EFKO Smolíček

EFKO Smolíček

Hodnotenie: 4,6
19,20 € 16,90 €

Smolíček pacholíček je jednoduchá zábavná hra pre deti od 3 rokov. Ich úlohou je nájsť Smolíčka ukrytého pod stromčekom. Deti si pri hre okrem iného precvičia aj jemnú motoriku.

EFKO Noemova archa

EFKO Noemova archa

Hodnotenie: 4,8
16,88 € 14,90 €

Dokážeš rovnako ako Noe získať všetky zvieratá sveta v páre a dopraviť ich na loď pre ich záchranu? Pokus sa o to v čo najkratšom čase a vyhraj tak nad svojimi súpermi.

EFKO Nimble pre deti - junior
13,40 € 11,90 €

Nimble je svižná párty hra s jednoduchými pravidlami, ktorá vám ukáže, ako ste na tom s pohotovosťou a postrehom. Deti aj dospelí môžu uplatniť rýchle vizuálne vnímanie a pohotovú reakciu.

EFKO Pexetrio - huby, plus
9,90 €

Pexetrio Plus Huby je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíš pomenovať a rozpoznávať jednotlivé huby, ktoré môžeš nájsť v českých a moravských lesoch. Súčasťou balenia je i hra Loto-trio.

EFKO Moje prvé hry

EFKO Moje prvé hry

Hodnotenie: 4,5
15,35 € 12,90 €

Komplexný súbor hier pre deti od troch rokov. Hry pomáhajú zlepšiť jemnú motoriku, pamäť aj postreh, zoznamuje deti s abecedou a základnými číslovkami. Jednotlivé prvky sa prevažujú a vytvárajú ďalšie hry a ich varianty.

EFKO Puzzle BIG Farma BABY
9,50 €

Užite si spoločné chvíle pri skladaní, alebo si vymaľujte obrázok na rubovej strane. S týmito puzzle sa určite nebudete nudiť! Puzzle je odolné a vhodné pre malé ručičky. Je ideálne pre rozvoj motoriky a na precvičovanie pamäti.

EFKO Jožin z bažin-24%

EFKO Jožin z bažin

Hodnotenie: 4,7
17,27 € 13,11 €

Skúste uloviť Jožina v originálnej hre od Ivana Mládka. Dokážete sa vyhnúť jeho ostrým zubom a pritom nezahučať do močiara? Blíži sa jasná a studená noc, ktorá je hlavne pre Pražanov kempujúcich v okolí Vizovic veľmi nebezpečná.

EFKO Klobúčik, hop!

EFKO Klobúčik, hop!

Hodnotenie: 4,8
7,20 € 6,90 €

Máš presnú mušku? Dokáž to v tradičnej zábavnej hre pre celú rodinu. Najviac bodov získa ten, ktorého klobúčiky vystrelené pomocou malej odpaľovacej rampy zasiahnu najvýhodnejší cieľ.

EFKO Mish Mash

EFKO Mish Mash

Hodnotenie: 4,5
15,30 € 13,90 €

MISH-MASH je skvelá postrehová hra v ktorej víťazí ten, kto najrýchlejšie nájde správny obrázok v záplave ostatných. Nenechaj sa mýliť. Pravidlá sú síce veľmi jednoduché, ale v hre uspeje len ten najbystrejší. Urči obtiažnosť hry a prekvap protihráča bleskovou reakciou.

EFKO Puzzle BIG ZOO BABY

EFKO Puzzle BIG ZOO BABY

Hodnotenie: 4,7
10,70 €

Užite si spoločné chvíle pri skladaní, alebo si vymaľujte obrázok na rubovej strane. S týmito puzzle sa určite nebudete nudiť! Puzzle je odolné a vhodné pre malé ručičky. Je ideálne pre rozvoj motoriky a na precvičovanie pamäti.

EFKO Človeče, nehnevaj sa! -Retro spoločenská hra
9,60 € 8,90 €

Legendárna stolová hra v pôvodnom grafickom prevedení krabice a herného plánu. Zaspomínajte si s rodinou alebo priateľmi na svoje detstvo a užite si plno zábavy. Cestou do domčeka vyhadzujte z políčok figúrky protihráčov a hlavne nezabudnite – človeče, nehnevaj sa!

EFKO Súbor hier 300 Plus

EFKO Súbor hier 300 Plus

Hodnotenie: 4,4
20,73 € 18,90 €

Objavte rozšírený súbor spoločenských hier, vymažte nudu zo svojho slovníka! Obsahuje viac ako 300 rôznych variantov hier pre hráčov rôzneho veku a zaručí tak dlhé hodiny skvelej zábavy.

EFKO Poviem to

EFKO Poviem to

Hodnotenie: 5
15,90 €

Súbor jednoduchých hier zaručí deťom skvelú zábavu. Pomáha deťom precvičovať komunikáciu, schopnosť vyjadrovania sa, logické myslenie, predstavivosť aj orientáciu v čase. A to všetko zábavnou a veselou formou.

EFKO Dlhý, Široký a Bystrozraký
19,20 € 16,90 €

Dlhý, Široký a Bystrozraký je detská hra na motívy známej rozprávky. Vyhráva ten, kto ako prvý absolvuje neľahkú cestu za princeznou. Hráči sa čoby jedna z rozprávkových postáv snažia dostať za pomoci hodu kockou do cieľa.

EFKO Záchod

EFKO Záchod

Hodnotenie: 3,1
6,90 €

Balančná hra pre šikovné prsty a trpezlivé deti aj dospelých. Kto spadne do záchodu, prehráva. Ako dlho sa dokážeš so svojimi panáčikmi udržať hore? Hra rozvíja jemnú motoriku, trpezlivosť a koncentráciu.

EFKO Drzé opice-26%

EFKO Drzé opice

Hodnotenie: 4,4
15,30 € 11,23 €

Nenechajte drzé opice, aby si z vás robili srandu. Plácnite ich cez prsty! V tejto hre je to dovolené. Zábavná hra pre deti i dospelých, ktorá precvičí váš postreh aj pohotovú reakciu.

EFKO Multi-trio- súbor hier
23,19 € 19,90 €

Multi-trio je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíš pomenovať a rozpoznávať lesnú flóru a faunu. Súčasťou balenia je podrobný návod na všetky varianty, herný vzdelávací kvíz a mini encyklopédia.

EFKO Cestovný súbor hier

EFKO Cestovný súbor hier

Hodnotenie: 4,8
9,19 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si voľné chvíle so súborom najpopulárnejších hier v praktickej krabičke, ktorú oceníte na cestách aj doma. Zahrajte si kdekoľvek obľúbené hry, ako sú Človeče, nehnevaj sa, Dáma či kocky, a užite si veľa zábavy.

EFKO Fast food-18%

EFKO Fast food

Hodnotenie: 4,3
13,40 € 10,90 €

báječnej rodinnej hre **Fastfood budete čo najrýchlejšie vykrývať objednávky ako obsluha v rýchlom občerstvení. Keď budete rýchlejší ako protihráči, zarobíte si viac peňazí a vyhráte hru. Zábavná hra, kde **záleží na vašom postrehu a rýchlosti.

EFKO Kup si kravu!

EFKO Kup si kravu!

Hodnotenie: 5
15,30 € 13,90 €

Kup si kravu je jednoduchá a svižná hra pre dospelých i deti. Buďte rafinovaní, dobre si to spočítajte a nakúpte tie najlepšie a najvýkonnejšie kravy. Vyrobené v Českej republike.

EFKO Nimble-18%

EFKO Nimble

Hodnotenie: 4,6
13,40 € 10,90 €

Nimble je svižná party hra, ktorá vám ukáže, ako ste na tom s pohotovosťou a postrehom. Hra obsahuje 14 drevených kociek a 300 prekvapivých tém. Nimble je pre všetkých hráčov, ktorí sa radi bavia. Vyrobené v ČR.

EFKO Veľký súbor hier Štvorlístok
11,50 € 9,90 €

Zažite veľa napätia a dobrodružstva s postavičkami obľúbeného komiksu Štvorlístok. Súbor obsahuje 4 pútavé hry: Mikuláš v pekle, Diablov palec, Piráti vesmíru a Štvorlístok a Vlkolak. Vhodné od 5 rokov.

EFKO Cestovný súbor hier Štvorlístok
8,90 €

Súbor 4 hier s obľúbenou komiksovou štvoricou v praktickej krabici zaženie nudu doma i na cestách. Balenie obsahuje hry: Všetci spolu, Rýchle nehnevaj sa, Šťastná štvorka a Dračie preteky.

EFKO Lovci motýľov

EFKO Lovci motýľov

Hodnotenie: 5
10,11 €

Výnimočná hra, ktorá preukázateľne precvičí postreh a rýchlosť. Vďaka originálnym otáčacím herným plánom zabaví lovcov motýľov dospelých aj deti. Obojstranné kartičky umožňujú dve úrovne obtiažnosti.

EFKO Picasso-19%

EFKO Picasso

Hodnotenie: 5
17,30 € 13,90 €

Interaktívna zábavná hra pre celú rodinu. Využite naplno svoju kreativitu a pomocou jednoduchých geometrických tvarov vytvárajte obrazy podobné, ako slávny maliar. Spoznajú spoluhráči vašu mrkvu alebo budík?

EFKO Vymyslím to
14,10 € 13,90 €

Súbor jednoduchých hier zaručí deťom skvelú zábavu. Pomáha deťom precvičovať pamäť, pozornosť, koncentráciu, logické myslenie, počítanie a hľadanie súvislostí. A to všetko zábavnou a veselou formou.

EFKO Domaľovanky obrázky-22%
17,30 € 13,40 €

Akcia

Veselá kreatívna hra pre celú rodinu, ktorá podporuje fantáziu a tvorivosť. Vylosuj si kartu s obrázkom, vymysli námet súvisiaci s obrázkom a domaľuj ho kriedou. Čím zaujímavejší príbeh vymyslíš, tým viac sa všetci spoluhráči pobavia.

EFKO Domaľovanky obrázky a písmenká
21,12 € 18 €

Akcia

Súbor kreatívnych hier pre celú rodinu, ktoré podporujú fantáziu, tvorivosť a postreh. Vylosuj si kartu s obrázkom, vymysli námet súvisiaci s obrázkom a domaľuj ho kriedou. Vylosuj si kartu s písmenkom a napíš kriedou zmysluplné slovo, ktoré písmenko obsahuje.

EFKO Bábkové divadlo-22%

EFKO Bábkové divadlo

Hodnotenie: 4,8
30,93 € 23,90 €

Zaspomínajte na svoje detstvo a prežite nádherné chvíle strávené hrou s tradičným bábkovým divadlom s oponou. Kulisy a rozprávkové postavičky sú spracované v originálnom dizajne, deťom tak dôverným a známym.

EFKO Nehnevaj sa, človiečik!
6,90 €

Tradičná hra „Človeče, nehnevaj sa!“ vo výnimočnom prevedení. Zábavné, jednoduché a špeciálne upravené pre najmenších. Nemusíš vedieť počítať, hádž obrázkovou kockou a postupuj ďalej!

EFKO HRY Pre predškolákov

EFKO HRY Pre predškolákov

Hodnotenie: 4,7
15,30 € 14,24 €

Veľký súbor hier pre vekovú skupinu detí od 4 rokov, ktoré plnohodnotne využijú širokej ponuky 11 vzdelávacích hier. Obsah balenia je bohatý nielen z hľadiska samotného vybavenia, ale tiež vďaka premyslenému systému možnosťí univerzálneho využitia pomôcok pre viacero hier a úloh. Deti si zábavnou formou precvičujú rôzne zručnosti.