Falk Traktor Kubota M7171 s valníkom oranžový-23%
100 € 76,70 €

Akcia

Šliapací traktor v oranžovej farbe má za sebou valník. Valník môžu deti voziť so sebou, alebo ho odpojiť a nechať v garáži. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor šliapací Kubota s prednou lyžicou-30%
211,20 € 145,80 €

Akcia

Krásny šliapací traktor Kubota v oranžovej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka prednú funkčnú lyžicu. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Odrážadlo traktor s prívesom
46,10 € 40,50 €

Odstrkovadlo traktor Claas s volantom a prívesom v klasickej zelenej farbe. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže sa váš malý pracant nemusí báť, že sa mu traktor pri práci pokazí. Príves sa dá odpojiť.

Falk Odrážadlo Kawasaki KX BUD Racing veľké-25%
57,70 € 42,90 €

Super pretekárske motorkové odrážadlo, ktoré učí dieťa udržať rovnováhu. Široké kolesá sú pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.

Falk Odstrkovadlo traktor Iseki modré s volantom a valníkom
49 € 42 €

Odrážadlo v podobe modrého traktora Iseki s volantom a s valníkom. Súčasťou valníka je lopatka a hrabličky. V balení sú dve sady samolepiek na prednú masku traktoríka, môžete si tak vybrať polepy podľa vlastnej nálady.

Falk Odrážadlo Kawasaki KX BUD Racing malé
49,70 €

Super pretekárske motorkové odrážadlo, ktoré učí dieťa udržať rovnováhu. Široké kolesá sú pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.

Falk Odrážadlo bager žltý s odklopným sedadlom
84,60 € 74,90 €

Originálne odrážadlo v podobe bagra s funkčnou lyžicou. Je vyrobené v klasickej žltej farbe z vysoko kvalitného a odolného plastu. Dieťa môže pohodlne sedieť na streche kabíny a pomocou páky ovládať lyžicu bagra.

Falk Odstrkovadlo traktor Claas zelené s volantom a prívesom
50 € 45,90 €

Odrážadlo v podobe traktora Claas s volantom a s valníkom. Súčasťou valníka sú lopatka a hrabličky. V balení sú dve sady samolepiek na prednú masku traktora, môžete si tak vybrať nálepky podľa vlastnej nálady.

Falk Odstrkovadlo - motorka Rainbow star ružová-27%
42,30 € 30,60 €

Super pretekárske motorkové odrážadlo, ktoré učí dieťa udržať rovnováhu. Široké kolesá sú pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.

Falk Traktor šliapací Case IH Puma 240CVX s prednou lyžicou-20%
217 € 171,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Šliapací traktor Case IH Puma 240CVX v červenom prevedení s prednou lyžicou je vybavený aj odklápacou kapotou. Malý traktorista ho môže riadiť volantom a to, že ide, oznámi všetkým okolo klaksónom. Zábava môže začať!

Falk Odstrkovadlo traktor Same Dorado červené s volantom a valníkom-23%
49 € 37,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Odrážadlo v podobe červeného traktora Same Dorado s volantom a s valníkom. Súčasťou valníka je lopatka a hrabličky. V balení sú dve sady samolepiek na prednú masku traktoríka, môžete si tak vybrať polepy podľa vlastnej nálady.

Falk Traktor Claas Arion 430 zelený-26%
138,40 € 101,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny šliapací traktor značky FALK v zelenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Je vybavený klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Príves štvorkolesový Claas Maxi s príslušenstvom-28%
84,60 € 60,20 €

Akcia

Štvorkolesový príves Class v zelenej farbe je perfektným doplnkom každého šlapacieho traktoríka značky Falk. Súčasťou prívesu je aj lopata a hrable s háčikom. „Práce na záhrade“ s týmto prívesom bude zábava.

Falk Odrážadlo Racing Team ride-on Moto
54,90 €

Novinka

Odrážadlo v dizajne závodnej motorky v červenom prevedení uchváti a určite očarí každého malého pretekára. Odrážadlo Racing Team ride-on Moto je vhodné už od 2 rokov a deti sa na ňom naučia držať rovnováhu. Široké kolesá sú pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť.

Falk Odrážadlo motorka Racing Team
49 €

Novinka

Odrážadlo motorka Racing Team svojim dizajnom určite osloví každého malého pretekára. Odrážadlo je vhodné už od 1 roka a deti sa na ňom naučia držať rovnováhu. Široké kolesá sú pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť.

Falk Traktor PRINCESS Trac s prívesom-33%
100 € 66,10 €

Šliapací traktor PRINCESS Trac s prívesom. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný. Je vhodný pre malých poľnohospodárov od 2 rokov.

Falk Štvorkolka šliapacia Bud Racing zelená-30%
109,80 € 76,50 €

Šliapacia štvorkolka v dizajne Bud Racing v zelenom prevedení urobí radosť každému malému pretekárovi. Má široké kolesá a precízne spracované detaily. Je vyrobená z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže vydrží všetky nástrahy terénu.

Falk Traktor šliapací Xtractor červený-18%
84,60 € 68,80 €

Šliapací traktor X-Tractor v červenom prevedení s dvojkolesovým valníkom je vybavený aj odklápacou kapotou. Malý traktorista ho môže riadiť volantom a to, že ide, oznámi všetkým okolo klaksónom. Zábava môže začať!

Falk Štvorkolka šliapacia Dakar Rallye
96,10 € 82,60 €

Šliapacia štvorkolka v dizajne Dakar Rallye svojím vzhľadom ohromí každého malého budúceho pretekára! Štvorkolka má široké kolesá a precízne spracované detaily. Je vyrobená z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže vydrží všetky nástrahy terénu.

Falk Odrážadlo motorka Case-23%
43,10 € 32,90 €

Odrážadlo v dizajne motorky svojím vzhľadom ohromí každého malého budúceho pretekára! Motorka má široké kolesá a precízne spracované detaily. Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. A navyše ich s motorkou čaká plno zábavy.

Falk Odstrkovadlo traktor Class Axos 340 s vodiacou tyčou-28%
67,50 € 48,50 €

Odstrkovadlo traktor Claas Axos 340 s vodiacou tyčou, volantom a klaksónom. Odrážadlo v podobe traktora je ideálna hračka pre detskú vonkajšiu zábavu. Deti si pri hre na farmára a poľnohospodára rozvíjajú svoju fantáziu. A keď im dôjde para môžete im vypomôcť vy pomocou odnímateľnej vodiacej tyče.

Falk Traktor šliapací nakladač bager s vlekom-28%
307,70 € 218,80 €

Akcia

Šliapací traktor Claas Axos je zároveň aj nakladač a bager. Tento multifunkčný traktor má prednú a zadnú funkčnú lyžicu a k tomu ešte 4 kolesový valník. Je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu v zelených farbách.

Falk Traktor Garden Master s prívesom zelený-32%
94 € 63,10 €

Šliapací traktor Garden Master s odnímateľným prívesom v jasne zelenom prevedení. Traktor je ideálna hračka pre detskú vonkajšiu zábavu. Deti si pri hre na farmára a poľnohospodárov rozvíjajú svoju fantáziu. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný.

Falk Štvorkolka šliapaca-26%

Falk Štvorkolka šliapaca

Hodnotenie: 4,1
96,30 € 70,70 €

Plastová šliapaca štvorkolka s robustnou konštrukciou. Červená štvorkolka má široké kolesá a precízne spracované detaily. Je vyrobená z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže vydrží všetky nástrahy terénu.

Falk Traktor šliapací Case IH Puma 240CVX s prívesom a prednou lyžicou-26%
219,20 € 161,20 €

Akcia

Krásny šliapací traktor Case IH Puma 240CVX v červenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka funkčnú prednú lyžicu a valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor šliapací SuperCharger zelený s prívesom-21%
82,50 € 65 €

Šliapací traktor s odnímateľným prívesom špeciálne navrhnutý pre malé deti vo veku od 2 do 5 rokov. Otváracia kapota umožňuje malým mechanikom prístup k motoru za účelom kontroly remeňov, filtra a sviečok. Traktor je ideálna hračka pre detskú vonkajšiu zábavu. Deti si pri hre na farmára a poľnohospodárov rozvíjajú svoju fantáziu.

Falk Kosačka Kubota-48%

Falk Kosačka Kubota

Hodnotenie: 2
38,95 € 20,20 €

Detská kosačka Kubota s falošným štartérom a viečkom na dolievanie benzínu. Na sklápacej rukoväti je pohyblivá páčka bez funkcie. S touto kosačkou si vaše deti užijú zábavu na záhrade do sýtosti.

Falk Traktor Farm Master s valníkom, červený
92,48 € 82,90 €

Šliapací traktor Farm Master s prívesom v červenom prevedení je ideálna hračka pre detskú vonkajšie zábavu. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný. Všetky traktory Falk sú testované do 30kg. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Falk Traktor RanchTrac s prívesom-25%
92 € 68,80 €

Šliapací traktor RanchTrac s prívesom. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný. Je vhodný pre malých poľnohospodárov od 2 rokov.

Falk Traktor šliapací Valtra s prívesom-17%
176,40 € 145,30 €

Krásny šliapací traktor Valtra vo vínovej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka valník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Traktor šliapací Claas Axos 330 s Maxivalníkom-49%
311,53 € 158,30 €

Krásny šliapací traktor Axos 330 v zelenej farbe zaujme každého malého poľnohospodára. Vo svojej výbave ponúka štvorkolesový maxivalník, na ktorom sa môže voziť ľubovoľný náklad. Je vybavený aj klaksónom, s ktorým o dieťati hneď budete vedieť. Tento krásne prepracovaný traktor bude vaše deti určite baviť.

Falk Odrážadlo Dakar Moto Racing
46,90 € 45,90 €

Odrážadlo Dakar Moto Racing je pretekárske odrážadlo v dizajne Dakar Rallye. Svojím vzhľadom ohromí každého malého budúceho pretekára! Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. A navyše ich s ním čaká plno zábavy.

Falk Traktor šliapací Case IH s prívesom
138,70 € 120,10 €

Šliapací traktor Case IH v červenom prevedení s dvojkolesovým valníkom je vybavený aj odklápacou kapotou. Malý traktorista ho môže riadiť volantom a to, že ide, oznámi všetkým okolo klaksónom. Zábava môže začať!

Falk Traktor šliapací Green zelený s prednou lyžicou a valníkom-28%
112,90 € 80,70 €

Šliapací traktor Green s odnímateľným valníkom, odpruženými kolesami a prednou lyžicou. Traktor je ideálna hračka pre detskú vonkajšiu zábavu. Deti si pri hre na farmára a poľnohospodára rozvíjajú svoju fantáziu. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný.

Falk Traktor žltý Ranch Trac s prívesom a zadnou lyžicou-24%
125,79 € 95,60 €

Šliapací traktor Ranch Trac s prívesom a zadnou lyžicou v žltom prevedení je ideálna hračka pre detskú vonkajšiu zábavu. Súčasťou traktora je klaksón, príves, zadné mechanicky ovládané lyžice a príslušenstvo na piesok. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný.

Falk Odrážadlo motorka Polícia
50,90 € 45,90 €

Super motorkové odrážadlo v dizajne polícia naučí dieťa udržať rovnováhu. Široké kolesá sú ideálne pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť. Je vyrobené z kvalitného a odolného materiálu vo Francúzsku.

Falk Odrážadlo hasiči-28%

Falk Odrážadlo hasiči

Hodnotenie: 5
44,37 € 31,90 €

Plastové odrážadlo v podobe hasičského vozidla v červenom variante. Stabilné odrážadlo sa ovláda pomocou volantu. Je vyrobené z odolného plastu. Rozmery sú 61 × 37 × 30 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Falk Príves cisterna-24%

Falk Príves cisterna

Hodnotenie: 5
86 € 65 €

Príves cisterna sa hodí ku každému šliapaciemu traktoru Falk. Je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu a do detailu prepracovaný. Je vhodný pre malých poľnohospodárov od 2 rokov.

Falk Bager odrážadlo Kubota KX080-4 s prilbou-39%
128,29 € 77,90 €

Veľký bager z kvalitného plastu je otočný o 360 stupňov. Funkčné lyžica ako u ozajstného bagra nadchne každého staviteľa. Súčasťou balenia je aj stavebná prilba. Potom už bude vaše dieťa pripravené na stavbu!

Francúzska rodinná firma Falk (Falquet) vznikla v roku 1947. Od tej doby tri generácie neustále zdokonaľujú jednotlivé produkty, tak aby vyhovovali požiadavkám detí. Portfólio značky zahŕňa imitáciu traktorov, štvorkoliek, motoriek, trojkoliek a ďalších vozidiel. Jednotlivé vozidielka sú vyrábané s dôrazom na kvalitu, pestrosť a odolnosť farieb. V sortimente nájdete produkty pre najmenších od jedného roka až po šesťročné. Šliapacie vozidielka Falk sú prepracovaná do najmenších detailov, majú kvalitné kolesá, riadidlá a ďalšie náležitosti.

Francúzska rodinná firma Falk (Falquet) vznikla v roku 1947. Od tej doby tri generácie neustále zdokonaľujú jednotlivé produkty, tak aby vyhovovali požiadavkám detí. Portfólio značky zahŕňa imitáciu traktorov, štvorkoliek, motoriek, trojkoliek a ďalších vozidiel. Jednotlivé vozidielka sú vyrábané s dôrazom na kvalitu, pestrosť a odolnosť farieb. V sortimente nájdete produkty pre najmenších od jedného roka až po šesťročné. Šliapacie vozidielka Falk sú prepracovaná do najmenších detailov, majú kvalitné kolesá, riadidlá a ďalšie náležitosti.