ECOIFFIER Záhradný vozík s vedierkom a príslušenstvom
13,99 €

12,40 €

Záhradný vozík s príslušenstvom na piesok obsahuje vedierko, sitko, hrabličky a lopatku. Nechýba ani formička v tvare kačičky a vedierko. Deti si teraz svoje hračky môžu k pieskovisku pohodlne doviezť.


ECOIFFIER Kuchynka Francúzska-69%
38,42 €

11,69 €

Akcia

Základná kuchynka obsahujúca všetko, čo Váš malý kuchár alebo kuchárka potrebuje. Táto kuchynka bude vaše deti baviť už od 18 mesiacov veku. Balenie obsahuje aj množstvo doplnkov. Vyrobené z kvalitného plastu.


ECOIFFIER Záhradný vozík s náradím, kvetináčmi a kanvičkou
14,04 €

11,60 €

Záhradný vozík na kolieskach plastový je ideálna pomôcka pre malých záhradníkov. Môžu teraz pomáhať rodičom s úpravou záhonov na záhrade. Obsahuje všetko potrebné, napríklad kvetináče, kanvičku, záhradné náradie.


ECOIFFIER Kroket s vozíkom

ECOIFFIER Kroket s vozíkom

Hodnotenie: 4,5
12,99 €

11,20 €

Kroket s vozíkom obsahuje všetko potrebné pre hranie detského kroketu. Praktický vozík má v sebe uložené 3 pálky, loptičky a bránky. Komponenty sú plastové, vyrobené vo Francúzsku.


ECOIFFIER Nákladné autíčko s formičkami 34 cm
11,99 €

10 €

Nákladné autíčko sklápačka na piesok. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť. Základom je ale mať poriadnu sklápačku. Súčasťou balenia je vedierko, lopatka, hrabličky a formička. Deti tak na piesku budú mať všetko potrebné.


ECOIFFIER Retro vozík s kanvičkou
13,30 €

11,60 €

Plastový retro vozík s príslušenstvom je skvelá hračka pre deti na piesok alebo na záhradu. Môžu pomôcť rodičom s úpravou záhrady po zime. Bude sa im hodiť aj príslušenstvo ako vedierko, hrabličky alebo lopatka.


ECOIFFIER Záhradný gril čierny-15%
18,48 €

15,60 €

Akcia

Záhradný gril je snom každého kuchtíka. Môže v letný podvečer pripraviť výbornú večeru pre svojich priateľov. Teraz si môžu pozvať kamarátov i vaše deti a pripraviť im na ražni kuriatko alebo zeleninu.


ECOIFFIER Zahradný fúrik
12,93 €

11,60 €

Záhradný fúrik na dvoch kolieskach plastový je ideálna pomôcka pre malých záhradníkov. Môžu teraz pomáhať rodičom s úpravou záhonov na záhrade. Dve kolieska zaisťujú dobrú stabilitu aj pre tých najmenších pomocníkov.


ECOIFFIER Záhradná kosačka červená
8,50 €

Záhradná kosačka pre malých pomocníkov je skvelý darček pre malé deti. Hračku ľahko zložíte pre jednoduchšie skladovanie. Plastové jednoduché prevedenie v pekných farbách.


ECOIFFIER Vozík so záhradným náradím a kanvičkou-20%
13,20 €

10,50 €

Akcia

Plastový vozík so záhradným náradím je nevyhnutná súčasť vybavenia vášho malého záhradníka. S týmto vozíkom bude práca na záhradke hračka. Po zasadení kvetín alebo zeleniny môže záhradníček rastliny i zaliať pribalenou kanvičkou.


ECOIFFIER Abrick Auto s prívesom pre kone
9,70 €

Súprava obsahuje všetko, čo potrebuje dieťa k preprave koníka. Červené auto s prívesom, do ktorého sa koník umiestni, je hneď pripravené na cestu. Súčasťou súpravy je aj parkúrová prekážka, cez ktorú môžu koníky pri svojich hrách skákať. Súprava obsahuje 2 koníky – bieleho a hnedého, tak je z čoho vyberať. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.


ECOIFFIER Abrick Stavebné autá súprava
9,70 €

V tejto súprave nájdete bager, nakladač i nákladné auto, bez ktorých sa na stavbe robotníci len tak nezaobídu. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia. Skús si prácu na stavbe v bezpečí svojej izbičky!


ECOIFFIER Abrick Traktor s prívesom a zvieratkami
10,40 €

Súprava obsahuje všetko, čo potrebuje správny farmár k životu na farme. Červený traktor s prívesom, do ktorého sa dajú vložiť balíky slamy, je hneď pripravený na cestu. Súčasťou súpravy sú aj rôzne zvieratká. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.


ECOIFFIER Abrick Transportér + 3 autá
9,70 €

V tejto súprave nájdete veľké nákladné auto, na ktoré sa dajú naložiť klasické autíčka. To ešte dopĺňa odťahové auto, ktoré jedno z menších autíčok napríklad odtiahne bližšie k nákladnému. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.


ECOIFFIER BBQ gril plynový
10,10 €

Grilovanie na záhrade môže začať! Gril na stôl s vekom a plynovou bombou je vybavený potrebným príslušenstvom, ktoré budú malí kuchári potrebovať pri príprave výborných pokrmov. Vyklápacie odkladacie plochy na oboch stranách.


ECOIFFIER Čajový servis a sada riadu v taške
12,99 €
12,70 €

Plastový čajový servis pre malé hostiteľky. Veľká priehľadná taška so zatváraním na zips obsahuje štyri taniere, sadu štyroch príborov, štyri poháriky, štyri plastové hrnčeky s podšálkami, kanvičku, cukorničku, sito a hrniec s pokrievkou.


ECOIFFIER Golfový vozík s palicami a loptičkami
14,99 €
13,50 €

Plastový golfový vozík pre deti. Golf je veľmi populárny šport a vaša ratolesť ho teraz môže hrať tiež. Golfová taška na kolieskach obsahuje 2 golfové palice, 3 loptičky a jamku. Skvelá vonkajšia hra na tréning aj vyvádzanie.


ECOIFFIER Hádzanie krúžkov - kríž (4 krúžky)
5,80 €

Veselá hra hádzanie krúžkov na kríž je pre chlapcov aj dievčatá, ale aj ich rodičov. Je to zábavný spôsob, ako trénovať obratnosť a navyše tráviť spoločný letný čas na záhrade alebo na dovolenke.


ECOIFFIER Hamburger set
15,59 €

13,80 €

Set rýchleho občerstvenia s hamburgermi je ladený do červenej farby a pôsobí veľmi realisticky. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci. Všetko môže byť servírované na tácke, ktorý je súčasťou a zároveň slúži ako veko boxu.


ECOIFFIER Kolky 30 cm
12,84 €
11,60 €

Kolky sú skvelá zábava ako pre deti, tak aj pre ich rodičov. Kolky sú vysoké 30 cm a sú vyrobené z kvalitného plastu. Balenie obsahuje 6 kolkov a 2 gule na hádzanie. Vytiahnite si ich na záhrade a zrazte všetkých 6!


ECOIFFIER Korytnačka s príslušenstvom na piesok
12,40 €

10 €

Korytnačka na kolieskach s príslušenstvom na piesok. Obsahuje vedierko, hrabličky, lopatku, sito, formičku a kanvičku. Príslušenstvo možno uložiť do panciera korytnačky. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.


ECOIFFIER Kuchynka talianska
17,99 €

15,10 €

Kuchynka talianska plastová sa radí medzi kuchynky pre najmenšie deti. Je vhodná pre malých kuchárov od 18 mesiacov veku. Je vybavená drezom, platničkou a rúrou. Dodávané vrátane príslušenstva.


ECOIFFIER Kufrík pre veterinára so psíkom
16,76 €

12,90 €

Kufrík pre malého veterinára so psíkom obsahuje všetky potrebné pomôcky. Váš malý ošetrovateľ môže pomocou injekcie uspať chorého psíka a potom operovať. Pre doliečenie je lepšie nechať psíka nejaký čas v prepravke.


ECOIFFIER Nákladné autíčko s formičkami 41 cm
19,07 €

15,80 €

Nákladné autíčko sklápačka na piesok. Základom je ale mať poriadnu sklápačku. Súčasťou balenia je vedierko, kanvička, lopatka, hrabličky a formička. Deti tak na piesku budú mať všetko potrebné.


ECOIFFIER Nákladné auto s radlicou
14,80 €

12,40 €

Nákladné autíčko s prednou radlicou je ideálnym doplnkom pre deti na pieskovisko. Oranžová farba robí toto nákladné auto neprehliadnuteľným. Vyskúšajte, čo všetko s autíčkom dokážete premiestniť!


ECOIFFIER Narodeninová torta vr. príslušenstva
13,30 €

Sada narodeninová torta obsahuje všetko potrebné pre oslavu narodenín. Deti v nej nájdu tortu rozdelený na 6 častí, 6 sviečok, 4 tanieriky, 4 lyžičky a 4 hrnčeky. Deti môžu pozvať kamarátov na oslavu.


ECOIFFIER Občerstvenie na tácke
13,57 €
12,40 €

Plastové doplnky nemôžu chýbať v žiadnej kuchynke. S týmto boxom vytvoríš občerstvenie v okamihu – bagety, vajcia, jogurty, ovocie a ďalšie. Veko boxu poslúži zároveň ako servírovací podnos.


ECOIFFIER Odrážadlo Traktor s úložným priestorom
23,28 €

18,60 €

Odrážadlo traktor s volantom a veselými očkami a dokonalým úsmevom. Traktor má ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré je vzadu mierne vyvýšené. Pod sedadlom traktora je úložný priestor na hračky.


ECOIFFIER Odrážadlo Traktor s vlekom a kosačkou
36,11 €

30,80 €

Odrážadlo traktor s odpojiteľným vlekom a záhradnou kosačkou. Vlek rampu pre naloženie a vyloženie kosačky. Zdvihnutím rampy sa kosačka na vleku zaistí. Pod sedadlom traktora schránka na veci pre malého záhradníka.


ECOIFFIER Odrážadlo Traktor s vlekom zelené
33,16 €

23,40 €

Odrážadlo v tvare traktora s vlekom má krásnu zelenú farbu. Traktor má aj volant, s ktorým bude jazda hneď jednoduchšia. Tento traktorček priamo volá k nasadnutiu a vydaniu sa na cestu.


ECOIFFIER Ovocie a zelenina 50 ks
13,95 €

12,40 €

Makety potravín predstavujú plno vitamínov vďaka rôznym druhom ovocia a zeleniny. V súprave nájdete mrkvu, jahody, papriky, huby, hrozno, banány a ďalšie potraviny, bez ktorých sa žiadna kuchynka alebo obchod nezaobíde.


ECOIFFIER Plastové hračky potraviny v sieťke
6,90 €

Makety potravín v sieťke skvele poslúžia v každej kuchynke alebo obchode. Deti môžu nakúpiť obľúbené potraviny a z nich potom pripravia pre rodičov výborné jedlo. Všetko je prakticky balené.


ECOIFFIER Raňajková súprava s hriankovačom
16,34 €

13,90 €

O raňajkách sa hovorí, že sú základ dňa. Raňajková súprava s hriankovačom, kanvicou, hrnčekmi na kávu, varenými vajcami a ďalšími doplnkami vytvorí báječné raňajky pre 2 osoby. Pripravte si vo svojej kuchynke perfektný začiatok dňa!


ECOIFFIER Stolček na piesok aj vodu s mlynčekom
30,28 €

21 €

Skladací stolček pre hranie s pieskom i vodou je rozdelená na tri časti. Na prostrednú časť sa nasadí veľké sitko, mlynček a kanón. Súčasťou sú hrabličky, lopatka, vedierko, kanvička a tiež tri formičky na piesok.


ECOIFFIER Súprava hier 3 v 1
16,68 €

14,70 €

Športová súprava hier nielen na záhradu. Súprava obsahuje tri obľúbené hry – hádzanie kruhov na kríž, chyť loptičku a zhadzovanie plechoviek. Hry sa dajú veľmi dobre využiť vonku ale aj vo vnútri.


ECOIFFIER Súprava hier 7 v 1
24,95 €

21,90 €

Akcia

Súprava 7 hier je vhodná do interiéru aj exteriér. V súprave nájdete frisbee, kroket, chytanie rybičiek, golf, chyť loptičku, krúžky na kríž a kolky. Deti si s ňou môžu krátiť čas počas letných slnečných dní, ale aj počas dní, kedy sú nútené byť zatvorené doma.


ECOIFFIER Taška na piesok s príslušenstvom
7,70 €

Taška s príslušenstvom na piesok obsahuje vedierko s motívom ovocia, lopatku, kanvičku a dve formičky na piesok. Ponúkame 2 varianty produktu (červená, zelená). S touto súpravou budú popoludnia na pieskovisku plné zábavy!


ECOIFFIER Vaflovač s príslušenstvom
15,50 €

12,50 €

Vaflovač je nevyhnutný doplnok každej kuchynskej linky. Voňavé a sladké raňajky v tvare trojuholníka s toppingom podľa vášho želania, nechajte sa pohostiť od svojej malej kuchárky. Dodávané vrátane tanierikov, lyžičiek a ďalších doplnkov k príprave.


ECOIFFIER Varič s riadom veľká súprava
14,34 €

12,40 €

Dvojplatničkový varič so súpravou kuchynského príslušenstva skvele poslúži malým gazdinkám. Nájde v nej nielen riad ale aj potraviny. Už im v kuchynke rozhodne nič chýbať nebude. hrnce s pokrievkami, rajnice, panvička, pekáč, potraviny a ďalšie príslušenstvo.


ECOIFFIER Vedierko priehľadné s vekom a prísl.
6,90 €

Priehľadný vedierko s viečkom, ružovou kanvičkou, lopatkou v tvare lyžice na kopčekovú zmrzlinu a formička v tvare nanuka. Nechýba ani kornútok a kopček zmrzliny. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.


ECOIFFIER Vedierko so stavebným autom a príslušenstvom
6,96 €
6,60 €

Súprava na piesok s motívom stavby. Obsahuje vedierko, sitko, nákladné autíčko, hrabličky a lopatku. Priemer vedierka 18 cm, výška vedierka 17 cm. Hračiek na piesok nie je nikdy dosť.


Francúzska spoločnosť Ecoiffier bola založená v roku 1945. Majiteľ spoločnosti pán Jouets Ecoiffier robí všetko preto, aby odlíšil produkty firmy ECOIFFIER a to najmä vďaka francúzskemu dizajnu, najnovším trendom a bezpečnostným výrobným postupom. Samozrejmosťou pre spoločnosť je aj ochrana životného prostredia.

Hračky značky ECOIFFIER majú predovšetkým výchovný vplyv na dieťa. Poslaním je dosiahnuť vzdelanie prostredníctvom hry. Hrou s kuchynkami alebo chlapčenským náradím sa deti približujú k svetu dospelých.

Všetky hračky sú testované podľa normy EN71 (časť 1.2.3) závod má certifikát ISO 9001 z roku 2008. Spoločnosť je členom „French Federation of Toys and Puericulture“.

Francúzska spoločnosť Ecoiffier bola založená v roku 1945. Majiteľ spoločnosti pán Jouets Ecoiffier robí všetko preto, aby odlíšil produkty firmy ECOIFFIER a to najmä vďaka francúzskemu dizajnu, najnovším trendom a bezpečnostným výrobným postupom. Samozrejmosťou pre spoločnosť je aj ochrana životného prostredia.

Hračky značky ECOIFFIER majú predovšetkým výchovný vplyv na dieťa. Poslaním je dosiahnuť vzdelanie prostredníctvom hry. Hrou s kuchynkami alebo chlapčenským náradím sa deti približujú k svetu dospelých.

Všetky hračky sú testované podľa normy EN71 (časť 1.2.3) závod má certifikát ISO 9001 z roku 2008. Spoločnosť je členom „French Federation of Toys and Puericulture“.