História znacky Eastpak sa začala písať v roku 1960, kedy jej zakladateľ Monte Godman prišiel s myšlienkou vyrábať naozaj odolné batohy pre americkú armádu, ktoré vydržia takmer čokoľvek. Tento nápad bol čoskoro úspešne zrealizovaný.

Čo sa stalo, že sa batohy v profesionálnej kvalite dodávanej vojenským jednotkám stali dostupné pre šíru verejnosť? V roku 1976 si Monteho syn všimol, že občas stretne študenta s batohom vyrobeným jeho otcom. Začal ho teda prehovárať, aby vytvoril kolekciu tašiek a batohov pre každodenné použitie všetkých ľudí. Čoskoro tak uzrela svetlo sveta kolekcia značky Eastpak. Stala sa obľúbenou medzi študentmi i ďalšími ľuďmi.

Batohy a tašky Eastpak sú jedinečné ako svojou kvalitou a odolným materiálom, tak extravagantnými farbami, modernou potlačou a vzormi. Výrobky Eastpak sa stali aj módnym doplnkom podtrhujúcím image a osobný štýl. Ak máte radi netradičný dizajn a zároveň chcete batoh alebo tašku s ozajstnou výdržou, funkčnosťou a kvalitou je pre Vás Eastpak tá správna voľba.