-26%
EDUCA Hra: Rýchly, ako rys 350 obrázkov
119x

EDUCA Hra: Rýchly, ako rys 350 obrázkov

21,50 €
15,80 €

Akčná rodinná hra, ktorá odhaľuje, kto má najsilnejší zrak a najrýchlejšie reakcie! Kto je bystrý ako rys vyhráva! Jednoducho rozložte hraciu dosku, premiešajte balíček s obrázkami a vyberte 3 obrázky. Buďte prvý hráč, ktorý nájde všetky vaše obrázky na doske, zhromaždí najviac kariet a … vyhrá!

Tovar od predajcu MALL
-29%
EDUCA Priprav si svoj Hamburger
10x

EDUCA Priprav si svoj Hamburger

13,40 €
9,50 €

Ďalšia ponuka za 14,83 €

Pamäťová hra, ktorá ti bude chutiť! Hoď kockou a posuň svoju figúrku o toľko políčok, aké padlo číslo na kocke. Až postúpiš na políčko s prísadou, vyber si kartu zo stredu dosky. Je na obrázku rovnaká prísada ako na políčku, na ktorom stojíš? Perfektné, získavaš ingredienciu do svojho hamburgeru! Ak vstúpiš na políčko s hamburgerom, musíš povedať, ktorú ingredienciu potrebuješ a následne si vyberieš kartičku zo strednej hracej plochy. Ak kartička zodpovedá ingrediencii, ktorú si vyslovil pridaj si ju do svojho hamburgeru.

Tovar od predajcu MALL
EDUCA Loto Zvieratká

EDUCA Loto Zvieratká

9,90 €

Ďalšia ponuka za 12,73 €

Zábavná rodinná hra na princípe lota. Každý hráč si vyberie zvieratko, o ktoré sa stará, aby bolo spokojné. Všetky herné žetóny sa premiešajú a umiestni sa lícom dole na kôpku uprostred stola. Víťazom sa stáva prvý hráč, ktorý splní všetky štyri základné potreby svojho maznáčika a jeho zvieratko nie je choré.

Tovar od predajcu MALL
EDUCA Súbor hier 4 v 1 - Princess
2x

EDUCA Súbor hier 4 v 1 - Princess

12,70 €
11,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Educa súbor hier 4 v 1 – Princess je nádherná sada detských hier s obrázkami obľúbených princezien z Disney rozprávok. Deti sa môžu hrať samostatne alebo s rodičmi, či priateľmi. Sada obsahuje 2 puzzle (2 × 25 dielikov), 1 pexeso a 1 domino.

Tovar od predajcu MALL
EDUCA Hra - Pizza Bingo

EDUCA Hra - Pizza Bingo

12,87 €

 


Zábavná rodinná hra – EDUCA – Pizza Bingo je vynikající hra pro děti od 4 let.

Partner: Fonetip

Počiatky spoločnosti Educa sa datujú k roku 1894. Dnes je poprednou značkou, ktorá stanovuje štandard v oblasti vzdelávacích hier a hádaniek. Výrobky spoločnosti sú distribuované vo viac ako 75 krajinách po celom svete.

Značka Educa je zárukou kvality. Celých 90% výrobkov je vyrábaných v zariadeniach v Barcelone. Produkty prechádzajú prísnou kontrolou kvality. Používané sú len kvalitné, obnoviteľné a ekologicky šetrné suroviny.