EFKO Jožin z bažin

EFKO Jožin z bažin

Hodnotenie: 4,5
13,30 €

Skúste uloviť Jožina v originálnej hre od Ivana Mládka. Dokážete sa vyhnúť jeho ostrým zubom a pritom nezahučať do močiara? Blíži sa jasná a studená noc, ktorá je hlavne pre Pražanov kempujúcich v okolí Vizovic veľmi nebezpečná.


EFKO HRY Pre predškolákov
14,78 €

12,90 €

Veľký súbor hier pre vekovú skupinu detí od 4 rokov, ktoré plnohodnotne využijú širokej ponuky 11 vzdelávacích hier. Obsah balenia je bohatý nielen z hľadiska samotného vybavenia, ale tiež vďaka premyslenému systému možnosťí univerzálneho využitia pomôcok pre viacero hier a úloh. Deti si zábavnou formou precvičujú rôzne zručnosti.


EFKO Moje prvé hry

EFKO Moje prvé hry

Hodnotenie: 4,5
11,99 €

10,20 €

Komplexný súbor hier pre deti od troch rokov. Hry pomáhajú zlepšiť jemnú motoriku, pamäť aj postreh, zoznamuje deti s abecedou a základnými číslovkami. Jednotlivé prvky sa prevažujú a vytvárajú ďalšie hry a ich varianty.


EFKO Kup si kravu!

EFKO Kup si kravu!

Hodnotenie: 5
13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Kup si kravu je jednoduchá a svižná hra pre dospelých i deti. Buďte rafinovaní, dobre si to spočítajte a nakúpte tie najlepšie a najvýkonnejšie kravy. Vyrobené v Českej republike.


EFKO Nimble pre deti - junior
13,51 €

11,57 €

Posledný kus za túto cenu!

Nimble je svižná párty hra s jednoduchými pravidlami, ktorá vám ukáže, ako ste na tom s pohotovosťou a postrehom. Deti aj dospelí môžu uplatniť rýchle vizuálne vnímanie a pohotovú reakciu.


EFKO Noemova archa
15,45 €

13,12 €

Posledný kus za túto cenu!

Dokážeš rovnako ako Noe získať všetky zvieratá sveta v páre a dopraviť ich na loď pre ich záchranu? Pokus sa o to v čo najkratšom čase a vyhraj tak nad svojimi súpermi.


EFKO Pexetrio - huby, plus
8,86 €

Pexetrio Plus Huby je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíš pomenovať a rozpoznávať jednotlivé huby, ktoré môžeš nájsť v českých a moravských lesoch. Súčasťou balenia je i hra Loto-trio.


EFKO Picasso
17,51 €

13,61 €

Interaktívna zábavná hra pre celú rodinu. Využite naplno svoju kreativitu a pomocou jednoduchých geometrických tvarov vytvárajte obrazy podobné, ako slávny maliar. Spoznajú spoluhráči vašu mrkvu alebo budík?


EFKO RODINKA HURVÍNEK - spoločenská hra
9,55 €

Novinka

Zábavná strategická hra pre deti, kde vyhráva ten, kto ako prvý zoskupí rodinku – Hurvínka, Máničku, Spejbla, Bábinku a Žeryka. Táto hra je určená pre deti od 4 rokov a učí deti sústrediť sa na hru. Zažite s Hurvínkom a jeho rodinou veľa zábavy.


EFKO Smolíček
19,32 €

16,22 €

Smolíček pacholíček je jednoduchá zábavná hra pre deti od 3 rokov. Ich úlohou je nájsť Smolíčka ukrytého pod stromčekom. Deti si pri hre okrem iného precvičia aj jemnú motoriku.


EFKO Súbor hier 300

EFKO Súbor hier 300

Hodnotenie: 3,5
14,99 €

12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Balenie hier, ktoré obsahuje 300 rôznych variantov hier pre hráčov rôzneho veku. Objavte nový, vylepšený súbor spoločenských hier. Máte pred sebou viac ako 150 hodín dobrej zábavy.


EFKO Dlhý, Široký a Bystrozraký
19,32 €

16,61 €

Dlhý, Široký a Bystrozraký je detská hra na motívy známej rozprávky. Vyhráva ten, kto ako prvý absolvuje neľahkú cestu za princeznou. Hráči sa čoby jedna z rozprávkových postáv snažia dostať za pomoci hodu kockou do cieľa.


EFKO Nimble

EFKO Nimble

Hodnotenie: 4,5
12,93 €

11,40 €

Nimble je svižná party hra, ktorá vám ukáže, ako ste na tom s pohotovosťou a postrehom. Hra obsahuje 14 drevených kociek a 300 prekvapivých tém. Nimble je pre všetkých hráčov, ktorí sa radi bavia. Vyrobené v ČR.


EFKO Bábkové divadlo
30,93 €

25,51 €

Zaspomínajte na svoje detstvo a prežite nádherné chvíle strávené hrou s tradičným bábkovým divadlom s oponou. Kulisy a rozprávkové postavičky sú spracované v originálnom dizajne, deťom tak dôverným a známym.


EFKO Lovci motýľov
9,22 €
8,30 €

Výnimočná hra, ktorá preukázateľne precvičí postreh a rýchlosť. Vďaka originálnym otáčacím herným plánom zabaví lovcov motýľov dospelých aj deti. Obojstranné kartičky umožňujú dve úrovne obtiažnosti.


EFKO Multi-trio- súbor hier
23,19 €

19,32 €

Multi-trio je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíš pomenovať a rozpoznávať lesnú flóru a faunu. Súčasťou balenia je podrobný návod na všetky varianty, herný vzdelávací kvíz a mini encyklopédia.


EFKO Soubor her "Hurvínku nehnevaj"
11,46 €

Novinka

Úžasná zábava so súborom hier HURVÍNKU NEHNEVAJ! Súbor obsahuje 3 klasické hry : „Človeče nehnevaj sa“, spoločenskú hru „Hore do oblakov“ a tradičné **Pexeso na vystrihnutie. Vhodné pre deti **od 4 rokov.