DOLU Detský traktor šliapací s vlečkou - zelený-43%
83,71 € 47,30 €

Akcia

Krásny traktor šliapací s vlečkou značky DOLU zaujme každého malého poľnohospodára. Je vybavený šliapacím pohonom. Traktor má robustnú konštrukciu a je vyrobený z veľmi kvalitných a odolných materiálov.

DOLU Detská toaleta

DOLU Detská toaleta

Hodnotenie: 4,5
22,83 € 19 €

Vzdelávací nočník – toaleta je určená pre zábavnú výučbu detí. Je stabilný, prispôsobený veku dieťaťa, ale zároveň je vernou kópiou veľkej toalety. Vnútorná časť-misa je odnímateľná a umývateľná.

DOLU Maxi nakladač-25%

DOLU Maxi nakladač

Hodnotenie: 5
27,90 € 20,70 €

Akcia

Veľké nákladné auto s rýpadlom je ideálne ako na pieskovisko, ale aj pre domáce hranie. Nakladač s rýpadlom sa hodí pre úpravy akéhokoľvek terénu! Sýta žltá farba zaujme každého malého vodiča.

DOLU Detská toaleta

DOLU Detská toaleta

Hodnotenie: 4,6
24,24 € 22,90 €

Detská toaleta je vernou kópiou naozajstnej toalety pre dospelých. Je skvelou voľbou pre najmenšie deti, ktoré už chcú chodiť na ozajstný záchod ako dospelí. Ponúkame aj ružovú variantu pre dievčatá, aj modré prevedenie pre chlapcov.

DOLU Detské hojdacie chodítko so zvukmi-30%
70,52 € 48,70 €

Akcia

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Detské hojdacie chodítko so zvukmi pomáha dieťaťu so stabilitou pri chôdzi. Chodítko a hojdačka v jednom je určené pre deti od 6-tich mesiacov. Ponúkame aj ružovú variantu pre dievčatá, aj modré prevedenie pre chlapcov.

DOLU Detská šliapacia štvorkolka modrá-40%
64,38 € 38 €

Akcia

Šliapacia štvorkolka pre všetkých malých terénnych pretekárov! Modro-čierne prevedenie. Štvorkolka má robustnú konštrukciu a je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných materiálov.

DOLU Štvorposchodová plastová garáž
39,57 € 29,90 €

Nádherná štvorposchodová garáž s výťahom, zjazdy medzi poschodiami, umývačkou, čerpacími stojanmi, cestou obsahuje tiež 2 plastová autíčka (červenej a modrej). Každé poschodie je očíslované a do jednotlivých poschodí sa dá auto vyviezť výťahom. Súčasťou balenia sú aj dopravné značky a stromček.

DOLU Lavička

DOLU Lavička

Hodnotenie: 5
55,80 € 37,80 €

Táto lavička pre deti by nemala chýbať na žiadnej záhrade alebo v detskej izbičke. Kvalitné plastové a farebné prevedenie.

DOLU Šliapací traktor s vlečkou jednorožec
70,25 € 54,10 €

Šliapací traktor s vlečkou zaujme každého malého poľnohospodára. Vďaka pridanej vlečke môžete odviezť veľa nákladu. Traktor je vybavený šliapacím pohonom. Robustná konštrukcia a kvalitný materiál.

DOLU Trojposchodová plastová garáž
33,53 € 32,10 €

Nádherná trojposchodová garáž s výťahom, umývačkou a čerpacími stojanmi obsahuje tiež 2 plastová autíčka (červené a modré). Každé poschodie je očíslované a do jednotlivých poschodí sa dá auto vyviezť výťahom. Zjazd z horného poschodia je možný po uvoľnení výjazdovej brány. Súčasťou balenia sú aj dopravné značky a stromček.

DOLU Odrážadlo motorka červená
27,23 € 22,70 €

Odrážadlo motorka je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho malého pretekára. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha mu naučiť sa udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa tiež buduje svalovú hmotu.

DOLU Hojdací jednorožec
30,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto hračka 2v1 ponúka veľa zábavy tým najmenším! Jednorožec sa môže použiť ako hojdačka alebo možno odmontovať hojdací podstavec a využívať jednorožca ako odrážadlo s kolieskami. Vďaka tomu sa dieťa naučí udržať rovnováhu.

DOLU Dětská toaleta, růžová
26,99 €

Dětská toaleta, růžová

Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší děti, které již chtějí chodit na opravdový záchod jako dospělí.
Základem tohoto vý…

DOLU Moja prvá trojkolka s rukoväťou ružová-32%
41,88 € 28,30 €

Akcia

Krásna ružová trojkolka poteší každé dievčatko. Je vybavená odnímateľnou rukoväťou, ktorú možno nastaviť podľa potrieb rodičov. Na riadidlách je klaksón so zvukovými efektmi a kľúčik v zapaľovaní. Vpredu a vzadu je praktická priehradka na obľúbené hračky.

DOLU Môj prvý kuchynský komplet, jednorožec
19,48 € 14,30 €

Detská plastová kuchynka pre malé kuchárky! Ružové prevedenie kuchynky je s obrázkom jednorožca. Kuchynka je vybavená otváracím úložným priestorom.

DOLU Šliapací traktor Ranchero s nakladačom-31%
79,62 € 54,80 €

Akcia

Šliapací traktor s nakladačom zaujme každého malého poľnohospodára. Vďaka nakladaču môžete prevážať veľa nákladu. Traktor je vybavený šliapacím pohonom. Traktor má robustnú konštrukciu a je vyrobený z veľmi kvalitných a odolných materiálov.

DOLU Hrací stolek 3v1
36,23 €

Hrací stolek 3v1

Hrací stolek 3v1, který budou vaše děti milovat. Stolek je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

DOLU Farebné kocky - 56ks
11,30 €

Kreativita detí s týmito stavebnými kockami nepozná hranice. Vďaka tomuto setu kociek v čarovných farbách budú najmenšie deti nadšene stavať, vŕšiť kocky na seba a preskúmavať nekonečné možnosti ako ich postaviť.

DOLU Hojdací kôň s kolieskami
31,78 € 23,80 €

Táto hračka 2v1 ponúka veľa zábavy tým najmenším! Koník sa môže využívať ako hojdačka alebo možno odmontovať hojdací podstavec a využívať koňa ako odrážadlo s kolieskami. Dieťa sa naučí držať balanc a rovnováhu.

DOLU Maxi nakladač 69cm-22%
25,80 € 19,90 €

Akcia

Maxi nakladač DOLE s rýpadlom sa hodí pre úpravu akéhokoľvek terénu! Sýta žltá farba zaujme každého malého vodiča. Ideálna hračka nielen na pieskovisko.

DOLU Detský kočík Jednorožec
15,10 €

Každá malá mamička potrebuje na svoje cesty ten pravý a hlavne štýlový kočík pre bábiky. Nechajte ju cestovať vo veľkom štýle s ružovým kočíkom s motívom jednorožca. Kočík je ľahký a ľahko ovládateľný. Rozhodne urobí radosť každej malej mamičke aj na väčšej prechádzke.

DOLU Dvojposchodová plastová garáž-34%
25,70 € 16,90 €

Akcia

Nádherná plastová dvojposchodová garáž s výťahom, zjazdom z horného poschodia a 2 autíčkami. Súčasťou balenia je aj dopravná značka, stromček a cesty. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.

DOLU Dětská toaleta, modrá
24,71 €

Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší děti, které již chtějí chodit na opravdový záchod jako dospělí.

DOLU Veľké kocky v krabici 50ks jednorožec-50%
12,38 € 6,10 €

Akcia

Plastové kocky v nežných farbách ružovej, fialovej a bielej s motívmi jednorožca. Špeciálne tvarované kocky sú vhodné pre všetkých malých staviteľov a staviteľky. Nalož kocky na fúrik a prejdi s nimi celú izbičku.

DOLU Detská miniautodráha, 25 ks
14,46 € 10,60 €

Plastová miniautodráha je tá najlepšia zábava pre malých pretekárov. Dĺžka dráhy dosahuje 171 cm. Obsahuje 25 dielikov vrátane 2 dopravných prostriedkov. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.

DOLU Detská trojhojdačka plastová Modrá-24%
22,58 € 17 €

Akcia

Detská plastová trojhojdačka je vhodná až pre tri deti. Vďaka tomu získa húpanie nový rozmer! Vyrobená z kvalitného plastu a je možné ju používať vnútri aj vonku. Výber z troch farebných variantov – ružová, modrá, zelená.

DOLU Veľká garáž plastová-34%
35,92 € 23,60 €

Akcia

Veľká garáž je snom každého malého vodiča! – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Balenie obsahuje: 1× autíčko, 1× pick-up, dopravnú značku, strom, pumpa a cesty. Celkom má set 70 dielikov. Hračka má funkčný výťah a dvere.

DOLU Detská miniautodráha, 56 ks
24,61 € 17 €

Plastová miniautodráha je tá najlepšia zábava pre malých pretekárov. Dĺžka dráhy dosahuje 410 cm. Obsahuje 56 dielikov vrátane 3 dopravných prostriedkov. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.

DOLU Detská pokladňa
11,40 € 9,10 €

Fantastická zostava pre hru na obchod. Súčasťou tohto setu je pokladňa, skener, platobná karta a telefón, peniaze, mikrofón a výsuvná zásuvka na peniaze. Set obsahuje celkom 35 kusov.

DOLU Golfový set
13,44 €

Golfový set může být prvním stupněm při výuce golfu pro vaše dítě.

DOLU Veľký záhradný domček City-28%
92,70 € 66,60 €

Akcia

Veľký záhradný domček City je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Má veľké stabilné steny a je pripravený na každé detské radovánky.

DOLU Elektrická štvorkolka červená 6V-32%
128,41 € 87 €

Akcia

Šliapacia štvorkolka pre všetkých malých terénnych pretekárov! Štvorkolka má robustnú konštrukciu a je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných materiálov.

DOLU Detské šlapacie auto jednorožec
40,96 € 37,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Do tohto ružového auta s jednorožcom sa zamiluje každá malá vodička! Auto je ovládané pedálmi a prevádzku môžete sledovať v realistických spätných zrkadlách. Nechýba ani klaksón so zvukovými efektmi.

DOLU Šliapací traktor Ranchero-22%
53,85 € 41,60 €

Akcia

Krásny veľký šliapací traktor značky DOLE zaujme každého malého poľnohospodára. Je vybavený šliapacím pohonom. Traktor má robustnú konštrukciu a je vyrobený z veľmi kvalitných a odolných materiálov.

DOLU Detský záhradný domček, plastový, modrý-36%
105,84 € 67,40 €

Akcia

Veľký záhradný domček je pripravený pre vaše deti! Vybavený oknami a dverami. Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vysoko kvalitné plastové steny sú pripravené na každé detské radovánky!

DOLU Môj prvý maznáčik modrý-46%
13,54 € 7,20 €

Akcia

Roztomilý psík sa stane milovaným miláčikom každého malého dieťaťa. Balenie obsahuje plyšového psíka, plastovú kosť, plastovú prepravku, misku, jedlo, hrebienok a zrkadielko.

DOLU Smejúce sa odrážadlo 2 v 1
30,23 € 24,60 €

Usmievavé autíčko je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho dieťaťa. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha naučiť udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa buduje svalovú hmotu. Dieťa sa môže pohodlne oprieť o chrbtové operadlo alebo pomocou neho celé autíčko tlačiť.

DOLU Odrážadlo auto ružové 2 v 1
32,40 € 28,30 €

Ružové autíčko je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho dieťaťa. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha naučiť udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa tiež buduje svalovú hmotu.

DOLU Dětská toaleta
26,99 €

DĚTSKÁ TOALETA

Chce vaše dítě chodit na opravdový záchod, ale je ještě malé? Tato toaleta je věrnou kopií toalety pro dospělé.

DOLU Farebné kocky - 35ks
8,30 €

Kreativita detí s týmito stavebnými kockami nepozná hranice. Vďaka tomuto setu kociek v čarovných farbách budú najmenšie deti nadšene stavať, vŕšiť kocky na seba a preskúmavať nekonečné možnosti ako ich postaviť.

DOLU Veľké kocky v plastovom vreci 70ks jednorožec-52%
18,21 € 8,70 €

Akcia

Plastové kocky v praktickom balení v nežných farbách ružovej, fialovej a bielej s motívmi jednorožca. Špeciálne tvarované kocky sú vhodné pre všetkých malých staviteľov. Stavať môžu deti aj na cestách.

DOLU Detský garážový set
26,01 € 20 €

Detský garážový set je snom každého malého vodiča! – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Balenie obsahuje: 1× autíčko, 1× pick-up, dopravná značka, strom, pumpa. Celkom set má 40 dielikov. Hračka má funkčný výťah a dvere.

DOLU Maxi nákladiak 83cm-15%
30,94 € 26,20 €

Akcia

Veľké nákladné auto je ideálne ako na pieskovisko, ale aj na domáce prevážanie nákladu. Týmto nákladiakom odveziete aj ten najväčší náklad! Sýta žltá farba zaujme každého malého vodiča.

DOLU Maxi nákladiak 69 cm v plastovom vreci
22 € 14 €

Veľké nákladné auto je ideálne ako na pieskovisko, ale aj na domáce prevážanie nákladu. Týmto nákladiakom odveziete aj ten najväčší náklad! Sýta žltá farba zaujme každého malého vodiča.

DOLU Detská autodráha Mesto-32%
33,20 € 22,50 €

Akcia

Skvelá zábava pre malé motoristov môže začať! Vo veľkej mestskej autodráhe nemôže chýbať čerpacia stanica pre včasné doplnenie paliva, tunely, heliport, dopravné značky, dopravné prostriedky a ďalšie dekorácie s mestskou tematikou. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.

DOLU Barevné kostky - 85ks
8,99 €

BAREVNÉ KOSTKY – 85KS

Kostky na hraní potěší jak malé, tak i velké děti. S těmito kostkami si vydrží hrát klidně i celý den. Kostky jsou duté, a tím do sebe snadno zapadají.

DOLU Hojdacia húsenica, Modrá-21%
14,20 € 11,20 €

Akcia

Hojdacia húsenica pre zábavu nielen na záhrade. Na hlave húsenice slúžia tykadlá ako úchytky. Húsenica je vyrobená v 3 pastelových farbách (ružová, modrá a zelená).