DeCuevas Cestovný set 3 v1 Martin
48,90 €

Cestovný set pre bábiky 3 v 1 Martin je veľmi praktickým pomocníkom na dlhšie cesty s bábätkom a nemal by chýbať žiadnej malej mamičke. Jednoduchá manipulácia Set je z veselej šedo-bledo-modrej kolekcie plnej roztomilých obláčikov, dažďových kvapiek a hviezdičiek.

DeCuevas Polohovacie lehátko pre bábiky Martin
26,90 € 21,90 €

Polohovacie lehátko pre bábiky Martin – 2019 je praktickým pomocníkom pri uspávaní a kŕmení bábätiek. Manipulácia je veľmi jednoduchá. Lehátko je z veselej šedo-bledo-modrej kolekcie plnej roztomilých obláčikov, dažďových kvapiek a hviezdičiek.

DeCuevas Cestovný set 3 v 1 Reborn
48,10 € 45,90 €

Cestovný set pre bábiky 3 v 1 Reborn 2019 je veľmi praktickým pomocníkom na dlhšie cesty s bábätkom a nemal by chýbať žiadnej malej mamičke. Jednoduchá manipulácia Elegantná šedobiela kolekcia s labuťami.

DeCuevas Cestovný set pre bábiky Maria 2019
32,70 € 31,90 €

Cestovný set pre bábiky Maria 2019 z princeznovskej kolekcie je ideálnym doplnkom na dlhšie cesty s bábätkom. Jednoduchá manipulácia Set je zo svetlo ružovej, nádherne zdobenej kolekcie s malou princeznou.

DeCuevas Novorodenecká postieľka pre bábiky s doplnkami Maria
63,90 €

Novorodenecká postieľka pre bábiky s doplnkami princeznovskej kolekcie s funkciou spoločného spania, ktorú umožňujú sklápacie bočnice postieľky a nastaviteľná výška postieľky. Manipulácia s postieľkou je veľmi jednoduchá.

DeCuevas 81535 Moderní kočárek pro panenky 3 v 1
132,40 €

Novinka

Moderní sportovní kočárek pro panenky je úplně nový model z inovované kolekce SKY 2020, která má ve svém znaku roztomilé slůně. Díky polohovatelné vyšší rukojeti a kombinované funkci hlubokého a sportovního kočárku je vhodný pro slečny předškolního věku, ale i větší slečny, které toto vše už více při hraní využijí.

DeCuevas 81435 Moderní sportovní kočárek pro panenky 3 v 1
136,20 €

Novinka

Moderní sportovní kočárek pro panenky je úplně nový model z inovované kolekce SKY 2020, která má ve svém znaku roztomilé slůně. Díky polohovatelné vyšší rukojeti a funkčním doplňkům je vhodný pro slečny předškolního věku, ale i větší slečny, které toto vše už více při hraní využijí.

DeCuevas 80534 Skladací kočík pre bábiky 3 v 1 s batôžkom Magic Maria
102,20 €

Novinka

Skladací kočík pre bábiky 3 v 1 Magic Maria 2020 je z prekrásnej ružovostriebornej rozprávkovej kolekcie s vílou a žabkou. Túto kolekciu zdobí jemné trblietavé krajkové lemovanie s flitrami v šedostriebornej farbe. Výhodou je i odnímateľná prenosná vanička, v ktorej je možné bezpečne prenášať bábiku. Po zložení nezaberá veľa miesta a je praktický aj pre prevoz autom.

DeCuevas 80537 Skladací kočík pre bábiky 3 v 1 s batôžkom TOP Collection
102,20 €

Novinka

Skladací kočík pre bábiky 3 v 1 je z novej luxusnej kolekcie, zdobené striebornými prvkami. Vďaka vyššej rukoväti a kombinovanej funkcii hlbokého a športového kočíka skôr vhodný pre slečny predškolského veku, ktoré toto všetko už viac pri hraní využijú. Výhodou je i odnímateľná prenosná vanička, v ktorej je možné prenášať bezpečne bábiku. Po zložení nezaberá veľa miesta a je praktický aj pre prevoz autom.

DeCuevas 80539 Skladací kočík pre bábiky 3 v 1 s batôžkom Little Pet
94,60 €

Novinka

Skladací kočík pre bábiky 3 v 1 Little Pet 2020 je vďaka vyššej rukoväti a kombinovanej funkciu hlbokého a športového kočíka skôr vhodný pre slečny predškolského veku. Výhodou je aj odnímateľná prenosná vanička, v ktorej je možné bezpečne prenášať bábiku. Po zložení nezaberá veľa miesta a je praktický aj pre prevoz autom.

DeCuevas 87033 Kočík pre bábiky hlboký Martina
94,60 €

Novinka

Kočík pre bábiky hlboký je z neprehliadnuteľnej farbenej kolekcie Martina. Vďaka nižšej rukoväti skôr vhodný pre menšie slečny a slečny predškolského veku. Jeho dizajnové spracovanie ho radí ale aj medzi kočíkmi zakúpené pre zberateľské účely.

DeCuevas 80535 Skladací kočík pre bábiky 3 v 1 s batôžkom
102,20 €

Novinka

Skladací kočík pre bábiky s batôžkom je z inovovanej kolekcie SKY 2020, ktorá má vo svojom znaku roztomilé sloníča. Vďaka polohovateľnej vyššej rukoväti a kombinovanej funkciu hlbokého a športového kočíka je vhodný pre slečny predškolského veku, ale aj väčšie slečny, ktoré toto všetko už viac pri hraní využijú. Po zložení nezaberá veľa miesta a je praktický aj pre prevoz autom.

DeCuevas 86139 Môj prvý kočík pre psíka s doplnkami Little Pet
49,20 €

Novinka

Kočík pre psíka s doplnkami je vďaka nízkej rukoväti, stabilnej konštrukcii a ľahkej váhe vhodný skôr pre malé a menšie slečny. Deti tak môžu vyraziť na prechádzku s ich plyšovými kamarátmi, bez toho aby ich po ceste zašpinili. Cestovná prenosná strieška navyše umožňuje prevážať v aute plyšových miláčikov. Tento kočík ponúka plno zábavy.

DeCuevas 80335 Skladací kočík pre dvojčatá bábiky 3 v 1 s batôžkom
151,40 €

Novinka

Skladací kočík pre bábiky dvojčatá s batôžkom je z inovovanej kolekcie SKY 2020, ktorá má vo svojom znaku roztomilé sloníča. Vďaka polohovateľnej vyššej rukoväti a kombinovanej funkciu hlbokého a športového kočíka je vhodný pre slečny predškolského veku, ale aj väčšie slečny, ktoré toto všetko už viac pri hraní využijú. Výhodou sú aj odnímateľné prenosné korbičky, v ktorých možno bezpečne prenášať bábiky.

DeCuevas 80337 Skladací kočík pre dvojčatá bábiky 3 v 1 s batôžkom TOP Collection
151,40 €

Novinka

Skladací kočík pre dvojčatá bábiky 3 v 1 TOP Collection 2020 je z novej luxusnej kolekcie, zdobené striebornými prvkami. Vďaka polohovateľnej vyššej rukoväti a kombinovanej funkcii hlbokého a športového kočíka je skôr vhodný pre slečny predškolského veku, ale aj pre staršie slečny, ktoré toto všetko už viac pri hraní využijú. Výhodou sú aj odnímateľné prenosné korbičky, v ktorých možno bezpečne prenášať bábiky.

DeCuevas 90096 Skladací kočík pre bábiky golfové palice SKY
18,90 €

Novinka

Skladací kočík pre bábiky golfové palice SKY z krásnej sivobielej kolekcie s bielymi a ružovými hviezdičkami, je veľmi praktický a skladný kočík. V aute nezaberie skoro žiadne miesto a preto je ideálnym kočíkom na výlety celej rodiny. Vďaka svojej veľkosti je skôr vhodný pre menšie slečny.

DeCuevas 55129 Drevená kolíska pre bábiky s doplnkami Martin
44,70 €

Novinka

Drevená kolíska pre bábiky s doplnkami je z veľmi úspešnej chlapčenskej kolekcie Martin 2019, pre ktorú je typická kombinácia šedej a svetlúčko modrej farby s veselými bielymi obláčikmi, ružovými hviezdičkami a bledomodrými kvapôčkami. Obe čela kolísky sú v tvare bieleho obláčiku, ktorý práve spinká.

DeCuevas 50035 Cestovná postieľka pre bábiky
26 €

Novinka

Cestovná postieľka pre bábiky z inovovanej kolekcie SKY 2020 v moderných šedo bielych farbách, je krásnym doplnkom dievčenskej izbičky. Jej čistý dizajn podčiarkujú dva malé sloníky visiace na bokoch a ružové doplnky, vďaka ktorým pôsobí veľmi veselo.

DeCuevas 51134 Pojazdná postieľka pre bábiky so strieškou a doplnkami Magic Maria
55,70 €

Novinka

Pojazdná postieľka pre bábiky so strieškou a doplnkami Magic Maria 2020, z prekrásnej ružovostriebornej rozprávkovej kolekcie s vílou a žabičku a trblietavým čipkovým lemovaním s flitrami, poteší každé malé dievčatko. Vďaka otáčavým kolieskam nemusí zostať stáť v izbičke, ale môže ju ľahko aj s bábikou previesť do inej miestnosti. Má nízku konštrukciu a je určená pre úplne malé slečny.

DeCuevas 52034 Skladacia cestovná taška na kolieskach Magic Maria
22,30 €

Novinka

Skladacia cestovná taška na kolieskach Magic Maria 2020 je z prekrásnej ružovostriebornej rozprávkovej kolekcie s vílou a žabkou. Tohtoročnú kolekciu zdobí jemné trblietavé krajkové lemovanie s flitrami v šedostriebornej farbe. Do tašky sa zmestí plno vecí a vďaka kolieskam sa všetko ľahko uvezie.

DeCuevas 53134 Moja prvá postieľka pre bábiky s doplnkami Magic Maria
59,40 €

Novinka

Moja prvá postieľka pre bábiky Magic Maria 2020, z prekrásnej ružovostriebornej rozprávkovej kolekcie s vílou a žabkou a trblietavým čipkovaným lemovaním s flitrami, je u dievčatiek obľúbená vďaka svojmu rôznorodému príslušenstvu a úložnému priestoru. Túto kolekciu zdobí jemné trblietavé krajkové lemovanie s flitrami v šedostriebornej farbe.