ECOIFFIER Záhradný vozík s vedierkom a príslušenstvom zelený
16,70 € 14,10 €

Záhradný vozík s príslušenstvom na piesok obsahuje vedierko, kvetináč, kanvičku, lopatku a hrabličky. Vedierko je ozdobené zeleninou a ovocím, ktoré tak dodá tú správnu letnú atmosféru všetkým hrám. Deti si tak môžu svoje hračky k pieskovisku pohodlne doviezť a po hraní zas uložiť.

ECOIFFIER Súprava hier 7 v 1-18%
25,80 € 20,90 €

Súprava 7 hier je vhodná do interiéru aj exteriér. V súprave nájdete frisbee, kroket, chytanie rybičiek, golf, chyť loptičku, krúžky na kríž a kolky. Deti si s ňou môžu krátiť čas počas letných slnečných dní, ale aj počas dní, kedy sú nútené byť zatvorené doma.

ECOIFFIER Abrick Transportér + 3 autá
10,70 €

V tejto súprave nájdete veľké nákladné auto, na ktoré sa dajú naložiť klasické autíčka. To ešte dopĺňa odťahové auto, ktoré jedno z menších autíčok napríklad odtiahne bližšie k nákladnému. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Abrick Stavebné autá súprava
10,10 € 9,90 €

V tejto súprave nájdete bager, nakladač i nákladné auto, bez ktorých sa na stavbe robotníci len tak nezaobídu. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia. Skús si prácu na stavbe v bezpečí svojej izbičky!

ECOIFFIER Vozík sa záhradným náradím a kanvičkou modro-zelený-18%
13,60 € 11,10 €

Plastový vozík so záhradným náradím je nevyhnutná súčasť vybavenia vášho malého záhradníka. S týmto vozíkom bude práca na záhradke hračka. Po zasadení kvetín alebo zeleniny môže záhradníček rastliny aj zaliať pribalenou kanvičkou.

ECOIFFIER Záhradný fúrik žlutomodrá s 2 kolieskami
14,40 € 13,70 €

Záhradný fúrik pre malých záhradníkov má pre lepšiu stabilitu 2 kolieska. Fúrik je určený na prevážanie menších bremien. Urobí určite radosť každému malému pomocníkovi. Zábavná hra na záhradke môže hneď začať!

ECOIFFIER Záhradná kosačka Turbo
10,70 €

Záhradná kosačka s mechanickým hrkajúcim spúšťačom urobí radosť všetkým malým záhradníkom. Je vybavená otočným viečkom benzínu a prepínačom rýchlosti. Zábavná hra na záhradke môže hneď začať!

ECOIFFIER Súprava hier 3 v 1-17%
17,50 € 14,50 €

Športová súprava hier nielen na záhradu. Súprava obsahuje tri obľúbené hry – hádzanie kruhov na kríž, chyť loptičku a zhadzovanie plechoviek. Hry sa dajú veľmi dobre využiť vonku ale aj vo vnútri.

ECOIFFIER Hádzanie krúžkov - kríž (4 krúžky)
7,20 €

Veselá hra hádzanie krúžkov na kríž je pre chlapcov aj dievčatá, ale aj ich rodičov. Je to zábavný spôsob, ako trénovať obratnosť a navyše tráviť spoločný letný čas na záhrade alebo na dovolenke.

ECOIFFIER Plastové hračky potraviny v sieťke
7,70 € 7,60 €

Makety potravín v sieťke skvele poslúžia v každej kuchynke alebo obchode. Deti môžu nakúpiť obľúbené potraviny a z nich potom pripravia pre rodičov výborné jedlo. Všetko je prakticky balené.

ECOIFFIER Sada riadu na varenie
9,40 € 9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada riadu na varenie by nemala chýbať v žiadnej kuchynke. Všetky malé gazdinky ocenia množstvo doplnkov, ktoré budú pri varení potrebné. Sada obsahuje hrnce s pokrievkami, rajnice, zapekaciu nádobu, panvičku a kuchynské náčinie.

ECOIFFIER Záhradný fúrik plastový, modrá
10,80 € 9,90 €

Záhradný fúrik pre malých záhradníkov je vyrobený z kvalitného plastu. Fúrik je určený na prevážanie menších bremien. Urobí určite radosť každému malému pomocníkovi. Zábavná hra na záhradke môže hneď začať!

ECOIFFIER Čajový servis a sada riadu v taške
15,30 €

Plastový čajový servis pre malé hostiteľky. Veľká priehľadná taška so zatváraním na zips obsahuje štyri taniere, sadu štyroch príborov, štyri poháriky, štyri plastové hrnčeky s podšálkami, kanvičku, cukorničku, sito a hrniec s pokrievkou.

ECOIFFIER Veľká sada jedálneho príslušenstva, 39ks
15,20 € 14,10 €

Veľká plastová sada jedálenského príslušenstva. V balení nájdete celkom 39 kusov servisu riadu, potravín a ďalších doplnkov. Súčasťou je aj veľký odkvapkávač riadu. Vašej malej kuchárke už nubude v kuchynke nič chýbať.

ECOIFFIER Varič s riadom veľká súprava
15,30 €

Dvojplatničkový varič so súpravou kuchynského príslušenstva skvele poslúži malým gazdinkám. Nájde v nej nielen riad ale aj potraviny. Už im v kuchynke rozhodne nič chýbať nebude. hrnce s pokrievkami, rajnice, panvička, pekáč, potraviny a ďalšie príslušenstvo.

ECOIFFIER Abrick odťahovacie vozidlo so 6 autami
15,10 € 13,30 €

V tejto sade nájdeš krásné odťahovacie vozidlo a ďalších 6 áut. Každé auto stojí zaparkované na mieste v odťahovke. Vykládka áut je umožnená vďaka sklopnej rampe. Sada áut je ideálne k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Jedálenský set v boxe
13,70 €

Krásny jedálenský set, ktorý sa hodí do každej detskej kuchynky. Táto sada poteší každé malé dieťa, ktoré chce pripraviť pre svojich najlepších kamarátov skvelý a chutný obed alebo desiatu. S touto sadou si deti užijú veľa kreatívnej zábavy.

ECOIFFIER Abrick Hasičská stanica
15,90 € 13,70 €

V tejto súprave nájdete 2 hasičské autá s figúrkami a príslušenstvom. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja jemná motorika a predstavivosť.

ECOIFFIER Formičky Oceán 8 ks
5,99 €

Formičky Ocean 8 ks Ecoiffier. Formičky na písek jsou pěkné hračky na léto.Sada obsahuje 8 ks.Velikost cca 15 cm.

Vyrobeno v EU, z plastu.
Věk: 18m+
Všechny hračky splňují evropské předpisy.
ECOIFFIER Kufrík pre veterinára so psíkom
17,50 € 15,30 €

Kufrík pre malého veterinára so psíkom obsahuje všetky potrebné pomôcky. Váš malý ošetrovateľ môže pomocou injekcie uspať chorého psíka a potom operovať. Pre doliečenie je lepšie nechať psíka nejaký čas v prepravke.

ECOIFFIER Veľká sada riadu a jedla-22%
23,50 € 18,30 €

Veľká sada riadu a jedla sa hodí každému malému kuchárovi. Sada je vhodná pre deti od 18 mesiacov veku. Obsahuje dohromady 47 ks príslušenstva v unisex farbách – zelená, červená, biela a sivá.

ECOIFFIER Vaflovač s príslušenstvom
14,75 €

Vaflovač s příslušenstvím

Každá kuchyň musí být plná spotřebičů, které vám pomohou pipravit různé dobroty. Vaflovač s potřebným příslušenstvím pro "upečení&q…

ECOIFFIER Abrick Auto s prívesom pre kone
10,10 € 9,90 €

Súprava obsahuje všetko, čo potrebuje dieťa k preprave koníka. Červené auto s prívesom, do ktorého sa koník umiestni, je hneď pripravené na cestu. Súčasťou súpravy je aj parkúrová prekážka, cez ktorú môžu koníky pri svojich hrách skákať. Súprava obsahuje 2 koníky – bieleho a hnedého, tak je z čoho vyberať. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja fantázia.

ECOIFFIER Veľký odkvapkávač s riadom 30 cm-18%
11,20 € 9,10 €

Krásna sada riadu, ktorá sa hodí do každej detskej kuchynky. Táto sada poteší každé malé dieťa, ktoré chce pripraviť pre svojich najlepších kamarátov skvelý a chutný obed alebo desiatu. S touto sadou riadu si Vaše deti užijú množstvo hodín skvelej zábavy.

ECOIFFIER Abrick Policajná stanica
15,90 € 13,70 €

V tejto súprave nájdete 3 policajné autá s figúrkami a príslušenstvom. Súprava je ideálna k detským hrám, pri ktorých sa rozvíja jemná motorika a predstavivosť. Zahraj sa na policajta a zlodeja.

ECOIFFIER Espresso kávovar
10,19 €

Dobře vybavený nejmodernější kávovar s odnímatelným držákem filtru a parní tryskou. 
Součástí balení jsou 3 makety mleté kávy, dvě sady nádobí se šálkem, talíř…

ECOIFFIER Veľký odkvapkávač s riadom 33,5 cm
9,71 €

Velká sada nádobí s odkapávačem obsahuje, hrníčky, příbory, talíře, hrnec s poklicí, sadu rendlíků a obracečku. Rozměry odkapávače 33,5 × 10 × 21 cm. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

ECOIFFIER Chytání kačenek 40 cm
5,99 €

Rybářský prut s velkým hákem a sítí na chytání, včetně ??3 kachniček. Rozměry: 17 × 7 × 51,5 cm. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

ECOIFFIER Odkvapkávač s riadom
5,99 €

NÁDOBÍČKO DO DĚTSKÉ KUCHYŇKY

Každá malá hospodyňka potřebuje do své dětské kuchyňky nádobí. Sada dětského nádobíčka obsahuje odkapávač na umyté nádobí, tal…

ECOIFFIER Veľká sada kuchynského príslušenstva-17%
15,20 € 12,60 €

Veľká sada kuchynského príslušenstva skvele poslúži všetkým malým gazdinkám. Nájdu v nej nielen riad ale aj potraviny a ďalšie príslušenstvo. Už im v kuchynke nič chýbať nebude.

ECOIFFIER Zahradní vozík s kyblíčkem a přísl.
17,39 €

Zahradní vozík s kyblíčkem a příslušenství

Zahradní vozík s kyblíčkem, květináčem, konvičkou, lopatičkou a hrabičkami. 

  • rozměry vozíku: 40 × 21 × 27 cm
  • hmotnost: 0,75 kg</…
ECOIFFIER Fast food-23%

ECOIFFIER Fast food

Hodnotenie: 4,1
23 € 17,60 €

V žiadnom obchode by nemalo chýbať toto príslušenstvo pre rýchle občerstvenie. Obsahuje veľa doplnkov. Hra na predavača je veľmi zábavná. Vankúšik sa určite bude hodiť do každej detskej izbičky.

ECOIFFIER Veľká sada kuchynského príslušenstva
13,43 €

Velká sada kuchyňského příslušenství obsahuje kuchyňského nádobí, potraviny a dalšího. Celkem 26 ks. Jistě potěší každou malou kuchyřku! Věk: 3+

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
ECOIFFIER Vaflovač s príslušenstvom
17,10 € 15,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vaflovač je nevyhnutný doplnok každej kuchynskej linky. Voňavé a sladké raňajky v tvare trojuholníka s toppingom podľa vášho želania, nechajte sa pohostiť od svojej malej kuchárky. Dodávané vrátane tanierikov, lyžičiek a ďalších doplnkov k príprave.

ECOIFFIER Velký odkapávač s nádobím 30 cm
10,67 €

Velká sada nádobí s odkapávačem obsahuje hrníčky, příbory, talíře, hrnec s poklicí, konvičku s poklicí a šálky s podšálky. 
Parametry:

  • Rozměry odkapáva…
ECOIFFIER Vozík pro veterináře s pejskem
34,67 €

Vyšetřovací vozík pro malé veterináře. Součástí i pejsek s přenosným kufříkem. Nechybí lékařské nástroje pro vyšetření pejska. Rozměry vozíku: 36,5 × 51 × 32 cm. Rozměry kufříku: 24 × 15 × 14 cm. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

ECOIFFIER Potraviny v sieťke
7,67 €

Sada potravin v síťce obsahuje jogurty, nápoje, plechovky se zeleninou, těstoviny a další. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Francúzska spoločnosť Ecoiffier bola založená v roku 1945. Majiteľ spoločnosti pán Jouets Ecoiffier robí všetko preto, aby odlíšil produkty firmy ECOIFFIER a to najmä vďaka francúzskemu dizajnu, najnovším trendom a bezpečnostným výrobným postupom. Samozrejmosťou pre spoločnosť je aj ochrana životného prostredia.

Hračky značky ECOIFFIER majú predovšetkým výchovný vplyv na dieťa. Poslaním je dosiahnuť vzdelanie prostredníctvom hry. Hrou s kuchynkami alebo chlapčenským náradím sa deti približujú k svetu dospelých.

Všetky hračky sú testované podľa normy EN71 (časť 1.2.3) závod má certifikát ISO 9001 z roku 2008. Spoločnosť je členom „French Federation of Toys and Puericulture“.

Francúzska spoločnosť Ecoiffier bola založená v roku 1945. Majiteľ spoločnosti pán Jouets Ecoiffier robí všetko preto, aby odlíšil produkty firmy ECOIFFIER a to najmä vďaka francúzskemu dizajnu, najnovším trendom a bezpečnostným výrobným postupom. Samozrejmosťou pre spoločnosť je aj ochrana životného prostredia.

Hračky značky ECOIFFIER majú predovšetkým výchovný vplyv na dieťa. Poslaním je dosiahnuť vzdelanie prostredníctvom hry. Hrou s kuchynkami alebo chlapčenským náradím sa deti približujú k svetu dospelých.

Všetky hračky sú testované podľa normy EN71 (časť 1.2.3) závod má certifikát ISO 9001 z roku 2008. Spoločnosť je členom „French Federation of Toys and Puericulture“.