Digitus VGA Rozbočovací kábel, D-Sub15 - 2x D-Sub15

Digitus VGA Rozbočovací kábel, D-Sub15 - 2x D-Sub15

6,62 €

Praktický rozbočovač, vhodný pokiaľ potrebujete pripojiť dva prístroje k jednému D-Sub rozhraniu, konektory: 2× D-Sub 15pin samica a 1× D-Sub 15pin samec, pozlátené konektory pre lepší prenos dát, dvojité tienenie, dĺžka 0,2m.

Partner: CZC.cz

Myšlienka značky Digitus vznikla v roku 1994 v reakcii na rastúci dopyt po technických a ekologicky šetrných výrobkoch s vysokou hodnotou. Digitus teraz úspešne pôsobí na medzinárodnom trhu už takmer 18 rokov. Výroba a predaj podliehajú pravidelným sebakontrolám a sú certifikované podľa DIN EN ISO 9001:2000 a systém environmentálnej normy DIN EN ISO 14001.

Výber užívateľsky prívetivých a dôveryhodných Digitus produktov je hlavne zameraný na aktuálny vývoj na trhu. Rastúca technická fúzia bytových a pracovných priestorov je obzvlášť zrejmá. To kladie celkom nové nároky na výrobky a to najmä na konštrukciu. Z toho dôvodu, skúsení dizajnéri výrobkov pravidelne preverujú vývoj a dizajn našich výrobkov.

Skutočnosť, že naše výrobky sa bezproblémovo hodia do moderného obývacieho prostredia nie je náhoda. Úspech nám hovorí, že máme pravdu.