Falk Traktor Landini PowerMondial 110 s přívěsem a nakladačem
120 € 98,50 €
+ doprava zadarmo

Šlapací traktor Landini PowerMondial 110 s čelním nakladačem a přívěsem. Traktor je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu a do detailu propracován. Je vhodný pro malé zemědělce od 2 let.

Falk Traktor šliapací Kubota s prednou lyžicou
292,03 € 137,10 €

Krásny šliapací traktor Kubota v oranžovej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka prednú funkčnú lyžicu. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Štvorkolka šliapaca

Falk Štvorkolka šliapaca

Hodnotenie: 4,5
96,30 € 78,80 €
+ doprava zadarmo

Plastová šliapaca štvorkolka s robustnou konštrukciou. Červená štvorkolka má široké kolesá a precízne spracované detaily. Je vyrobená z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže vydrží všetky nástrahy terénu.

Falk Kosačka Kubota

Falk Kosačka Kubota

Hodnotenie: 1
38,95 € 20,90 €

Detská kosačka Kubota s falošným štartérom a viečkom na dolievanie benzínu. Na sklápacej rukoväti je pohyblivá páčka bez funkcie. S touto kosačkou si vaše deti užijú zábavu na záhrade do sýtosti.

Falk Přívěs cisterna

Falk Přívěs cisterna

Hodnotenie: 5
86 € 72,90 €
+ doprava zadarmo

Přívěs cisterna se hodí ke každému šlapacímu traktoru Falk. Je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu a do detailu propracován. Je vhodný pro malé zemedělce od 2 let.

Falk Príves dvojkolesový s príslušenstvom
58,45 € 33,90 €

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia fúrik. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

Falk Príves s držadlami Claas
58,45 € 35,90 €

Príves za traktor od značky FALK je multifunkčný. Jeho súčasťou sú madlá, ktoré z neho po pripojení urobia koliesko. Ďalej k nemu patrí aj lopata, hrable a kanvička. „Práca na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

Falk Stan Farma

Falk Stan Farma

Hodnotenie: 5
50,65 € 29,90 €

Farebný stan s obrázkami z farmy pre všetkých malých farmárov je obľúbeným miestom pre hranie i odpočinok. Hry so skrýšami, schovávačkami a domčekmi pomáhajú v rozvíjaní detského imaginárneho sveta a podporujú tiež deti v samostatnosti.

Falk Traktor Farm Master s valníkom, červený
92,48 € 78,80 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor Farm Master s prívesom v červenom prevedení je ideálna hračka pre detskú vonkajšie zábavu. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný. Všetky traktory Falk sú testované do 30kg. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Falk Traktor šliapací Landini Serie 7 s prívesom
233,55 € 132 €

Krásny šliapací traktor Landini Serie 7 v modrej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor šliapací Case IH Puma 240CVX s prívesom a prednou lyžicou
311,53 € 149,80 €

Krásny šliapací traktor Case IH Puma 240CVX v červenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka funkčnú prednú lyžicu a valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor šliapací Valtra s prívesom
272,54 € 118,20 €
+ doprava zadarmo

Krásny šliapací traktor Valtra vo vínovej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Bager odrážadlo Kubota KX080-4 s prilbou
128,29 € 65,60 €
+ doprava zadarmo

Veľký bager z kvalitného plastu je otočný o 360 stupňov. Funkčné lyžica ako u ozajstného bagra nadchne každého staviteľa. Súčasťou balenia je aj stavebná prilba. Potom už bude vaše dieťa pripravené na stavbu!

Falk Bager

Falk Bager

Hodnotenie: 4
66 € 55,10 €
+ doprava zadarmo

Originálne odrážadlo v podobe bagra s funkčnou lyžicou. Je vyrobené v klasickej žltej farbe z vysoko kvalitného a odolného plastu. Dieťa môže pohodlne sedieť na streche kabíny a pomocou páky ovládať lyžicu bagra.

Falk Odrážadlo traktor s prívesom
44,40 € 39,40 €

Odstrkovadlo traktor Claas s volantom a prívesom v klasickej zelenej farbe. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže sa váš malý pracant nemusí báť, že sa mu traktor pri práci pokazí. Príves sa dá odpojiť.

Falk Odrážadlo hasiči

Falk Odrážadlo hasiči

Hodnotenie: 5
44,37 € 32,90 €

Plastové odrážadlo v podobe hasičského vozidla v červenom variante. Stabilné odrážadlo sa ovláda pomocou volantu. Je vyrobené z odolného plastu. Rozmery sú 61 × 37 × 30 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Falk Odrážadlo bager žltý s lyžicou a prilbou
73,98 € 59,10 €
+ doprava zadarmo

Odrážadlo v podobe detského bagra v žltom prevedení. Bagrom možno otáčať okolo svojej osi. Lyžicu možno mechanicky ovládať. Bager je vyrobený z kvalitného plastu. Maximálna testovaná nosnosť je 30kg. Súčasťou balenia je aj helma.

Falk Traktor Claas Arion 430 zelený
194,57 € 102,40 €

Krásny šliapací traktor značky FALK v zelenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Je vybavený klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor RanchTrac s prívesom
92 € 70,90 €
+ doprava zadarmo

Šliapací traktor RanchTrac s prívesom. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný. Je vhodný pre malých poľnohospodárov od 2 rokov.

Falk Traktor šliapací nakladač bager s vlekom
228,90 €

Šliapací traktor Claas Axos je zároveň aj nakladač a bager. Tento multifunkčný traktor má prednú a zadnú funkčnú lyžicu a k tomu ešte 4 kolesový valník. Je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu v zelených farbách.

Falk Traktor šliapací Case s prednou aj zadnou lyžicou
350,51 € 196,70 €

Krásny šliapací traktor Case v oranžovej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka prednú aj zadnú funkčnú lyžicu. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor šliapací Claas Axos 330 s Maxivalníkom
311,53 € 152,50 €

Krásny šliapací traktor Axos 330 v zelenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka štvorkolesový maxivalník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor šliapací Garden Master s prívesom
206,25 € 121,90 €

Krásny šliapací traktor Garden Master v červenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor žltý Ranch Trac s prívesom a zadnou lyžicou
125,79 € 98,50 €

Šliapací traktor Ranch Trac s prívesom a zadnou lyžicou v žltom prevedení je ideálna hračka pre detskú vonkajšiu zábavu. Súčasťou traktora je klaksón, príves, zadné mechanicky ovládané lyžice a príslušenstvo na piesok. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný.

Francúzska rodinná firma Falk (Falquet) vznikla v roku 1947. Od tej doby tri generácie neustále zdokonaľujú jednotlivé produkty, tak aby vyhovovali požiadavkám detí. Portfólio značky zahŕňa imitáciu traktorov, štvorkoliek, motoriek, trojkoliek a ďalších vozidiel. Jednotlivé vozidielka sú vyrábané s dôrazom na kvalitu, pestrosť a odolnosť farieb. V sortimente nájdete produkty pre najmenších od jedného roka až po šesťročné. Šliapacie vozidielka Falk sú prepracovaná do najmenších detailov, majú kvalitné kolesá, riadidlá a ďalšie náležitosti.

Francúzska rodinná firma Falk (Falquet) vznikla v roku 1947. Od tej doby tri generácie neustále zdokonaľujú jednotlivé produkty, tak aby vyhovovali požiadavkám detí. Portfólio značky zahŕňa imitáciu traktorov, štvorkoliek, motoriek, trojkoliek a ďalších vozidiel. Jednotlivé vozidielka sú vyrábané s dôrazom na kvalitu, pestrosť a odolnosť farieb. V sortimente nájdete produkty pre najmenších od jedného roka až po šesťročné. Šliapacie vozidielka Falk sú prepracovaná do najmenších detailov, majú kvalitné kolesá, riadidlá a ďalšie náležitosti.