EP LINE Pet Parade set

EP LINE Pet Parade set

Hodnotenie: 5
28,92 € 20,10 €

Psík z radu Pet Parade je ako naozajstný zvierací kamarát. Potom, čo na neho pritlačíte prstom, ako zázrakom ožije. Podľa pohybu vášho prsta hýbe hlavou aj chvostíkom a chodí. Dokáže tiež uchopiť kocku a priniesť noviny.

EP LINE Bábika Nena hovoriacia 36 cm so psíkom
58,56 € 35,30 €

Všetky dievčatká budú nadšené z krásnej bábiky Neny s modrými očami. Bábika o veľkosti 36 cm má dlhé hebké vlásky. Je oblečená do sukienky a blúzky. Pri sebe má milého kamaráta v podobe psíka.

EP LINE Cool games Seňor Pepper-50%
19,41 € 9,70 €

Výpredaj

Majster Pepper vám to poriadne okorení! Hoďte karty do pľacu a chňapnite tú pravú papričku. Toto je naozaj zábavná hra pre celú rodinu. Vyložte karty na stôl a lapnite čo najrýchlejšie papriku správnej farby.

EP LINE Cool Games Lovec duchov 3D
50,76 € 39,20 €

Užite si veľa zábavy s touto jedinečnou hrou pre celú rodinu. Oživte kostlivca, nastavte obtiažnosť hry, nabite pištoľ a buďte v strehu. Nová originálna spoločenská hra Vás zabaví na dlhé hodiny.

EP LINE Cool Games Krajina, mesto, ...!
26,99 € 23,50 €

K víťazstvu v tejto hre je potrebné byť nielen bystrý, ale i rýchly. Herná jednotka vyberie písmeno a hráči musia odpovedať na témy podľa kartičiek. Kto stlačí tlačidlo ako prvý a k tomu správne odpovie, vyhráva bicykel a kartičku získava.

EP LINE Cool Games Putá, Osloboď sa
26,99 € 21,58 €

Posledný kus za túto cenu!

V tejto hre je vašou úlohou prekonať rôzne zámky a vyslobodiť sa z pút. Kto to zvládne, získava mincu s najvyšším číslom. Hru možno hrať v mnohých variantoch a v rôznych úrovniach obtiažnosti.

EP LINE Cool games - Tri prasiatka-16%
36,97 € 30,80 €

Výpredaj

Hladný vlk maškrtne číha na prasiatka, ktorým sa snaží svojim mohutným fúknutím zrúcať ich domčeky. Postavte svoj domček skôr, než vám ho vlk sfúkne. Hádžte kockou, pohybujte sa po hracom poli a zbierajte stavebné panely pre svoj dom. Ale pozor na vlka, je niekde v blízkosti.

EP LINE Cool games Chrono Bomb nočné videnie
38,81 € 35,28 €

Chrono bomb je akčná hra pre 1 a viac hráčov. Natiahnite ľubovoľne po izbe **povrázky ** a preverte svoju rýchlosť a obratnosť. To sú tie najdôležitejšie predpoklady k tomu, ako úspešne zneškodniť časovanú bombu.

EP LINE Cool games Chyť hviezdu
38,81 € 28,47 €

Staňte sa kúzelnou vílou a pochytajte všetky hviezdy na nočnej oblohe. Počujete to cinknutie? To ste chytili hviezdu! Vyzvite na súboj kamarátku. Ktorá z vás má lepší postreh?

EP LINE Cool Games Úniková hra - otvor zámok
38,30 € 35,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zadajte správny kód, otvorte zámok a osloboďte sa z miestnosti, kde ste uväznení. Toto je nová úniková hra, ktorá je určená ako pre jednotlivcov, tak pre tím. Možno si zvoliť z dvoch rôznych hracích módov (Časovač alebo Stopka).

EP LINE Domček svietiaci + Jednorožec Lumiluvs
31,23 € 27,68 €

Posledný kus za túto cenu!

Sladký set domčeka a jednorožca. Domček pre Lumiluvs rozsvieti hviezdy a srdiečka. Jednorožec cez deň rád brble a večer svieti. Večerné svetlo má funkciu automatického vypnutia.

EP LINE Cars - EDT
5,90 €

Citrusovo-drevitá vôňa pre malé objaviteľa, ktorí sa chcú cítiť svetovo. Akonáhle raz túto vôňu Cars skúsite, nebudete sa jej chcieť vzdať. Naštartujte svoj deň spolu s vôňou Cars a vychutnajte si spontánny jazdu plnú zábavy.

EP LINE Disney Frozen II - EDT
6,60 €

Nebojácna a večne optimistická Anna sa vydáva na veľkolepú výpravu v sprievode drsného horala Kristoff a jeho verného soba Svena, aby našla svoju sestru Elsu, ktorej ľadová kúzla uväznila kráľovstvo Arendelle do večnej zimy.

EP LINE FC Barcelona - EDT
11,70 €

Jedinečná toaletná voda premení každého chlapca alebo muža v naozajstného chlapa. Zmyselná vôňa cédru, pačuli a santalového dreva prepožičiava svojmu nositeľovi neodolateľné charizma a šarm. Taliansky citrón a ružové korenie prináša piepornú sviežosť s podtónom letnej romantiky.

EP LINE LOL Surprise - EDT
7,80 €

Kvetinovo-ovocná vôňa pre tých najmenších od obľúbenej značky LOL Surprise. Na trh bola uvedená v roku 2019. .

EP LINE Mimoni (Minions) - EDT
11,70 €

Mimoni sú človiečikovia zafarbenia do žltej farby. Mimoni sú na Zemi oveľa dlhšie ako ľudstvo a ich hlavnou misie je slúžiť tomu najväčšiemu zloduchovi na svete. Nájsť si pána bola hračka ale udržať si ho-to bol pre nich oriešok.

EP LINE Real Madrid - EDT
13,70 € 11,70 €

Real Madrid je španielsky futbalový klub, ktorý bol založený v roku 1902. Je to svetovo najúspešnejší a najznámejší klub futbalovej histórie. Okrem futbalu má klub tiež sekcie pre basketbal, tenis, stolný tenis a vodné pólo. Má prezývku „biely balet“.

EP LINE Šampón a sprchový gél Minnie 475 ml
4 €

Extra jemný detský sprchový gél a šampón v jednom. Špeciálne upravený pre potreby citlivej detskej pleti jemne a dôkladne umyje detské vlásky aj pokožku. Vďaka ružovému dizajnu postavičky Minnie Mouse sa do tohto šampónu a gélu zamiluje každá malá slečna. .

EP LINE Ultimate Spiderman - EDT
5,90 €

Ultimate Spiderman bol hrdina komiksovej série, ktorá bola vydávaná v rokoch 2000 až 2009. Ktorý chlapec by nechcel byť super hrdinom? S vôňou Ultimate Spiderman sa každý stane Spidermanom!.

EP LINE StikBot figúrka 6 druhov
5,47 € 5,04 €

Uvažovali ste niekedy o filmárskej kariére? Potom je práve táto figúrka vhodná k vytvoreniu filmových sekvencií. Vďaka figurkám StikBot sa staneš hviezdou večera. Natoč si svoj vlastný animovaný film prostredníctvom pridanej aplikácie.

EP LINE Glitterific glitter štúdio
19,20 € 18 €

Užite si to pravé trblietavé tetovanie na čiapke alebo na batohu do školy. S pomocou Glitterific je to tak jednoduché, a navyše nehrozí už žiadny neporiadok! S ozdobami, ktoré si vytvoríte, budete naozaj cool!

EP LINE Phlat disc 1 pack
13,50 € 8,50 €

Phlat disc! Revolučná zábava doma i vonku. Chlpatá loptička a disk s textilným stredom. Pinkejte si sami, pinkejte si medzi sebou … cez sieť alebo len tak. Triafajte sa kamkoľvek, súťažte, kto dopinkne čo najďalej. A to nie je všetko! Môžete si s ním hádzať aj ako s lietajúcim tanierom.

EP LINE Robo Alive - Had čierny
21,40 € 19,40 €

Novinka

Hady z radu Robo Alive sú ako živí. Keď ich položíte na zem, začnú sa plaziť. Vlnia sa pri tom ako ozajstné plazy a vystrkujú jazyk Ak ich chytíte za hlavu, ihneď znehybnia. Pri chytení za chvost sa hýbu ako živé zvieratko.

EP LINE Robo Alive - Had oranžový
21,40 € 19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hady z radu Robo Alive sú ako živí. Keď ich položíte na zem, začnú sa plaziť. Vlnia sa pri tom ako ozajstné plazy a vystrkujú jazyk Ak ich chytíte za hlavu, ihneď znehybnia. Pri chytení za chvost sa hýbu ako živé zvieratko.

EP LINE Robo alive šváb

EP LINE Robo alive šváb

Hodnotenie: 4,5
11,50 € 10,90 €

Tento šváb vyzerá ako živý, ale medzi jeho hlavné výhody patrí určite to, že vám nezamorí celý dom. Je ale naozaj odporný a má tak dlhé tykadlá, že každého určite vyľaká. Vyzerá a behá rýchlo ako naozajstný šváb. Len ho skúste chytiť!

EP LINE Slime kufrík pre chlapcov-18%
26,80 € 21,80 €

Výpredaj

Vyrobte si svoj vlastný sliz! Je to tak jednoduché! Kombinujte farby, pridajte trblietky a užite si tú pravú zábavu so slizom. Všetko, čo budete potrebovať pre jeho výrobu, nájdete v tejto sade.

EP LINE So Slime 3 pack - svietiace v tme-24%
13,40 € 10,10 €

Výpredaj

Vyrobte si svoj vlastný svietiaci sliz! Je to tak jednoduché! Kombinujte farby, pridajte trblietky a užite si tú pravú zábavu so slizom. Všetko, čo budete potrebovať pre jeho výrobu, nájdete v tejto sade.

EP LINE Cool games - Uskoč!
36,97 € 33,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pozor na vyhladovanú dravú rybu. Skáčte z kameňa na kameň a utečte šialenej rybe. Hra, ktorá rozvíja detské motorické zručnosti. Rozmiestnite kamene po hracej ploche, skáčte z kameňa na kameň. Kto sa dotkne zeme stráca jeden kameň. Kto posledný zostane stáť na kameni, vyhráva.

EP LINE Jeep so svetlom a zvukom
12 € 11 €

Jedinečné autíčko pre deti už od jedného roka. Je navrhnuté tak, aby čo najviac vyhovovalo potrebám malých detí. Má atraktívny dizajn a jednoduchým tvar, ktorý dieťa ihneď zaujme. Svieti a vydáva zvuky.

EP LINE Nocto-23%

EP LINE Nocto

Hodnotenie: 4,5
77,18 € 59,33 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

S netopierom menom Nocto si užijete veľa rôznorodej zábavy. Disponuje viac ako 50 interaktívnymi funkciami. Chová sa podľa toho, akú zo šiestich nálad práve má. Môžete ho tiež prepnúť do šiestich módov.

EP LINE Pet Parade - Pes

EP LINE Pet Parade - Pes

Hodnotenie: 4
15,30 €

Psíky z radu Pet Parade sú ako ozajstní zvierací kamaráti. Potom, čo na nich pritlačíte prstom, ako zázrakom ožijú. Podľa pohybu vášho prsta hýbu hlavou aj chvostíkom a chodia. Pripnite svojho psíka na vodítko a vezmite ho na prechádzku!

EP LINE Pet Parade - Poník sada kufrík
19,27 € 12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Poníky Pet Parade sú ako živí. Potom, čo na nich pritlačíte prstom, ožijú. Podľa pohybu vášho prsta hýbu hlavou aj chvostíkom, žmurkajú a chodia. Dokážu tiež zdvihnúť mrkvičku. Majú krásne husté hrivy a chvosty, ktoré možno česať.

EP LINE Pet Parade sada
46,29 € 43,90 €
+ doprava zadarmo

Psík z radu Pet Parade je ako naozajstný zvierací kamarát. Potom, čo na neho pritlačíte prstom, ako zázrakom ožije. Podľa pohybu vášho prsta hýbe hlavou aj chvostíkom a chodí.

EP LINE RC auto Ferrari F1 Infra
22,99 € 7,90 €

Jedinečné autíčko na diaľkové ovládanie ktoré sa ovláda veľmi ľahko pomocou veľkých tlačidiel. Vaše prvé Ferrari. Podľahnite červenej farbe a rýchlym kolesám. Vydáva originálne Ferrari zvuky a svieti.

EP LINE Robo alive dinosaurus oranžový
23,49 € 21,92 €

Draví dinosaury z radu Robo Alive sú naozaj ako živí. Vráťte sa o niekoľko miliónov rokov späť a užite si veľa zábavy s týmto dinosaurom. Sledujte, ako sliedi po koristi. Jeho hladná tlama sa otvára a zatvára. Dinosaurus sa chová ako skutočný.

EP LINE Robo alive dinosaurus čierny
23,49 € 21,92 €

Draví dinosaury z radu Robo Alive sú naozaj ako živí. Vráťte sa o niekoľko miliónov rokov späť a užite si veľa zábavy s týmto dinosaurom. Sledujte, ako sliedi po koristi. Jeho hladná tlama sa otvára a zatvára. Dinosaurus sa chová ako skutočný.

EP LINE Robo alive pavúk

EP LINE Robo alive pavúk

Hodnotenie: 3,5
11,72 € 9,90 €

Veľmi realistický robotický pavúk, ktorým bez problému dokážeš vystrašiť okolie. Jeho rýchlosť je nepredstaviteľná. Kamaráti si budú myslieť, že je skutočný, akonáhle ho uvidia. Užite si spoločne veľa zábavy.

EP LINE Slime 3 pack pre chlapcov-15%
13,69 € 11,60 €

Výpredaj

Bohatá sada na výrobu vlastného slizu. Stačí len zapojiť fantáziu a vyrobiť si sliz presne podľa tvojich predstáv. V balení nájdete množstvo doplnkov a prísad, ktoré možno pridať do pripravovanej zmesi.

Spoločnosť EP Line vznikla v lete 2008 so zámerom dovážať do Českej republiky kvalitné, originálne a zábavné hračky. Hlavnými cieľmi sú starostlivý výber výrobkov, prijateľné ceny, dobrá kvalita hračiek a starostlivosť o veľkých aj malých zákazníkov. Tím tvoria mladí a nadšení ľudia, ktorí sa nezabudli hrať. Medzi hlavné snahy patrí robiť všetko predovšetkým pre deti, prinášať im nové a kreatívne hračky, ktoré ich budú baviť. Hračky od EP Line sú vždy kvalitné, bezpečné a v českom jazyku.

Spoločnosť EP Line vznikla v lete 2008 so zámerom dovážať do Českej republiky kvalitné, originálne a zábavné hračky. Hlavnými cieľmi sú starostlivý výber výrobkov, prijateľné ceny, dobrá kvalita hračiek a starostlivosť o veľkých aj malých zákazníkov. Tím tvoria mladí a nadšení ľudia, ktorí sa nezabudli hrať. Medzi hlavné snahy patrí robiť všetko predovšetkým pre deti, prinášať im nové a kreatívne hračky, ktoré ich budú baviť. Hračky od EP Line sú vždy kvalitné, bezpečné a v českom jazyku.