrží všetky nástrahy terénu.

Falk Príves s držadlami Claas-52%
58,45 € 27,60 €

Akcia

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia koliesko. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

Falk Príves dvojkolesový s príslušenstvom-54%
58,45 € 26,50 €

Akcia

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia fúrik. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

Falk Traktor šliapací Kubota s prednou lyžicou-54%
292,03 € 132,40 €

Akcia

Krásny šliapací traktor Kubota v oranžovej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka prednú funkčnú lyžicu. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor šliapací Case IH Puma 240CVX s prednou lyžicou-25%
217 € 162,70 €

Akcia

Šliapací traktor Case IH Puma 240CVX v červenom prevedení s prednou lyžicou je vybavený aj odklápacou kapotou. Malý traktorista ho môže riadiť volantom a to, že ide, oznámi všetkým okolo klaksónom. Zábava môže začať!

Falk Odrážadlo motorka Case
46,90 € 39,90 €

Odrážadlo v dizajne motorky svojím vzhľadom ohromí každého malého budúceho pretekára! Motorka má široké kolesá a precízne spracované detaily. Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. A navyše ich s motorkou čaká plno zábavy.

Falk Odrážadlo Dakar Moto Racing
46,90 € 44,90 €

Odrážadlo Dakar Moto Racing je pretekárske odrážadlo v dizajne Dakar Rallye. Svojím vzhľadom ohromí každého malého budúceho pretekára! Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. A navyše ich s ním čaká plno zábavy.

Falk Odstrkovadlo Práce na silnici s volantem, valníkem, hrabička
53,99 €

Odstrkovadlo Práce na silnici s volantem, valníkem, hrabičkami a lopatouve žluté barvě. Z vysoce kvalitního a odolného plastu. Součástítraktoru je také dětmi oblíbený klakson. Velikost 103×31×37 cm.Doporučený věk od 1 roku. Nosnost 30kg. Testováno dle evropských norem.Vyrobeno ve Francii.

Falk Príves štvorkolesový Claas Maxi s príslušenstvom-17%
78,20 € 64,30 €

Akcia

Štvorkolesový príves Class v zelenej farbe je perfektným doplnkom každého šlapacieho traktoríka značky Falk. Súčasťou prívesu je aj lopata a hrable s háčikom. „Práce na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

Falk Sada kuželů - 4 ks
26,99 €

Sada 4 kuželů – 2× červený, 2× oranžový. Vyrobeno z kvalitníhoplastu. Velikost kuželu 16×16×20 mm. Vyrobeno ve Francii.

Falk Traktor šliapací Xtractor červený
80,30 € 71,50 €

Akcia

Šliapací traktor X-Tractor v červenom prevedení s dvojkolesovým valníkom je vybavený aj odklápacou kapotou. Malý traktorista ho môže riadiť volantom a to, že ide, oznámi všetkým okolo klaksónom. Zábava môže začať!

Falk Odrážadlo Kawasaki KX BUD Racing malé
62,35 € 34 €

Super pretekárske motorkové odrážadlo, ktoré učí dieťa udržať rovnováhu. Široké kolesá sú pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.

Falk Kosačka Kubota

Falk Kosačka Kubota

Hodnotenie: 2
38,95 € 20 €

Detská kosačka Kubota s falošným štartérom a viečkom na dolievanie benzínu. Na sklápacej rukoväti je pohyblivá páčka bez funkcie. S touto kosačkou si vaše deti užijú zábavu na záhrade do sýtosti.

Falk Traktor RanchTrac s prívesom
92 € 67,90 €

Šliapací traktor RanchTrac s prívesom. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný. Je vhodný pre malých poľnohospodárov od 2 rokov.

Falk Traktor Claas Arion 430 zelený
194,57 € 108,90 €

Krásny šliapací traktor značky FALK v zelenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Je vybavený klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor Farm Master s valníkom, červený
92,48 € 63,90 €

Šliapací traktor Farm Master s prívesom v červenom prevedení je ideálna hračka pre detskú vonkajšie zábavu. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný. Všetky traktory Falk sú testované do 30kg. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Falk Traktor šliapací nakladač bager s vlekom
220,90 €

Šliapací traktor Claas Axos je zároveň aj nakladač a bager. Tento multifunkčný traktor má prednú a zadnú funkčnú lyžicu a k tomu ešte 4 kolesový valník. Je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu v zelených farbách.

Falk Odrážadlo motorka Polícia
49,50 € 33,90 €

Super motorkové odrážadlo v dizajne polícia naučí dieťa udržať rovnováhu. Široké kolesá sú ideálne pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť. Je vyrobené z kvalitného a odolného materiálu vo Francúzsku.

Falk Traktor šliapací Case IH Puma 240CVX s prívesom a prednou lyžicou
311,53 € 155,20 €

Krásny šliapací traktor Case IH Puma 240CVX v červenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka funkčnú prednú lyžicu a valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor šliapací Claas Axos 330 s Maxivalníkom
311,53 € 156,90 €

Krásny šliapací traktor Axos 330 v zelenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka štvorkolesový maxivalník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor šliapací Valtra s prívesom
272,54 € 125,20 €

Krásny šliapací traktor Valtra vo vínovej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Bager

Falk Bager

Hodnotenie: 4
66 € 52,90 €

Originálne odrážadlo v podobe bagra s funkčnou lyžicou. Je vyrobené v klasickej žltej farbe z vysoko kvalitného a odolného plastu. Dieťa môže pohodlne sedieť na streche kabíny a pomocou páky ovládať lyžicu bagra.

Falk Odrážadlo bager žltý s lyžicou a prilbou
73,98 € 63,90 €

Odrážadlo v podobe detského bagra v žltom prevedení. Bagrom možno otáčať okolo svojej osi. Lyžicu možno mechanicky ovládať. Bager je vyrobený z kvalitného plastu. Maximálna testovaná nosnosť je 30kg. Súčasťou balenia je aj helma.

Falk Odrážadlo bager žltý s odklopným sedadlom
76,10 € 64,30 €

Originálne odrážadlo v podobe bagra s funkčnou lyžicou. Je vyrobené v klasickej žltej farbe z vysoko kvalitného a odolného plastu. Dieťa môže pohodlne sedieť na streche kabíny a pomocou páky ovládať lyžicu bagra.

Falk Bager odrážadlo Kubota KX080-4 s prilbou
128,29 € 68,10 €

Veľký bager z kvalitného plastu je otočný o 360 stupňov. Funkčné lyžica ako u ozajstného bagra nadchne každého staviteľa. Súčasťou balenia je aj stavebná prilba. Potom už bude vaše dieťa pripravené na stavbu!

Falk Odrážadlo hasiči

Falk Odrážadlo hasiči

Hodnotenie: 5
44,37 € 37,90 €

Plastové odrážadlo v podobe hasičského vozidla v červenom variante. Stabilné odrážadlo sa ovláda pomocou volantu. Je vyrobené z odolného plastu. Rozmery sú 61 × 37 × 30 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Falk Přívěs cisterna

Falk Přívěs cisterna

Hodnotenie: 5
86 € 69,90 €

Přívěs cisterna se hodí ke každému šlapacímu traktoru Falk. Je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu a do detailu propracován. Je vhodný pro malé zemedělce od 2 let.

Falk Traktor šliapací Garden Master s prívesom
206,25 € 101,90 €

Krásny šliapací traktor Garden Master v červenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor šliapací Landini Serie 7 s prívesom
233,55 € 110,90 €

Krásny šliapací traktor Landini Serie 7 v modrej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor žltý Ranch Trac s prívesom a zadnou lyžicou
125,79 € 94,60 €

Šliapací traktor Ranch Trac s prívesom a zadnou lyžicou v žltom prevedení je ideálna hračka pre detskú vonkajšiu zábavu. Súčasťou traktora je klaksón, príves, zadné mechanicky ovládané lyžice a príslušenstvo na piesok. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný.

Francúzska rodinná firma Falk (Falquet) vznikla v roku 1947. Od tej doby tri generácie neustále zdokonaľujú jednotlivé produkty, tak aby vyhovovali požiadavkám detí. Portfólio značky zahŕňa imitáciu traktorov, štvorkoliek, motoriek, trojkoliek a ďalších vozidiel. Jednotlivé vozidielka sú vyrábané s dôrazom na kvalitu, pestrosť a odolnosť farieb. V sortimente nájdete produkty pre najmenších od jedného roka až po šesťročné. Šliapacie vozidielka Falk sú prepracovaná do najmenších detailov, majú kvalitné kolesá, riadidlá a ďalšie náležitosti.

Francúzska rodinná firma Falk (Falquet) vznikla v roku 1947. Od tej doby tri generácie neustále zdokonaľujú jednotlivé produkty, tak aby vyhovovali požiadavkám detí. Portfólio značky zahŕňa imitáciu traktorov, štvorkoliek, motoriek, trojkoliek a ďalších vozidiel. Jednotlivé vozidielka sú vyrábané s dôrazom na kvalitu, pestrosť a odolnosť farieb. V sortimente nájdete produkty pre najmenších od jedného roka až po šesťročné. Šliapacie vozidielka Falk sú prepracovaná do najmenších detailov, majú kvalitné kolesá, riadidlá a ďalšie náležitosti.