DOLU Detská futbalová bránka-18%
31,10 € 25,20 €

Bránka pre malých futbalistov v červenom prevedení. Vhodná pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Deti s rodičmi tak môžu skoro po celý rok tráviť aktívne spoločný čas vonku.

DOLU Veľký šliapací traktor, červený-19%
47,30 € 38,30 €

Akcia

Krásny veľký šliapací traktor značky DOLU zaujme každého malého poľnohospodára. Je vybavený šliapacím pohonom. Traktor má robustnú konštrukciu a je vyrobený z veľmi kvalitných a odolných materiálov.

DOLU Basketbalový kôš-22%

DOLU Basketbalový kôš

Hodnotenie: 4,6
29,60 € 23 €

Akcia

Basketbalový kôš pre malých športovcov. Basketbal je obľúbená hra medzi dievčatami aj chlapcami od raného detstva. Basketbalový kôš možno využiť vo vnútri v miestnostiach, v garážach, v telocvičniach aj vo vonkajšom prostredí.

DOLU Veľký záhradný domček s plotom-26%
115,30 € 84,50 €

Akcia

Veľký záhradný domček doplnený o predzáhradku s plotom je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vysoká kvalita použitého materiálu a jednoduchá montáž vás nadchne!

DOLU Detský traktor šliapací s vlečkou - zelený-17%
58 € 47,90 €

Akcia

Krásny traktor šliapací s vlečkou značky DOLU zaujme každého malého poľnohospodára. Je vybavený šliapacím pohonom. Traktor má robustnú konštrukciu a je vyrobený z veľmi kvalitných a odolných materiálov.

DOLU Veľká detská hojdačka 3 v 1-21%
31,10 € 24,30 €

Akcia

Hojdačka 3 v 1 porastie spolu s vašimi deťmi. Ako dieťa rastie, odstráni sa postupne predná zábrana a nakoniec i zadná opierka chrbta. Nie je preto problém, aby si hojdanie užívali deti už od jedného roka.

DOLU Maxi vodná šmykľavka
59,20 € 49,90 €

Akcia

Maxi vodná šmykľavka poteší každého malého nezbedníka. Skvelú zábavu zaistíte pripojením záhradnej hadice. Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie.

DOLU Detský záhradný nábytok
21,40 €

Plastové farebné stoličky so stolčekom pre deti rozhodne nesmú chýbať na žiadnej záhrade alebo v detskej izbičke. Deti môžu stolček používať pre svoje hry, pri kreslení a rôznych výtvarných činnostiach.

DOLU Detská toaleta

DOLU Detská toaleta

Hodnotenie: 4,5
22,83 € 21,20 €

Vzdelávací nočník – toaleta je určená pre zábavnú výučbu detí. Je stabilný, prispôsobený veku dieťaťa, ale zároveň je vernou kópiou veľkej toalety. Vnútorná časť-misa je odnímateľná a umývateľná.

DOLU Záhradný domček s okenicami-22%
111,50 € 86,90 €

Záhradný domček s okenicami je pripravený pre vaše deti. Je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Krásne farebné prevedenie – kombinácia modrej, žltej a červenej farby je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Dobrodružstvo môže začať!

DOLU Hrací stolík 3v1

DOLU Hrací stolík 3v1

Hodnotenie: 4,8
41,90 € 36,30 €

Hrací stolík 3v1, ktorý budú vaše deti milovať. Zložením vrchnej dosky, ktorá slúži na písanie a kreslenie, vznikne hracia plocha pre hru s vodou alebo pieskom. Naberte vodu do téglikov, vylejte ju z vrchného lievika a sledujte, ako voda roztočí lopatky vodného kolesa a padá v kaskádach dole. Stolík je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie.

DOLU Maxi nakladač

DOLU Maxi nakladač

Hodnotenie: 4,6
27,50 €

Veľké nákladné auto s rýpadlom je ideálne ako na pieskovisko, ale aj pre domáce hranie. Nakladač s rýpadlom sa hodí pre úpravy akéhokoľvek terénu! Sýta žltá farba zaujme každého malého vodiča.

DOLU Detská toaleta

DOLU Detská toaleta

Hodnotenie: 4,5
24,24 € 21,90 €

Detská toaleta je vernou kópiou naozajstnej toalety pre dospelých. Je skvelou voľbou pre najmenšie deti, ktoré už chcú chodiť na ozajstný záchod ako dospelí. Ponúkame aj ružovú variantu pre dievčatá, aj modré prevedenie pre chlapcov.

DOLU Pieskovisko plastové Mušľa Modrá
11,50 €

Akcia

Detské plastové pieskovisko v tvare mušle je pomocníkom pre horúce dni. Do pieskoviska môžete podľa nálady dať vodu alebo piesok. Vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie.

DOLU Lavička-35%

DOLU Lavička

Hodnotenie: 5
59,20 € 38,20 €

Táto lavička pre deti by nemala chýbať na žiadnej záhrade alebo v detskej izbičke. Kvalitné plastové a farebné prevedenie.

DOLU Pieskovisko plastové Mušľa Ružová
11,40 €

Detské plastové pieskovisko v tvare mušle je pomocníkom pre horúce dni. Do pieskoviska môžete podľa nálady dať vodu alebo piesok. Vhodné pre vnútorné i vonkajšie použitie.

DOLU Odrážadlo auto červené s operadlom-21%
16,50 € 13 €

Odrážadlo je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho dieťaťa. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha mu naučiť sa udržať rovnováhu. Na riadidlách je klaksón so zvukovým efektom. Vaše najmenšie čaká množstvo zábavy!

DOLU Trojposchodová plastová garáž-21%
29,60 € 23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nádherná trojposchodová garáž s výťahom, umývačkou a čerpacími stojanmi obsahuje tiež 2 plastová autíčka (červené a modré). Každé poschodie je očíslované a do jednotlivých poschodí sa dá auto vyviezť výťahom. Zjazd z horného poschodia je možný po uvoľnení výjazdovej brány. Súčasťou balenia sú aj dopravné značky a stromček.

DOLU Odrážadlo motorka, modrá
26,70 €

Odrážadlo motorka je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho malého pretekára. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha naučiť udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa tiež buduje svalovú hmotu.

DOLU Maxi nakladač 69cm-28%

DOLU Maxi nakladač 69cm

Hodnotenie: 3,9
27,70 € 19,90 €

Maxi nakladač DOLE s rýpadlom sa hodí pre úpravu akéhokoľvek terénu! Sýta žltá farba zaujme každého malého vodiča. Ideálna hračka nielen na pieskovisko.

DOLU Detská šliapacia štvorkolka modrá-34%
64,38 € 42,10 €

Akcia

Šliapacia štvorkolka pre všetkých malých terénnych pretekárov! Modro-čierne prevedenie. Štvorkolka má robustnú konštrukciu a je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných materiálov.

DOLU Odrážadlo auto ružové 2 v 1
32,40 € 28,90 €

Ružové autíčko je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho dieťaťa. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha naučiť udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa tiež buduje svalovú hmotu.

DOLU Smejúce sa odrážadlo 2 v 1-22%
29,60 € 22,90 €

Usmievavé autíčko je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho dieťaťa. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha naučiť udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa buduje svalovú hmotu. Dieťa sa môže pohodlne oprieť o chrbtové operadlo alebo pomocou neho celé autíčko tlačiť.

DOLU Detská hojdačka, jednorožec-19%
23,40 € 18,90 €

Hojdačka s plastovým popruhom je ideálnym pomocníkom pre malé deti! Vďaka bezpečnostnému pásu je zaistená bezpečnosť dieťaťa. Ružové prevedenie s motívom jednorožca.

DOLU Odrážadlo motorka červená
26,70 €

Odrážadlo motorka je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho malého pretekára. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha mu naučiť sa udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa tiež buduje svalovú hmotu.

DOLU Štvorposchodová plastová garáž
39 €

Nádherná štvorposchodová garáž s výťahom, zjazdy medzi poschodiami, umývačkou, čerpacími stojanmi, cestou obsahuje tiež 2 plastová autíčka (červenej a modrej). Každé poschodie je očíslované a do jednotlivých poschodí sa dá auto vyviezť výťahom. Súčasťou balenia sú aj dopravné značky a stromček.

DOLU Detská šliapacia štvorkolka modrá Hot Wheels-25%
77,40 € 57,50 €

Akcia

Šliapacia štvorkolka s motívom Hot Wheels je ideálna pre všetkých malých terénnych pretekárov! Ovládanie štvorkolky je veľmi ľahké a jej robustné prevedenie zaistí vždy bezpečnú stabilitu.

DOLU Dětská toaleta, bílá
21,71 €

DĚTSKÁ TOALETA

Chce vaše dítě chodit na opravdový záchod, ale je ještě malé? Tato toaleta je věrnou kopií toalety pro dospělé.

DOLU Odrážadlo auto 2v1, zelená-21%
34,20 € 26,90 €

Zelené autíčko je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho dieťaťa. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha naučiť udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa tiež buduje svalovú hmotu.

DOLU Hojdací kôň s kolieskami
31,10 € 27,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto hračka 2v1 ponúka veľa zábavy tým najmenším! Koník sa môže využívať ako hojdačka alebo možno odmontovať hojdací podstavec a využívať koňa ako odrážadlo s kolieskami. Dieťa sa naučí držať balanc a rovnováhu.

DOLU Basketbalový koš
28,67 €

Basketbalový koš

Basketbalový koš pro malé sportovce. Basketbal je oblíbená hra mezi kluky i děvčaty.

DOLU Velký bowlingový set v síťce
8,27 €

Bowlingový set v síťce je jako stvořený pro malé hráče! Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Set obsahuje 6 kuželek – 2× žlutá, 2× modrá a 2× červená a 2× zelená bowlingová koule. Kuželky jsou uchyceny v praktickém držáku. Věk: 18m+. Rozměr: 29 × 32 × 20 cm.

DOLU Dětská toaleta, růžová
21,71 €

Dětská toaleta, růžová

Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší děti, které již chtějí chodit na opravdový záchod jako dospělí.
Základem tohoto vý…

DOLU Plastové auto Miešačka 42cm-19%
11,90 € 9,60 €

Akcia

Sen každého chlapca je zaiste aj jazdiť s miešačkou po stavbách a mať na starosť betónovanie! Miešačka má otáčací bubon. Teraz už môžeš hravo pomáhať na každej stavbe.

DOLU Plastové Nákladné auto so sklápačkou 38cm
11,10 € 10,70 €

Na každej stavbe je nutné mať výkonného pomocníka! S touto sklápačkou bude práca hračka. Až budete potrebovať previezť náklad a rôzne materiály bude tento automobil vždy po ruke.

DOLU Veľká garáž plastová-57%
35,30 € 14,90 €

Veľká garáž je snom každého malého vodiča! – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Balenie obsahuje: 1× autíčko, 1× pick-up, dopravnú značku, strom, pumpa a cesty. Celkom má set 70 dielikov. Hračka má funkčný výťah a dvere.

DOLU Velké kostky v krabici 50ks
11,03 €

Speciálně tvarované plastové kostky jsou vhodné pro všechny malé stavitele. Jedno balení obsahuje 50 kostek. Stavění u dětí podporuje představivost a rozvíjí jemnou motoriku. Věk: 12m+. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

DOLU Detská autodráha Mesto-59%
33,20 € 13,30 €

Skvelá zábava pre malé motoristov môže začať! Vo veľkej mestskej autodráhe nemôže chýbať čerpacia stanica pre včasné doplnenie paliva, tunely, heliport, dopravné značky, dopravné prostriedky a ďalšie dekorácie s mestskou tematikou. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.

DOLU Detský záhradný domček, plastový, modrý-32%
103,80 € 70,30 €

Akcia

Veľký záhradný domček je pripravený pre vaše deti! Vybavený oknami a dverami. Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vysoko kvalitné plastové steny sú pripravené na každé detské radovánky!

DOLU Elektrická štvorkolka červená 6V-24%
121,50 € 92,10 €

Akcia

Elektrická štvorkolka pre všetkých malých terénnych pretekárov! Štvorkolka má robustnú konštrukciu a je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných materiálov.

DOLU Detská šmýkačka 115 cm
50,70 € 49,90 €

Šmykľavka pre chlapcov aj dievčatá. Vyniká výbornou stabilitou pre bezpečnosť vašich detí. Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Dĺžka šmyku je 115 cm. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.

DOLU Moje první tříkolka v boxu
21,71 €

DOLU Moje první tříkolka v boxu

Krásná barevná tříkolka pro děti. Na řídítkách je houkačka se zvukovými efekty a klíček v zapalování.

Tříkolka je vybavena š…

DOLU Moja prvá trojkolka Hot Wheels-21%
36,90 € 28,80 €

Akcia

Tvrďácka modro-oranžová trojkolka v dizajne Hot Wheels určite poteší každého malého pretekára. Na riadidlách je klaksón so zvukovými efektmi. Vpredu a vzadu je praktická priehradka na obľúbené hračky. Pohon zabezpečujú detské nožičky.

DOLU Maxi nákladiak-59%

DOLU Maxi nákladiak

Hodnotenie: 4
23,40 € 9,50 €

Veľké nákladné auto je ideálne ako na pieskovisko, ale aj na domáce prevážanie nákladu. Týmto nákladiakom odveziete aj ten najväčší náklad! Sýta žltá farba zaujme každého malého vodiča.

DOLU Dětská toaleta, modrá
22,19 €

Tato věrná kopie toalety pro dospělé je skvělou variantou pro nejmenší děti, které již chtějí chodit na opravdový záchod jako dospělí.

DOLU Elektrická štvorkolka Hasič s klaksónom 6V, červená-18%
162 € 132,40 €

Akcia

Parádna elektronická štvorkolka v červenom prevedení s dizajnom hasičov. Štvorkolka je vybavená plným radiacim systémom, ktorý umožňuje plynulú jazdu vpred alebo vzad. Na riadidlách je umiestnený klaksón, ktorý vydáva zvukové efekty.

DOLU Odrážedlo motorka modrá
24,11 €

Odrážedlo motorka je pomocníkem při prvních krůčcích vašeho malého závodníka. Poskytuje mu dostatečnou oporu a pomáhá naučit udržet rovnováhu. Jízdou na odrážedle si dítě buduje svalovou hmotu.