Emba Trade

Emba Trade Pánské plavky KUBE šedé M

Emba Trade Pánské plavky KUBE šedé M

4,30 €

Pánske kúpacie bermudy v šedej farbe majú vzor kociek, ktoré tvoria biele a čierne prúžky. V páse sú opatrené gumou a sťahovacími šnúrkami, vďaka ktorým je dokonale prispôsobíte vlastné postave. Majú dve postranné vrecká, jedno zadné vrecko a všité sieťované slipy pre maximálne pohodlie.

Emba Trade Pánske plavky ERNESTO vel. L

Emba Trade Pánske plavky ERNESTO vel. M

4,30 €

Pánske kúpacie bermudy majú morský motív v kombinácii červenej, bielej, žltej, zelenej a modrej farbe. V páse sú opatrené gumou a sťahovacími šnúrkami, vďaka ktorým je dokonale prispôsobíte svojej postave. Majú dve postranné vrecká, jedno zadné vrecko a všité sieťované slipy pre maximálne pohodlie…

Emba Trade Obrúsky trojvrstvové BODKY

Emba Trade Obrúsky trojvrstvové BODKY

2,13 €

Papierové obrúsky s motívom bodiek v zlatej, šedej a čiernej farbe na bielom pozadí. Obrúsky sa skvele hodí ako dekorácia na stôl a skvele oživia váš obed alebo večeru.
Rozmer: 33×33 cm Obsah balenia: 20 ks
Vyobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti.

Emba Trade Pánske plavky DUSTIN vel. L

Emba Trade Pánske plavky DUSTIN vel. M

4,30 €

Pánske kúpacie bermudy v oranžovej farbe majú motív žralokov v kombinácii bielej, modrej a tmavo modrej farbe. V páse sú opatrené gumou a sťahovacími šnúrkami, vďaka ktorým je dokonale prispôsobíte svojej postave.

Emba Trade Dievčenské set ROSE

Emba Trade Dievčenské set ROSE

1,70 €

Detskú čiapku využije vaše dieťa od jesene do jari. Čiapka má farebné pruhy v ružových odtieňoch, v bielej a fialovej farbe. K čiapku je v ružovej farbe aj šál, ktorú strapce na koncoch šálu. Je vyrobená zo 100% akrylátov, takže je príjemná na dotyk, mäkká, pohodlná, pružná a krásne zahreje.

Emba Trade Chlapčenský set PAVOUK

Emba Trade Chlapčenský set PAVOUK

1,70 €

Detskú čiapku využije vaše dieťa od jesene do jari. Čiapka je v čiernej a červenej farbe a zdobia ju šedej pavučiny. K čiapku je včervené farbe aj šál. Je vyrobená zo 100% akrylátov, takže je príjemná na dotyk, mäkká, pohodlná, pružná a krásne zahreje.

Emba Trade Chlapčenský set HVĚZDY

Emba Trade Chlapčenský set HVĚZDY

1,70 €

Detskú čiapku využije vaše dieťa od jesene do jari. Čiapka je v modrej farbe a zdobia ju tmavo šedé hviezdy. K čiapku je v rovnakej farbe aj šál, ktorú zdobí strapce na koncoch šálu. Je vyrobená zo 100% akrylátov, takže je príjemná na dotyk, mäkká, pohodlná, pružná a krásne zahreje.

Emba Trade Dámske plavky EXOTIKA veľ. 34

Emba Trade Dámske plavky EXOTIKA veľ. 34

4,30 €

Dvojdielne dámske plavky EXOTIKA sú pestrofarebné a majú moderný vzor kvetín. Trojuholníková podprsenka je vystužená, má nastaviteľnú vzdialenosť košíčkov a zaväzovanie na chrbte a za krkom. Podprsenku dokonale oživia jemné riasenie v spodnej časti košíčka.

Emba Trade Dámske plavky KVETY veľ. 38

Emba Trade Dámske plavky KVETY veľ. 38

4,30 €

Dvojdielne dámske plavky KVETY majú krásny vzor drobných kvetín a kombinácii farieb hnedej, bielej, ružovej, oranžovej a zelenej. Trojuholníková podprsenka má vyberací výstuž, zaväzovanie za krkom a na chrbte klasické plavkové zapínanie. Bokové nohavičky sú opatrené podšívkou.

Emba Trade Darčeková taška L KVETINKY tyrkysová

Emba Trade Darčeková taška L KVETINKY tyrkysová

1,70 €

Kvalitná darčeková taška s motívom ružových kvetov v tyrkysovej váze. Taška je vyrobená z veľmi pevného papiera, dno je vystužené a ušká má z červenej stuhy. Baliť darčeky do baliaceho papiera je nielen prácne, ale aj ekologicky nešetrné. Módnym hitom je baliť darčeky do týchto darčekových tašiek.

Emba Trade Darčeková taška M ABSTRAKT zelená

Emba Trade Darčeková taška M ABSTRAKT zelená

1,26 €

Kvalitný darčeková taška s abstraktným motívom je v matnom prevedení s potlačou v zelenej a bielej farbe. Taška je vyrobená z veľmi pevného papiera, dno je vystužené a ušká má z červenej stuhy. Baliť darčeky do baliaceho papiera je nielen prácne, ale aj ekologicky nešetrné.

Emba Trade Darčeková taška XL KVETY

Emba Trade Darčeková taška XL KVETY

2,13 €

Kvalitný darčeková taška s kvetinovým motívom je v matnom prevedení s potlačou v bielej a modrej farbe. Taška je vyrobená z veľmi pevného papiera, dno je vystužené a ušká má z červenej stuhy. Baliť darčeky do baliaceho papiera je nielen prácne, ale aj ekologicky nešetrné.