Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Dior Fahrenheit - EDT Dior Addict 2014 - EDP
Dior Fahrenheit - EDT

Vôňa pre muža, ktorý objavil svoju vnútornú harmóniu, svoju pravdu, ktorá mu otvára brány sveta obohateného o vlastné emócie a silu ducha. Vôňa plná paradoxov – horúca a pritom ľadová, krehká a pritom silná, mužná a nežná zároveň.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Addict 2014 - EDP Dior Addict 2014 - EDP
Dior Addict 2014 - EDP

Očarujúce, podmanivá a elegantná, to je vôňa Christian Dior Addict 2014. Parfém Addict 2014 je určený všetkým ženám, ktoré sú vášnivo, impulzívne a energické. Zároveň milujú eleganciu a klasický štýl. Chcú sa obklopovať krásnymi a luxusnými věcmi.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Poison Girl - EDP Dior Addict 2014 - EDP
Dior Poison Girl - EDP

V januári 2016 predstavila značka Dior vôňu Poison Girl. Táto orientálno-vanilková vôňa pre dievčatá a ženy sa otvára tónmi horkého pomaranča, ktorý postupne vystrieda damašská ruže a ruže z Grasse, nasledované tóny mandle, toluánského balzamu, vanilky, santalového dreva a fazuľa tonky.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Sauvage - EDT Dior Paletka očných tieňov 5 Couleurs Couture 7 g
Dior Sauvage - EDT

Vôňa Sauvage od značky Dior je explóziou podmanivých tónov! Vôňa je inšpirovaná modrou oblohou, otvorenými priestormi a horúcim púštnym vzduchom. Zloženie vône je vybrané z prevažne prírodných surovín. Na trh bola uvedená v roku 2015 a tvárou vône sa stal Johnny Depp.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Homme Intense - EDP Dior Paletka očných tieňov 5 Couleurs Couture 7 g
Dior Homme Intense - EDP

Dior Homme Intense je intenzívnejšia a prepracovanejší než klasický Dior Homme. Elegantná a zmyselná vôňa, určená predovšetkým na večer. Táto vôňa očarí všetkých okolo vás. Tento parfum bol uvedený na trh v roku 2020.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Paletka očných tieňov 5 Couleurs Couture 7 g Dior Paletka očných tieňov 5 Couleurs Couture 7 g
Dior Paletka očných tieňov 5 Couleurs Couture 7 g

Každá paleta očných tieňov – Denim, Black Bow, Rouge Trafalgar a Mitzah – zodpovedá ikonickému kúsku šatníka Dior a ponúka pestrú škálu intenzívnych odtieňov, ktoré sa ľahko používajú a kombinujú. V závislosti na paletke môžu byť očné tiene matné, saténové, perleťové, metalické alebo trblietavé.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Rozjasňovač Forever Couture (Luminizer) 6 g Dior Tekutý rozjasňujúci make-up Dior skin Forever Skin Glow (Fluid Foundation) 30 ml
Dior Rozjasňovač Forever Couture (Luminizer) 6 g

Dior Forever Couture Luminizer poskytuje intenzívne rozjasnenie a prirodzene rozžiarenú pleť. Perleťové pigmenty sa z 95% skladajú z prírodného pôvodu, ktoré sa dokonalé zmiešajú s vašou pleťou a vydržia dokonalé od rána do večera.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Sauvage - Voda po holení Dior Tekutý rozjasňujúci make-up Dior skin Forever Skin Glow (Fluid Foundation) 30 ml
Dior Sauvage - Voda po holení

Vône Sauvage od značky Dior je explóziou podmanivých tónov! Vôňa je inšpirovaná modrou oblohou, otvorenými priestormi a horúcim púštnym vzduchom. Zloženie vône je vybraných z prevažne prírodných surovín. Na trh bola uvedená v roku 2015 a tvárou vône sa stal Johnny Depp.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Tekutý rozjasňujúci make-up Dior skin Forever Skin Glow (Fluid Foundation) 30 ml Dior Tekutý rozjasňujúci make-up Dior skin Forever Skin Glow (Fluid Foundation) 30 ml
Dior Tekutý rozjasňujúci make-up Dior skin Forever Skin Glow (Fluid Foundation) 30 ml

Tekutý rozjasňujúci make-up Dior skin Forever Skin Glow zjednotí farebný tón pleti a zakryje jej nedokonalosti. Drží po celý deň, zanecháva pleť vyhladenú, jemnú a predovšetkým rozjasnenú. Stará sa o pleť tváre, vyživuje ju a viditeľne rozširuje póry.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Hydratačný rúž s leskom Addict ( Lips tick ) 3,2 g Dior Ultra ľahký tekutý make-up Dior skin Forever (Undercover 24H Full Coverage) 40 ml
Dior Hydratačný rúž s leskom Addict ( Lips tick ) 3,2 g

Dior Addict je žiarivý rúž so zložením z 90% ingrediencií prírodného pôvodu, umiestnený v ultra módnom a znovu plniteľnom puzdre. Rúž zvýrazňuje pery jasnými a žiarivými odtieňmi s výrazným leskom a poskytuje hydratáciu až na 24 hodín.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Matný tónovaný balzam na pery Rouge Dior Balm Matte 3,5 g Dior Ultra ľahký tekutý make-up Dior skin Forever (Undercover 24H Full Coverage) 40 ml
Dior Matný tónovaný balzam na pery Rouge Dior Balm Matte 3,5 g

Tónovaný balzam na pery so zložením obohateným o kvetinový komplex z pivonky, granátového jablka, figy a červeného ibišteka pre krajšie matné pery. Deň za dňom sú chránené pred vonkajšími stresovými faktormi, ktoré môžu viesť k vysychaniu.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Objemový lesk na pery Dior Addict Lip Maximizer (Hyaluronic Lip Plumper) 6 ml Vyživujúci balzam na pery Dior Addict Lip Sugar Scrub (Sweet Exfoliating Balm) 3,5 g
Dior Objemový lesk na pery Dior Addict Lip Maximizer (Hyaluronic Lip Plumper) 6 ml

Dior prichádza s revolučným systémom, ktorý okamžite zväčšuje objem pier a navyše dlhodobo pomáha pri obnove ich štruktúry. Prípravok má osviežujúci mätový-vanilkovú príchuť.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Tónovacie balzam na pery Lip Glow ( Color Revive r Balm) 3,2 g Vyživujúci balzam na pery Dior Addict Lip Sugar Scrub (Sweet Exfoliating Balm) 3,5 g
Dior Tónovacie balzam na pery Lip Glow ( Color Revive r Balm) 3,2 g

Tónovacie balzam s obsahom čerešňového oleja jemne zvýrazňuje prirodzenú farbu pier a dodáva hydratáciu až na 24 hodín. Je obohatený o Reviver technológiu, ktorá individuálne reaguje na pH pier tak, aby odhalila prirodzenú farbu pier a poskytuje jemný lesk.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Vyživujúci balzam na pery Dior Addict Lip Sugar Scrub (Sweet Exfoliating Balm) 3,5 g Vyživujúci balzam na pery Dior Addict Lip Sugar Scrub (Sweet Exfoliating Balm) 3,5 g
Vyživujúci balzam na pery Dior Addict Lip Sugar Scrub (Sweet Exfoliating Balm) 3,5 g

Vyživujúci balzam na pery so zrnami cukru pre neuveriteľne mäkké a prirodzene lesklé pery.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Addict Eau Fraiche - EDT Dior Addict Eau Fraiche - EDT
Dior Addict Eau Fraiche - EDT

Addict Eau Fraiche je svieža ľahká kvetinová vôňa pre ženy. Addict Eau Fraiche v sebe spája zvodnosť orientálna vôňa s ľahkosťou kvetinového parfumu.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Sauvage - EDP Dior Addict Eau Fraiche - EDT
Dior Sauvage - EDP

Sauvage Eau de Parfum od značky Dior je orientálno-fougerová vôňa pre mužov. Otvára sa tónmi osviežujúceho bergamotu, aby následne prešla do nezameniteľnej kombinácie levandule, sečuánského korenia, anízu a muškátového orieška. Vôňu uzatvára sladká vanilka spoločne s ambroxanom.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Sauvage Elixir - parfém Dior Addict Eau Fraiche - EDT
Dior Sauvage Elixir - parfém

Sauvage Elixir je vysoko koncentrovaná vôňa, v ktorej sa symbolická sviežosť Sauvage oddáva korenistému jadru. Esencia levandule a zmesi tónov santalového dreva toto korenené jadro skvele zastupujú. Vôňu vytvoril Francois Demachy, ktorý je špička vo svojom odbore.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Sauvage Parfum - parfém Dior Hydratačný make-up v hubke SPF 50 Capture Dreamskin Moist & Perfect Cushion Foundation 2 x 15 g
Dior Sauvage Parfum - parfém

Sauvage Parfém je svieži orientálno-fougerový parfém pre mužov. Úvodné citrusové tóny bergamotu a mandarínky vás privítajú osviežujúcou a energickou vôňou, ktorá dodáva kompozíciu iskru a živosť.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Fahrenheit Le Parfum - parfém Dior Hydratačný make-up v hubke SPF 50 Capture Dreamskin Moist & Perfect Cushion Foundation 2 x 15 g
Dior Fahrenheit Le Parfum - parfém

Parfém Dior Fahrenheit Le Parfum bol na trh uvedený začiatkom roku 2014. Je variantom obľúbenej pánskej vône Dior Fahrenheit. Vôňa sa otvára tónmi sladkého drievka, sicílskej mandarínky a semišu. V srdci ucítite vôňu fialky, rumu, koriandra a rasce.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Hydratačný make-up v hubke SPF 50 Capture Dreamskin Moist & Perfect Cushion Foundation 2 x 15 g Dior Hydratačný make-up v hubke SPF 50 Capture Dreamskin Moist & Perfect Cushion Foundation 2 x 15 g
Dior Hydratačný make-up v hubke SPF 50 Capture Dreamskin Moist & Perfect Cushion Foundation 2 x 15 g

Make-up Dreamskin Moist & Perfect Cushion kryje nedostatky pleti, začervenanie a lesk. Komfortné zloženie hydratuje a zjednocuje pleť.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Homme Cologne 2022 - EDC Dior Tekutý make-up Forever Natura l Nude (Longwear Foundation) 30 ml
Dior Homme Cologne 2022 - EDC

Táto moderná kolínska voda je určená pre všetkých gentlemanov a ostatných mužov, ktorým nie je ľahostajné to, ako pôsobí na svoje okolie. Dior Homme Cologne spojil klasiku s modernosťou, mužnosť so sofistikovanosťou, eleganciu s dokonalým štýlom, skvelý vkus s praktickosťou a dokonalosťou.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Tekutý make-up Forever Natura l Nude (Longwear Foundation) 30 ml Dior Tekutý make-up Forever Natura l Nude (Longwear Foundation) 30 ml
Dior Tekutý make-up Forever Natura l Nude (Longwear Foundation) 30 ml

Tekutý make-up Dior skin Forever zaistí dokonalý nude vzhľad pleti. Zloženie make-upu je z 96% tvorené ingredienciami prírodného pôvodu a koncentrovanými ošetrujúcimi zložkami. Kvetinová starostlivosť obsahuje mocné extrakty z žeruchy, sirôtky a ibišteka.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis
Dior Higher - EDT Dior Tekutý make-up Forever Natura l Nude (Longwear Foundation) 30 ml
Dior Higher - EDT

Prirodzená, svieža, oživujúca, ľahká. Dvorný esencia pre sebarealizáciu. Zrodená vo mestskom prostredí, bez hraníc. Muž Higher reprezentuje novú mužnosť. Pozitívne a determinovaný, vytvára svet, kde sú možné všetky pocity.

môžete mať 22.04 - 23.04

Partner: Vivantis

Parfumy Christian Dior, to je nadčasová francúzska klasika. Christian Dior je francúzsky módny návrhár, ktorý menil štýl obliekania žien v období po 2. svetovej vojne. Jeho modely zdôrazňujú ženské krivky. Vďaka novému trendu nazývanému konfekcia sa jeho modely dostávajú aj medzi strednú triedu. Pre širokú verejnosť sa tak Christian Dior stáva symbolom luxusu a elegancie.

Christian Dior tiež zakladá kozmetickú továreň, z ktorej prichádzajú prvé parfumy: Miss Dior a Diorissimo. Aj dnes je značka Christian Dior synonymom pre luxusnú kozmetiku a parfumy. V súčasnosti patria medzi najslávnejšie parfumy Christian Dior Jadore, Addict, Dune, aj veľmi nadčasový Poison. Z pánskych vôní predovšetkým Dior Fahrenheit.

Špecializácia

Dámske a pánske parfumy