Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Ella's Kitchen

Upresniť parametre
Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (5x90 g) Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (5x90 g)

Lahodný ovocný mix je vhodný pre všetky deti od ukončeného 6. mesiaca. Každé vrecko obsahuje šťavnaté jabĺčka, banány, maliny, dračie ovocie a trochu citrónovej šťavy – to všetko v BIO kvalite.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kiwi s jablkom a banánom (5x90 g) Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kiwi s jablkom a banánom (5x90 g)

Lahodný ovocný mix je vhodný pre všetky deti od ukončeného 6. mesiaca. Každé vrecko obsahuje šťavnaté jabĺčka, kivi, banány, hrušky, šťavu z hroznového vína a trochu citrónovej šťavy – to všetko v BIO kvalite.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (5×90 g) Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (5×90 g)

Lahodný ovocný mix je vhodný pre všetky deti od ukončeného 6. mesiaca. Každé vrecko obsahuje šťavnaté jabĺčka, banány, jahody, maliny, šťavu z vodného melónu a trochu citrónovej šťavy – to všetko v BIO kvalite.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Špenát jablko a kvaka (3× 120 g) Ella's Kitchen 3× BIO Raňajky mango a jogurt (100 g)
Ella's Kitchen BIO Špenát jablko a kvaka (3× 120 g)

Ovocno-zeleninový príkrm je vhodný pre všetky deti od ukončeného 4. mesiaca. Príkrm obsahuje šťavnaté jabĺčka, špenát, kvaka a trochu citrónovej šťavy – to všetko v BIO kvalite. Táto neobvyklá ale veľmi lahodná a zdravá kombinácia určite poteší aj tie najmaškrtnejšie jazýčky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen 3× BIO Raňajky mango a jogurt (100 g) Ella's Kitchen 3× BIO Raňajky mango a jogurt (100 g)
Ella's Kitchen 3× BIO Raňajky mango a jogurt (100 g)

Úžasne šťavnaté a chutná – ovocno-jogurtové vrecko pre deti Ella's Kitchen 3× BIO Raňajky mango a jogurt (100 g) neobsahujú konzervanty, umelé farbivá, pridaný cukor ani pridanú vodu. Náplň vrecka má úžasne krémovú textúru. Pýši sa BIO certifikáciou a má balenie s praktickým uzáverom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen 3× BIO Raňajky banán a jogurt (100 g) Ella's Kitchen 3× BIO Raňajky mango a jogurt (100 g)
Ella's Kitchen 3× BIO Raňajky banán a jogurt (100 g)

Úžasne šťavnaté a chutná – ovocno-jogurtové vrecko pre deti Ella's Kitchen 3× BIO Raňajky banán a jogurt (100 g) neobsahujú konzervanty, umelé farbivá, pridaný cukor ani pridanú vodu. Náplň vrecka má úžasne krémovú textúru. Pýši sa BIO certifikáciou a má balenie s praktickým uzáverom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Tekvica, mrkva, jablko a slivka (3× 120 g) Ella's Kitchen BIO Tekvica, mrkva, jablko a slivka (3× 120 g)
Ella's Kitchen BIO Tekvica, mrkva, jablko a slivka (3× 120 g)

Ovocno-zeleninový príkrm je vhodný pre všetky deti od ukončeného 4. mesiaca. Príkrm obsahuje šťavnaté jabĺčka, mrkvu, maslovú tekvicu, slivky a trochu citrónovej šťavy – to všetko v BIO kvalite. Táto neobvyklá ale veľmi lahodná a zdravá kombinácia určite poteší aj tie najmaškrtnejšie jazýčky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Mango, hruška a papája 3 x 120 g Ella's Kitchen BIO Tekvica, mrkva, jablko a slivka (3× 120 g)
Ella's Kitchen BIO Mango, hruška a papája 3 x 120 g

Spojenie chutí domácich hrušiek s exotickým mangom a papájou. Deti od ukončených 4 mesiacov spoznajú sladké voňavé ovocie, z ktorého tiež dostanú množstvo živín a energie. A tu v tejto dobe potrebujú, aby ďalej dobre rástli a vyvíjali sa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Mrkva, jablko a paštrnák (3× 120 g) Ella's Kitchen BIO Tekvica, mrkva, jablko a slivka (3× 120 g)
Ella's Kitchen BIO Mrkva, jablko a paštrnák (3× 120 g)

Ovocno-zeleninový príkrm je vhodný pre všetky deti od ukončeného 4. mesiaca. Príkrm obsahuje šťavnaté jabĺčka, mrkvu, paštrnák a trochu citrónovej šťavy – to všetko v BIO kvalite. Táto neobvyklá ale veľmi lahodná a zdravá kombinácia určite poteší aj tie najmaškrtnejšie jazýčky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Jahoda a jablko 3 x 120 g Ella's Kitchen BIO Hruška, hrášok a brokolica (3× 120 g)
Ella's Kitchen BIO Jahoda a jablko 3 x 120 g

Jablká spolu s jahodami a kvapkou citrónovej šťavy. Táto jednoduchá kombinácia v sebe skrýva všetko, čo ocenia maškrtné jazýčky aj hladné bruška bábätiek od ukončeného 4. mesiaca. Vyzreté BIO ovocie v sebe obsahuje cukrov tak akurát, aby im dodalo energiu pre ďalší rast, a veľa živín, ktoré v tomto veku tiež potrebujú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Batáty, tekvica a jablko (3× 120 g) Ella's Kitchen BIO Hruška, hrášok a brokolica (3× 120 g)
Ella's Kitchen BIO Batáty, tekvica a jablko (3× 120 g)

Ovocno-zeleninový príkrm je vhodný pre všetky deti od ukončeného 4. mesiaca. Príkrm obsahuje šťavnaté jabĺčka, tekvicu, batáty, čučoriedky a trochu citrónovej šťavy – to všetko v BIO kvalite. Táto neobvyklá ale veľmi lahodná a zdravá kombinácia určite poteší aj tie najmaškrtnejšie jazýčky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Hruška, hrášok a brokolica (3× 120 g) Ella's Kitchen BIO Hruška, hrášok a brokolica (3× 120 g)
Ella's Kitchen BIO Hruška, hrášok a brokolica (3× 120 g)

Ovocno-zeleninový príkrm je vhodný pre všetky deti od ukončeného 4. mesiaca. Príkrm obsahuje hrušku, hrášok, brokolicu a trochu citrónovej šťavy – to všetko v BIO kvalite. Táto neobvyklá ale veľmi lahodná a zdravá kombinácia určite poteší aj tie najmaškrtnejšie jazýčky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen 3× BIO Slivková desiata (70 g) Ella's Kitchen BIO Detská ryža, banán a marhuľa 3 x 120 g
Ella's Kitchen 3× BIO Slivková desiata (70 g)

Úžasne šťavnatá a chutná – ovocné vrecko pre deti Ella's Kitchen 3× BIO Slivková desiata (70 g) neobsahuje konzervanty, umelé farbivá, pridaný cukor, pridanú vodu ani lepok. Pýši sa BIO certifikáciou a má balenie s praktickým uzáverom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Detská ryža, banán a marhuľa 3 x 120 g Ella's Kitchen BIO Detská ryža, banán a marhuľa 3 x 120 g
Ella's Kitchen BIO Detská ryža, banán a marhuľa 3 x 120 g

Aj keď má toto vrecko hneď názov detská ryža, najviac obsahuje voňavé marhule a banány, ktoré jej dávajú hladučkú textúru a veľa živín. Troška ryžovej múky je okrem iného druhu živín zodpovedná hlavne za konzistenciu, ktorá je vhodná pre malých maškrtníkov od ukončeného 4. mesiaca.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Jablko a banán 3 x 120 g Ella's Kitchen BIO Detská ryža, banán a marhuľa 3 x 120 g
Ella's Kitchen BIO Jablko a banán 3 x 120 g

Veľa banánov a vyzreté jabĺčka spolu s kvapkou citrónovej šťavy tvoria dokonalú harmóniu chutí s jemnou textúrou pre spokojné bruška malých stravníkov. Nič viac v tomto vrecku nehľadajte. Nič viac totiž nie je potrebné, všetko je v BIO kvalite a bez pridaných cukrov. Maškrtiť ju môžu deti od 4 mesiacov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Dusené hovädzie mäso so zemiakmi (3× 130 g) Ella's Kitchen BIO Dusené hovädzie mäso so zemiakmi (3× 130 g)
Ella's Kitchen BIO Dusené hovädzie mäso so zemiakmi (3× 130 g)

Zeleninovo-mäsový príkrm so zemiakmi je vhodný pre všetky deti od ukončeného 7. mesiaca. Príkrm obsahuje okrem duseného mäsa a zemiakov aj poctivý zeleninový vývar, veľa zeleniny a voňavé bylinky – to všetko v BIO kvalite.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen 3× BIO Chrumky mrkva a paštrnák (20 g) Ella's Kitchen BIO Dusené hovädzie mäso so zemiakmi (3× 130 g)
Ella's Kitchen 3× BIO Chrumky mrkva a paštrnák (20 g)

Chutia skvele a krásne sa rozplývajú na jazyku – chrumky pre deti Ella's Kitchen 3× BIO Chrumky mrkva a paštrnák (20 g) neobsahujú konzervanty, farbivá, pridaný cukor, pridaný soľ ani laktózu. Pýšia sa BIO certifikáciou a majú tvar, ktorý je prispôsobený detskému úchopu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen 3× BIO Hrušková desiata (70 g) Ella's Kitchen BIO Dusené hovädzie mäso so zemiakmi (3× 130 g)
Ella's Kitchen 3× BIO Hrušková desiata (70 g)

Úžasne šťavnatá a dobroučká – ovocné vrecko pre deti Ella's Kitchen 3× BIO Hrušková desiata (70 g) neobsahuje konzervanty, umelé farbivá, pridaný cukor, pridanú vodu ani lepok. Pýši sa BIO certifikáciou a má balenie s praktickým uzáverom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen 3× BIO Mangová desiata (70 g) Ella's Kitchen 3× BIO Chrumky paradajka a pór (20 g)
Ella's Kitchen 3× BIO Mangová desiata (70 g)

Úžasne šťavnatá a dobroučká – ovocné vrecko pre deti Ella's Kitchen 3× BIO Mangová desiata (70 g) neobsahuje konzervanty, umelé farbivá, pridaný cukor, pridanú vodu ani lepok. Pýši sa BIO certifikáciou a má balenie s praktickým uzáverom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Banán s broskyňou 3 x 120 g Ella's Kitchen 3× BIO Chrumky paradajka a pór (20 g)
Ella's Kitchen BIO Banán s broskyňou 3 x 120 g

Ovocné vrecko s jemnými banánmi, ktorým sekundujú vyzreté broskyne pokvapkané citrónovou šťavou. Obsahuje všetko, čo nasýti hladné bruška malých maškrtníkov od ukončeného 4. mesiaca a čo im dodá živiny pre ďalší rast. Jemná textúra je prispôsobená ich veku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen 3× BIO Chrumky paradajka a pór (20 g) Ella's Kitchen 3× BIO Chrumky paradajka a pór (20 g)
Ella's Kitchen 3× BIO Chrumky paradajka a pór (20 g)

Chutia skvele a krásne sa rozplývajú na jazyku – chrumky pre deti Ella's Kitchen 3× BIO Chrumky paradajka a pór (20 g) neobsahujú konzervanty, farbivá, pridaný cukor, pridaný soľ ani laktózu. Pýšia sa BIO certifikáciou a majú tvar, ktorý je prispôsobený detskému úchopu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Detská ryža, hruška a jablko 3 x 120 g Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE ovocné pyré s banánom (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO Detská ryža, hruška a jablko 3 x 120 g

Kapsička obsahuje 48 % lahodných hrušiek a 48 % ešte lahodnejších jabĺk. Zvyšok tvorí ryžová múka, ktorá jej dáva tú správnu konzistenciu a obohacuje ju o ďalšie dôležité živiny. A potom už v nej nájdete len kvapôčku citrónovej šťavy a nič viac. Žiadne pridané cukry, ani ďalšie konzervanty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO Kuriatko s kukuričnou kašou (3× 130 g) Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE ovocné pyré s banánom (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO Kuriatko s kukuričnou kašou (3× 130 g)

Mäsovo-zeleninový príkrm je vhodný pre všetky deti od ukončeného 7. mesiaca. Príkrm obsahuje šťavnaté kuriatko, poctivý zeleninový vývar, mlieko a navyše veľa zeleniny a sviežich byliniek – to všetko v BIO kvalite.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE ovocné pyré s banánom (5x90 g) Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE ovocné pyré s banánom (5x90 g)
Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE ovocné pyré s banánom (5x90 g)

Lahodný ovocný mix je vhodný pre všetky deti od ukončeného 6. mesiaca. Každé vrecko obsahuje šťavnaté jabĺčka, banány, marhule, šťavu z marakuju a trochu citrónovej šťavy – to všetko v BIO kvalite.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL