Ecodenta ECODENTA - Bambusová zubná kefka, sivá, jemná, 1 ks

Ecodenta ECODENTA - Bambusová zubná kefka, sivá, jemná, 1 ks

4,99 €

100% bio-rozložiteľná, jemná zubná kefka.  Z udržateľného Moso bambusu, ktorý pandy nejedia, takže im neuberáme z jedálnička.• S rastlinnými štetinkami s ricínovým olejom.• Bambus je prirodzene antimikrobiálny.• Hlava kefky je natoľko malá, aby dosiahla na všetky časti úst. BALENIE 1 ks

Dentálna starostlivosť Ecodenta vo svojich prípravkoch efektívne spája poznatky modernej vedy s prírodou. V jej produktoch nájdete tie najkvalitnejšie prírodné zložky bez škodlivých abrazívnych či penivých prísad. Ecodenta rozhodne zmení váš prístup k dentálnej hygiene!

Každá zubná pasta Ecodenta je obohatená o starostlivo vybrané prírodné výťažky, ktoré pomáhajú eliminovať najrôznejšie problémy ústnej dutiny. Výťažok zo 7 bylín napríklad poskytuje komplexnú starostlivosť, brusnicový výťažok zase bojuje proti zubnému povlaku. A pri tom Ecodenta zďaleka nekončí. V jej portfóliu nájdete špecializované zubné pasty pre bielenie zubov, proti krvácaniu ďasien alebo pre upokojenie citlivých zubov. Ďalšia zubná pasta vám zaistí dlhotrvajúci svieži dych, iná sa dokáže dokonale starať o detské zuby. Vyberie si rozhodne každý.

Zubné pasty Ecodenta obsahujú Kalident®, prírodný zdroj vápnika, ktorý posilňuje zubnú sklovinu a vypĺňa malé prasklinky a škrabance. Táto látka má zloženie veľmi podobné zubnej sklovine a jeho pozitívne účinky pri predchádzaní zubných kazov boli vedecky preukázané. Ecodenta pri vývoji svojich zubných pást a ďalších produktov spolupracuje s Litovskou univerzitou zdravotných vied a jej prípravky sú odporúčané poprednými odborníkmi.