EP LINE Cool Games Krajina, mesto, ...!-16%
26,99 € 22,50 €

K víťazstvu v tejto hre je potrebné byť nielen bystrý, ale i rýchly. Herná jednotka vyberie písmeno a hráči musia odpovedať na témy podľa kartičiek. Kto stlačí tlačidlo ako prvý a k tomu správne odpovie, vyhráva bicykel a kartičku získava.

EP LINE Strategická dosková hra MARS 2049-18%
39,05 € 31,80 €

Akcia

Misia na Mars 2049 je strategická rodinná hra pre 2–4 hráčov, v ktorej kolonizuje Mars. Postavte a spravujte svoju kolóniu a buďte prvý, kto postaví stanicu na ťažbu vody na severnom póle Marsu!

EP LINE Cool games Seňor Pepper-23%
19,41 € 14,90 €

Akcia

Majster Pepper vám to poriadne okorení! Hoďte karty do pľacu a chňapnite tú pravú papričku. Toto je naozaj zábavná hra pre celú rodinu. Vyložte karty na stôl a lapnite čo najrýchlejšie papriku správnej farby.

EP LINE Cool games Chyť hviezdu-28%
38,81 € 27,60 €

Akcia

Staňte sa kúzelnou vílou a pochytajte všetky hviezdy na nočnej oblohe. Počujete to cinknutie? To ste chytili hviezdu! Vyzvite na súboj kamarátku. Ktorá z vás má lepší postreh?

EP LINE Cool Games Úniková hra - otvor zámok-24%
38,30 € 28,90 €

Zadajte správny kód, otvorte zámok a osloboďte sa z miestnosti, kde ste uväznení. Toto je nová úniková hra, ktorá je určená ako pre jednotlivcov, tak pre tím. Možno si zvoliť z dvoch rôznych hracích módov (Časovač alebo Stopka).

EP LINE Slime továreň na sliz pre chlapcov-23%
31,33 € 24,10 €

Bohatá sada na výrobu vlastného slizu. Stačí len zapojiť fantáziu a vyrobiť si sliz presne podľa tvojich predstáv. V balení nájdete množstvo doplnkov a prísad, ktoré možno pridať do pripravovanej zmesi.

EP LINE Robo Alive - Had čierny
21,40 € 19,40 €

Hady z radu Robo Alive sú ako živí. Keď ich položíte na zem, začnú sa plaziť. Vlnia sa pri tom ako ozajstné plazy a vystrkujú jazyk Ak ich chytíte za hlavu, ihneď znehybnia. Pri chytení za chvost sa hýbu ako živé zvieratko.

EP LINE Spoločenská hra Go Master
31,90 €

Spoločenská stolová hra pre ozajstných youtuberov. Získajte ako prvý 100 000 fanúšikov a natočte v časovom limite podľa zadania záverečné video. Ak sa vám to podarí, vyhrávate. Ak to nezvládnete, nevadí. V ďalšom kole to môžete skúsiť znova.

EP LINE Hra Psí život

EP LINE Hra Psí život

Hodnotenie: 4,3
37,90 €

Rodinná stolová hra Psí život je ideálna zábava pre všetkých milovníkov psíkov. Staňte sa psom a prežite dobrodružstvo v uliciach so všetkým čo k tomu patrí. Poučte sa o živote psov a užite si skvelú psinu. Psíci putujú mestom a snažia sa ako prvý nájsť a zahrabať 3 až 4 kosti. Figúrky psov a model auta sú do detailu prepracované a ručne farbené.

EP LINE SpyX - Vysielačky-17%

EP LINE SpyX - Vysielačky

Hodnotenie: 4,8
18,47 € 15,30 €

Vysielačky patria do potrebnej výbavy agenta. Ak sú nasadení do akcie dvaja agenti, sú pre ich kontakt výbornou pomôckou. Pri spojení pomocou vysielačiek majú možnosť ľahko mapovať terén, kde sa potrebujú pohybovať.

EP LINE Disney Frozen II - EDT
6,50 € 5,90 €

Nebojácna a večne optimistická Anna sa vydáva na veľkolepú výpravu v sprievode drsného horala Kristoff a jeho verného soba Svena, aby našla svoju sestru Elsu, ktorej ľadová kúzla uväznila kráľovstvo Arendelle do večnej zimy.

EP LINE RC Vysokorýchlostná bugina 1:14 2,4GHZ-23%
38,75 € 29,80 €

Skvele ovládateľná RC Bugina v atraktívnom farebnom prevedení je vhodná aj do terénu. Výkonný motor dosahuje rýchlosť až 20km/h. Absorpčné tlmiče má vozidlo na oboch nápravách.

EP LINE Cool games - Tri prasiatka-18%
36,97 € 30,02 €

Hladný vlk maškrtne číha na prasiatka, ktorým sa snaží svojim mohutným fúknutím zrúcať ich domčeky. Postavte svoj domček skôr, než vám ho vlk sfúkne. Hádžte kockou, pohybujte sa po hracom poli a zbierajte stavebné panely pre svoj dom. Ale pozor na vlka, je niekde v blízkosti.

EP LINE Robo alive drak červený-33%
57,50 € 38,40 €

Akcia

Červený drak vyzerá ako zo strašidelnej rozprávky. Chodí, hrozivo otvára papuľu a vydáva zvuky. V papuli mu svieti červené svetlo, ktoré pripomína oheň. Jeho oči sa trblietajú ako oči živého zvieraťa. Budeš sa ho báť alebo ho vyzveš na súboj?

EP LINE Phlat ball V4
16,67 €

Zmáčkněte! Hoďte disk. Chyťte míč. Házejte, běhejte, chytejte, hrajte hry. Užijte si spoustu zábavy s těmito novými Phlat bally jak na suchu tak i ve vodě. Vymýšlejte vlastní hry nebo se inspirujte hrami na obalu.

EP LINE Elektrická zubná kefka LOL
11,70 €

Elektrický kefka s LOL bábikou zaručene naučí vaše deti ako si správne čistiť zuby as výmenou hlavicou si u toho užijú i mnoho zábavy. Je určený pre kvalitné čistenie zúbkov detí od 3 rokov.

EP LINE LOL Surprise - EDT
7,60 € 7,10 €

Kvetinovo-ovocná vôňa pre tých najmenších od obľúbenej značky LOL Surprise. Na trh bola uvedená v roku 2019. .

EP LINE SpyX - Mini odposluch
9,61 € 8,40 €

Každý správny agent má odpočúvacie zariadenie, s ktorým môže zaznamenávať tajné odpočúvanie. Stačí odpočúvaciu jednotku schovať napríklad do vrecka a slúchadlo nenápadne vložiť do ucha.

EP LINE Paw Patrol - EDT
7,90 €

Ak plánujete predstaviť svojho syna svetu parfumov, potom je vaša najlepšia voľba Paw Patrol. Je to mimoriadne vôňa, ktorá určite osloví vášho malého chlapca.

EP LINE Ultimate Spiderman - EDT
5,30 € 5 €

Ultimate Spiderman bol hrdina komiksovej série, ktorá bola vydávaná v rokoch 2000 až 2009. Ktorý chlapec by nechcel byť super hrdinom? S vôňou Ultimate Spiderman sa každý stane Spidermanom!.

EP LINE Baby Shark - EDT
7,90 €

V novembri 2015 sa na YouTube rozšírila populárna detská pieseň „Baby Shark“ a od tej doby ju nemôžeme dostať z našich myslí! Veselá a nákazlivá pieseň si už podmanila srdcia mnohých detí a na YouTube si už získala miliardy zhliadnutí. V súčasnej dobe existuje tiež kozmetika Baby Shark.

EP LINE Pena do kúpeľa a sprchový gél Disney Violetta 475 ml
3,90 €

Extra jemný detský sprchový gél a pena do kúpeľa v jednom možno použiť aj ako šampón. Špeciálne upravený pre potreby citlivej detskej pleti jemne a dôkladne umyje detské vlásky aj pokožku. Vďaka dizajnu postavičky Violetta sa do tohto gélu zamiluje každá slečna. .

EP LINE SpyX - Laserová past
61,90 €

Nastavte neviditeľnú laserovú pascu a chráňte si svoje veci! Akonáhle čokoľvek naruší svetelný lúč, spustí sa alarm! Set sa skladá z troch senzorov prepojiteľných neviditeľným lúčom. Pomocou kĺbových spojov sa dá pasca rôzne rozmiestniť.

EP LINE SpyX - Špión oko a naslúchadlo
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Špičkový agent musí byť na svojej tajnej misii špičkovo vybavený. Aby mal dokonalý prehľad o aktivitách v okolitom priestore, nesmie mu chýbať Špiónovo oko a naslúchadlo, s ktorými mu neunikne žiadny zvuk ani pohyb v okolí.

EP LINE Bábika Nena hovoriacia 36 cm so psíkom-40%
58,56 € 34,90 €

Všetky dievčatká budú nadšené z krásnej bábiky Neny s modrými očami. Bábika o veľkosti 36 cm má dlhé hebké vlásky. Je oblečená do sukienky a blúzky. Pri sebe má milého kamaráta v podobe psíka.

EP LINE Hra Nebuď somár-16%
38,81 € 32,60 €

Akcia

Rýchlo premýšľajte, rýchlo odpovedzte a vyhrajte. Kto odpovie najrýchlejšie, môže svoju figúrku posunúť bližšie k cieľu. Nezáleží na poradí, ale iba na rýchlosti a správnosti vašej odpovede.

EP LINE Dobyvateľ-20%

EP LINE Dobyvateľ

Hodnotenie: 5
37,50 € 29,90 €

Akcia

Dobyvateľ je strhujúca vedomostná stolová hra pre celú rodinu so strategickými prvkami, ktorá ponúka viac než jednoduchý kvíz. Vďaka odpovediam na kvízové otázky dobývajte nové územia na mape Českej republiky alebo sveta. Možnosť dvoch herných variantov: Bleskový útok alebo Vojnové ťaženie.

EP LINE Lollipopz - EDT
7,90 €

Detská vôňa Lollipopz poteší všetky fanúšičky rovnomennej dievčenské spevácko-tanečnej skupiny. Hlava obsahuje svieže citrusové tóny, malinu a ríbezľový list, v srdci ucítite kombinácii kvetinových akordov doplnených o šťavnatú hrušku. Kompozíciu uzatvára pižmo, karamel, hruška, céder, mach a ambra.

EP LINE Minnie - EDT
5,90 €

Dievčenské vôňa EP LINE Minnie je tu! Minnie je obľúbená animovaná postavička, ktorú má v obľube snáď každé dieťa. Predstavuje slečnu, myšku, ktorá je veľká parádnica a bez svojej typickej ružovej mašle sa nezaobíde.

EP LINE Glitterific glitter štúdio
19,20 € 18 €

Užite si to pravé trblietavé tetovanie na čiapke alebo na batohu do školy. S pomocou Glitterific je to tak jednoduché, a navyše nehrozí už žiadny neporiadok! S ozdobami, ktoré si vytvoríte, budete naozaj cool!

EP LINE Robo alive drak modrý-33%
57,50 € 38,40 €

Akcia

Modrý drak vyzerá ako zo strašidelnej rozprávky. Chodí, hrozivo otvára papuľu a vydáva zvuky. V papuli mu svieti modré svetlo, ktoré pripomína ľadový dych. Jeho oči sa trblietajú ako oči živého zvieraťa. Budeš sa ho báť alebo ho vyzveš na súboj?

EP LINE Robo alive drak modrý - rozbalené-37%
57,50 € 35,90 €

Rozbalené

Modrý drak vyzerá ako zo strašidelnej rozprávky. Chodí, hrozivo otvára papuľu a vydáva zvuky. V papuli mu svieti modré svetlo, ktoré pripomína ľadový dych. Jeho oči sa trblietajú ako oči živého zvieraťa. Budeš sa ho báť alebo ho vyzveš na súboj?

EP LINE Hello Kitty - EDT
5,90 €

Hello Kitty je kreslená postava malé roztomilé mačičky s červenou mašličkou, ktorú pozná snáď úplne každý. Parfém Hello Kitty je ideálna vôňou pre mladé dievčatá. Je to svieža kvetinovo-ovocná vôňa.

EP LINE Pirátský meč
7,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Pirátský meč. Vyrobeno z kvalitního pěnového materiálu.

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
EP LINE Robo alive drak červený - zánovné-41%
57,50 € 33,90 €

Zánovné

Červený drak vyzerá ako zo strašidelnej rozprávky. Chodí, hrozivo otvára papuľu a vydáva zvuky. V papuli mu svieti červené svetlo, ktoré pripomína oheň. Jeho oči sa trblietajú ako oči živého zvieraťa. Budeš sa ho báť alebo ho vyzveš na súboj?

EP LINE Robo alive drak modrý - zánovné-41%
57,50 € 33,90 €

Zánovné

Modrý drak vyzerá ako zo strašidelnej rozprávky. Chodí, hrozivo otvára papuľu a vydáva zvuky. V papuli mu svieti modré svetlo, ktoré pripomína ľadový dych. Jeho oči sa trblietajú ako oči živého zvieraťa. Budeš sa ho báť alebo ho vyzveš na súboj?

EP LINE Bag Bae plyš
12,95 €

Super módní plyšové přívěsky na co si jen vzpomenete – na kabelky, tašky, batohy apod. Buďte cool s těmito novými přívěsky, které právě letí. Určeno pro děti od 3 let.

EP LINE Cool games - Uskoč!-19%
36,97 € 29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pozor na vyhladovanú dravú rybu. Skáčte z kameňa na kameň a utečte šialenej rybe. Hra, ktorá rozvíja detské motorické zručnosti. Rozmiestnite kamene po hracej ploche, skáčte z kameňa na kameň. Kto sa dotkne zeme stráca jeden kameň. Kto posledný zostane stáť na kameni, vyhráva.

EP LINE Eau My Dino - EDT
7,90 €

Vstúpte otvorenou bránou do ríše dinosaurov vďaka kozmetickým produktom značky Eau My Dino. S prvým privoňaním sa môžete tešiť na spojenie sviežeho grapefruitu a mandarínky. V srdci toaletné vody sa ukrýva ruže a základ patrí santatovému drevu.

EP LINE FC Barcelona - EDT
10,60 €

Jedinečná toaletná voda premení každého chlapca alebo muža v naozajstného chlapa. Zmyselná vôňa cédru, pačuli a santalového dreva prepožičiava svojmu nositeľovi neodolateľné charizma a šarm. Taliansky citrón a ružové korenie prináša piepornú sviežosť s podtónom letnej romantiky.

EP LINE Flóra Magica a Motýlek - 2 druhy
12,47 €

Posledný kus za túto cenu!

Neuvěřitelné! Kouzelné! Flora Magica, květina, která se vlivem tepla rozvine a odkryje malého Květináčka.

Stačí ji připevnit na okno či parapet a paprsky jí pomohou odhalit roztomilé tajemství. Pozor!

EP LINE Hello Kitty - EDT 50 ml + balzám na rty + ledvinka
27,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hello Kitty je kreslená postava malé roztomilé mačičky s červenou mašličkou, ktorú pozná snáď úplne každý. Parfém Hello Kitty je ideálna vôňou pre mladé dievčatá. Je to svieža kvetinovo-ovocná vôňa.

Spoločnosť EP Line vznikla v lete 2008 so zámerom dovážať do Českej republiky kvalitné, originálne a zábavné hračky. Hlavnými cieľmi sú starostlivý výber výrobkov, prijateľné ceny, dobrá kvalita hračiek a starostlivosť o veľkých aj malých zákazníkov. Tím tvoria mladí a nadšení ľudia, ktorí sa nezabudli hrať. Medzi hlavné snahy patrí robiť všetko predovšetkým pre deti, prinášať im nové a kreatívne hračky, ktoré ich budú baviť. Hračky od EP Line sú vždy kvalitné, bezpečné a v českom jazyku.

Spoločnosť EP Line vznikla v lete 2008 so zámerom dovážať do Českej republiky kvalitné, originálne a zábavné hračky. Hlavnými cieľmi sú starostlivý výber výrobkov, prijateľné ceny, dobrá kvalita hračiek a starostlivosť o veľkých aj malých zákazníkov. Tím tvoria mladí a nadšení ľudia, ktorí sa nezabudli hrať. Medzi hlavné snahy patrí robiť všetko predovšetkým pre deti, prinášať im nové a kreatívne hračky, ktoré ich budú baviť. Hračky od EP Line sú vždy kvalitné, bezpečné a v českom jazyku.