Emba Trade Bavlnené obliečky FELINDRA staroružové
15,17 €

Bavlnené obliečky s osobitým motívom vzájomne kombinujú staroružovú, béžovú, hnedú a fialovú farbu. Obliečky sú vyrobené z obľúbenej 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje výbornou savosťou a priedušnosťou. Je vhodné na akékoľvek ročné obdobie. Obliečky majú zapínanie na zips.

Emba Trade Flanelová obliečka na vankúš 70x90 cm INDORA červená
3,43 €

Obliečka na vankúš má na smotanovom podklade elegantný motív stoniek s kvetinami, ktoré sú na každej strane ohraničené pruhom s kvietkami v červenej a šedej farbe. Obliečka je vyrobená zo 100% počesanej bavlny – flanelu, ktorý je hrejivý, veľmi príjemný na dotyk a jednoduchý na údržbu.

Emba Trade Krepová obliečka na vankúš 70x90 cm FAJERA staroružová
4,30 €

Krepová obliečka na vankúš s elegantným nórskym vzorom v kombinácii šedej a bielej farby sú doplnené staroružovými pruhom so šedými vločkami. Je vyrobený zo 100% bavlny, ktorá vyniká perfektnou savosťou a priedušnosťou. Je vhodná na celoročné používanie a veľmi príjemná na dotyk.

Emba Trade Bavlnené obliečky RENFORCÉ PLANA šedé
15,17 €

4dielne bavlnené obliečky majú motív svetlo a tmavo šedých listov na svetle šedom podklade. Obliečky sú vyrobené zo špeciálnej bavlny RENFORCÉ, ktorá sa vyznačuje svojou jemnosťou, pevnosťou a minimálne krčivosť.

Emba Trade Žakárová deka RONA tmavo zelená
17,35 €

Nádherná farebná deka poteší každého, komu býva chladno. Deka je ladená do tmavozelenej farby s vrúbkovaným vzorom. Deka je vyrobená z mikroplyšu. Veľkou výhodou sú jej hustá vlákna, ktoré sú príjemná na dotyk a krásne hladí. Navyše je hrejivá, takže nemusíte čakať, až sa zahrejete.

Emba Trade Bavlnené obliečky RENFORCÉ MORELA vínové
15,17 €

Bavlnené obliečky sú lemované pruhmi v kombinácii tmavo šedej, svetlo šedej a vínovej farby. Uprostred je na šedom podklade vínový kvetinový motív. Obliečky sú vyrobené zo špeciálnej bavlny RENFORCÉ, ktorá sa vyznačuje svojou jemnosťou, pevnosťou a minimálne krčivosť.

Emba Trade Bavlnené obliečky RENFORCÉ PLANA hnedé
15,17 €

4dielne bavlnené obliečky majú motív hnedých a marhuľových listov na krémovom podklade. Obliečky sú vyrobené zo špeciálnej bavlny RENFORCÉ, ktorá sa vyznačuje svojou jemnosťou, pevnosťou a minimálne krčivosť. Toto moderné spracovanie bavlny jej dodáva hebkosť a zvyšuje jej absorpčnej schopnosti.

Emba Trade Detské obliečky Leví kráľ
28,22 €

Detské obliečky má podklad v africkej krajine v žltej, modrej a bielej farbe. Na prednej strane obliečky je potlač s hlavnými postavičkami z animovaného filmu Leví kráľ, priateľmi Simba, Timonovi a Pumbovi. Na zadnej strane povlaku na perinu sú abstraktné motívy.

Emba Trade Krepové obliečky RENFORCÉ predlžené PLANA hnedé
19,52 €

Krepové obliečky majú motív hnedých a marhuľových listov na krémovom podklade. Obliečky sú vyrobené zo špeciálnej bavlny RENFORCÉ, ktorá sa vyznačuje svojou jemnosťou, pevnosťou a minimálne krčivosť. Toto moderné spracovanie bavlny jej dodáva hebkosť a zvyšuje jej absorpčnej schopnosti.

Emba Trade Krepové obliečky RENFORCÉ ALOMA tyrkysové
19,09 €

Krepové obliečky majú na modrom podklade vzor mandál vo svetle a tmavo šedej farbe. Obliečky sú vyrobené zo špeciálnej bavlny RENFORCÉ, ktorá sa vyznačuje svojou jemnosťou, pevnosťou a minimálne krčivosť. Toto moderné spracovanie bavlny jej dodáva hebkosť a zvyšuje jej absorpčnej schopnosti.

Emba Trade Detské obliečky do postieľky FROZEN
28,22 €

Detské obliečky majú na obliečce na prikrývku aj vankúš motív postáv Anny a Elsy zo známej rozprávky Frozen – Ľadové kráľovstvo. Motív je doplnený vetvičkami a vločkami modrej a bielej farby na ružovom podklade. Obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny a sú určené na detskú postieľku.

Emba Trade Bavlnené obliečky MANSIRA tyrkysové
15,17 €

Bavlnené obliečky v béžovej farbe majú motív mozaiky v odtieňoch tyrkysovej a šedej farby doplnené modrú, doplnené červenú. Jednotlivé kostičky v sebe majú prírodné a geometrický motív. Obliečky sú vyrobené z obľúbenej 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje výbornou savosťou a priedušnosťou.

Emba Trade Bavlnené obliečky RENFORCÉ 4dielne MIDELA fialové
27,35 €

4dielne bavlnené obliečky sú vo fialovej farbe s abstraktným motívom v kombinácii fialovej, šedej, žltej a bielej farby. Obliečky sú vyrobené zo špeciálnej bavlny RENFORCÉ, ktorá sa vyznačuje svojou jemnosťou, pevnosťou a minimálne krčivosť.

Emba Trade Bavlnené obliečky RENFORCÉ ADANA tyrkysové
15,17 €

Bavlnené obliečky zdobia ornamenty na pozadí šedivých a tyrkysových štvorcov. Obliečky sú vyrobené zo špeciálnej bavlny RENFORCÉ, ktorá sa vyznačuje svojou jemnosťou, pevnosťou a minimálne krčivosť. Toto moderné spracovanie bavlny jej dodáva hebkosť a zvyšuje jej absorpčnej schopnosti.

Emba Trade Obliečky z mikrovlákna s bavlneným efektom PAOLA
9,96 €

Obliečky z mikrovlákna s bavlneným efektom majú motív koliesok v teplých tónoch oranžovej, marhuľovej, hnedej a červenej na bielom podklade. Obliečky sú vyrobené z mikrovlákna, ktoré má špeciálny bavlnený efekt, takže je mäkké, protišmykové, rýchloschnúci, ľahké, a napriek tomu pevné.

Emba Trade TOP Q PREDĹŽENÉ jersey prestieradlo BIELA KÁVA 200x220 cm
14,74 €

TOP Q jersey prestieradlo je určené na lôžko o rozmeroch 200×220 cm a má gumu všitú v tunelu. Je vyrobené z obľúbeného jersey materiálu a má krásny odtieň bielé kávy, ktorý sa hodí do každej spálne. Vyššia gramáž materiálu je zárukou kvality a dlhšej životnosti. Odporúčaná teplota prania je 40 °C.

Emba Trade Bavlnené obliečky 4dielne WALIKA tyrkysové
27,35 €

4dielne bavlnené obliečky v tyrkysovej farbe majú motív havajských bielych kvetín. Obliečky sú vyrobené z obľúbenej 100% bavlny, ktorá sa vyznačuje výbornou savosťou a priedušnosťou. Je vhodné na akékoľvek ročné obdobie. Obliečky majú zapínanie na zips.

Emba Trade Bavlnené obliečky RENFORCÉ 4dielne PLANA hnedé
27,35 €

4dielne bavlnené obliečky majú motív hnedých a marhuľových listov na krémovom podklade. Obliečky sú vyrobené zo špeciálnej bavlny RENFORCÉ, ktorá sa vyznačuje svojou jemnosťou, pevnosťou a minimálne krčivosť. Toto moderné spracovanie bavlny jej dodáva hebkosť a zvyšuje jej absorpčnej schopnosti.

Emba Trade Multirámeček KAPUA prírodny
4,30 €

Ak sa nemôžete rozhodnúť, ktorú fotografiu si vystaviť, kúpte si moderné multirámeček. Rám je v prírodnej farbe. Vnútro je tvorený niekoľkými radmi obláčikov, do ktorých môžete vložiť fotografie obrázky i pohľady. S týmto moderným rámčekom si môžete kreatívne ozdobiť váš domov peknými spomienkami.

Emba Trade Obliečky z mikrovlákna s bavlneným efektom PETRIKA žlté
9,96 €

Obliečky z mikrovlákna s bavlneným efektom v žltej farbe majú motív pruhov so zubami v kombinácii žltej, béžovej a šedej a bielej farby. Obliečky sú vyrobené z mikrovlákna, ktoré má špeciálny bavlnený efekt, takže je mäkké, protišmykové, rýchloschnúci, ľahké, a napriek tomu pevné.

Emba Trade Jersey prestieradlo BIELE 90x200 cm
6,91 €

Jersey prestieradlo je určené na lôžko o rozmeroch 90×200 cm a má gumu všitú v tunelu. Je vyrobené z obľúbeného jersey materiálu a má krásny biely odtieň, ktorý sa hodí do každej spálne. Odporúčaná teplota prania je 40 °C.

Emba Trade Obliečky z mikrovlákna s bavlneným efektom predľžené ESTRELA šedé
11,26 €

Obliečky z mikrovlákna s bavlneným efektom v šedej farbe majú populárny motív hviezdičiek a vločiek v kombinácii tyrkysovej a bielej farby. Obliečky sú vyrobené z mikrovlákna, ktoré má špeciálnu bavlnený efekt, takže sú mäkké, protišmykové, rýchloschnúci, ľahké, a napriek tomu pevné.

Emba Trade Bavlnené obliečky fototlač ĽADOVÝ MEDVEĎ
20,83 €

Obliečky s fototlačou oživí každú spálňu či detskú izbu! Prevládajú na ňom modré odtiene a zdobí ho fotografie ľadového medveďa. Povlak na vankúš má potlač z oboch strán, obliečka na prikrývku je potlačený len z jednej strany. Rubová strana má svetlo modrú farbu.

Emba Trade Silikónová forma LINECKÉ ROŽKY
3,43 €

Praktická forma na tradičné cukrovinky. Naraz je možné upiecť až 10 ks lineckých rožkov. Silikónový riad má nespočetne výhod. Nezaberá takmer žiadne miesto a vďaka silikónovému povrchu sa s ním ľahko manipuluje. Je nepriľnavý a už pár minút po vytiahnutí z rúry je chladný, teda sa nespálite.

Emba Trade Žakárová deka RONA mentolová
17,35 €

Nádherná farebná deka poteší každého, komu býva chladno. Deka je ladená do mentolovej farby s vrúbkovaným vzorom. Deka je vyrobená z mikroplyšu. Veľkou výhodou sú jej hustá vlákna, ktoré sú príjemná na dotyk a krásne hladí. Navyše je hrejivá, takže nemusíte čakať, až sa zahrejete.

Emba Trade TOP Q PREDĹŽENÉ froté prestieradlo ORGOVÁNOVÉ 200x220 cm
17,35 €

TOP Q froté prestieradlo je určené na predĺžené lôžko o rozmeroch 200×220 cm a má gumu všitú v tunelu. Je vyrobené z obľúbeného froté materiálu a má krásny orgovánový odtieň, ktorý sa hodí do každej spálne. Vyššia gramáž materiálu je zárukou kvality a dlhšej životnosti.

Emba Trade Flanelové prestieradlo LIMETKOVÁ 90x200 cm
9,52 €

Hebučké flanelové prestieradlo má krásny odtieň limetkovej farby. Bude skvelým doplnkom v akejkoľvek spálni. Je opatrené gumou všitou v tunelu, čo uľahčuje jeho navliekanie na matrac a v porovnaní s obyčajnými bavlnenými plachtami oveľa lepšie drží. Je vyrobené zo 100% počesanej bavlny.

Emba Trade Krepové obliečky predľžené NESPERA
19,52 €

Krepové obliečky majú motív moderných ornamentov v čiernej farbe na bielom podklade. Je vyrobené zo 100% bavlny, ktorá vyniká perfektnou savosťou a priedušnosťou. Je vhodná na celoročné používanie a veľmi príjemná na dotyk.

Emba Trade Krepové obliečky RENFORCÉ predĺženej MORELA šedé
19,52 €

Krepové obliečky sú lemované pruhmi v odtieňoch šedej farby, doplnené bielou. Uprostred je na svetle šedom podklade tmavošedý kvetinový motív. Obliečky sú vyrobené zo špeciálnej bavlny RENFORCÉ, ktorá sa vyznačuje svojou jemnosťou, pevnosťou a minimálne krčivosť.

Emba Trade Obliečky fototlač mikrovlákno PARÍŽ
18,65 €

Obliečky s fototlačou oživí každú spálňu či detskú izbu! Obliečky hrajú veselými farbami a zdobia ich fotografie Eiffelovej veže s tulipány. Povlak na vankúš má rovnaký potlač s Eiffelovou vežou z oboch strán. Rubová strana obliečky na prikrývku má svetlo modrú farbu s bielym mriežkovaním.

Emba Trade Prestieradlo mikroplyš ČERVENÉ 90x200 cm
17,35 €

Jemnučké mikroplyšové prestieradlo má červenú farbu. Bude skvelým doplnkom v akejkoľvek spálni. Je opatrené gumou všitou v tunelíku, čo uľahčuje jeho navliekanie na matrac a v porovnaní s obyčajnými bavlnenými prestieradlami oveľa lepšie drží. Je vyrobené zo 100% polyesteru – mikroplyšu.

Emba Trade TOP Q froté prestieradlo LIMETKOVÉ 2 90x200 cm
8,22 €

Froté plachta je určené na lôžko s rozmermi 90×200 cm a má gumu všitou v tunelu. Je vyrobené z obľúbeného froté materiálu a má limetkový odtieň, ktorý sa hodí do každej spálne. Vyššia gramáž materiálu je zárukou kvality a dlhšej životnosti.

Emba Trade TOP Q froté prestieradlo na vysokú matrac BÉŽOVÉ 2 90x200 cm
9,52 €

TOP Q froté prestieradlo je určené na lôžko o rozmeroch 90×200 cm a má gumu všitú v tunelu. Je vyrobené z obľúbeného froté materiálu a má krásný odtieň béžové, ktorý sa hodí do každej spálne. Vyššia gramáž materiálu je zárukou kvality a dlhšej životnosti. Odporúčaná teplota prania je 40°C.

Emba Trade TOP Q froté prestieradlo na vysokú matrac ŽLTOORANŽOVÉ 2 90x200 cm
9,52 €

TOP Q froté prestieradlo je určené na lôžko o rozmeroch 90×200 cm a má gumu všitú v tunelu. Je vyrobené z obľúbeného froté materiálu a má odtieň žltooranžový, ktorý sa hodí do každej spálne. Vyššia gramáž materiálu je zárukou kvality a dlhšej životnosti. Odporúčaná teplota prania je 40°C.

Emba Trade Žakárová deka RONA svetlo šedá
17,35 €

Nádherná farebná deka poteší každého, komu býva chladno. Deka je ladená do svetlošedej farby s vrúbkovaným vzorom. Deka je vyrobená z mikroplyšu. Veľkou výhodou sú jej hustá vlákna, ktoré sú príjemná na dotyk a krásne hladí. Navyše je hrejivá, takže nemusíte čakať, až sa zahrejete.

Emba Trade Deka mikro LARA horčicová
13 €

Mikroplyšová deka má odtieň marhuľové farby. Je vyrobená zo 100% polyesteru – mikroplyšu. Materiál je hebučký, hrejivý a má výborné termoregulačné vlastnosti. Je rýchloschnúci a nekrčivý, teda sa nemusia žehliť. Nepúšťa chlpy a nevytvára žmolky. Deka z mikroplyšu je najlepšou voľbou pre alergikov.

Emba Trade Bavlnené obliečky RENFORCÉ ACERA vínové
15,17 €

Bavlnené obliečky sú v šedej farbe s jemnými pruhmi v kombinácii čiernej, šedej a vínovej farby. Obliečky sú vyrobené zo špeciálnej bavlny RENFORCÉ, ktorá sa vyznačuje svojou jemnosťou, pevnosťou a minimálne krčivosť.

Emba Trade TOP Q atypické jersey prestieradlo FIALOVÁ ORCHIDEA 160x200 cm
11,70 €

TOP Q jersey prestieradlo je určené na lôžko o rozmeroch 160×200 cm a má gumu všitú v tunelu. Je vyrobené z obľúbeného jersey materiálu a má krásny odtieň fialovej orchidey, ktorý sa hodí do každej spálne. Vyššia gramáž materiálu je zárukou kvality a dlhšej životnosti.

Emba Trade Bavlnené obliečky RENFORCÉ ADANA marhuľové
15,17 €

Bavlnené obliečky zdobia ornamenty na pozadí šedivých a marhuľových štvorcov. Obliečky sú vyrobené zo špeciálnej bavlny RENFORCÉ, ktorá sa vyznačuje svojou jemnosťou, pevnosťou a minimálne krčivosť. Toto moderné spracovanie bavlny jej dodáva hebkosť a zvyšuje jej absorpčnej schopnosti.