EFKO Moje prvé hry

EFKO Moje prvé hry

Hodnotenie: 4,5
12,43 €

Komplexný súbor hier pre deti od troch rokov. Hry pomáhajú zlepšiť jemnú motoriku, pamäť aj postreh, zoznamuje deti s abecedou a základnými číslovkami. Jednotlivé prvky sa prevažujú a vytvárajú ďalšie hry a ich varianty.

EFKO Dlhý, Široký a Bystrozraký
19,32 € 16,90 €

Dlhý, Široký a Bystrozraký je detská hra na motívy známej rozprávky. Vyhráva ten, kto ako prvý absolvuje neľahkú cestu za princeznou. Hráči sa čoby jedna z rozprávkových postáv snažia dostať za pomoci hodu kockou do cieľa.

EFKO Súbor hier 300

EFKO Súbor hier 300

Hodnotenie: 3,9
14,99 € 13,11 €

Balenie hier, ktoré obsahuje 300 rôznych variantov hier pre hráčov rôzneho veku. Objavte nový, vylepšený súbor spoločenských hier. Máte pred sebou viac ako 150 hodín dobrej zábavy.

EFKO HRY Pre predškolákov

EFKO HRY Pre predškolákov

Hodnotenie: 4,9
14,78 € 14,24 €

Veľký súbor hier pre vekovú skupinu detí od 4 rokov, ktoré plnohodnotne využijú širokej ponuky 11 vzdelávacích hier. Obsah balenia je bohatý nielen z hľadiska samotného vybavenia, ale tiež vďaka premyslenému systému možnosťí univerzálneho využitia pomôcok pre viacero hier a úloh. Deti si zábavnou formou precvičujú rôzne zručnosti.

EFKO Picasso

EFKO Picasso

Hodnotenie: 5
17,90 €

Interaktívna zábavná hra pre celú rodinu. Využite naplno svoju kreativitu a pomocou jednoduchých geometrických tvarov vytvárajte obrazy podobné, ako slávny maliar. Spoznajú spoluhráči vašu mrkvu alebo budík?

EFKO Kup si kravu!

EFKO Kup si kravu!

Hodnotenie: 5
13,49 €

Kup si kravu je jednoduchá a svižná hra pre dospelých i deti. Buďte rafinovaní, dobre si to spočítajte a nakúpte tie najlepšie a najvýkonnejšie kravy. Vyrobené v Českej republike.

EFKO Jožin z bažin

EFKO Jožin z bažin

Hodnotenie: 4,7
13,11 €

Skúste uloviť Jožina v originálnej hre od Ivana Mládka. Dokážete sa vyhnúť jeho ostrým zubom a pritom nezahučať do močiara? Blíži sa jasná a studená noc, ktorá je hlavne pre Pražanov kempujúcich v okolí Vizovic veľmi nebezpečná.

EFKO Drzé opice

EFKO Drzé opice

Hodnotenie: 4
15,57 € 11,23 €

Nenechajte drzé opice, aby si z vás robili srandu. Plácnite ich cez prsty! V tejto hre je to dovolené. Zábavná hra pre deti i dospelých, ktorá precvičí váš postreh aj pohotovú reakciu.

EFKO Záchod
5,90 €

Novinka

Balanční hra pro šikovné prsty a trpělivé děti i dospělé. Kdo spadne do záchodu, prohrává. Jak dlouho se dokážeš se svými panáčky udržet nahoře? Hra rozvíjí jemnou motoriku, trpělivost a koncentraci.

EFKO Cestovný súbor hier Štvorlístok
7,90 €

Súbor 4 hier s obľúbenou komiksovou štvoricou v praktickej krabici zaženie nudu doma i na cestách. Balenie obsahuje hry: Všetci spolu, Rýchle nehnevaj sa, Šťastná štvorka a Dračie preteky.

EFKO Kloboučku, hop!
6,90 €

Novinka

Máš přesnou mušku? Dokaž to v tradiční zábavné hře pro celou rodinu. Nejvíce bodů získá ten, jehož kloboučky vystřelené pomocí malé odpalovací rampy zasáhnou nejvýhodnější cíl.

EFKO Puzzle BIG ZOO BABY
9,10 €

Novinka

Užijte si společné chvíle u skládání, nebo si vymaluje obrázek na rubové straně. S těmito puzzle se určitě nebudete nudit! Puzzle jsou odolné a vhodné pro malé ručičky. Jsou ideální pro rozvoj motoriky a na procvičování paměti.

EFKO Lovci motýľov

EFKO Lovci motýľov

Hodnotenie: 5
10,11 €

Výnimočná hra, ktorá preukázateľne precvičí postreh a rýchlosť. Vďaka originálnym otáčacím herným plánom zabaví lovcov motýľov dospelých aj deti. Obojstranné kartičky umožňujú dve úrovne obtiažnosti.

EFKO Cestovní soubor her
8,50 €

Novinka

Užijte si volné chvíle se souborem nejpopulárnějších her v praktické krabičce, kterou oceníte na cestách i doma. Zahrajte si kdekoliv oblíbené hry, jako jsou Člověče, nezlob se, Dáma či kostky, a užijte si spoustu zábavy.

EFKO Puzzle BIG Farma BABY
9,10 €

Novinka

Užijte si společné chvíle u skládání, nebo si vymaluje obrázek na rubové straně. S těmito puzzle se určitě nebudete nudit! Puzzle jsou odolné a vhodné pro malé ručičky. Jsou ideální pro rozvoj motoriky a na procvičování paměti.

EFKO Fast food
13,70 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

báječnej rodinnej hre **Fastfood budete čo najrýchlejšie vykrývať objednávky ako obsluha v rýchlom občerstvení. Keď budete rýchlejší ako protihráči, zarobíte si viac peňazí a vyhráte hru. Zábavná hra, kde **záleží na vašom postrehu a rýchlosti.

EFKO Nimble pre deti - junior
13,51 € 11,23 €

Nimble je svižná párty hra s jednoduchými pravidlami, ktorá vám ukáže, ako ste na tom s pohotovosťou a postrehom. Deti aj dospelí môžu uplatniť rýchle vizuálne vnímanie a pohotovú reakciu.

EFKO Veľký súbor hier Štvorlístok
11,70 € 9,90 €

Zažite veľa napätia a dobrodružstva s postavičkami obľúbeného komiksu Štvorlístok. Súbor obsahuje 4 pútavé hry: Mikuláš v pekle, Diablov palec, Piráti vesmíru a Štvorlístok a Vlkolak. Vhodné od 5 rokov.

EFKO Domaľovanky obrázky
17,50 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselá kreatívna hra pre celú rodinu, ktorá podporuje fantáziu a tvorivosť. Vylosuj si kartu s obrázkom, vymysli námet súvisiaci s obrázkom a domaľuj ho kriedou. Čím zaujímavejší príbeh vymyslíš, tým viac sa všetci spoluhráči pobavia.

EFKO Domaľovanky obrázky a písmenká
23,38 € 21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Súbor kreatívnych hier pre celú rodinu, ktoré podporujú fantáziu, tvorivosť a postreh. Vylosuj si kartu s obrázkom, vymysli námet súvisiaci s obrázkom a domaľuj ho kriedou. Vylosuj si kartu s písmenkom a napíš kriedou zmysluplné slovo, ktoré písmenko obsahuje.

EFKO Mish Mash

EFKO Mish Mash

Hodnotenie: 4
15,60 € 12,90 €

MISH-MASH je skvelá postrehová hra v ktorej víťazí ten, kto najrýchlejšie nájde správny obrázok v záplave ostatných. Nenechaj sa mýliť. Pravidlá sú síce veľmi jednoduché, ale v hre uspeje len ten najbystrejší. Urči obtiažnosť hry a prekvap protihráča bleskovou reakciou.

EFKO Nezlob se, človíčku!
6,30 €

Novinka

Tradiční hra „Člověče, nezlob se!“ ve výjimečném provedení. Zábavné, jednoduché a speciálně upravené pro nejmenší. Nemusíš umět počítat, házej obrázkovou kostkou a postupuj ku předu!

EFKO Nimble

EFKO Nimble

Hodnotenie: 4,8
12,93 € 11,90 €

Nimble je svižná party hra, ktorá vám ukáže, ako ste na tom s pohotovosťou a postrehom. Hra obsahuje 14 drevených kociek a 300 prekvapivých tém. Nimble je pre všetkých hráčov, ktorí sa radi bavia. Vyrobené v ČR.

EFKO Noemova archa

EFKO Noemova archa

Hodnotenie: 5
15,45 € 14,90 €

Dokážeš rovnako ako Noe získať všetky zvieratá sveta v páre a dopraviť ich na loď pre ich záchranu? Pokus sa o to v čo najkratšom čase a vyhraj tak nad svojimi súpermi.

EFKO Smolíček

EFKO Smolíček

Hodnotenie: 4,7
19,32 € 16,90 €

Smolíček pacholíček je jednoduchá zábavná hra pre deti od 3 rokov. Ich úlohou je nájsť Smolíčka ukrytého pod stromčekom. Deti si pri hre okrem iného precvičia aj jemnú motoriku.

EFKO Člověče, nezlob se! – Retro společenská hra
9,30 €

Novinka

Legendární stolní hra v původním grafickém provedení krabice a herního plánu. Zavzpomínejte s rodinou nebo přáteli na své dětství a užijte si plno zábavy. Cestou do domečku vyhazujte z políček figurky protihráčů a hlavně nezapomeňte – člověče, nezlob se!

EFKO Povím to
14,10 €

Novinka

Soubor jednoduchých her zaručí dětem skvělou zábavu. Pomáhá dětem procvičovat komunikaci, schopnost vyjadřování se, logické myšlení, představivost i orientaci v čase. A to vše zábavnou a veselou formou.

EFKO Bábkové divadlo
30,93 € 22,90 €

Zaspomínajte na svoje detstvo a prežite nádherné chvíle strávené hrou s tradičným bábkovým divadlom s oponou. Kulisy a rozprávkové postavičky sú spracované v originálnom dizajne, deťom tak dôverným a známym.

EFKO Multi-trio- súbor hier
23,19 € 19,90 €

Multi-trio je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíš pomenovať a rozpoznávať lesnú flóru a faunu. Súčasťou balenia je podrobný návod na všetky varianty, herný vzdelávací kvíz a mini encyklopédia.

EFKO Pexetrio - huby, plus
8,86 € 7,90 €

Pexetrio Plus Huby je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíš pomenovať a rozpoznávať jednotlivé huby, ktoré môžeš nájsť v českých a moravských lesoch. Súčasťou balenia je i hra Loto-trio.

EFKO RODINKA HURVÍNEK - spoločenská hra
9,55 € 8,90 €

Zábavná strategická hra pre deti, kde vyhráva ten, kto ako prvý zoskupí rodinku – Hurvínka, Máničku, Spejbla, Bábinku a Žeryka. Táto hra je určená pre deti od 4 rokov a učí deti sústrediť sa na hru. Zažite s Hurvínkom a jeho rodinou veľa zábavy.

EFKO Soubor her 300 Plus
19 €

Novinka

Objevte rozšířený soubor společenských her, vymažte nudu ze svého slovníku! Obsahuje více než 300 různých variant her pro hráče různého věku a zaručí tak dlouhé hodiny skvělé zábavy.

EFKO Vymyslím to
14,10 €

Novinka

Soubor jednoduchých her zaručí dětem skvělou zábavu. Pomáhá dětem procvičovat paměť, pozornost, koncentraci, logické myšlení, počítání a hledání souvislostí. A to vše zábavnou a veselou formou.