Difrax Náhradný ventil pre dojčenské fľaše, 2kschristmas delivery
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný ventil, kompatibilné s S-fľaštičkami Difrax Natural a Wide a tiež Easy Grip. Slúži na plynulú konzumáciu potravy. Náhradný ventil pre dojčenské fľaše, 2ks zabraňuje tvorbe koliky, grgania, žalúdočných kŕčov a ďalších problémov, ktoré môžu pri kŕmení vzniknúť. Praktický dizajn.

Difrax Sterilizačné vajíčko na cumlíky transparentnéchristmas delivery
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Streilizačný nástroj vajíčkovitého tvaru, ktorý mamičke ušetrí čas pri zdĺhavom ohrievaní vody. Do vajíčka jednoducho dáte 10 ml vody, umiestnite do mikrovlnnej rúry na 800 W a po 3 minútach je cumlík sterilný. Po skončení procesu možno vodu jednoducho vyliať postrannými otvormi. Difrax vajíčko sterilizačné transparentné je využiteľný aj ako obal pri cestovaní.

Difrax Cumlík svietiaci v tme Natural 6+christmas delivery
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík pre upokojenie dieťaťa. Keď rastú prvé zúbky, vytvára to tlak na ďasno, s čím môže pomôcť práve sanie cumlíka. Difrax cumlík svietiaci v tme Natural 6+ dokáže cez deň absorbovať svetlo a v noci svietiť, vďaka čomu ho možno v tme ľahko nájsť. Zaujme aj svojím praktickým tvarom, ktorý bude vyhovovať každému tvári.

Difrax Little Hearts - Klip na cumlík - ružovýchristmas delivery
8 €

Posledný kus za túto cenu!

Klip na cumlík LITTLE HEART od značky Difrax je dizajnovo prepracovaný, bezpečný a praktický. Je vhodný na pripevnenie akéhokoľvek cumlíka. Opačná strana klipu je pripevniteľná k oblečeniu bábätka.

Difrax plyšový klip na cumlíkchristmas delivery
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

S klipom je cumlík vždy po ruke, zostáva čistý a ľahko sa nestratí. Plyšový klip Difrax je praktický a bezpečný a cumlík sa naň ľahko upevní. Opačnú stranu možno potom pripevniť jednoduchým zakliknutím k oblečeniu vášho bábätka. Rozmanité látkové strapčeky navyše vaše bábätko skvele zabavia.

Difrax Cumlík Natural UNI 18+christmas delivery
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Prirodzene anatomicky tvarovaný cumlík Difrax úplne napĺňa sacie potreby vášho bábätka. Ústie cumlíka je guľaté a vypuklé, bábätko si tak cumlík rýchlejšie osvojí. Veľký dudlíkový kotúč a tvrdý silikónom vyplnený cumlík sú špeciálne navrhnuté pre bábätká staršie ako 18 mesiacov a pomáhajú pri odnaučování od cumlíka.

Difrax Cumlík Natural UNI 0+christmas delivery
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík so silikónovou savičkou, slúžiaci na upokojenie dieťaťa a uspokojenie jeho sacieho reflexu. Difrax Natural UNI 0+ novorodenecký má výrazné vykrojenie, vďaka ktorému môže dieťa pri saní dýchať nosom. Dva otvory umožňujú cirkuláciou vzduchu a tým bránia podráždeniu kože bábätka. Cumlík odporúčame minimálne raz týždenne sterilizovať varom, aby sa zabránilo prenosu baktérií.

Difrax Darčeková sada Baby Special Elliotchristmas delivery
19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská darčeková sada Difrax Elliot Špeciál je ideálny darček pre bábätko alebo pre nastávajúcu mamičku. Nájde v ňom darčekovo zabalené všetko, čo potrebuje pre upokojenie dieťaťa

Difrax Cumlík Dental 18+christmas delivery
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík, ktorý má tvrdý cumlík a je teda ideálny pre deti, ktoré odvykajú od cumlíka. Zároveň uľaví pri tlaku na ďasná pri raste zúbkov. Difrax cumlík Dental 18+ má praktický tvar s výrazným vykrojením, čo umožní dieťaťu pri saní dýchať nosom. Odporúčame denne kontrolovať neporušenosť cumlíka zatiahnutím za cumlík.

Difrax Darčeková sada Baby Special Mariochristmas delivery
19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská darčeková sada Difrax Mario Špeciál je ideálny darček pre bábätko alebo pre nastávajúcu mamičku. Nájde v ňom darčekovo zabalené všetko, čo potrebuje pre upokojenie dieťaťa.

Difrax Dojčenská S-fľaštička. antikolik 170mlchristmas delivery
8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Fľaštička so špeciálnym ventilom, ktorý zabraňuje preniknutiu vzduchu do potravy a tým chráni dieťa pred kolikami. Difrax dojčenská S-fľaštička. antikolik 170ml má ergonomické tvarovanie, napomáhajúce prirodzenej polohe dieťaťa, podobné pri dojčení. Súčasťou fľaše je aj cumlík veľkosti S, ktorá dieťaťu pomôže s uchopením.

Difrax Cumlík Dental novorodeneckýchristmas delivery
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík so silikónovým cumlíkom, slúžiaci na upokojenie dieťaťa. V prvých 3 mesiacoch má dieťa silný sací reflex, s ktorým mu tento cumlík pomôže. Difrax Dental novorodenecký má výrazné vykrojenie, vďaka ktorému môže dieťa pri saní dýchať nosom. Dva otvory umožňujú cirkuláciu vzduchu a tým bránia podráždeniu pokožky.

Difrax Cumlík Natural 0+christmas delivery
5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík so silikónovou savičkou pre zabavenie a upokojenie dieťaťa. Difrax Cumlík Natural 0+ novorodenecký má výrazné vykrojenie, vďaka ktorému môže dieťa pri saní dýchať nosom. Dva otvory umožňujú cirkuláciu vzduchu a tým bránia podráždeniu kože bábätka. Cumlík odporúčame minimálne raz týždenne sterilizovať varom, aby sa zabránilo prenosu baktérií.

Difrax Cumlík Natural I LOVE 18+christmas delivery
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Anatomicky tvarovaný cumlík Difrax úplne napĺňa sacie potreby vášho bábätka. Tvar cumlíku je guľatý a vypuklý, bábätku pripomína prsník a na cumlík si rýchlo navykne. Veľkosť cumlíka a sacej časti bola navrhnutá expertmi Difrax lekárskeho tímu pre bábätká od 18 mesiacov.

Difrax Cumlík Natural novorodeneckýchristmas delivery
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík so silikónovým cumlíkom, slúžiaci na upokojenie dieťaťa. V prvých 3 mesiacoch má dieťa veľmi silný sací reflex, s ktorým mu tento cumlík pomôže. Difrax Natural novorodenecký má dva otvory, ktoré umožňujú cirkuláciou vzduchu a tým bráni podráždenie kože bábätka. Cumlík doporučujeme minimálne raz týždenne sterilizovať varom, aby sa zabránilo prenosu baktérií.

Difrax Detský hrnček so slamkou 250 mlchristmas delivery
8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský hrnček so slamkou značky Difrax učí bábätko piť vo vzpriamenej polohe a je odporúčaný pre bábätká vo veku od 12 mesiacov alebo akonáhle je bábätko schopné sedieť vzpriamene. Hrnček so slamkou je vybavený systémom proti rozliatiu, po napití je možné slamku zavíčkovat.

Difrax Dojčenská S-fľaštička, široká, Antikoliková 310 mlchristmas delivery
10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Fľaša pre novorodenca, ktorá má v sebe zabudovaný špeciálny ventil, ktorý bráni prenikaniu vzduchu do potravy. Vďaka tomu je dieťa chránené pred kolikami, grganím a ďalšími tráviacimi problémami. Difrax dojčenská S-fľaštička, široká, Antikoliková 310 ml je vyrobená z odolného materiálu, ktorý umožňuje používanie v umývačke alebo mikrovlnnej rúre.

Difrax Cumlík Dental 0+christmas delivery
5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dentálny cumlík, ktorý prispieva k správnemu vývoju čeľustí, zubov, poschodia a jazykových svalov. Je vybavený dvoma prídavnými otvormi, ktoré umožnia priechod vzduchu a pôsobí ako prevencia pred podráždením detskej pokožky. Difrax Cumlík Dental 0+ má motýľovitý tvar, ktorý perfektne padne na každý typ tváre.

Difrax Cumlík Dental 12+christmas delivery
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík so silikónovým cumlíkom, slúžiaci na upokojenie dieťaťa. Je vybavený dvoma otvormi, ktoré zaisťujú cirkuláciu vzduchu a bránia podráždeniu citlivej detskej kože. Difrax cumlík Dental 12+ má príjemný dizajn a vykrojený tvar, umožňuje dieťaťu pri saní dýchať nosom.

Difrax Cumlík Dental 6+christmas delivery
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík, ktorý má plochú savičku, ktorá napomáha zdravému vývoju čeľuste, ďasna a jazyka. Slúži pre upokojenie a stimuláciu dieťaťa. Je opatrený dvoma otvormi, ktoré zabezpečia cirkuláciu vzduchu a zabráni tak podráždeniu jemnej detskej pokožky. Difrax Cumlík Dental 6+ má praktický dizajn, ktorý bude vyhovovať všetkým typom tváre.

Difrax Cumlík Dental - S - 2kschristmas delivery
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónový cumlík Difrax Dental Small pre fľaštičky Difrax, bol špeciálne vyvinutý pre deti, ktoré pijú nepokojne alebo tak dychtivo, že sa s bežným cumlíkom zakuckajú. Ale tiež pre deti, pre ktoré tečie štandardná veľkosť S príliš rýchlo.

Difrax Cumlík Natural 12+christmas delivery
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík, ktorý je vhodný pre deti od 1 roku veku. Je špeciálne navrhnutý pre odvykanie si na cumlík. Difrax Natural 12+ má vykrojený tvar, vďaka čomu môže dieťa pri saní pohodlne dýchať nosom. Vďaka dvom otvorom dochádza k cirkulácii vzduchu a zamedzí sa tak podráždeniu citlivej detskej pokožky.

Difrax Cumlík Natural 18+christmas delivery
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Anatomicky tvarovaný cumlík Natural značky Difrax je určený pre deti staršie ako 18 mesiacov. Okrúhle a vypuklé ústie cumlíka je špeciálne navrhnuté tak, aby pomohlo pri odnaučení od cumlíka. Napomáha aj pri prerezávaní zúbkov vášho dieťaťa.

Difrax Cumlík Natural 6+christmas delivery
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík, ktorý dieťa nielen zabaví, ale aj uľaví tlaku na ďasne pri prerezávaní prvých zúbkov. Je opatrený dvomi otvormi, ktoré napomáhajú cirkulácii vzduchu a tým bránia podráždeniu pokožky. Difrax Cumlík Natural 6+ napomáha pokojnému zaspávaniu. Doporučujeme minimálne jeden týždeň cumlík vyvariť, aby sa zabránilo prenosu baktérií.

Difrax Cumlík Natural I LOVE 0+christmas delivery
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík motýlovitého tvaru, ktorý padne každému typu tváre. Je opatrený dvomi otvormi, ktoré napomáhajú cirkulácii vzduchu a tým bránia podráždeniu pokožky. Difrax Cumlík Natural I LOVE 0+ napomáha kľudnému uspávaniu a znižuje riziko náhleho úmrtia kojencov. Doporučujeme minimálne jeden týždeň cumlík vyvariť, aby sa zabránilo prenosu baktérií.

Difrax Cumlík Natural I LOVE 6+christmas delivery
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík špeciálne určený deťom vo veku 6–12 mesiacov, ktorým rastú zúbky. To vytvára tlak na ďasno, s čím môže pomôcť práve sanie cumlíka. Difrax cumlík Natural I LOVE 6+ je opatrený dvoma otvormi, ktoré zaistia prúdenie vzduchu a zamedzia tak podráždeniu detskej pokožky. Vďaka vykrojeniu môže dieťa pri saní voľne dýchať nosom

Difrax Cumlík Natural I LOVE novorodeneckýchristmas delivery
5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík pre zabavenie a ukludnenie dieťaťa. Difrax Natural I LOVE novorodenecký má výrazné vykrojenie, vďaka ktorému môže dieťa pri saní dýchať nosom. Dva otvory umožňujú cirkuláciu vzduchu a tým bráni podráždeniu kože miminka. Cumlík doporučujeme minimálne raz týždenne sterilizovať varom, aby sa zabránilo prenosu baktérií.

Difrax Cumlík Natural - L - 2kschristmas delivery
7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík Natural veľkosť L je vhodná pre bábätká vo veku od 6 mesiacov, je vhodná na hustú výživu ako je kašička či pyré. Cumlík je navrhnutý odborníkmi lekárskeho tímu Difrax a vyrobený z bezpečného, jemne mäkkého silikónu bez použitia BPA.

Difrax Cumlík Natural UNI 12+christmas delivery
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík s anatomicky tvarovaným cumlíkom znižuje tlak pri prerezávaní prvých zúbkov. Difrax cumlík Natural UNI 12+ je opatrený dvoma otvormi pre prirodzenú cirkuláciu vzduchu, čím chráni detskú pokožku pred podráždením. Vďaka výraznému vykrojeniu môže dieťa pri saní dýchať nosom

Difrax Cumlík Natural UNI 6+christmas delivery
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík, ktorý dieťa upokojí a pomôže mu zvládnuť neľahké obdobie, kedy rastúce zúbky vytvárajú tlak na ďasno. Je opatrený dvoma otvormi, ktoré napomáhajú cirkulácii vzduchu a bráni tak podráždeniu detskej pokožky. Difrax cumlík Natural UNI 6+ má vykrojený tvar a umožňuje dieťaťu pri saní dýchať nosom.

Difrax Cumlík Natural UNI novorodeneckýchristmas delivery
4,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík motýlieho tvaru so silikónovým cumlíkom. Dokáže dieťa upokojiť a zabaviť. Opatrený dvoma otvormi, ktoré umožňujú priechod vzduchu a chránia pred podráždením kože bábätka. Vďaka vykrojenia cumlíka môže dieťa pri saní pohodlne dýchať nosom. Difrax Cumlík Natural UNI novorodenecký zaujme tiež svojim praktickým dizajnom a jemným farebným prevedením.

Difrax Cumlík s krúžkom k širokej fľaštičke 1-2-3 Variflowchristmas delivery
7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krúžok 1–2–3 Variflow k širokej fľaštičke Difrax spolu so širokým cumlíkom 1–2–3 Variflow zmení bežnú širokú fľaštičku na širokú fľaštičku s nastaviteľnou rýchlosťou. Umožňuje tak podávať dieťaťu potravu od mlieka až po hustú kašu s jedným cumlíkom a skvelo pasuje na široké S-fľaštičky Difrax 200ml a 310ml.

Difrax Cumlík svietiaci v tme Natural 12+christmas delivery
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Difrax anatomicky tvarovaný cumlík úplne napĺňa sacie potreby vášho bábätka. Hlavička cumlíka Glow in the Dark absorbuje svetlo a svieti v tme, je teda ľahšie cumlík v tme nájsť. Ústie cumlíka je guľaté a vypuklé, bábätko si tak cumlík rýchlejšie osvojí. Veľkosť cumlíkového kotúča a cumlíka bola vyvinutá expertmi Difrax lekárskeho tímu a špeciálne navrhnutá pre dojčatá od 12 do 18 mesiacov.

Difrax Cumlík svietiacu v tme Natural 18+christmas delivery
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prirodzene anatomicky tvarovaný cumlík Difrax úplne napĺňa sacie potreby vášho bábätka. Cumlík je guľatý a vypuklý, bábätko si tak cumlík rýchlejšie osvojí. Krúžok cumlíka Glow in the Dark absorbuje svetlo a v tme svieti, je teda ľahšie cumlík v tme nájsť. Veľký cumlíkový kotúč a tvrdý silikónom vyplnený cumlík sú špeciálne navrhnuté pre bábätká staršie 18 mesiacov.

Difrax Dávkovač sušeného mlieka, transparentnýchristmas delivery
7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

S dávkovačom sušeného mlieka Difrax môžete so sebou na cesty pribaliť až tri porcie mlieka. Využijete ho aj doma, najmä v noci, ak chcete dať dieťaťu vždy čerstvo pripravené mlieko.

Difrax Detský hrnček s tvrdým náustkomchristmas delivery
8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Patentovaný hrnček Difrax s tvrdým náustkom je perfektný pre naučenie pitie z hrnčeka. Je vhodný už od 9. mesiaca a významne uľahčuje prechod od dojčenia alebo kŕmenia z fľaše na pitie z hrnčeka.

Difrax Dojčenská S-fľaštička, Antikolik 250mlchristmas delivery
9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Dojčenská fľaštička, vhodná pre deti od narodenia. Je vybavená špeciálnym ventilom, ktorý zabraňuje preniknutiu vzduchu do potravy a chráni tým dieťa proti kolikám, grganiu a ďalším zažívacím problémom. Difrax dojčenská S-fľaštička, Antikolik 250ml je vyrobená z odolného materiálu, ktorý je možné používať v umývačke aj mikrovlnnej rúre.

Difrax Dojčenská S-fľaštička I Love Antikoliková - 250mlchristmas delivery
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dojčenská fľaša Difrax je už po mnoho rokov prvou voľbou bábätiek, mamičiek i oteckov, vďaka praktickému esíčkovému tvaru a antikolikovému ventilu na dne fľaštičky. Oba tieto prvky spoločne zaručujú bábätku bezpečný príjem výživy. Môžete ju používať hneď od narodenia bábätka a osvedčuje sa aj v kombinácii s dojčením. Neskôr je tiež vhodná pre podávanie kašičiek a hustejšej stravy. Novo v dizajne I love you.

Difrax Dojčenská S-fľaštička, široká, Antikolik 200 mlchristmas delivery
9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Fľaštička, ktorá je opatrená špeciálnym ventilom, zamedzujúcim vniknutie vzduchu do potravy. Vďaka tomu je dieťa chránené pred kolikami. Difrax dojčenská S-fľaštička, široká, Antikolik 200 ml má rovnako výhodu v ergonomickom tvarovaní, ktoré podporuje dieťa v prirodzenom držaní tela. Fľaštička je vhodná pre novorodencov.

Difrax Klip na cumlík I LOVEchristmas delivery
7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Klip na cumlík I LOVE od značky Difrax je dizajnovo prepracovaný, bezpečný a praktický. Je vhodný na pripevnenie akéhokoľvek cumlíka. Opačná strana klipu je pripevniteľná k oblečeniu bábätka.

Difrax Klip na cumlík modré korálikychristmas delivery
8 €

Posledný kus za túto cenu!

Klip na cumlík MODRÉ KORÁLIKY od značky Difrax je dizajnovo prepracovaný, bezpečný a praktický. Je vhodný na pripevnenie akéhokoľvek cumlíka. Opačná strana klipu je pripevniteľná k oblečeniu bábätka.

Difrax Krúžok k fľaštičke 1-2-3 Variflowchristmas delivery
7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krúžok 1–2–3 Variflow k fľaštičke Difrax spolu s cumlíkom 1–2–3 Variflow zmení bežnú fľaštičku na fľaštičku s nastaviteľnou rýchlosťou. Umožňuje tak podávať dieťaťu potravu od mlieka až po hustú kašu s jedným cumlíkom a skvelo pasuje na S-fľaštičky Difrax 170ml, 240ml a 250ml.

Difrax Ľahko uchopiteľná detská fľaštička, antikolik 240mlchristmas delivery
9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Fľaša vhodná pre deti od 6 mesiacov veku, ktoré sú už schopné samostatne sedieť a držať nádobu s pitím. Ergonomické tvarovanie zaistí príjemné držanie v rukách. Difrax ľahko uchopiteľná detská fľaštička, antikolik 240ml je opatrená ventilom, ktorý zamedzuje vniknutiu vzduchu do potravy a tým chráni dieťa pred kolikami.

Difrax Nastaviteľný cumlík 1-2-3 Variflow Natural - 2kschristmas delivery
7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nastaviteľný cumlík Difrax Natural 1–2–3 so systémom nastavenia prietoku Variflow pasuje na S-fľaštičky Difrax. Využijete ju ako náhradný cumlík pre dojčenskú fľašu Difrax 1–2–3 alebo v kombinácii s krúžkom 1–2–3 Difrax Variflow na akúkoľvek štandardnú fľaštičku Difrax.

Difrax Sáčky na materské mliekochristmas delivery
9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická pomôcka pre skladovanie materského mlieka. Vaky sú opatrené dvojitým nepriedušným zipsom, ktorý zabraňuje vytečeniu mlieka. Mlieko je možné skladovať vo vzpriamenej polohe. Difrax sáčky na materské mlieko sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý umožňuje skladovanie aj po dlhšiu dobu.

Difrax Široký cumlík Natural S, 2kschristmas delivery
7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Široký cumlík Difrax Natural veľkosť S je vhodný pre bábätká od narodenia. Je vhodný na mlieko alebo čaj. Cumlík je navrhnutý odborníkmi lekárskeho tímu Difrax a vyrobený z bezpečného, jemne mäkkého silikónu bez použitia BPA.

Difrax Široký nastaviteľný cumlík 1-2-3 Variflow Natural, 2kschristmas delivery
7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Široký nastaviteľný cumlík Difrax Natural 1–2–3 so systémom nastavenia prietoku Variflow pasuje na široké S-fľaštičky Difrax. Využijete ju v kombinácii so širokým krúžkom 1–2–3 Difrax Variflow na fľaštičky Difrax 200 ml a 310 ml. Jemne mäkký povrch cumlíka umožňuje bábätku jednoduchý úchop pusinkou.

Difrax Učiaci detský hrnček s mäkkým náustkomchristmas delivery
8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Užitočná pomôcka, ktorá dieťaťu pomôže prejsť z používania dojčenskej fľaše na pitie z hrnčeka. Difrax učiaci detský hrnček s mäkkým náustkom má špeciálny tvar, vďaka ktorému dieťa nemusí pri konzumácii nápoja zakláňať hlavu. Mäkký náustok je šetrný k detským ďasnám. Opatrený ventilom, ktorý bráni rozliatiu tekutiny, keď dieťa práve nepije. Produkt je vhodný pre deti od 6 mesiaca veku.

Spoločnosť DIFRAX vznikla v Holandsku v roku 1967 ako rodinná firma a vždy kládla dôraz predovšetkým na kvalitu svojich výrobkov. Práve kvalita vyniesla značku DIFRAX medzi najvýznamnejších európskych výrobcov vo svojom odbore. V sortimente nájdete predovšetkým dojčenské a detské fľaše, cumlíky, netečúce hrnčeky, hračky, hygienické a ostatné potreby pre deti. V krajinách Beneluxu je DIFRAX v súčasnosti jednotkou na trhu dojčenských fliaš a cumlíkov. Na vývoji všetkých produktov sa podieľa aj lekársky tím (pediater, poradca pre poruchy príjmu potravy, detský psychológ a zubár), aby bol správne posúdený nielen vývoj a potreby dieťaťa, ale aj požiadavky rodičov.

Spoločnosť DIFRAX vznikla v Holandsku v roku 1967 ako rodinná firma a vždy kládla dôraz predovšetkým na kvalitu svojich výrobkov. Práve kvalita vyniesla značku DIFRAX medzi najvýznamnejších európskych výrobcov vo svojom odbore. V sortimente nájdete predovšetkým dojčenské a detské fľaše, cumlíky, netečúce hrnčeky, hračky, hygienické a ostatné potreby pre deti. V krajinách Beneluxu je DIFRAX v súčasnosti jednotkou na trhu dojčenských fliaš a cumlíkov. Na vývoji všetkých produktov sa podieľa aj lekársky tím (pediater, poradca pre poruchy príjmu potravy, detský psychológ a zubár), aby bol správne posúdený nielen vývoj a potreby dieťaťa, ale aj požiadavky rodičov.