Dr.Oetker Forma na brownies Retro
12,50 €

Forma na americké čokoládové buchtičky brownies v ružovom retro dizajne je vyrobená pod značkou Dr. Oetker. Vnútro formy je opatrené nepriľnavým povrchom s keramickou prímesou, takže sa vám cesto pri pečení neprichytí.


Dr.Oetker Forma s reliéfom zajačik 24 cm-48%
9,65 €

5 €

Akcia

Okrúhla forma s reliéfom zajačika je ideálnym pomocníkom pre pečenie veľkonočných dobrôt. Jej priemer je 24 cm a je vybavená nepriľnavým povrchom. Kvalita od značky Fackelmann.


Dr.Oetker Forma na bábovku, 22 cm
35,39 €

31,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasická bábovka je v mnohých domácnostiach neoddeliteľnou súčasťou nedeľného popoludnia. Kúpte si vlastnú formu a pečte sladký dezert sami. Smaltovaná forma vyrobená pod značkou Dr. Oetker má priemer 22 cm.


Dr.Oetker Forma na biskupský chlebíček Retro, 25 cm
10,54 €

Forma na biskupský chlebíček v ružovom retro dizajne je vyrobená pod značkou Dr. Oetker a jej dĺžka je 25 cm. Vnútro formy je opatrené nepriľnavým povrchom s keramickou prímesou, takže sa vám cesto pri pečení neprichytí.


Dr.Oetker Forma na tortu Retro, 17 cm, 4 ks
15,63 €

Sada 4 kusov nízkych foriem na tortu je vyrobená pod značkou Dr. Oetker. Formy majú priemer 17 cm a disponujú nepriľnavým povrchom s keramickou prímesou.


Dr.Oetker Forma na ovocnú tortu 28 cm
25,84 €

Forma na ovocnú tortu s priemerom 28 cm má nepriľnavý a veľmi odolný povrch vám bude vyhovovať. Zvlnený okraj vám pomôže pripraviť korpus podľa vašich predstáv.


Dr.Oetker Forma vajíčko s reliéfom 350 ml-37%
7,96 €

5 €

Akcia

Sladké pečivo k Veľkej noci neodmysliteľne patrí. Upečte si k Baránkovi aj vajíčko s reliéfom mašle pomocou oceľovej formy značky Fackelmann. Forma má kapacitu 350 ml a má nepriľnavý povrch.


Dr.Oetker Plech na pečenie 42x29 cm
29,54 €

Plech na pečenie o rozmere 42×29 cm má mierne zvýšený okraj tak, aby sa dal využiť aj na pečenie koláčov slaných alebo sladkých. Nepriľnavý a veľmi odolný povrch vám bude vyhovovať.


Dr.Oetker Silikónová forma na čokoládu vianočná
9,21 €

Silikónová formička s vianočnými motívmi je ideálna na čokoládu. Stačí naliať čokoládu dozdobiť a nechať stuhnúť v chladničke a máte skvelú dekoráciu alebo sladkosti do adventného kalendára.


Dr.Oetker Silikonová forma na minidezerty
18,47 €

Silikónová forma na dvanásť malých minidezertov. Pustite sa do kreatívneho pečenia, uvidíte že vás to bude baviť. Dezerty určite ocení každý, kto má rád sladké po malých kúskoch.


Dr.Oetker vykrajovačky v tvare kvetiny 4ks
7,36 €

Štyri vykrajovačky v tvare kvetiny na marcipán alebo iné cesto. Plastové pomôcky značky Faklemann sú dobre skladné a pri tvorení vždy urobia radosť.


Dr.Oetker Forma na chlieb
29,54 €

Posledný kus za túto cenu!

Čierna forma značky Dr.Oetker s dĺžkou 30 cm z radu Premium je vhodná pre použitie až do 400 °C. Forma na chlebíček má veľmi dobré nepriľnavé vlastnosti vďaka ktorým si ju obľúbite.


Dr.Oetker Chňapka

Dr.Oetker Chňapka

Hodnotenie: 1
8,23 €

7 €

Chňapky v retro dizajne značky Dr. Oetker sú praktickou pomôckou do každej kuchyne. Sú vyrobené z príjemného, bavlneného materiálu. Ochránia vás pred nepríjemným spálením o horúci plech alebo hrniec.


Dr.Oetker Podložka
4,29 €
3,90 €

Podložky v retro dizajne značky Dr. Oetker sú praktickou pomôckou do každej kuchyne. Sú vyrobené z príjemného, bavlneného materiálu. Ochráni váš stôl pred poškodením horúcim plechom alebo hrncom.


Dr.Oetker Stojan na muffiny
8,62 €

7,34 €

Akcia

Stojan na muffiny značky Dr. Oetker je papierový troj poschodový etažér v retro dizajne. Tento farebný stojan vám skvele poslúži na oslavy alebo rodinné stretnutia. Muffiny sa na ňom budú vynímať.


Dr.Oetker Vykrajovačky vianočné motívy 5ks
11,81 €

10,10 €

Akcia

Rôzne veľké vykrajovačky v tvare hviezdy, stromčeka, soba, anjela a santy vám pomôžu pripraviť rýchlo sušienky alebo iné cukrovinky. Formičky sú k pečeniu potrebné, vyskúšajte tie od špecialistu, dr. Oetker.


Dr.Oetker vykrajovačky v tvare snehovej vločky 3 ks
7,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Štyri vykrajovačky v tvare snehových vločiek na marcipán alebo iné cesto. Plastové pomôcky značky Dr.Oetker sú dobre skladné a pri tvorení vždy urobia radosť.


Dr.Oetker Pekáč hlboký s vekom 42x34x13 cm
55,42 €
+ doprava zadarmo

Pekáč s rozmerom 42×34×13cm je ideálny na prípravu pečienok alebo iných pečených dobrôt. Hlboký pekáč s vekom z rady Premium od Dr.Oetker má veľmi kvalitné spracovanie s vysokou odolnosťou.


Dr.Oetker Cedník 10 cm

Dr.Oetker Cedník 10 cm

Hodnotenie: 5
7,40 €

Cedidlo v retro dizajne značky Dr. Oetker je praktická pomôcka do každej modernej kuchyne. Je vyrobený z nerezovej ocele a rukoväť z dreveného materiálu. Nevhodné do umývačky riadu.


Dr.Oetker Forma na tortu Retro, 20 cm
15,63 €

Posledný kus za túto cenu!

Ružová odopínacia forma na tortu v retro dizajne značky Dr. Oetker má priemer 20 cm a je skvelou voľbou pre nepečené aj pečené dezerty. Nepriľnavý povrch s keramickou prímesou zabezpečí, že sa vám cesto k forme neprichytí.


Dr.Oetker Kuchynská váha retro
53,10 €
+ doprava zadarmo

Kuchynská váha RETRO je nepostrádateľným pomocníkom pre pečenie i varenie v originálnej domácnosti. Táto váha v striebornej farbe od značky Dr. Oetker váži s presnosťou, zvládne záťaž až 5 kg.


Dr.Oetker Metla na sneh

Dr.Oetker Metla na sneh

Hodnotenie: 5
6,26 €
5,80 €

Metla na sneh v retro dizajne značky Dr. Oetker je praktická pomôcka do každej modernej kuchyne. Je vyrobená z nerezovej ocele a rukoväť z dreveného materiálu. Nevhodné do umývačky riadu.


Dr.Oetker Modelovacia podložka
12,92 €

Zosilnená silikónová podložka s rozmerom 60 × 40 cm je ideálna pre spracovávanie marcipánu či inej hmoty. Potlačená podložka s pomôckami v anglickom a nemeckom jazyku.


Dr.Oetker Nožnice retro
11,77 €
11,20 €

Nožnice v retro dizajne značky Dr. Oetker nesmú chýbať v žiadnej odvážnej a modernej kuchyni. Môžete ich použiť prakticky na čokoľvek. Sú vyrobené z nerez ocele, takže funkčnosť a dlhá životnosť je zaistená.


Dr.Oetker Obracačka
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Obracačka v retro dizajne značky Dr. Oetker je praktická pomôcka do každej modernej kuchyne. Je vyrobená z nerezovej ocele a rukoväť z dreveného materiálu. Nevhodné do umývačky riadu.


Dr.Oetker Pekáč hluboký 40x34 cm
36,93 €

Hluboký pekáč z řady Premium značky dr.Oetker má velmi kvalitní zpracování s vysokou odolností. Pekáč o rozměru 40×34 cm je ideální na přípravu pečínek nebo jiných pečených dobrot.


Dr.Oetker Silikónový štetec
5,51 €

Štetec vyrobený z kvalitného silikónu je ideálny na roztieranie akejkoľvek polevy. Silikón je vyrobený tak, aby odolal vysokým teplotám a vydržal všetko čo je v kuchyni potrebné.


Dr.Oetker Vykrajovačky hviezdy 6ks
8,47 €

Posledný kus za túto cenu!

Rôzne veľké vykrajovačky v tvare hviezdy vám pomôžu pripraviť rýchlo sušienky alebo iné cukrovinky. Formičky sú k pečenie potrebné, vyskúšajte tie od špecialistu, dr. Oetker.


Dr.Oetker Forma na bábovku, 18 cm
30,91 €

Klasická bábovka je v mnohých domácnostiach neoddeliteľnou súčasťou nedeľného popoludnia. Kúpte si vlastnú formu a pečte sladký dezert sami. Smaltovaná forma vyrobená pod značkou Dr. Oetker má priemer 18 cm.


Dr.Oetker Forma na tortu Retro, 18 cm
15,24 €

Guľatá odopínacia forma na tortu vyrobená pod značkou Dr. Oetke ** má priemer 18 cm a je skvelou voľbou pre nepečené aj pečené dezerty. **Nepriľnavý povrch s keramickou prímesou zabezpečí, že sa vám cesto k forme neprichytí.


Dr.Oetker Cedník 14 cm
8,23 €

7,40 €

Cedidlo v retro dizajne značky Dr. Oetker je praktická pomôcka do každej modernej kuchyne. Je vyrobený z nerezovej ocele a rukoväť z dreveného materiálu. Nevhodné do umývačky riadu.


Dr.Oetker Lievik skladací
9,01 €

8,10 €

Lievik skladací značky Dr. Oetker je praktická pomôcka do menších kuchýň, kde je potreba ušetriť každý voľný kúsok miesta. Má široké využitie a vďaka silikónovému materiálu tiež príjemnú a jednoduchú údržbu.


Dr.Oetker Forma baránok 3D 900 ml
15,66 €

Sladký a voňavý baránok nesmie na Veľkú noc chýbať na žiadnom stole. Upečte si ho s pomocou oceľovej formy Fackelmann. Forma má objem 900 ml a je opatrená nepriľnavým povrchom.