EP VERNICI Riedidlo akrylátové
9,12 € 8,20 €

Kvalitné akrylátové riedidlo EP Vernici univerzálne vhodné pre riedenie akrylátových lakov, plničov, metalíz a báz. V plechovom obale 5L s uchom a s uzatvárateľným mechom.

EP VERNICI Antisilikon
7,21 € 6,48 €

EP Vernici antisilikon (odmasťovač) odstraňuje z povrchov silikón, olej, mastnotu a má optimálnu odstránenie na nanesenom povrchu. Prevencia proti „kráterom“ na lakovanom a farbenom povrchu. Zabezpečuje optimálnu priľnavosť. Ponúkame v 1L a 5L balenie

EP VERNICI Striekací tmel 1K 1L
11,14 € 10,03 €

Striekacie tmel 1K (jednozložkový) šedej farby určený pre vyrovnanie väčších nerovností na karosérii.

EP VERNICI Plnič UHS akrylátový 5:1
10,15 € 9,12 €

Akrylový základ – plnič EP Vernici 5 + 1 UHS sa skladá z dvoch komponentov: Suspenzia (farbivo a plnivo na základe akrylových živíc) a tužidla. Ľahko sa nanáša, používa sa ku konečnému vyrovnanie plochy, je rýchloschnúci, ľahko brúsiteľný. Má antikoróznu a izolačnú funkciu.

EP VERNICI Plnič UHS akrylátový viac plnivy 5:1
11,37 € 10,22 €

Akrylový základ – plnič EP Vernici viac plnivy 5 + 1 UHS sa skladá z dvoch komponentov: Suspenzia (farbivo a plnivo na základe akrylových živíc) a tužidla. Ľahko sa nanáša, používa sa ku konečnému vyrovnanie plochy, je rýchloschnúci, ľahko brúsiteľný. Má antikoróznu a izolačnú funkciu.

EP VERNICI 2K UHS Číry lak na auta 5l
75,52 € 67,97 €

EP Vernici 2K UHS Číry lak je novou generáciou lakov, ktorá sa vyznačuje vysokou hustotou a nepatrným množstvom rozpúšťadiel a nízkym obsahom VOC látok. Používa sa ako na bodové, tak i na celoplošné lakovanie osobných a úžitkových vozidiel. Má vynikajúcu odolnosť proti všetkým klimatickým vlivom.

EP VERNICI 2K UHS Tužidlo do laku a plničov
5,53 € 5 €

Tužidlo UHS, EP Vernici určené do akrylátových lakov a plničov. Jedná sa o STANDART tužidlo, možno kúpiť aj RÝCHLE tužidlo. Na výber z veľkosti balenia 0,2 L, 0,5L, 2,5L.