Euro-Trade Kávovar na batérie 20cm
15,20 €

Detský kávovar. Varíte si kávu a deti vám neustále chcú pomáhať, avšak vy sa bojíte, že si ublížia? Riešením sú ich vlastné kuchynské pomôcky ako napríklad tento kávovar

Euro-Trade Vlak s vagónmi a dráhou
12,62 €

3 dielna vlaková súprava s koľajnicami. Jednoduchá montáž koľají a spojenie jednotlivých súprav dohromady. Vlak svieti a výdava zvuky.

Euro-Trade Robotický vysávač na batérie 16cm
12,57 €

Moderný vysávač so svetelnými a zvukovými efektmi na batérie. Vysávač je vyrobený z kvalitného plastu. Hračka rozvíja detskú predstavivosť pri hre na veľkú mamičku, učí deti starostlivosti o poriadok a vedie ich k pravidelnej pomoci s upratovaním v domácnosti. Po zapnutí vysávača sa vysávač …

Euro-Trade Detská gitara 26x68x8cm
16,02 €

Gitara pre malých rockerov, zoznamuje dieťa s hudobným nástrojom a možno vzbudí túžbu učiť sa na nej hrať.

Euro-Trade Mikrovlnka červená 20x12x12cm
13,92 €

Nechce sa vám ohrievať obed na sporáku? Potrebujete niečo rýchlo zohriať alebo rozmraziť? Využite novú mikrovlnku, stlač na displeji príslušný program podľa typu jedla a za chvíľku môžeš jesť.

Euro-Trade Koník s doplnkami 26cm
9,96 €

Koník s doplnkami pre dievčatá – Koník je vyrobený z plastu a má dlhú, lesklú hrivu a chvost. Súčasťou balenia je malá kefa a iné doplnky na úpravu krásnej hrivy.

Euro-Trade BamBam ťahačka žirafa
10,85 €

Zvieratko na kolieskach je fantastickým kamarátom malých detí. Žirafa na šnúrke je ideálnym pomocníkom pri prvých krokoch, nácviku koordinácie a fyzického pohybu. 

Euro-Trade BamBam ťahačka zebra
7,63 €

Zvieratko na kolieskach je fantastickým kamarátom malých detí. Zebra na šnúrke je ideálnym pomocníkom pri prvých krokoch, nácviku koordinácie a fyzického pohybu.

Euro-Trade Auto terénne 20cm
6,03 €

Terénne auto, ktoré sa nebojí žiadnej prekážky. Ideálny darček pre všetky deti vo veku od 3 rokov.

Euro-Trade Robot buldozer 2v1
17,72 €

Transformers Buldozer 2 v 1 – doslova len pár krokov Vás delí od toho, aby ste zmenili robota na stavebný buldozer.

Euro-Trade Auto plastové s bábikou
20,23 €

Krásny ružový kabriolet pre bábiky vysoké 30 cm. Auto pre dve osoby má bezpečnostné pásy. Súčasťou balenia je aj bábika s dlhými vlasmi.

Euro-Trade Kuchynské riady s varičom
6,03 €

Detská kuchynská sada je ideálnym doplnkom do kuchynky mladých dievčat. Je vyrobená z plastu v atraktívnych farbách pre dievčatá.

Euro-Trade Vila s doplnkami
29,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská dvojposchodová dovolenková vila s predzáhradkou je ideálna pre veľkú rodinu.

Euro-Trade BamBam ťahačka hroch
7,63 €

Zvieratko na kolieskach je fantastickým kamarátom malých detí. Hrošík na šnúrke je ideálnym pomocníkom pri prvých krokoch, nácviku koordinácie a fyzického pohybu.

Euro-Trade Kočík pre bábiky tyrkysový
26,68 €

Kočík pre bábiky 4-kolesový je ideálna hračka pre malé mamičky. Vyrobený z kovu a látky, bude na dlhú dobu sprevádzať vaše deti v starostlivosti o ich bábiky.Kočík má bezpečnostné pásy, striešku a praktický košík pod kočíkom slúži na uloženie potrebného príslušenstva.

Euro-Trade BamBam sada húseničiek 2ks
12,85 €

Krásne a farebné húseničky na kolieskách sú vyrobené z kvalitného a pevného materiálu, vhodné pre deti od 6 mesiacov. Stimulujú rozvoj hmatu, zraku a sluchu.

Euro-Trade BamBam ťahačka lev
7,63 €

Zvieratko na kolieskach je fantastickým kamarátom malých detí. Levík na šnúrke je ideálnym pomocníkom pri prvých krokoch, nácviku koordinácie a fyzického pohybu.