DUVLAN Fitness podložka 180x60x0,6 cm
11 € 6,90 €

Fitness podložka Duvlan sa vyznačuje vysokou kvalitou a protišmykovým materiálom. Vďaka tomu sa počas cvičenia nekĺže po dlážke a nestráca tvar. Môžete ju využiť na aerobic, fitness cviky, alebo jógu. Praktický držiak slúži pre ľahší a komfortnejší prenos.

DUVLAN Bench lavička Basic
129 € 79,90 €

Užite si kvalitný domáci tréning z pohodlia domova a precvičte ramená, hrudník, prsné svaly, predné a zadné stehenné svaly pomocou Bench lavičky DUVLAN Basic s prídavnými ramenami.

DUVLAN Bench lavička Deluxe
265 € 189 €

Splátky bez navýšenia

Univerzálna posilňovacia lavička Duvlan deluxe vhodná k precvičeniu svalov chrbta a bicepsov. Ja určená aj ku predkopávaniu, zakopávaniu či bench pressu.

DUVLAN Bench lavička Lift
155 € 109 €

Splátky bez navýšenia

Pre váš kvalitný domáci tréning horných a dolných svalových partií je bench lavička DUVLAN Lift ako stvorená. Precvičte ramená a hrudník komplexne, vďaka nastaveniu sklonu lavičky.Predkopávaním a zakopávaním kvalitne odtrénujete predné a zadné svaly stehien.

DUVLAN Bežecký pás Abasi
365 € 239 €

Splátky bez navýšenia

Zlepšite svoju kondíciu a spáľte prebytočné kalórie s bežeckým pásom Duvlan Abasi.

DUVLAN Bežecký pás Cairo
460 € 389 €

Splátky bez navýšenia

Zlepšite svoju kondíciu a spáľte prebytočné kalórie s bežeckým pásom Duvlan Cairo.

DUVLAN Bežecký pás Greenwalk
280 € 189 €

Splátky bez navýšenia

Bežecký pás DUVLAN Greenwalk sa zaraďuje medzi bezmotorové bežecké pásy s magnetickým brzdným systémom. Vďaka nastaveniu bežeckej plochy do 3 úrovní a LCD displeju kde môžete sledovať napr. tep, rýchlosť či počet spálených kalórií.

DUVLAN Bežecký pás Nairobi
940 € 719 €

Splátky bez navýšenia

Zlepšite svoju kondíciu a spáľte prebytočné kalórie s bežeckým pásom Duvlan Nairobi.

DUVLAN Bežecký pás Tripoli
680 € 499 €

Splátky bez navýšenia

Zlepšite svoju kondíciu a spáľte prebytočné kalórie s bežeckým pásom Duvlan Tripoli.

DUVLAN Cementový Ketlebel 2 kg
5 € 3,90 €

Cementový ketlebel je vyrobený z kvalitného materiálu určený pre začiatočníkov ako i pokročilých. Tvarovaná rukoväť zabezpečuje bezpečné a zároveň komfortné cvičenie. Je ideálnou pomôckou pri formovaní svalov a zvyšovanie vytrvalosti. Medzi základné cviky patr

DUVLAN Cementový kotúč 1,25 kg
1,20 €

Cementový kotúč 1,25 kg je závažie pre jednoručnú i obojručnú činku. Možno ho rovnako použiť aj pre multifunkčné posilňovacie lavice s tŕňmi s priemerom 30 mm. Jeho vnútorná časť je vyplnená cementovou náplňou a vonkajšiu časť tvorí kvalitný materiál.

DUVLAN Cementový kotúč 10 kg
9,60 €

Cementový kotúč 10 kg je závažie pre jednoručnú i obojručnú činku. Možno ho rovnako použiť aj pre multifunkčné posilňovacie lavice s tŕňmi s priemerom 30 mm. Jeho vnútorná časť je vyplnená cementovou náplňou.

DUVLAN Cementový kotúč 15 kg
14,40 €

Cementový kotúč 15 kg je závažie pre jednoručnú i obojručnú činku. Možno ho rovnako použiť aj pre multifunkčné posilňovacie lavice s tŕňmi s priemerom 30 mm. Jeho vnútorná časť je vyplnená cementovou náplňou.

DUVLAN Cementový kotúč 2,5 kg
2,40 €

Cementový kotúč 2,5 kg je závažie pre jednoručnú i obojručnú činku. Možno ho rovnako použiť aj pre multifunkčné posilňovacie lavice s tŕňmi s priemerom 30 mm. Jeho vnútorná časť je vyplnená cementovou náplňou.

DUVLAN Cementový kotúč 5 kg
4,80 €

Cementový kotúč 5 kg je závažie pre jednoručnú i obojručnú činku. Možno ho rovnako použiť aj pre multifunkčné posilňovacie lavice s tŕňmi s priemerom 30 mm. Jeho vnútorná časť je vyplnená cementovou náplňou.

DUVLAN Cyklotrenažér Huron
290 € 219 €

Splátky bez navýšenia

Na zlepšenie vašej fyzickej kondície vám poslúži cyklotrenažér Duvlan Huron, ktorý sa zaraďuje medzi kvalitné posilňovacie stroje s pevnou konštrukciou a oceľovým rámom. Pohodlie pri cvičení vám zabezpečí nastaviteľné sedadlo.

DUVLAN Cyklotrenažér Omaha
375 € 299 €

Splátky bez navýšenia

Vďaka cyklotrenažéru Omaha s 20 kg zotrvačníkom zažijete intenzívny tréning v pohodlí domova. Nastaviteľné sedadlo do horizontálneho i vertikálneho smeru sa prispôsobí všetkých užívateľom. Kvalitný brzdný systém zabezpečí tichý chod cyklotrenažéra.

DUVLAN Cyklotrenažér Sioux
395 € 289 €

Splátky bez navýšenia

Cyklistický trenažér Duvlan Sioux je jeden z mála trenažérov na trhu s voľnobehom. Plynulý chod zabezpečí 18 kg záťažové koleso spolu s reťazovým prevodným systémom a trojdielnymi kľukami.

DUVLAN Dverná hrazda
10 €

S univerzálnu hrazdou do dverí dokonale precvičíte svaly chrbta, ramien a brucha. Ideálny pomocník na tréning v pohodlí domova.

DUVLAN Eliptical Air
170 € 119 €

Splátky bez navýšenia

Zacvičte si v pohodlí domova spolu s elipticalom DUVLAN Air. Zátaž môžete ovládať manuálne a 5 kg zotrvačník zabezpečí plynulý odpor. 

DUVLAN Eliptical Betty

DUVLAN Eliptical Betty

Hodnotenie: 5
195 € 159 €

Splátky bez navýšenia

Užite si tréning v pohodlí domova s eliptickým trenažérom Duvlan Betty. Nastavte si manuálne  jeden z 8 stupňov záťaže. Tichý chod zabezpečí remeňový prevod a magnetický brzdný systém.

DUVLAN Eliptical Medea Ergo
370 € 249 €

Splátky bez navýšenia

Eliptický trenažér s vysokou nosnosťou, robustnou ergonomickou konštrukciou, podsvieteným displejom a bohatou programovou vybavenosťou.

DUVLAN Eliptical Smooth Ergo
495 € 339 €

Splátky bez navýšenia

Zatrénujte si v pohodlí domova spolu s eliptickým trenažérom Duvlan Smooth Ergo. Disponuje 10 kg záťažovým kolesom, snímačmi tepovej frekvencie či bohatou ponukou prednastavených programov.

DUVLAN Eliptical Yasmin
335 € 229 €

Splátky bez navýšenia

Precvičte si celé telo prostredníctvom elipticalu Duvlan Yasmin. Je vybavený magnetickým brzdným systémom a 8 stupňami regulácie záťaže. Všetky potrebné funkcie môžete sledovať na prehľadnom LCD monitore. Cvičenie na elipticali je efektívne a účinné.

DUVLAN Fitness podložka 173x60x0,6 cm
10 € 7,90 €

Fitness podložka Duvlan Vám počas cvičenia zaručí dokonalé pohodlie. Je vyrobená z mäkkého materiálu, vďaka čomu si užijete cvičenie v pohodlí Vášho domova.

DUVLAN Hojdacia sieť s tyčami 210 x 120 cm - HAK112A
34 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná hojdacia sieť značky Duvlan je vhodná na záhradu alebo do prírody. Vymedzovacie tyče po stranách siete udržujú sieť v rozprestretom stave. Vysoký počet závesných vlákien zabezpečuje rovnomerné rozloženie váhy a pohodlné ležanie.

DUVLAN Hriadeľ na jednoručku 40 cm
14 € 10 €

Univerzálny hriadeľ vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.  Pre zaistenie závažie vybavený závitmi na oboch koncoch. Vrúbkovaná protišmyková rukoväť. Dĺžka 40 cm.

DUVLAN Hrudný pás
29 €

Telemetrické meranie pulzu zabezpečuje efektivitu a presnosť. Zmerajte si tepovú frekvenciu počas cvičenia pomocou hrudného pásu značky Duvlan. Jednotlivé namerané hodnoty budú automaticky prenášané na monitor prístroja.

DUVLAN Hyperextenzná lavička Alexis
84 € 48 €

Hyperextenzná lavička DUVLAN Alexis je zárukou precízneho precvičenia sedacích svalov, brušných šikmých svalov a spodnej časti chrbta.

DUVLAN Inverzná lavica VX-20
240 € 199 €

Splátky bez navýšenia

Inverzná lavica účinná pri odstránení a predchádzaní bolestí chrbta a svalového napätia.

DUVLAN Multifunkčná lavička Chelsey
95 € 89 €

Ideálnym pomocníkom pre cvičenie v domácom prostredí je multifunkčná posilňovacia lavička. Súčasťou sú gumové expandéry a preto nie je potrebné ďalšie závažie. 

DUVLAN Nastaviteľný gumový expander 3 x 1,2 m
18 € 6,90 €

Precvičte si celé telo pomocou nastaviteľného gumového expandera. Vyrobený z vysoko odolnej silikónovej gumy ktorá zaisťuje plynulý odpor. Ľubovoľná kombinácia 3 posilňovacích ťahadiel.

DUVLAN Nástenná hrazda
32 € 22,60 €

Univerzálna hrazda značky Duvlan je pevná, nenáročná na priestor s nosnosťou až 130 kg. Vyrobená z nehrdzavejúcej ocele.

Slovenská značka DUVLAN má vo svojej ponuke širokú ponuku fitness strojov, závaží, trampolín, stolnotenisových stolov a záhradného nábytku. Vďaka skvelému pomeru ceny a kvality si počas svojej takmer desať ročnej histórie získala niekoľko desať tisíc zákazníkov nielen na Slovensku a v Českej republike, ale aj v Maďarsku, Slovinsku, Bulharsku, Litve, Chorvátsku a neustále sa rozširuje aj do ďalších krajín EÚ.

Slovenská značka DUVLAN má vo svojej ponuke širokú ponuku fitness strojov, závaží, trampolín, stolnotenisových stolov a záhradného nábytku. Vďaka skvelému pomeru ceny a kvality si počas svojej takmer desať ročnej histórie získala niekoľko desať tisíc zákazníkov nielen na Slovensku a v Českej republike, ale aj v Maďarsku, Slovinsku, Bulharsku, Litve, Chorvátsku a neustále sa rozširuje aj do ďalších krajín EÚ.