Energy Sistem Earphones 1 Bluetooth-18%
23,39 € 19,10 €

Bluetooth slúchadlá Energy sistem Earphones 1 Bluetooth s ergonomickým dizajnom, ktoré sa prispôsobia tvaru vášho ucha. Nechýba ani multifunkčný ovládač, vstavaný mikrofón a interná batéria s výdržou až 5 hodín. Ideálna kombinácia kvality zvuku, štýlu a komfortu.

Energy Sistem Earphones Sport 1
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá so systémom Secure-Fit skvele skopírujú tvar akéhokoľvek ucha a sú odolné proti potu a vlhkosti. Energy Sistem Earphones Sport 1 predstavujú výbornú voľbu pre šport a voľný čas. Disponujú vstavaným mikrofónom a multifunkčným tlačidlom pre pohodlné ovládanie.

Energy Sistem Earphones Sport 2
13,90 €

Odolné športové slúchadlá so systémom Neckband-Fit a technológiou Sweatproof. Energy Sistem Earphones Sport 2 disponujú multifunkčným tlačidlom pre komfortné ovládanie a tiež vstavaným mikrofónom pre pohodlné vybavovanie hovorov.

Energy Sistem Clock Speaker 2 Bluetooth Sky
41,10 €

Prehráva hudbu z Bluetooth zdroja, z USB zariadenia alebo z microSD karty a disponuje FM tunerom – moderný rádiobudík Energy Sistem Clock Speaker 2 Bluetooth skrátka nielen budí, ale tiež skvele hrá. Hudobný výkon prístroja je 5 W a možno k nemu pripojiť slúchadlá. Ponúka 2 časy budenia, funkciu Snooze aj časovač vypnutia.

Energy Sistem Tower 7 True Wireless
159 €

Vytvorte perfektnú atmosféru v obývacej izbe vďaka kombinácii zvuku a osvetlenia. Pomocou technológie True Wireless môžete spojiť dva Tower dohromady a vychutnať si hudbu s dvojnásobným výkonom. Charakteristika: 1,5" kupolovitý výškový reproduktor s výkonom 10 W, 2 × 4" širokopásmové predné reproduktory s výkonom 20 W, 5" subwoofer s výkonom 50 W.

Energy Sistem Headphones 2 Bluetooth
38,90 €

Circumaurálne Bluetooth slúchadlá v slušnom prevedení, ktoré svojou účinnou izoláciou okolitého hluku podčiarknu váš zážitok z počúvania hudby. Energy Sistem Headphones 2 Bluetooth majú ovládanie prehrávania umiestnené priamo na slúchadlách, vďaka čomu môžete ľahko a pohodlne nastavovať ako hudbu, tak aj telefónne hovory.

Energy Sistem Style 3 True Wireless
46,90 €

Sú doslova ozdobou do uší a potešením pre ušné bubienky – prudko štýlové Bluetooth 5.0 slúchadlá Energy Sistem Style 3 True Wireless svojím moderným prevedením nadchnú fashion maniakov a svojím super zvukom potešia aj náročnejších poslucháčov. Majú výkonné 10mm meniče, pohodlný tvar kôstok do uší, výdrž 4 h a nabíjací box pre 4 ďalšie plné nabitia.

Energy Sistem MP3 Clip

Energy Sistem MP3 Clip

Hodnotenie: 4,5
44,90 €

Kompaktný MP3 prehrávač s integrovanou pamäťou 8 GB. Možnosť rozšírenia o micro SD kartu, vstavaný akumulátor s výdržou až 10 hodín, prehráva súbory MP3/ WMA, FM rádio, mikrofón, záznamník, LCD displej, šikovná spona pre uchytenie.

Energy Sistem Neckband BT Smart 5 Voice Assistant bezdrôtové slúchadlá
57,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Dokonalé pohodlie pri počúvaní hudby zaistia štupľové Bluetooth slúchadlá Energy Sistem Neckband BT Smart 5 Voice Assistant s hlasovým asistentom a 13h výdržou batérie. Slúchadlá sa pýšia ergonomickým dizajnom, ktorý sa prispôsobuje tvaru krku, magnety umožňujú bezpečné spojenie slúchadiel k sebe.

Energy Sistem Speaker Eco Beech Wood
52,40 € 49,90 €

Z poctivého bukového dreva a z organickej tkaniny vznikol ekologický Bluetooth 5.0 reproduktor Energy Sistem Speaker Eco Beech Wood, ktorý poteší všetkých vyznávačov zero waste a udržateľnosti. Hrá krásne sýtym stereo zvukom, pýši sa RMS výkonom 6 W a hudbu prehráva aj z USB zariadenia. Disponuje FM tunerom aj AUX In vstupom. Na nabitie 800 mAh batéria hrá až 8 h.

Energy Sistem Sport 1 Bluetooth
26,90 €

Športové bezdrôtové slúchadlá s výdržou batérie až 8 hodín a vyváženou reprodukciou zvuku. Ľahká konštrukcia s ergonomickým dizajnom, perfektne drží v ušiach vďaka uchyteniu Serur-Fit, ovládanie priamo na slúchadlách, mikrofón a funkcia hands free, micro USB rozhranie, záruka 36 mesiacov.

Energy Sistem Fabric Box Radio
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Už vám neutečie ani jeden komentovaný zápas či zaujímavá prednáška – vďaka rádioprijímaču Energy Sistem Fabric Box Radio s FM PLL tunerom vždy včas naladíte požadovanú stanicu a vychutnáte si ju pekne nahlas alebo súkromne zo slúchadiel. Do predvolieb si môžete uložiť až 50 staníc. Vďaka 1200 mAh batérii vydrží prístroj v prevádzke až 8 h.

Energy Sistem MP3 Clip Bluetooth
44,90 €

Bluetooth MP3 prehrávač s integrovanou pamäťou 8 GB. Možnosť rozšírenia o micro SD kartu, bezdrôtové prehrávanie hudby, vstavaný akumulátor s výdržou až 10 hodín, prehráva súbory MP3/ WMA/ FLAC/ WAV, FM rádio, mikrofón, záznamník, LCD displej, šikovná spona pre uchytenie.

Energy Sistem MP4 Touch Bluetooth
44,90 € 42,70 €

Bluetooth MP4 prehrávač s integrovanou pamäťou 8 GB. Možnosť rozšírenia o micro SD kartu, bezdrôtové streamovanie hudby, vstavaný akumulátor s výdržou až 20 hodín, prehráva hudbu (MP3/ WMA/ FLAC ad.) aj video (AMV), intuitívne dotykové ovládanie, FM rádio, mikrofón, záznamník, farebný LCD displej.

Energy Sistem Earphones Eco Cherry Wood
17,10 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ste eco-friendly? Tak to by vašim očiam aj ušiam nemala uniknúť ekologické káblové slúchadlá Energy Sistem Earphones Eco Cherry Wood zhotovená z prírodného dreva s certifikáciou FSC a opatrená káblom z konopnej vlákniny. Pripájajú sa cez 3,5mm jack konektor, disponujú mikrofónom a ovládaním na kábli.

Energy Sistem Fabric Box 1+ Pocket
19,90 €

Prenosný reproduktor využijete absolútne kedykoľvek a kdekoľvek. S moderným rozhraním Bluetooth 5.0 možno reproduktor jednoducho spárovať s ďalšími bezdrôtovými zariadeniami. Energy Sistem Fabric Box 1+ Pocket umožňuje spárovať dve zariadenia dohromady a zdvojnásobiť tak zvukový výkon. Predĺžená záruka 36 mesiacov.

Energy Sistem Urban 1 True Wireless Cab-19%
26,10 € 20,90 €

Ako krásne sa z nich počúva a ako krásne sa na ne aj pozerá! Moderné bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Energy Sistem Urban 1 True Wireless sú stelesnením krásy a skvelého audio výkonu. Majú štýlový oblý dizajn a sú osadené 10 mm meničmi pre príjemne vyladený zvuk. Na nabitie hrajú 5 h, nechýba im handsfree mikrofón a nabíjací box.

Energy Sistem Urban 1 True Wireless-19%
26,10 € 20,90 €

Ako krásne sa z nich počúva a ako krásne sa na ne aj pozerá! Moderné bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Energy Sistem Urban 1 True Wireless sú stelesnením krásy a skvelého audio výkonu. Majú štýlový oblý dizajn a sú osadené 10mm meničmi pre príjemne vyladený zvuk. Na nabitie hrajú 5 h, nechýba im handsfree mikrofón a nabíjací box.

Energy Sistem Earphones Neckband 3 bezdrôtové slúchadlá-20%
42,16 € 33,60 €

Jazdíte na bicykli, beháte, pumpuje svaly? Je jedno, čomu sa venujete, Bluetooth slúchadlá Energy Sistem Earphones Neckband 3 sú navrhnuté pre maximálne pohodlie v každej situácii. Majú vstavané tlačidlá, mikrofón pre handsfree hovory a batériu s výdržou až 10 h. Praktické magnety bránia zamotaniu.

Energy Sistem Tower 5 g2

Energy Sistem Tower 5 g2

Hodnotenie: 3,8
117,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ponorí miestnosť do krásne znelého zvuku – moderný stĺpový Bluetooth 5.0 reproduktor Energy Sistem Tower 5 g2 sa pýši 65W hudobným výkonom a možnosťou úpravy zvuku cez ekvalizér. Disponuje AUX In vstupom, USB prehrávaním MP3 a WAV, slotom pre microSD karty aj FM tunerom s 50 predvoľbami staníc. Cez USB vie aj nabíjať mobil alebo tablet.

Energy Sistem Sport 2 True Wireless
42,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Majú vymeniteľné nadstavce v rôznych farbách a neublíži im pot ani striekajúca voda podľa normy IPX4 – športové bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Energy Sistem Sport 2 True Wireless tak ponúka kvalitný zvuk aj pri športovaní. Vďaka SecureFit+ systému skvele držia v ušiach. Na nabitie hrajú 4 h a o 4 plné nabitia sa postará nabíjací box.

Energy Sistem Headphones BT Travel 5 ANC
64,99 €

Vaše uši si zaslúžia počúvať muziku v krištáľovej čistote, ktorú dokážu zabezpečiť moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Energy Sistem Headphones BT Travel 5 ANC s technológiou aktívneho potlačenia okolitých hlukov a s výkonnými 40 mm meničmi . Sú vybavené handsfree mikrofónom, odpojiteľným audio káblom, 300 mAh Li-Pol batériou pre 12 h prevádzky a dajú sa zložiť do kompaktného tvaru.

Energy Sistem Neckband BT Smart 5 Voice Assistant bezdrôtové slúchadlá - zánovné
54,10 € 49,80 €

Zánovné

Dokonalé pohodlie pri počúvaní hudby zaistia štupľové Bluetooth slúchadlá Energy Sistem Neckband BT Smart 5 Voice Assistant s hlasovým asistentom a 13h výdržou batérie. Slúchadlá sa pýšia ergonomickým dizajnom, ktorý sa prispôsobuje tvaru krku, magnety umožňujú bezpečné spojenie slúchadiel k sebe.

Energy Sistem Urban 1 True Wireless - použité-35%
26,10 € 16,80 €

Použité

Ako krásne sa z nich počúva a ako krásne sa na ne aj pozerá! Moderné bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Energy Sistem Urban 1 True Wireless sú stelesnením krásy a skvelého audio výkonu. Majú štýlový oblý dizajn a sú osadené 10mm meničmi pre príjemne vyladený zvuk. Na nabitie hrajú 5 h, nechýba im handsfree mikrofón a nabíjací box.

Energy Sistem Urban 2-22%

Energy Sistem Urban 2

Hodnotenie: 5
29,80 € 22,99 €

Každodenné počúvanie muziky vás bude baviť ešte viac vďaka bezdrôtovým Bluetooth 5.0 slúchadlám Energy Sistem Urban 2 s 10 mm dynamickými meničmi, ktoré stoja za pekne vyladeným zvukom. Slúchadlá majú kábel vedený okolo krku, handsfree mikrofón, tlačidlové ovládanie, 100 mAh batériu s výdržou 9 h a funkciu Magnetic Switch.

Energy Sistem Urban 3 s mikrofónom
10,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá do uší Energy Sistem Urban 3 prináša telo z ľahkej zliatiny a perfektne sa prispôsobí ľudskému uchu. Neodymiové magnety pre plný a sýta zvuk, mikrofón a ovládač kompatibilný s iOS, Android, tri nadstavce v rôznych veľkostiach, dĺžka kábla 1,2 m.

Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend
26,88 € 24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Využite pripojenie ďalšieho zdroja hudby vďaka 3,5 mm jack audio vstupu. Silný 6W zosilňovač, jedinečný dizajn a batéria s veľkou kapacitou z tohto reproduktora robí ideálneho parťáka domov aj na cesty. Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend umožňuje hands-free telefónne hovory vďaka vstavanému mikrofónu. Predĺžená záruka 36 mesiacov.

Energy Sistem Home Speaker 8
159,90 €

Stane sa pravým audioklenotem vašej domácnosti – štýlový domáci Bluetooth 4.1 reproduktor Energy Sistem Home Speaker 8 má jedinečné prevedenie s výmennými farebnými mriežkami. Navyše hrá čistým a silným zvukom a pýši sa výkonom 60 W. Vo výbave má AUX In, optický aj koaxiálny digitálny vstup, USB port, slot na microSD karty a FM tuner.

Energy Sistem MP4 Touch BT

Energy Sistem MP4 Touch BT

Hodnotenie: 2,6
69,99 €

Počúvajte svoju zbierku MP3, FLAC, WMA, WAV, APE súborov alebo sledujte videá vo formáte AMV vďaka malému, ale šikovnému MP4 prehrávaču Energy Sistem MP4 Touch Bluetooth s TFT LCD displejom. Prístroj má 16 GB vnútornú pamät, vstavané FM rádio, microSD slot, vstavaný mikrofón aj 7 režimov ekvalizéra.

Energy Sistem Earphones 1 Bluetooth - zánovné-20%
23,39 € 18,70 €

Zánovné

Bluetooth slúchadlá Energy sistem Earphones 1 Bluetooth s ergonomickým dizajnom, ktoré sa prispôsobia tvaru vášho ucha. Nechýba ani multifunkčný ovládač, vstavaný mikrofón a interná batéria s výdržou až 5 hodín. Ideálna kombinácia kvality zvuku, štýlu a komfortu.

Energy Sistem MP4 Touch

Energy Sistem MP4 Touch

Hodnotenie: 4,2
43,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderný MP4 prehrávač s integrovanou pamäťou 8 GB. Možnosť rozšírenia o micro SD kartu, vstavaný akumulátor s výdržou až 20 hodín, prehráva hudbu (MP3/ WMA/ FLAC ad.) aj video (AMV), intuitívne dotykové ovládanie, FM rádio , mikrofón, záznamník, farebný LCD displej.

Energy Sistem Boombox 6

Energy Sistem Boombox 6

Hodnotenie: 4
94,90 €

Duch deväťdesiatych ožíva vďaka štýlovému Bluetooth 4.1 rádioprijímaču Energy Sistem Boombox 6, ktorý má dizajn inšpirovaný práve érou 90s. Prístroj disponuje CD prehrávačom, USB prehrávačom, slotom na SD karty, AUX In a FM tunerom so 40 predvoľbami. Výkon boomboxu je 12 W, zariadenie možno napájať zo siete alebo z batérií.

Energy Sistem Clock Speaker 2 Bluetooth Graphite
41,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Prehráva hudbu z Bluetooth zdroja, z USB zariadení alebo z microSD karty a disponuje FM tunerom – moderný rádiobudík Energy Sistem Clock Speaker 2 Bluetooth skrátka nielen budí, ale tiež skvele hrá. Hudobný výkon prístroja je 5 W a možno k nemu pripojiť slúchadlá. Ponúka 2 časy budenia, funkciu Snooze aj časovač vypnutia.

Energy Sistem Music Box 2+

Energy Sistem Music Box 2+

Hodnotenie: 2,5
32,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne sa zmestí do vrecka a môžete si ho zavesiť aj na batoh vďaka pútku – vreckový bezdrôtový Bluetooth 5.0 reproduktor Energy Sistem Music Box 2+ milo prekvapí nielen kompaktnými rozmermi, ale aj pekným zvukom so silnými basmi. RMS výkon prístroja je 6 W a možno ho navýšiť cez TWS spárovanie. Na nabitie hrá 14 h a má FM tuner.

Energy Sistem Urban Box 5+
63,80 €

Môžete si ho vziať pokojne na cestu okolo sveta, ktorú vám spestria skvele vyladeným zvukom – prenosný Bluetooth 5.0 reproduktor Energy Sistem Urban Box 5+ má trendy dizajn odolný postriekaniu vodou a je osadený 2× 57mm prevodníky a 2 basovými membránami. RMS výkon dosahuje na 20 W a možno ho zvýšiť cez TWS. Nechýba mikrofón pre handsfree a batérie s až 10h výdržou.

Energy Sistem Headphones BT Travel 7 ANC
97,30 € 84,30 €

Bluetooth slúchadlá Headphones BT Travel 7 ANC, ktorá sa chváli ergonomickým dizajnom a systémom Active Noise Cancelling, ktorý potláča ruchy okolia. Ponúka jednoduché ovládanie hudby a hovorov pomocou multifunkčného tlačidla a vstavaného mikrofónu. Vďaka skladacej konštrukcii a odolnému puzdru sú navyše ideálne na cesty. Výdrž batérie 27 hodín.

Energy Sistem Music Box 5+ - zánovné
56,10 €

Zánovné

Kompaktný a ľahko prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý vám zvládne vytvárať zvukovú kulisu až 14 hodín na jedno nabitie. Energy Sistem Music Box 5+ prehrá nielen hudbu z vášho telefónu, ale aj z pamäťovej karty microSD a naladiť na ňom môžete tiež vašu obľúbenú rozhlasovú stanicu.

Energy Sistem Earphones Eco Walnut Wood
22,90 €

Ste eco-friendly? Tak to by vašim očiam aj ušiam nemala uniknúť ekologická káblové slúchadlá Energy Sistem Earphones Eco Walnut Wood zhotovená z prírodného dreva s certifikáciou FSC a vybavené káblom z konopnej vlákniny. Pripájajú sa cez USB-C konektor, disponujú mikrofónom a ovládaním na kábli.

Energy Sistem Music Box 2+ - rozbalené
30,50 €

Rozbalené

Krásne sa zmestí do vrecka a môžete si ho zavesiť aj na batoh vďaka pútku – vreckový bezdrôtový Bluetooth 5.0 reproduktor Energy Sistem Music Box 2+ milo prekvapí nielen kompaktnými rozmermi, ale aj pekným zvukom so silnými basmi. RMS výkon prístroja je 6 W a možno ho navýšiť cez TWS spárovanie. Na nabitie hrá 14 h a má FM tuner.

Energy Sistem Music Box 2, modrá
25,90 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne sa zmestí do vrecka a môžete si ho zavesiť aj na batoh vďaka pútku – vreckový bezdrôtový Bluetooth 5.0 reproduktor Energy Sistem Music Box 2 milo prekvapí nielen kompaktnými rozmermi, ale aj pekným zvukom so silnými basmi. RMS výkon prístroja je 6 W a možno ho navýšiť cez TWS spárovanie s ďalším reproduktorom. Na nabitie hrá 14 h.

Energy Sistem Sport 6 True Wireless
74,99 €

Aerobic, trampolíny, fitnes tréningy, behanie a ďalšie športy s vami bez úhony absolvujú športové bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Energy Sistem Sport 6 True Wireless, ktoré sú vode a potuodolné podľa normy IPX7. Hrajú krásne čistým zvukom vďaka 6mm meničom, majú 5h výdrž a ich 3 plné nabitia zaistí nabíjací box.

Energy Sistem Music Box 7+ - rozbalené
76,83 € 72,60 €

Rozbalené

Všestranný přenosný reproduktor s technologií Bluetooth 4.1, výkonem o síle 20 W, 3,5mm audio vstupem, FM rádiem a přehrávačem MP3microSD karet do kapacity 128 GB. Vychutnejte si hudbu bezdrátově doma, venku nebo i na cestě po dobu až 20 hodin.

Energy Sistem Clock Speaker 3 Light
46,90 €

Ráno vás prebudí slnečným svitom a postupne sa zosilňujúcim tónom alebo FM stanicou – štýlový Bluetooth 4.2 rádioprijímač Energy Sistem Clock Speaker 3 Light však nie je len budíkom s duálnym alarmom a funkciiou Snooze. Má tiež 8 W reproduktor, AUX In vstup, FM tuner aj farebné RGB osvetlenie pre dokonalú atmosféru. O chod sa stará 1800mAh batéria.

Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend - zánovné-17%
26,88 € 22,30 €

Zánovné

Využite pripojenie ďalšieho zdroja hudby vďaka 3,5 mm jack audio vstupu. Silný 6W zosilňovač, jedinečný dizajn a batéria s veľkou kapacitou z tohto reproduktora robí ideálneho parťáka domov aj na cesty. Energy Sistem Fabric Box 3+ Trend umožňuje hands-free telefónne hovory vďaka vstavanému mikrofónu. Predĺžená záruka 36 mesiacov.

Energy Sistem Music Box 2, červená
25,90 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne sa zmestí do vrecka a môžete si ho zavesiť aj na batoh vďaka pútku – vreckový bezdrôtový Bluetooth 5.0 reproduktor Energy Sistem Music Box 2 milo prekvapí nielen kompaktnými rozmermi, ale aj pekným zvukom so silnými basmi. RMS výkon prístroja je 6 W a možno ho navýšiť cez TWS spárovanie s ďalším reproduktorom. Na nabitie hrá 14 h.

Energy Sistem Neckband BT Travel 8 ANC bezdrôtové slúchadlá-47%
135,82 € 71,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Svojím moderným dizajnom pripomínajú silné stroje z MotoGP, ale namiesto rýchlych kolies majú ANC technológiu potlačenie okolitého hluku – Bluetooth slúchadlá Energy Sistem Neckband BT Travel 8 ANC bodujú tiež výdržou 10 h na 1 nabitie. Slúchadlá sa pýšia ergonomickým nákrčníkom, mikrofónom pre handsfree a puzdrom.

Energy Sistem Smart Speaker 7 Tower bluetooth reproduktor - zánovné
173,99 € 152,49 €

Zánovné

Týči sa do výšky ako mrakodrap a rovnako majestátne vyzerá aj hrá – stĺpový Bluetooth reproduktor Energy Sistem Smart Speaker 7 Tower sa pýši výkonom 40 W a hlasovou asistentkou Amazon Alexa. Prikážte mu a zahraje MP3 súbory z microSD kariet, USB flash disku alebo hudbu cez audio 3,5mm jack kábel.

Energy Sistem Sport 2 True Wireless - zánovné
36,90 €

Zánovné

Majú vymeniteľné nadstavce v rôznych farbách a neublíži im pot ani striekajúca voda podľa normy IPX4 – športové bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Energy Sistem Sport 2 True Wireless tak ponúka kvalitný zvuk aj pri športovaní. Vďaka SecureFit+ systému skvele držia v ušiach. Na nabitie hrajú 4 h a o 4 plné nabitia sa postará nabíjací box.

Pred viac ako 20 rokmi sa zišli štyria mladí vizionári nad myšlienkou dizajnu a výroby prenosnej elektroniky pre voľný čas. Tak vznikla Energy Group, ktorá si stanovila za cieľ prinášať na trh originálne inovatívne produkty, dostupné širokému spektru zákazníkov. V súčasnosti Energy Group navrhuje, vyrába a distribuuje pestré portfólio produktov, využívajúce najnovšie technológie, či už to sú prenosné prehrávače, tablety, ebook alebo počítačové príslušenstvo. Produkty Energy Sistem sú dodávané v exkluzívnom balení, precíznom dielenskom spracovaní a s prémiovým príslušenstvom. Ich výrobky sú predávané vo viac ako 50 krajín sveta, kde sa z nich každý deň teší milión spokojných užívateľov. Všetky produkty sú zaštítené nadštandardnou Energy 3-ročnou zárukou.

Pred viac ako 20 rokmi sa zišli štyria mladí vizionári nad myšlienkou dizajnu a výroby prenosnej elektroniky pre voľný čas. Tak vznikla Energy Group, ktorá si stanovila za cieľ prinášať na trh originálne inovatívne produkty, dostupné širokému spektru zákazníkov. V súčasnosti Energy Group navrhuje, vyrába a distribuuje pestré portfólio produktov, využívajúce najnovšie technológie, či už to sú prenosné prehrávače, tablety, ebook alebo počítačové príslušenstvo. Produkty Energy Sistem sú dodávané v exkluzívnom balení, precíznom dielenskom spracovaní a s prémiovým príslušenstvom. Ich výrobky sú predávané vo viac ako 50 krajín sveta, kde sa z nich každý deň teší milión spokojných užívateľov. Všetky produkty sú zaštítené nadštandardnou Energy 3-ročnou zárukou.