EP LINE Bábika Nena hovoriacia 36 cm so psíkom
58,56 €

51,89 €
+ doprava zadarmo

Všetky dievčatká budú nadšené z krásnej bábiky Neny s modrými očami. Bábika o veľkosti 36 cm má dlhé hebké vlásky. Je oblečená do sukienky a blúzky. Pri sebe má milého kamaráta v podobe psíka.


EP LINE Cool Games Bacha! Nezobuď ocka
26,99 €

21,58 €

Vašou úlohou v tejto zábavnej hre je dostať sa k výbornej čokoládovej torte v chladničke. Musíte však prejsť celým bytom cez veľa nástrah a hlavne nesmiete zobudiť ocka. Komu sa podarí sladkú lahôdku ukoristiť ako prvému?


EP LINE StikBot - Sada 2 figúrky a statív
14,76 €

12,91 €

Kamera, klapka! A akcia! Zaži na vlastnej koži aké je to byť filmovým režisérom. Tento zábavný set s plastovými pohyblivými figúrkami ti to umožní. Priprav si scénu a začni natáčať. S touto sadou získate dve figúrky a statív na váš chytrý telefón.


EP LINE Cool games Chyť hviezdu
38,81 €

28,47 €

Staňte sa kúzelnou vílou a pochytajte všetky hviezdy na nočnej oblohe. Počujete to cinknutie? To ste chytili hviezdu! Vyzvite na súboj kamarátku. Ktorá z vás má lepší postreh?


EP LINE Cool Games Krajina, mesto, ...!
26,99 €

21,20 €

K víťazstvu v tejto hre je potrebné byť nielen bystrý, ale i rýchly. Herná jednotka vyberie písmeno a hráči musia odpovedať na témy podľa kartičiek. Kto stlačí tlačidlo ako prvý a k tomu správne odpovie, vyhráva bicykel a kartičku získava.


EP LINE Cool Games Lovec duchov 3D-31%
50,76 €

34,99 €

Akcia

Užite si veľa zábavy s touto jedinečnou hrou pre celú rodinu. Oživte kostlivca, nastavte obtiažnosť hry, nabite pištoľ a buďte v strehu. Nová originálna spoločenská hra Vás zabaví na dlhé hodiny.


EP LINE Cool games Chrono Bomb nočné videnie
38,81 €
35,28 €

Chrono bomb je akčná hra pre 1 a viac hráčov. Natiahnite ľubovoľne po izbe **povrázky ** a preverte svoju rýchlosť a obratnosť. To sú tie najdôležitejšie predpoklady k tomu, ako úspešne zneškodniť časovanú bombu.


EP LINE Cool games Seňor Pepper
19,41 €
17,81 €

Majster Pepper vám to poriadne okorení! Hoďte karty do pľacu a chňapnite tú pravú papričku. Toto je naozaj zábavná hra pre celú rodinu. Vyložte karty na stôl a lapnite čo najrýchlejšie papriku správnej farby.


EP LINE Domček svietiaci + Jednorožec Lumiluvs
31,23 €

27,68 €

Sladký set domčeka a jednorožca. Domček pre Lumiluvs rozsvieti hviezdy a srdiečka. Jednorožec cez deň rád brble a večer svieti. Večerné svetlo má funkciu automatického vypnutia.


EP LINE Cool Games Putá, Osloboď sa-48%
26,99 €

13,99 €

Akcia

V tejto hre je vašou úlohou prekonať rôzne zámky a vyslobodiť sa z pút. Kto to zvládne, získava mincu s najvyšším číslom. Hru možno hrať v mnohých variantoch a v rôznych úrovniach obtiažnosti.


EP LINE Cool games - Tri prasiatka
36,97 €

32,90 €

Hladný vlk maškrtne číha na prasiatka, ktorým sa snaží svojim mohutným fúknutím zrúcať ich domčeky. Postavte svoj domček skôr, než vám ho vlk sfúkne. Hádžte kockou, pohybujte sa po hracom poli a zbierajte stavebné panely pre svoj dom. Ale pozor na vlka, je niekde v blízkosti.


EP LINE Šampón a pena do kúpeľa Star Wars 475 ml-15%
3,90 €

3,30 €

Akcia

Extra jemný detský šampón a pena v jednom. Špeciálne upravený pre potreby citlivej detskej pleti jemne a dôkladne umyje detské vlásky aj pokožku. Nechajte deti rozmaznávať s hrdinami Star Wars. .


EP LINE Šampón a sprchový gél Hello Kitty 300 ml
3,10 €

Extra jemný detský sprchový gél a šampón v jednom. S Špeciálna upravený pre potreby citlivej detskej pleti jemne a dôkladne umyje detské vlásky aj pokožku. Vďaka ružovému dizajnu postavičky Hello Kitty sa do tohto šampónu a gélu zamiluje každá malá princezná. .


EP LINE Šampón a sprchový gél Minnie 475 ml
3,90 €

Extra jemný detský sprchový gél a šampón v jednom. Špeciálne upravený pre potreby citlivej detskej pleti jemne a dôkladne umyje detské vlásky aj pokožku. Vďaka ružovému dizajnu postavičky Minnie Mouse sa do tohto šampónu a gélu zamiluje každá malá slečna. .


EP LINE Šampón a sprchový gél Trollovia 475 ml-15%
3,90 €

3,30 €

Akcia

Extra jemný detský sprchový gél a šampón v jednom. Špeciálne upravený pre potreby citlivej detskej pleti jemne a dôkladne umyje detské vlásky aj pokožku. Vďaka dizajnu Trollov sa do tohto šampónu a gélu zamilujú všetky deti. .


EP LINE Balzam na pery 3D Princess (Lip Balm) 4,8 g
3,90 €

3,50 €

Akcia

Je potrebné starať sa o veľmi jemnú pokožku pier u detí, ak tomu vám bude nápomocný veselý balzam na pery s Disney princeznou, ktorý si dievčatká okamžite obľúbia vďaka rozprávkovému obalu.


EP LINE Balzam na pery 3D Star Wars (Lip Balm) 4,8 g
2,70 €

2,30 €

Akcia

Je potrebné starať sa o veľmi jemnú pokožku pier u detí, ak tomu vám bude nápomocný balzam na pery s postavičkou zo Star Wars, ktorý si chlapci okamžite obľúbia už len vďaka obalu.


EP LINE Balzam na pery Ľadové kráľovstvo s príchuťou jablka (Lip Balm) 4,8 g
3,90 €

3,50 €

Akcia

Balzam na pery v motíve Ľadového kráľovstve vás očarí svieža príchuťou jablka. J e potrebné starať o veľmi jemnú pokožku pier u detí, ak tomu vám bude nápomocný veselý balzam na pery s ľadovým kráľovstvom, ktorý si dievčatká okamžite obľúbia vďaka rozprávkovému obalu. .


EP LINE Balzam na pery s príchuťou coly Mimoni (Lip Balm) 4,8 g
2,70 €

Balzam na pery v motíve Mimoni vás očarí príchuťou Coly. Je potrebné starať sa o veľmi jemnú pokožku pier u detí, ak tomu vám bude nápomocný veselý balzam na pery s Mimoni, ktorý si každé dieťa okamžite obľúbia vďaka rozprávkovému obalu. .


EP LINE Balzam na pery s príchuťou jablka Frozen (Lip Balm) 4,8 g
2,70 €

Balzam na pery v motíve Ľadového kráľovstve vás očarí svieža príchuťou jablka. Je potrebné starať sa o veľmi jemnú pokožku pier u detí, ak tomu vám bude nápomocný veselý balzam na pery s ľadovým kráľovstvom, ktorý si dievčatká okamžite obľúbia vďaka rozprávkovému obalu. .


EP LINE Balzam na pery Star Wars 3D (Lip Balm) 4,8 g
3,90 €

3,50 €

Akcia

Balzam na pery v motíve Star Wars vás očarí svieža príchuťou. Je potrebné starať sa o veľmi jemnú pokožku pier u detí, ak tomu vám bude nápomocný balzam na pery s postavičkou zo Star Wars, ktorý si chlapci okamžite obľúbia už len vďaka obalu. .


EP LINE Cars - EDT
5,70 €

Citrusovo-drevitá vôňa pre malé objaviteľa, ktorí sa chcú cítiť svetovo. Akonáhle raz túto vôňu Cars skúsite, nebudete sa jej chcieť vzdať. Naštartujte svoj deň spolu s vôňou Cars a vychutnajte si spontánny jazdu plnú zábavy.


EP LINE Gél na holenie pre mužov FC Barcelona 200 ml
4,70 €

4,20 €

Akcia

Gél na holenie ocenia najmä starší chlapci a muži, fanúšikovia futbalového klubu FC Barcelona. Perfektne pripraví pleť mužov na holenie, dodá jej potrebnú hydratáciu a výživu. .


EP LINE Lollipopz - EDT
7,70 €

Novinka

Detská vôňa Lollipopz poteší všetky fanúšičky rovnomennej dievčenské spevácko-tanečnej skupiny. Hlava obsahuje svieže citrusové tóny, malinu a ríbezľový list, v srdci ucítite kombinácii kvetinových akordov doplnených o šťavnatú hrušku.


EP LINE Mimoni (Minions) - EDT
11,50 €

Mimoni sú človiečikovia zafarbenia do žltej farby. Mimoni sú na Zemi oveľa dlhšie ako ľudstvo a ich hlavnou misie je slúžiť tomu najväčšiemu zloduchovi na svete. Nájsť si pána bola hračka ale udržať si ho-to bol pre nich oriešok.


EP LINE Pena do kúpeľa a sprchový gél Disney Violetta 475 ml
3,90 €

Extra jemný detský sprchový gél a pena do kúpeľa v jednom možno použiť aj ako šampón. Špeciálne upravený pre potreby citlivej detskej pleti jemne a dôkladne umyje detské vlásky aj pokožku. Vďaka dizajnu postavičky Violetta sa do tohto gélu zamiluje každá slečna. .


EP LINE Princess - EDT
9,10 €

Vôňa Princess od značky Disney je čarovná vôňa pre malé slečny, ktoré sa chcú cítiť ako naozajstné princeznej! Kvetinovo-ovocná vôňa vás zavedie do kráľovskej záhrady, ktorá teraz patrí len vám.


EP LINE Real Madrid - EDT
13,20 €

Real Madrid je španielsky futbalový klub, ktorý bol založený v roku 1902. Je to svetovo najúspešnejší a najznámejší klub futbalovej histórie. Okrem futbalu má klub tiež sekcie pre basketbal, tenis, stolný tenis a vodné pólo. Má prezývku „biely balet“.


Spoločnosť EP Line vznikla v lete 2008 so zámerom dovážať do Českej republiky kvalitné, originálne a zábavné hračky. Hlavnými cieľmi sú starostlivý výber výrobkov, prijateľné ceny, dobrá kvalita hračiek a starostlivosť o veľkých aj malých zákazníkov. Tím tvoria mladí a nadšení ľudia, ktorí sa nezabudli hrať. Medzi hlavné snahy patrí robiť všetko predovšetkým pre deti, prinášať im nové a kreatívne hračky, ktoré ich budú baviť. Hračky od EP Line sú vždy kvalitné, bezpečné a v českom jazyku.

Spoločnosť EP Line vznikla v lete 2008 so zámerom dovážať do Českej republiky kvalitné, originálne a zábavné hračky. Hlavnými cieľmi sú starostlivý výber výrobkov, prijateľné ceny, dobrá kvalita hračiek a starostlivosť o veľkých aj malých zákazníkov. Tím tvoria mladí a nadšení ľudia, ktorí sa nezabudli hrať. Medzi hlavné snahy patrí robiť všetko predovšetkým pre deti, prinášať im nové a kreatívne hračky, ktoré ich budú baviť. Hračky od EP Line sú vždy kvalitné, bezpečné a v českom jazyku.