Etape Virt Light

Etape Virt Light

Hodnotenie: 4,3
32 €

Pánská helma na cyklistiku disponuje zabudovaným LED osvětlením, které může svítit či blikat 2 různými způsoby. Obsahuje konstrukci In-Mold, díky které je helma velmi bezpečná a odolná. Etape Etape Virt Light má pratelné polstrování.

Etape Biker

Etape Biker

Hodnotenie: 4,4
23,80 € 22,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánska helma na cyklistiku disponuje 25 ventilačnými otvormi a odnímateľným predným šiltom. Obsahuje konštrukciu Hard-Shell, vďaka ktorej je helma veľmi bezpečná a odolná. Súčasťou sú bezpečnostné reflexné prvky Etape Biker má prateľné polstrovanie.

Etape Blade

Etape Blade

Hodnotenie: 3
25,89 € 25,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistické okuliare Etape Blade. Obruba okuliarov je vyrobená z materiálu grilamid, vďaka tomu sú maximálne flexibilné a veľmi ľahké. Sklá majú zrkadlový efekt a sú odolné proti poškriabaniu.

Etape Kitty

Etape Kitty

Hodnotenie: 4,9
24 €

Detská prilba na cyklistiku disponuje 3D upínacím systémom CFS, ktorý umožňuje i nastaviť obvod hlavy i výšku. Obsahuje konštrukciu In-Mold, vďaka ktorej je prilba veľmi bezpečná a odolná. Etape Kitty má reflexné prvky pre zaručenie bezpečnosti a prateľné polstrovanie.

Etape Freeride-28%

Etape Freeride

Hodnotenie: 5
78,35 € 55,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske cyklistické kraťasy Etape Freeride voľného strihu s odnímateľnými vnútornými elastickými nohavicami s vložkou Stretch Man. Priedušný a rýchloschnúci materiál.

Etape Liv

Etape Liv

Hodnotenie: 4
31,70 € 23,90 €

Dámsky dres na cyklistiku disponuje materiálom MicroCool, ktorý zaručuje rýchle schnutie a odvod potu od pokožky. Obsahuje reflexné bezpečnostné prvky. Etape Liv má 3 zadné vrecká a predný krátky zips, ktorý možno v prípade horúčavy rozopnúť.

Etape Pluto Light

Etape Pluto Light

Hodnotenie: 4,3
28 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská prilba na cyklistiku disponuje zabudovaným LED osvetlením, ktoré môže svietiť alebo blikať 2 rôznymi spôsobmi. Obsahuje konštrukciu In-Mold, vďaka ktorej je prilba veľmi bezpečná a odolná. Etape Pluto Light má prateľné polstrovanie.

Etape Hero

Etape Hero

Hodnotenie: 4,9
31,70 € 30 €

Detská helma na cyklistiku disponuje sieťkou proti hmyzu a odnímateľným predným šiltom. Obsahuje konštrukciu In-Mold, vďaka ktorej je prilba veľmi bezpečná a odolná. Súčasťou sú bezpečnostné reflexné prvky Etape Hero má prateľné polstrovanie.

Etape Energy
35,06 € 23,90 €

Pánsky dres na cyklistiku disponuje materiálom MicroCool, ktorý zaručuje odvod potu od pokožky. Obsahuje reflexné bezpečnostné prvky. Etape Energy má 3 zadné vrecká a 35 cm dlhý zips, ktorý možno v prípade horúčavy rozopnúť.

Etape Natty-26%

Etape Natty

Hodnotenie: 4,7
35,40 € 25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske krátke cyklistické nohavice Etape Natty vybavené cyklistickou vložkou Stretch Woman pre pohodlnú jazdu. Rýchloschnúci materiál pre väčší komfort. Zakončenie nohavíc Fit+.

Etape Ambra

Etape Ambra

Hodnotenie: 4,2
11,66 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske rukavice na cyklistiku disponujú protišmykovou úpravou a povrchom z antibakteriálneho froté, ktoré je vhodné na utieranie potu. Obsahujú výstelku GelPro, ktorá znižuje prenos vibrácií do rúk. Etape Ambra má zosilnený priestor medzi palcom a ukazovákom.

Etape Race Lacl, Čierna

Etape Race Lacl, Čierna

Hodnotenie: 4,6
33,27 € 28,90 €

Akcia

Pánske krátke cyklistické nohavice Etape Race Lacl Čierna sú vyrobené z vysoko kvalitného, elastického materiálu. Lacl je zo sieťoviny AirMesh™. Nohavice sú zakončené protišmykovou úpravou.

Etape Návleky na nohy, Čierna
28,90 € 21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistické Etape Návleky na nohy Čierna Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Etape Air

Etape Air

Hodnotenie: 4,4
11,90 € 9,90 €

Pánske rukavice na cyklistiku disponujú protišmykovou úpravou a povrchom z antibakteriálneho froté, ktoré je vhodné na utieranie potu. Obsahujú výstelku GelPro, ktorá znižuje prenos vibrácií do rúk. Etape Air majú silikónové oká pre uľahčenie vyzlečenia.

Etape Face

Etape Face

Hodnotenie: 4,3
31,70 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánsky dres na cyklistiku disponuje materiálom MicroCool, ktorý zaručuje rýchle schnutie a odvod potu od pokožky. Súčasťou sú reflexné bezpečnostné prvky. Etape Face má praktické 3 zadné vrecká a predĺžený zadný diel.

Etape Návleky na ruky

Etape Návleky na ruky

Hodnotenie: 4,5
16 €

Cyklistické návleky na ruky disponujú silikónovým zakončením, vďaka ktorému sa nebudú sumarizovať. Sú vyrobené zo zatepleného materiálu Thermoflex. Castelli Návleky na ruky spoľahlivo ochránia pred vetrom, dažďom a ďalšími nepriaznivými podmienkami.

Etape Speed
11,80 € 10,10 €

Pánske rukavice na cyklistiku disponujú protišmykovou úpravou a povrchom z antibakteriálneho froté, ktoré je vhodné na utieranie potu. Obsahujú výstelku GelPro, ktorá znižuje prenos vibrácií do rúk. Etape Speed majú silikónové oká pre uľahčenie vyzlečenia.

Etape Návleky na ruky, Čierna/Žltá Fluo
15,10 €

Zateplené Etape návleky na ruky Čierna/Žltá Fluo sú to pravé, ak hľadáte pohodlnú ochranu pred dažďom a poryvmi vetra. Vďaka protišmykovej úprave zostanú návleky tam, kde majú.

Etape Peddy
19,80 € 13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský dres na cyklistiku disponuje materiálom MicroCool, ktorý zaručuje rýchle schnutie a odvod potu od pokožky. Obsahuje reflexné bezpečnostné prvky. Etape Peddy má 3 zadné vrecká a predný krátky zips, ktorý možno v prípade horúčavy rozopnúť.

Etape Návleky na kolená, Čierna
18,47 € 15 €

Cyklistické Etape Návleky na kolená, Čierne Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Etape Liana

Etape Liana

Hodnotenie: 4,2
11,90 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske rukavice na cyklistiku disponujú protišmykovou úpravou a povrchom z antibakteriálneho froté, ktoré je vhodné na utieranie potu. Obsahujú výstelku GelPro, ktorá znižuje prenos vibrácií do rúk. Etape Liana majú silikónové oká pre uľahčenie vyzlečenia.

Etape Natty 3/4-34%

Etape Natty 3/4

Hodnotenie: 5
39,33 € 25,90 €

Akcia

Dámske 3/4 cyklistické nohavice Etape Natty vybavené cyklistickou vložkou Stretch Woman pre pohodlnú jazdu. Rýchloschnúci materiál pre väčší komfort. Zakončenie nohavíc Fit+.

Etape Profi Pas-24%

Etape Profi Pas

Hodnotenie: 4,6
39,40 € 29,90 €

Akcia

Krátke pánske cyklistické kraťasy Etape Profi Pas. Sú vyrobené z vysoko kvalitného elastického materiálu **pre maximálny výkon ** Šortky majú protišmykové zakončenie nohavíc a elastickú vložku.

Etape Bambino

Etape Bambino

Hodnotenie: 5
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dětský cyklistický dres s krátkým rukávem Etape Bambino s krátkým předním zipem. Reflexní bezpečnostní prvky pro malé cyklisty. Kapsy na zádech pro uložení potřebných pokladů.

Etape Lake WS+ Černá-48%

Etape Lake WS+ Černá

Hodnotenie: 4,8
23,20 € 11,95 €

Výpredaj

Rukavice, které využijete při běhu na lyžích, cyklistice i turistice. Etape Lake WS+ Černá jsou vyrobeny z materiálu Softshell s membránou a zateplením. V rukavicích můžete ovládat smartphone a nabízí anatomicky tvarovanou dlaň s protiskluzovou úpravou.

Etape Livia-27%
35,70 € 25,90 €

Akcia

Dámske kraťasy na cyklistiku disponujú anatomicky tvarovanou vložkou Stretch Woman, ktorá sa prispôsobí telu cyklistky a zaručí jej pohodlie pri jazde. Sú z rýchloschnúceho materiálu Lycra Sport Energy. Etape Livia majú protišmykové nohavičky.

Etape Návleky na nohy, Čierna Žltá, Fluo-30%
25,87 € 17,90 €

Akcia

Cyklistické Etape Návleky na nohy Čierna/Žltá Fluo Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Etape Stone-50%

Etape Stone

Hodnotenie: 3
54,95 € 27,45 €

Výpredaj

Pánsky dres s dlhým rukávom Etape Stone je vyrobený z elastického materiálu so zateplením SuperDryntex, ktorý má nielen výborné termoizolačné vlastnosti, ale veľmi dobre odvádza pot od pokožky a zároveň veľmi rýchlo schne. Dres je použiteľný pre všetky aeróbne športové aktivity v chladnejšom počasí, ako beh, beh na lyžiach a bicykel.

Etape Cat-30%

Etape Cat

Hodnotenie: 5
70,48 € 48,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske voľné cyklistické nohavice Etape Cat z príjemného elastického materiálu. Súčasťou sú odnímateľné vnútorné elastické nohavice s dámskou vložkou Stretch Woman. Príjemný a rýchloschnúci materiál.

Etape Daisy WS-50%

Etape Daisy WS

Hodnotenie: 5
57,95 € 28,95 €

Výpredaj

Dámske softshellové nohavice voľného strihu Etape Daisy WS sa výborne hodia na bežecké lyžovanie či zimnú turistiku. Materiál SoftShell je použitý na prednom diely, zadný diel je z materiálu ThermoFit kvôli lepšej priedušnosti a odvodu prebytočnej vlhkosti.

Etape Joker, Ružová/Biela
32 €

Cyklistická MTB prilba Etape Joker Ružová/Biela je určená pre mladých cyklistických nadšencov. Helma je veľmi ľahká a zároveň maximálne pevná. Súčasťou je aj odnímateľný šilt.

Etape Laura

Etape Laura

Hodnotenie: 4,3
46,89 € 44,70 €

Etape Laura černá je dámská cyklistická sukně z elastického a prodyšného materiálu s vnitřními odnímatelnými kalhotami s vložkou Stretch Woman pro komfortnější pocit z jízdy.

Etape Sprinter WS Pas-52%

Etape Sprinter WS Pas

Hodnotenie: 4,5
54,09 € 25,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Etape Brava WS sú pánske dlhé elastické nohavice, ktoré sú vyrobené z funkčného materiálu Softshell so zateplením. Ideálne využitie nájdu pri behu na lyžiach, cyklistike a turistike.

Etape Clara

Etape Clara

Hodnotenie: 3,7
27,26 € 23,90 €

Dámsky dres na cyklistiku disponuje materiálom SuperDryntex, ktorý zaručuje rýchle schnutie a odvod potu od pokožky. Obsahuje reflexné bezpečnostné prvky. Etape Clara má 3 zadné vrecká a 20 cm dlhý zips, ktorý možno v prípade horúčavy rozopnúť.

Etape Easy WS-50%

Etape Easy WS

Hodnotenie: 5
61,95 € 30,95 €

Výpredaj

Pánske softshellové nohavice voľného strihu Etape Easy WS sa výborne hodia na bežecké lyžovanie či zimnú turistiku. Materiál SoftShell je použitý na prednom diely, zadný diel je z materiálu ThermoFit kvôli lepšej priedušnosti a odvodu prebytočnej vlhkosti.

Etape Race Pas, Čierna

Etape Race Pas, Čierna

Hodnotenie: 4,6
32 €

Krátke pánske cyklistické kraťasy Etape Race Pas Ćierna. Sú vyrobené z vysoko kvalitného elastického materiálu. Šortky majú protišmykové zakončenie nohavíc a elastickú vložku.

Etape Strong WS-50%

Etape Strong WS

Hodnotenie: 4,3
96,95 € 48,45 €

Výpredaj

Pánska softshellová bunda Etape Strong WS sa skvele hodí na zimný/jesenný beh, bežky, či bicykel. Bunda dobre dýcha a to aj vďaka elastickým panelom v podpazuší a jemnej perforácii na chrbte. V chladnejšom počasí iste oceníte predĺžené elastické zakončenie rukávov, zvýšený golier.

Etape Laura-24%

Etape Laura

Hodnotenie: 4,5
47,30 € 35,90 €

Akcia

Cyklistická sukňa disponuje anatomicky tvarovanou vložkou Stretch Woman, ktorá sa prispôsobí telu cyklistky a zaručí jej pohodlie pri jazde. Sú z priedušného a elastického materiálu SuperDryntex. Etape Laura má bezpečnostné reflexné prvky.

Etape Natty

Etape Natty

Hodnotenie: 4
36 €

Dámske kraťasy na cyklistiku disponujú anatomicky tvarovanou vložkou Stretch Woman, ktorá sa prispôsobí telu cyklistky a zaručí jej pohodlie pri jazde. Sú z rýchloschnúceho materiálu Lycra Sport Energy. Etape Natty majú protišmykové nohavičky.

Etape Elite-38%

Etape Elite

Hodnotenie: 3
35,70 € 21,90 €

Akcia

Pánske kraťasy na cyklistiku disponujú anatomicky tvarovanou vložkou Soft Man, ktorá sa prispôsobí telu cyklistu a zaručí jej pohodlie pri jazde. Sú z rýchloschnúceho materiálu Lycra Sport Energy. Etape Elite majú protišmykové nohavičky.

Etape Mistral

Etape Mistral

Hodnotenie: 4
29,59 € 26,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Etape Mistral je pánska cyklistická vesta z veľmi ľahkého materiálu s reflexnými bezpečnostnými prvkami. Zadná časť je sieťovaná pre efektívnu ventiláciu. Ľahko sa skladuje.

Etape Návleky na kolená, Čierna/Žltá Fluo
18,47 € 15 €

Cyklistické Etape Návleky na kolená Čierna/Žltá Fluo Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručia komfort pri jazde.

Etape Winner

Etape Winner

Hodnotenie: 3,4
16 €

Etape Winner sú krátke pánske cyklistické rukavice. Na dlani gélová výstelka a protišmykové plochy. Chrbát rukavice je vyrobený z priedušného materiálu. Zapínanie na suchý zips.

Etape Profi Lacl-29%

Etape Profi Lacl

Hodnotenie: 4,7
46,93 € 32,90 €

Akcia

Pánské krátké cyklistické kraťasy Etape Profi Lacl s laclem. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního elastického materiálu pro maximální výkon. Protiskluzové zakončení nohavic.

Etape Tiny

Etape Tiny

Hodnotenie: 4,9
7,37 € 6,90 €

Detské rukavice na cyklistiku disponujú svojím hravým a veselým motívom. Obsahujú anatomicky prešitú dlaň pre väčšie pohodlie a protišmykovú úpravu. Etape Tiny sa zapínajú pomocou suchého zipsu

Etape Brava-50%
49,95 € 24,95 €

Výpredaj

Dámske zateplené elastické nohavice Etape Brava s anatomicky tvarovanými kolenami. Výborne sa hodia na bežecké lyžovanie či beh v chladnom počasí. Vďaka materiálu ThermoFit je zabezpečené efektívne odvetrávanie a odvod prebytočnej vlhkosti od tela.

Etape Junior-21%

Etape Junior

Hodnotenie: 3
20,33 € 15,90 €

Akcia

Krátke cyklistické kraťasy Etape Junior s detskou cyklistickou vložkou Soft Kid pre malých cyklistov.

Etape Peak WS+-50%

Etape Peak WS+

Hodnotenie: 4,9
23,95 € 11,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex bežkárske rukavice Etape Peak WS+. Materiál SoftShell s membránou a zateplením, termoizolačná vrstva Thinsulate 3M. Ovládanie dotykového displeja SmartTouch.