Etape Lady 3/4

Etape Lady 3/4

Hodnotenie: 5
35,42 € 34,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske 3/4 cyklistické nohavice ETAPE Lady 3/4 sú vyrobené z funkčného materiálu Lycra Sport Energy a vybavené cyklistickou vložkou Stretch Woman pre pohodlnú jazdu.

Etape Bambino-35%

Etape Bambino

Hodnotenie: 5
18,48 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebný cyklistický dres Etape Bambino s krátkym predným zipsom, krátkym rukávom a reflexnými bezpečnostnými prvkami pre malých cyklistov.

Etape Laura

Etape Laura

Hodnotenie: 4,3
46,89 € 43 €

Posledný kus za túto cenu!

Etape Laura čierna je dámska cyklistická sukňa z elastického a priedušného materiálu s vnútornými odnímateľnými nohavicami s vložkou Stretch Woman pre komfortnejší pocit z jazdy.

Etape Rebel

Etape Rebel

Hodnotenie: 5
19 €

Novinka

Detská cyklistická prilba disponuje technológiou Hard Shell, ktorá zaisťuje bezpečnosť a dlhú životnosť. Súčasťou je upínací systém EFS s integrovanou sieťkou proti hmyzu. Etape Rebel je opatrená 12 vetracími otvormi.

Etape Pluto Light

Etape Pluto Light

Hodnotenie: 4,6
29 €

Detská prilba na cyklistiku disponuje zabudovaným LED osvetlením, ktoré môže svietiť alebo blikať 2 rôznymi spôsobmi. Obsahuje konštrukciu In-Mold, vďaka ktorej je prilba veľmi bezpečná a odolná. Etape Pluto Light má prateľné polstrovanie.

Etape Virt Light

Etape Virt Light

Hodnotenie: 4,6
33,10 €

Pánska helma na cyklistiku disponuje zabudovaným LED osvetlením, ktoré môže svietiť alebo blikať 2 rôznymi spôsobmi. Obsahuje konštrukciu In-Mold, vďaka ktorej je helma veľmi bezpečná a odolná. Etape Etape Virt Light má prateľné polstrovanie.

Etape Magnum

Etape Magnum

Hodnotenie: 4,5
35,10 €

Pánska helma na cyklistiku disponuje 27 ventilačnými otvormi a odnímateľným predným šiltom. Obsahuje konštrukciu In-Mold, vďaka ktorej je prilba veľmi bezpečná a odolná. Súčasťou sú bezpečnostné reflexné prvky Etape Magnum má prateľné polstrovanie.

Etape Pony

Etape Pony

Hodnotenie: 4,7
21 €

Detská helma na cyklistiku disponuje upínacím systémom EFS, ktorý umožňuje nastaviť plynulo veľkosť. Obsahuje konštrukciu Hard-Shell, vďaka ktorej je helma veľmi odolná. Etape Pony má reflexné prvky pre zaručenie bezpečnosti a prateľné polstrovanie.

Etape Venus

Etape Venus

Hodnotenie: 5
24,70 €

Novinka

Dámska cyklistická prilba disponuje technológiou Hard Shell, ktorá zaisťuje bezpečnosť a dlhú životnosť. Súčasťou je upínací systém QFS s integrovanou sieťkou proti hmyzu. Etape Venus je vybavená 25 vetracími otvormi.

Etape Air

Etape Air

Hodnotenie: 4,3
11,90 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske rukavice na cyklistiku disponujú protišmykovou úpravou a povrchom z antibakteriálneho froté, ktoré je vhodné na utieranie potu. Obsahujú výstelku GelPro, ktorá znižuje prenos vibrácií do rúk. Etape Air majú silikónové oká pre uľahčenie vyzlečenia.

Etape Hero

Etape Hero

Hodnotenie: 4,9
33,10 €

Detská helma na cyklistiku disponuje sieťkou proti hmyzu a odnímateľným predným šiltom. Obsahuje konštrukciu In-Mold, vďaka ktorej je prilba veľmi bezpečná a odolná. Súčasťou sú bezpečnostné reflexné prvky Etape Hero má prateľné polstrovanie.

Etape Vesper
30,40 €

Dámska cyklistická prilba disponuje technológiou In-Mold, ktorá zaisťuje bezpečnosť a dlhú životnosť. Súčasťou je upínací systém QFS s integrovanou sieťkou proti hmyzu. Etape Vesper je vybavená 23 vetracími otvormi.

Etape Ambra

Etape Ambra

Hodnotenie: 4,4
11,66 € 11 €

Dámske rukavice na cyklistiku disponujú protišmykovou úpravou a povrchom z antibakteriálneho froté, ktoré je vhodné na utieranie potu. Obsahujú výstelku GelPro, ktorá znižuje prenos vibrácií do rúk. Etape Ambra má zosilnený priestor medzi palcom a ukazovákom.

Etape Biker

Etape Biker

Hodnotenie: 4,4
24,60 €

Pánska helma na cyklistiku disponuje 25 ventilačnými otvormi a odnímateľným predným šiltom. Obsahuje konštrukciu Hard-Shell, vďaka ktorej je helma veľmi bezpečná a odolná. Súčasťou sú bezpečnostné reflexné prvky Etape Biker má prateľné polstrovanie.

Etape Návleky na ruky

Etape Návleky na ruky

Hodnotenie: 4,6
15,40 €

Cyklistické návleky na ruky disponujú silikónovým zakončením, vďaka ktorému sa nebudú sumarizovať. Sú vyrobené zo zatepleného materiálu Thermoflex. Castelli Návleky na ruky spoľahlivo ochránia pred vetrom, dažďom a ďalšími nepriaznivými podmienkami.

Etape Tiny

Etape Tiny

Hodnotenie: 4,9
7 €

Detské rukavice na cyklistiku disponujú svojím hravým a veselým motívom. Obsahujú anatomicky prešitú dlaň pre väčšie pohodlie a protišmykovú úpravu. Etape Tiny sa zapínajú pomocou suchého zipsu

Etape Comfort
45,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánsky cyklistický dres je vyrobený z materiálu MicroCool so zateplením. Súčasťou je dlhý predný zips a zadné vrecko na zips. Je vybavený reflexnými bezpečnostnými prvkami. Etape Comfort vhodný do chladnejšieho jarného, letného či jesenného počasia.

Etape Freedom
45,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske cyklistické nohavice sú vyrobené z priedušného a rýchloschnúceho materiálu X2. Súčasťou sú odnímateľné vnútorné elastické nohavice s vložkou Soft Man, 3 vrecká na zips a pásky pre pohodlné stiahnutie v páse. Etape Freedom sú vhodné na každodenné jazdenie.

Etape Backbone, vzorovaný-20%
37,60 € 29,90 €

Detský chránič chrbtice so vzorom, vyrobený z revolučnej peny Ergoflex, ktorá je usporiadaná v sendvičovej konštrukcii. Ventilačná 3D vrstva. Opatrený nastaviteľnými popruhmi. Ľahká konštrukcia s nízkou váhou (len 300 g). Atraktívny dizajn. Suchý zips Velcro Safe. Podlieha norme ČSN EN 1621–2, trieda 1. Etape Backbone, vzorovaný je ušitý s ohľadom na anatomické tvarovanie.

Etape Face-24%

Etape Face

Hodnotenie: 4,3
31,70 € 24 €

Pánsky dres na cyklistiku disponuje materiálom MicroCool, ktorý zaručuje rýchle schnutie a odvod potu od pokožky. Súčasťou sú reflexné bezpečnostné prvky. Etape Face má praktické 3 zadné vrecká a predĺžený zadný diel.

Etape Race Pas, Čierna

Etape Race Pas, Čierna

Hodnotenie: 4,6
29,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Krátke pánske cyklistické kraťasy Etape Race Pas Ćierna. Sú vyrobené z vysoko kvalitného elastického materiálu. Šortky majú protišmykové zakončenie nohavíc a elastickú vložku.

Etape Liv-24%

Etape Liv

Hodnotenie: 4,5
31,70 € 24 €

Dámsky dres na cyklistiku disponuje materiálom MicroCool, ktorý zaručuje rýchle schnutie a odvod potu od pokožky. Obsahuje reflexné bezpečnostné prvky. Etape Liv má 3 zadné vrecká a predný krátky zips, ktorý možno v prípade horúčavy rozopnúť.

Etape Pretty
22,70 €

Novinka

Dámsky cyklistický dres je vyrobený z elastického materiálu SuperDryntex a je opatrený panelmi z funkčnej sieťoviny AirMesh. Súčasťou je krátky predný zips a 3 zadné vrecká. Etape Pretty je ideálny do teplých letných dní.

Etape Peddy-29%
19,80 € 14 €

Detský dres na cyklistiku disponuje materiálom MicroCool, ktorý zaručuje rýchle schnutie a odvod potu od pokožky. Obsahuje reflexné bezpečnostné prvky. Etape Peddy má 3 zadné vrecká a predný krátky zips, ktorý možno v prípade horúčavy rozopnúť.

Etape Liana

Etape Liana

Hodnotenie: 4
11,90 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske rukavice na cyklistiku disponujú protišmykovou úpravou a povrchom z antibakteriálneho froté, ktoré je vhodné na utieranie potu. Obsahujú výstelku GelPro, ktorá znižuje prenos vibrácií do rúk. Etape Liana majú silikónové oká pre uľahčenie vyzlečenia.

Etape Bambino

Etape Bambino

Hodnotenie: 5
19,68 € 19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský cyklistický dres s krátkym rukávom Etape Bambino s krátkym predným zipsom. Reflexné bezpečnostné prvky pre malých cyklistov. Vrecká na chrbte pre uloženie potrebných pokladov.

Etape Návleky na nohy, Čierna-34%
28,90 € 18,90 €

Cyklistické Etape Návleky na nohy Čierna Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Etape Návleky na kolená, Čierna
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistické Etape Návleky na kolená, Čierne Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Etape Tiny
7,60 €

Novinka

Detské rukavice na cyklistiku disponujú svojím hravým a veselým motívom. Obsahujú anatomicky prešitú dlaň pre väčšiu pohodlnosť a protišmykovú úpravu. Etape Tiny sa zapínajú pomocou suchého zipsu.

Etape Backbone-20%
37,60 € 29,90 €

Detský chránič chrbtice, vyrobený z revolučnej peny Ergoflex, ktorá je usporiadaná v sendvičovej konštrukcii. Ventilačná 3D vrstva. Opatrený nastaviteľnými popruhmi. Ľahká konštrukcia s nízkou váhou (len 300 g). Atraktívny dizajn. Suchý zips Velcro Safe. Podlieha norme ČSN EN 1621–2, trieda 1. Etape Backbone je ušitý s ohľadom na anatomické tvarovanie.

Etape Race Lacl, Čierna

Etape Race Lacl, Čierna

Hodnotenie: 4,6
37,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske krátke cyklistické nohavice Etape Race Lacl Čierna sú vyrobené z vysoko kvalitného, elastického materiálu. Lacl je zo sieťoviny AirMesh™. Nohavice sú zakončené protišmykovou úpravou.

Etape Sprinter Traky + VL

Etape Sprinter Traky + VL

Hodnotenie: 4,7
76,95 € 74 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske cyklistické nohavice s pružnou, bezšvovou vložkou Strech pre maximálne pohodlie aj pri dlhších cyklovýletoch. Etape Sprinter traky + VL sú vyrobené z materiálu Softshell so zateplením, ktorý zaručuje vetrovzdornosť a tepelnú izoláciu a ThermoFit, ktorý nielen hreje, ale zároveň tiež odvádza prebytočnú vlhkosť od tela.

Etape Natty

Etape Natty

Hodnotenie: 4
35,06 € 33,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske kraťasy na cyklistiku disponujú anatomicky tvarovanou vložkou Stretch Woman, ktorá sa prispôsobí telu cyklistky a zaručí jej pohodlie pri jazde. Sú z rýchloschnúceho materiálu Lycra Sport Energy. Etape Natty majú protišmykové nohavičky.

Etape Cat

Etape Cat

Hodnotenie: 5
70,80 €

Dámske voľné cyklistické nohavice Etape Cat z príjemného elastického materiálu. Súčasťou sú odnímateľné vnútorné elastické nohavice s dámskou vložkou Stretch Woman. Príjemný a rýchloschnúci materiál.

Etape Elite

Etape Elite

Hodnotenie: 4,2
35,70 € 33,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske kraťasy na cyklistiku disponujú anatomicky tvarovanou vložkou Soft Man, ktorá sa prispôsobí telu cyklistu a zaručí jej pohodlie pri jazde. Sú z rýchloschnúceho materiálu Lycra Sport Energy. Etape Elite majú protišmykové nohavičky.

Etape Junior

Etape Junior

Hodnotenie: 3
24 €

Krátke cyklistické kraťasy Etape Junior s detskou cyklistickou vložkou Soft Kid pre malých cyklistov.

Etape Sara
34,10 €

Novinka

Dámske cyklistické nohavice disponujú elastickou vložkou Stretch Woman. Súčasťou sú reflexné bezpečnostné prvky a protišmykové silikónové zakončenie nohavíc Fit+. Etape Sara sú vhodné na každodenné jazdenie.

Etape Spine-28%
59,90 € 42,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Chránič chrbtice v unisex prevedení vhodný pre lyžovanie. Pri páde absorbuje energiu nárazu a ochráni chrbát. Vyrobený z revolučnej peny ErgoFlex, ktorá je usporiadaná v sendvičovej konštrukcii. Etape Spine je príjemný na nosenie vďaka svojej nízkej hmotnosti 450 g, ako aj vďaka štruktúre zaisťujúcej mikroventiláciu.

Etape Gaia
37,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámsky cyklistický dres je vyrobený z materiálu MicroCool so zateplením. Súčasťou je dlhý predný zips a zadné vrecko na zips. Je vybavený reflexnými bezpečnostnými prvkami. Etape Gaia vhodný do chladnejšieho jarného, letného či jesenného počasia.

Etape Natty 3/4

Etape Natty 3/4

Hodnotenie: 5
39,33 € 36,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske 3/4 cyklistické nohavice Etape Natty vybavené cyklistickou vložkou Stretch Woman pre pohodlnú jazdu. Rýchloschnúci materiál pre väčší komfort. Zakončenie nohavíc Fit+.

Etape Nelly
26,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámsky dres na cyklistiku disponuje materiálom SuperDryntex, ktorý zaručuje rýchle schnutie a odvod potu od pokožky. Obsahuje reflexné bezepčnostné prvky. Etape Nelly má 3 zadné vrecká a 20 cm dlhý zips, ktorý možno v prípade horúčavy rozopnúť.

Etape Sara 3/4
37,90 €

Novinka

Dámske cyklistické nohavice disponujú elastickou vložkou Stretch Woman. Súčasťou sú reflexné bezpečnostné prvky a protišmykové silikónové zakončenie nohavíc Fit+. Etape Sara 3/4 sú vhodné na každodenné jazdenie.

Etape Blade

Etape Blade

Hodnotenie: 3
25,89 € 25,30 €

Cyklistické okuliare Etape Blade. Obruba okuliarov je vyrobená z materiálu grilamid, vďaka tomu sú maximálne flexibilné a veľmi ľahké. Sklá majú zrkadlový efekt a sú odolné proti poškriabaniu.

Etape Návleky na ruky, Čierna/Žltá Fluo
15,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zateplené Etape návleky na ruky Čierna/Žltá Fluo sú to pravé, ak hľadáte pohodlnú ochranu pred dažďom a poryvmi vetra. Vďaka protišmykovej úprave zostanú návleky tam, kde majú.

Etape Rider Pro-17%

Etape Rider Pro

Hodnotenie: 5
69,20 € 56,80 €

Detská prilba na lyžovanie a snowboard disponuje integrovaným zorníkom v kategórii S2. Konštrukcia In-Mold vytvára ľahkú, odolnú a bezpečnú helmu. Je vybavená 12 ventilačnými otvormi pre zabezpečenie dobrého odvetrávania. Etape Rider Pro má mäkké kryty uší.

Etape Comp Pro
76,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Prilba na lyžovanie a snowboard disponuje integrovaným zorníkom v kategórii S2. Konštrukcia In-Mold vytvára ľahkú, odolnú a bezpečnú helmu. Je vybavená 12 ventilačnými otvormi pre zabezpečenie dobrého odvetrávania. Etape Comp Pro má mäkké kryty uší.

Etape Cortina Pro-20%
69,20 € 54,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska prilba na lyžovanie a snowboard disponuje integrovaným zorníkom v kategórii S2 a príjemnou povrchovou úpravou Soft Touch. Konštrukcia In-Mold vytvára ľahkú, odolnú a bezpečnú helmu. Je vybavená 10 ventilačnými otvormi pre zabezpečenie dobrého odvetrávania. Etape Cortina Pro má mäkké kryty uší.

Etape Cortina ST

Etape Cortina ST

Hodnotenie: 5
41,40 €

Dámska prilba na lyžovanie, ktorej hlavnou výhodou je nízka hmotnosť. Vyrobená technológiou In-mold, spočívajúci v umiestnení stlačeného polystyrénu do škrupiny. Celkom 10 ventilačných otvorov. Mäkčené krytky uší. Upínací systém QFS. Povrchová úprava Soft Touch. Etape Cortina ST má pohodlnú výstelku.