ECOIFFIER Vozík so záhradným náradím a kanvičkou
13,20 € 11,80 €

Plastový vozík so záhradným náradím je nevyhnutná súčasť vybavenia vášho malého záhradníka. S týmto vozíkom bude práca na záhradke hračka. Po zasadení kvetín alebo zeleniny môže záhradníček rastliny i zaliať pribalenou kanvičkou.

ECOIFFIER Súprava hier 7 v 1
24,95 € 19,70 €

Súprava 7 hier je vhodná do interiéru aj exteriér. V súprave nájdete frisbee, kroket, chytanie rybičiek, golf, chyť loptičku, krúžky na kríž a kolky. Deti si s ňou môžu krátiť čas počas letných slnečných dní, ale aj počas dní, kedy sú nútené byť zatvorené doma.

ECOIFFIER Čajový servis a sada riadu v taške-16%
12,99 € 10,80 €

Výpredaj

Plastový čajový servis pre malé hostiteľky. Veľká priehľadná taška so zatváraním na zips obsahuje štyri taniere, sadu štyroch príborov, štyri poháriky, štyri plastové hrnčeky s podšálkami, kanvičku, cukorničku, sito a hrniec s pokrievkou.

ECOIFFIER Záhradný vozík s vedierkom a príslušenstvom
13,99 € 11,40 €

Záhradný vozík s príslušenstvom na piesok obsahuje vedierko, sitko, hrabličky a lopatku. Nechýba ani formička v tvare kačičky a vedierko. Deti si teraz svoje hračky môžu k pieskovisku pohodlne doviezť.

ECOIFFIER Varič s riadom veľká súprava
14,34 € 13,80 €

Dvojplatničkový varič so súpravou kuchynského príslušenstva skvele poslúži malým gazdinkám. Nájde v nej nielen riad ale aj potraviny. Už im v kuchynke rozhodne nič chýbať nebude. hrnce s pokrievkami, rajnice, panvička, pekáč, potraviny a ďalšie príslušenstvo.

ECOIFFIER Veľká sada kuchynského príslušenstva
12,99 € 11,80 €

Veľká sada kuchynského príslušenstva skvele poslúži všetkým malým gazdinkám. Nájdu v nej nielen riad ale aj potraviny a ďalšie príslušenstvo. Už im v kuchynke nič chýbať nebude.

ECOIFFIER Narodeninová torta vr. príslušenstva
13,60 €

Sada narodeninová torta obsahuje všetko potrebné pre oslavu narodenín. Deti v nej nájdu tortu rozdelený na 6 častí, 6 sviečok, 4 tanieriky, 4 lyžičky a 4 hrnčeky. Deti môžu pozvať kamarátov na oslavu.

ECOIFFIER Občerstvenie na tácke
13,57 € 12,60 €

Plastové doplnky nemôžu chýbať v žiadnej kuchynke. S týmto boxom vytvoríš občerstvenie v okamihu – bagety, vajcia, jogurty, ovocie a ďalšie. Veko boxu poslúži zároveň ako servírovací podnos.

ECOIFFIER Ovocie a zelenina 50 ks
13,95 € 12,20 €

Makety potravín predstavujú plno vitamínov vďaka rôznym druhom ovocia a zeleniny. V súprave nájdete mrkvu, jahody, papriky, huby, hrozno, banány a ďalšie potraviny, bez ktorých sa žiadna kuchynka alebo obchod nezaobíde.

ECOIFFIER Abrick Auto s prívesom pre kone
9,71 € 8,90 €

Súprava obsahuje všetko, čo potrebuje dieťa k preprave koníka. Červené auto s prívesom, do ktorého sa koník umiestni, je hneď pripravené na cestu. Súčasťou súpravy je aj parkúrová prekážka, cez ktorú môžu koníky pri svojich hrách skákať. Súprava obsahuje 2 koníky – bieleho a hnedého, tak je z čoho vyberať. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Abrick Stavebné autá súprava
9,80 €

V tejto súprave nájdete bager, nakladač i nákladné auto, bez ktorých sa na stavbe robotníci len tak nezaobídu. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia. Skús si prácu na stavbe v bezpečí svojej izbičky!

ECOIFFIER Abrick Traktor s prívesom a zvieratkami
10,90 €

Súprava obsahuje všetko, čo potrebuje správny farmár k životu na farme. Červený traktor s prívesom, do ktorého sa dajú vložiť balíky slamy, je hneď pripravený na cestu. Súčasťou súpravy sú aj rôzne zvieratká. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Abrick Transportér + 3 autá
9,90 €

V tejto súprave nájdete veľké nákladné auto, na ktoré sa dajú naložiť klasické autíčka. To ešte dopĺňa odťahové auto, ktoré jedno z menších autíčok napríklad odtiahne bližšie k nákladnému. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER BBQ gril plynový
10,90 €

Grilovanie na záhrade môže začať! Gril na stôl s vekom a plynovou bombou je vybavený potrebným príslušenstvom, ktoré budú malí kuchári potrebovať pri príprave výborných pokrmov. Vyklápacie odkladacie plochy na oboch stranách.

ECOIFFIER Hamburger set

ECOIFFIER Hamburger set

Hodnotenie: 2,5
15,59 € 14 €

Set rýchleho občerstvenia s hamburgermi je ladený do červenej farby a pôsobí veľmi realisticky. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci. Všetko môže byť servírované na tácke, ktorý je súčasťou a zároveň slúži ako veko boxu.

ECOIFFIER Nákladné auto s radlicou
14,80 € 11,90 €

Nákladné autíčko s prednou radlicou je ideálnym doplnkom pre deti na pieskovisko. Oranžová farba robí toto nákladné auto neprehliadnuteľným. Vyskúšajte, čo všetko s autíčkom dokážete premiestniť!

ECOIFFIER Raňajková súprava s hriankovačom
16,34 € 13,80 €

O raňajkách sa hovorí, že sú základ dňa. Raňajková súprava s hriankovačom, kanvicou, hrnčekmi na kávu, varenými vajcami a ďalšími doplnkami vytvorí báječné raňajky pre 2 osoby. Pripravte si vo svojej kuchynke perfektný začiatok dňa!

ECOIFFIER Nákladné autíčko s formičkami 34 cm
11,99 € 10,60 €

Nákladné autíčko sklápačka na piesok. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť. Základom je ale mať poriadnu sklápačku. Súčasťou balenia je vedierko, lopatka, hrabličky a formička. Deti tak na piesku budú mať všetko potrebné.

ECOIFFIER Retro vozík s kanvičkou
13,30 € 11 €

Plastový retro vozík s príslušenstvom je skvelá hračka pre deti na piesok alebo na záhradu. Môžu pomôcť rodičom s úpravou záhrady po zime. Bude sa im hodiť aj príslušenstvo ako vedierko, hrabličky alebo lopatka.

ECOIFFIER Záhradný gril čierny
18,48 € 15,70 €

Záhradný gril je snom každého kuchtíka. Môže v letný podvečer pripraviť výbornú večeru pre svojich priateľov. Teraz si môžu pozvať kamarátov i vaše deti a pripraviť im na ražni kuriatko alebo zeleninu.

ECOIFFIER Zahradný fúrik
13 €

Záhradný fúrik na dvoch kolieskach plastový je ideálna pomôcka pre malých záhradníkov. Môžu teraz pomáhať rodičom s úpravou záhonov na záhrade. Dve kolieska zaisťujú dobrú stabilitu aj pre tých najmenších pomocníkov.

ECOIFFIER Abric Farma s traktorom
29,60 € 26 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto farebná farma je pre naozajstných farmárov. Na farme je naozaj živo, malí farmári môžu správať: sliepky, koníka, ovečku aj kravičku. Na farme sú aj stroje pre prácu na poli pre skutočných farmárov.

ECOIFFIER Abric Obchod TweepPop
15,40 € 11,90 €

Farebný obchod s motívom TweePop. Priprav a vybav tovar, prvý zákazníci už prichádzajú. Súčasťou je stánok s pokladňou a dáždnikom, auto, 3 figúrky a ďalšie príslušenstvo.

ECOIFFIER Abric Škola TweepPop
29,60 € 22,90 €

Zahraj sa s kamarátkami na školu s touto stabenicou s motívom TweePop. účasťou je 6 figúrok, budova školy, šmykľavka a ďalšie. Táto škola bude krásnym doplnkom v detskej izbičke.

ECOIFFIER Abric Školský autobus TweepPop
10 € 9,90 €

Nalož figúrky na tie najlepšie miesta v autobuse a vyjdi s nimi na krásnu prechádzku po okolí. Ale opatrne na prekážky. Súčasťou balenia sú 3 figúrky a ďalšie príslušenstvo.

ECOIFFIER Abrick Pirátska loď
21,80 € 18,90 €

Pirátska loď s príslušenstvom z obľúbenej série Abrick je určená pre najmenšie deti. U detí rozvíja jemnú motoriku a predstavivosť. Deti sa na dlhú chvíľu zabavia hrou na pirátov.

ECOIFFIER Čajová súprava so zákuskami
14,60 € 11,90 €

Usporiadaj malú oslavu pre kamarátky a pohosti ich krásne farebnými zákuskami. Uvariť môžeš aj čaj, ktorý môžeš servírovať v červenej kanvičke a nalievať do zelených hrnčekov.

ECOIFFIER Fast food

ECOIFFIER Fast food

Hodnotenie: 3,5
21,90 € 16,90 €

V žiadnom obchode by nemalo chýbať toto príslušenstvo pre rýchle občerstvenie. Obsahuje veľa doplnkov. Hra na predavača je veľmi zábavná. Vankúšik sa určite bude hodiť do každej detskej izbičky.

ECOIFFIER Kolky 30 cm

ECOIFFIER Kolky 30 cm

Hodnotenie: 5
12,84 € 9,80 €

Kolky sú skvelá zábava ako pre deti, tak aj pre ich rodičov. Kolky sú vysoké 30 cm a sú vyrobené z kvalitného plastu. Balenie obsahuje 6 kolkov a 2 gule na hádzanie. Vytiahnite si ich na záhrade a zrazte všetkých 6!

ECOIFFIER Korytnačka s príslušenstvom na piesok
12,40 € 8,90 €

Korytnačka na kolieskach s príslušenstvom na piesok. Obsahuje vedierko, hrabličky, lopatku, sito, formičku a kanvičku. Príslušenstvo možno uložiť do panciera korytnačky. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.

ECOIFFIER Kufrík pre veterinára so psíkom
16,76 € 14,50 €

Kufrík pre malého veterinára so psíkom obsahuje všetky potrebné pomôcky. Váš malý ošetrovateľ môže pomocou injekcie uspať chorého psíka a potom operovať. Pre doliečenie je lepšie nechať psíka nejaký čas v prepravke.

ECOIFFIER Lekársky kufrík veľký
15,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský doktorský kufrík je kompletne vybavený k základnému lekárskemu ošetreniu. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného doktora. Obsahuje injekciu, teplomer, stetoskop a ďalšie.

ECOIFFIER Nákladné autíčko s formičkami 41 cm
19,07 € 14,90 €

Nákladné autíčko sklápačka na piesok. Základom je ale mať poriadnu sklápačku. Súčasťou balenia je vedierko, kanvička, lopatka, hrabličky a formička. Deti tak na piesku budú mať všetko potrebné.

ECOIFFIER Odrážadlo Traktor s vlekom a kosačkou
36,11 € 31,50 €

Odrážadlo traktor s odpojiteľným vlekom a záhradnou kosačkou. Vlek rampu pre naloženie a vyloženie kosačky. Zdvihnutím rampy sa kosačka na vleku zaistí. Pod sedadlom traktora schránka na veci pre malého záhradníka.

ECOIFFIER Stánok s biopotravinami
38,40 € 29,50 €

Tento stánok ponúka len samé zdravé potraviny. Rozlož si tento stánok a môžeš čakať nových zákazníkov. Stánok sa stane krásnou farebnou dekoráciou v detskej izbičke. Stánok je vybavený dvoma stabilnými kolieskami.

ECOIFFIER Stánok s rýchlym občerstvením
30,70 € 27,60 €

S týmto stánkom budeš mať veľký úspech u menších zákazníkov. Tento stánok obsahuje všetko potrebné pre rýchle občerstvenie. Hra na predavača je veľmi zábavná.

ECOIFFIER Stolček na piesok aj vodu s mlynčekom
30,28 € 18,90 €

Skladací stolček pre hranie s pieskom i vodou je rozdelená na tri časti. Na prostrednú časť sa nasadí veľké sitko, mlynček a kanón. Súčasťou sú hrabličky, lopatka, vedierko, kanvička a tiež tri formičky na piesok.

ECOIFFIER Súprava hier 3 v 1
16,68 € 14,20 €

Športová súprava hier nielen na záhradu. Súprava obsahuje tri obľúbené hry – hádzanie kruhov na kríž, chyť loptičku a zhadzovanie plechoviek. Hry sa dajú veľmi dobre využiť vonku ale aj vo vnútri.

ECOIFFIER Taška na piesok s príslušenstvom
7,77 € 6,90 €

Taška s príslušenstvom na piesok obsahuje vedierko s motívom ovocia, lopatku, kanvičku a dve formičky na piesok. Ponúkame 2 varianty produktu (červená, zelená). S touto súpravou budú popoludnia na pieskovisku plné zábavy!

ECOIFFIER Vedierko priehľadné s vekom a prísl.
6,96 € 5,90 €

Priehľadný vedierko s viečkom, ružovou kanvičkou, lopatkou v tvare lyžice na kopčekovú zmrzlinu a formička v tvare nanuka. Nechýba ani kornútok a kopček zmrzliny. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.

ECOIFFIER Vedierko Zelenina s kanvičkou veľké
6,20 € 4,90 €

Vedierko na piesok s obrázkami zeleniny. Súčasťou kanvička, sitko, lopatka, hrabličky a formička v tvare mrkvy. Deti tak na piesku budú mať všetko potrebné. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.

Francúzska spoločnosť Ecoiffier bola založená v roku 1945. Majiteľ spoločnosti pán Jouets Ecoiffier robí všetko preto, aby odlíšil produkty firmy ECOIFFIER a to najmä vďaka francúzskemu dizajnu, najnovším trendom a bezpečnostným výrobným postupom. Samozrejmosťou pre spoločnosť je aj ochrana životného prostredia.

Hračky značky ECOIFFIER majú predovšetkým výchovný vplyv na dieťa. Poslaním je dosiahnuť vzdelanie prostredníctvom hry. Hrou s kuchynkami alebo chlapčenským náradím sa deti približujú k svetu dospelých.

Všetky hračky sú testované podľa normy EN71 (časť 1.2.3) závod má certifikát ISO 9001 z roku 2008. Spoločnosť je členom „French Federation of Toys and Puericulture“.

Francúzska spoločnosť Ecoiffier bola založená v roku 1945. Majiteľ spoločnosti pán Jouets Ecoiffier robí všetko preto, aby odlíšil produkty firmy ECOIFFIER a to najmä vďaka francúzskemu dizajnu, najnovším trendom a bezpečnostným výrobným postupom. Samozrejmosťou pre spoločnosť je aj ochrana životného prostredia.

Hračky značky ECOIFFIER majú predovšetkým výchovný vplyv na dieťa. Poslaním je dosiahnuť vzdelanie prostredníctvom hry. Hrou s kuchynkami alebo chlapčenským náradím sa deti približujú k svetu dospelých.

Všetky hračky sú testované podľa normy EN71 (časť 1.2.3) závod má certifikát ISO 9001 z roku 2008. Spoločnosť je členom „French Federation of Toys and Puericulture“.