Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Upresniť parametre
DULUX Weathershield Silicon + DULUX Weathershield Silicon +
DULUX Weathershield Silicon +

Prémiová exteriérová fasádna farba na báze silikónovej živice, určená hlavne pre profesionálne použitie. Výsledný vzhľad náteru je matný. Je vysoko odolný proti obvyklému zašpineniu a voči oteru. Náter je umývateľný a odolný proti pôsobeniu vody. Priedušnosť pre vodnú paru predstavuje sd = 0,06…

Skladom u partnera

DULUX STOCOCRYL tmel DULUX Weathershield Silicon +
DULUX STOCOCRYL tmel

Stococryl je biely akrylový tmel na použitie v interiéri a exteriéri. Je vhodný na tmelenie sadrových, vápeco-cementových omietok alebo betónu a na drevo. Má výborné plniace a vyrovnávacie vlastnosti. Rýchlo schne bez praskania , ľahko sa brúsi a vytvára hladký povrch .

Skladom u partnera

DULUX Diamond DULUX Weathershield Silicon +
DULUX Diamond

Vodou riediteľný extrémne tvrdý lak na podlahy v interiéri. Je ideálny na interiérové povrchy vystavené intenzívnemu opotrebovaniu, ako sú podlahy, schody, podlahové lišty, krycie obloženie okien a dverí, horné plochy stolov a pultov. Dulux Diamond bol certifikovaný aj na použitie na detské hračky.

Skladom u partnera

DULUX Luxol Lodný lak DULUX Colors of the World
DULUX Luxol Lodný lak

Bezfarebný lak určený na ochranu drevených povrchov vo vlhkom prostredí v exteriéri aj interiéri. Povrch si udržiava lesk, náter chráni pred poveternostnými vplyvmi a vlhkosťou. Používa sa na nátery záhradného nábytku, športového náradia, korku, drevených obložení stien alebo na nátery lodí v…

Skladom u partnera

DULUX Colors of the World DULUX Colors of the World
DULUX Colors of the World

Interiérová farba Dulux Colour Of The World je hotová interiérová matná farba. Dostupná vo viacerých odtieňoch. Je určená na natieranie steny, stropov alebo dekoračných a ochranných náterov. Teraz je dostupný k zakúpeniu aj 30ml tester.

Skladom u partnera

DULUX ACRYL matt DULUX Colors of the World
DULUX ACRYL matt

Dulux Acryl Matt je akrylátová farba vysokej kvality určená pre dekoračné a ochranné nátery stien a stropov v interiéroch. Je bežne odolná voči vlhkosti. Mechanicky je odolná voči oteru suchou látkou, náter je možné jemne omývať vodou s prísadou detergentu.

Skladom u partnera

DULUX Classic White DULUX Classic White
DULUX Classic White

Dulux Classic White je matná, žiarivo biela, akrylátová emulzná farba určená k dekoratívnym a ochranným náterom stien a stropov v interiéri. Zaručuje veľmi dobré krytie a dlhú životnosť odtieňa. Mikroporézna štruktúra náteru umožňuje dýchanie stien.

Skladom u partnera

DULUX Diamond Satin DULUX Classic White
DULUX Diamond Satin

Dulux Trade Diamond Satin je plne umývateľná disperzná maliarska farba prémiovej kvality so saténovým povrchom pre nátery stien a stropov v interiéri, ktorej dlhá životnosť je zaručená unikátnou technológiou Diamond Technology. Vyniká výnimočnou odolnosťou proti oteru a vlhkosti v miestach…

Skladom u partnera

DULUX EasyCare DULUX Classic White
DULUX EasyCare

Matná, vysoko umývateľná disperzná maliarska farba novej generácie s hydrofóbnymi vlastnosťami (odpudzuje vodu) pre nátery stien a stropov v interiéri. Vhodná hlavne na nátery kuchýň a kúpeľní, kde potrebujeme farbu veľmi odolnú voči vode a oteru. Teraz je dostupný k zakúpeniu aj 30ml tester…

Skladom u partnera

DULUX Floorpaint Classic náter na betón DULUX Floorpaint Classic náter na betón
DULUX Floorpaint Classic náter na betón

DULUX TRADE FLOORPAINT CLASSIC je jednozložkový, polomatný, vodou riediteľný náter pre vnútorné a vonkajšie betónové podlahové povrchy.

Skladom u partnera

DULUX Floorpaint Profi náter na betón DULUX Floorpaint Classic náter na betón
DULUX Floorpaint Profi náter na betón

DULUX TRADE FLOORPAINT PROFI je jednozložkový, matný, vodou riediteľný náter s extrémnou odolnosťou pre vnútorné a vonkajšie betónové podlahové povrchy.

Skladom u partnera

DULUX Rapidry Aqua DULUX Floorpaint Classic náter na betón
DULUX Rapidry Aqua

Univerzálna vodou riediteľná farba prémiovej kvality.

• Odolnosť proti mechanickému namáhaniu • Rýchloschnúca • Nezapácha • Rýchle a pohodlné nanášanie.

Skladom u partnera

DULUX SUPER matt DULUX SUPER matt
DULUX SUPER matt

Dulux Super Matt Plus – interiérová akrylátová farba – biela matná Dulux Super Matt Plus je umývateľná matná farba vysokej kvality na dekoračné a ochranné nátery stien a stropov v interiéri. Náter sa vyniká vysokou oteruodolnosťou a umývateľnosťou, umožňuje dýchanie stien. Používa sa na…

Skladom u partnera

DULUX Valček DULUX SUPER matt
DULUX Valček

Špeciálny maliarsky valček s krátkym vlasom vyvinutý pre aplikáciu produktov Dulux.

Skladom u partnera

DULUX Vinyl Matt DULUX SUPER matt
DULUX Vinyl Matt

Vodou riediteľná disperzná farba pre použitie v interiéri na steny a stropy. Matná interiérová farba prémiovej kvality pre použitie na sadrokartón, omietku, betón, umakart, drevotriesku, vinylové tapety a radu rôznych obkladacích dosiek.

Skladom u partnera

DULUX Komaprim Základ priamo na hrdzu DULUX Komaprim Základ priamo na hrdzu
DULUX Komaprim Základ priamo na hrdzu

Syntetická základná antikorózna farba na železné kovy určená do interiéru i exteriéru. Náter vytvára antikoróznu ochranu, má výbornú priľnavosť k povrchu a možno ho nanášať priamo na zhrdzavený kov.

Momentálne nedostupné

DULUX Luxol farba na okná DULUX Komaprim Základ priamo na hrdzu
DULUX Luxol farba na okná

Krycia syntetická vrchná farba na drevo (okenné rámy, okná, dvere, podhľady) v interiéri i exteriéri. Vyznačuje sa výbornou odolnosťou voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom.

Momentálne nedostupné

DULUX Luxol Interiérový lak AQUA DULUX Komaprim Základ priamo na hrdzu
DULUX Luxol Interiérový lak AQUA

Transparentný lak na vodnej báze určený na nátery drevených plôch v interiéri. Vyznačuje sa výborným rozlevom a spracovateľnosťou. Rýchlo schne a nezapácha.

Momentálne nedostupné

DULUX Luxol Interiérový lak DULUX Luxol základná farba na okná
DULUX Luxol Interiérový lak

Transparentný lak na báze rozpúšťadiel určený na nátery drevených plôch. Vyznačuje sa výbornou spracovateľnosťou, rozlevom a finálnym vzhľadom dostupnom v mate alebo lesku.

Momentálne nedostupné

DULUX Luxol lak na parkety DULUX Luxol základná farba na okná
DULUX Luxol lak na parkety

Lak na vodnej báze určený na interiérové použitie (drevené podlahy a zábradlia). Vhodný i na nátery preglejky a drevovláknitých dosiek. Vyniká odolnosťou voči poškriabaniu a má vysokú mechanickú odolnosť.

Momentálne nedostupné

DULUX Luxol základná farba na okná DULUX Luxol základná farba na okná
DULUX Luxol základná farba na okná

Krycia syntetická podkladová farba na drevo (okenné rámy, okná, dvere, podhľady) v interiéri i exteriéri. Vyznačuje sa výbornou krycou schopnosťou a priľnavosťou.

Momentálne nedostupné

DULUX SB Primer DULUX Universal lesk
DULUX SB Primer

Dulux SB Primer je základná syntetická farba s vysokou antikoróznou ochranou.

Momentálne nedostupné

DULUX Universal lesk DULUX Universal lesk
DULUX Universal lesk

Universal lesk je syntetická vrchná farba na drevo i kov, vysoko odolná proti pôsobeniu vody a voči mechanickému poškodeniu náteru. Farba sa ľahko spracováva a je určená k všestrannému použitie v interiéri aj exteriéri.

Momentálne nedostupné

DULUX Universal mat DULUX Universal lesk
DULUX Universal mat

Syntetická vrchná farba na drevo i kov, vysoko odolná proti pôsobeniu vody a voči mechanickému poškodeniu náteru. Farba sa ľahko spracováva a je určená k všestrannému použitie v interiéri aj exteriéri.

Momentálne nedostupné

Dulux je medzinárodne dostupná značka architektonických farieb. Interiérové farby Dulux vám pomôžu uskutočniť vaše nápady na dekorovanie. Nechajte sa inšpirovať a zmeňte svoj svet novou interiérovou farbou Dulux. Exteriérové farby Dulux je to najlepšie pre vašu fasádu pretože je na báze akrylátových živíc s prídavkom silikónu.