DC chlapčenská čiapka Big Star-43%
20,32 € 11,50 €

Výpredaj

DC chlapčenská čiapka Big Star je super doplnkom pre všetkých malých pouličných „streetových“ umelcov! So super motívom si váš chlapec bude pripadať ako naozajstný boss.

DC chlapčenská mikina Star Ph-43%
56,67 € 32,10 €

Výpredaj

DC chlapčenská mikina Star Ph je super doplnkom pre všetkých malých skejťákov! Čierna sa ku streetu jednoducho hodí a preto si ju každý chlapec hneď obľúbi. Mikina s kapucňou v štandardnom strihu navyše s potlačou na hrudi je jednoducho TOP!

DC chlapčenské tričko Circle Star-43%
25,40 € 14,40 €

Výpredaj

DC chlapčenské tričko Circle Star je super doplnkom pre všetkých malých pouličných „streetových“ umelcov! Jedine červená to môže byť. Tiež je to vaše heslo? Tak neváhajte a šup s ním k Vám do skrine.

DC chlapčenská mikina Karved Crew-43%
50,42 € 28,60 €

Výpredaj

DC chlapčenská mikina Karved Crew je super doplnkom pre všetkých malých pouličných „streetových“ **umelcov! Mikina sa ku streetu jednoducho hodí a preto si ju každý chlapec hneď obľúbi. **Mikina v štandardnom strihu navyše s potlačou na hrudi je jednoducho TOP!

DC chlapčenské ponožky Spp Dc Crew 3Pk-43%
9,77 € 5,50 €

Výpredaj

DC chlapčenské ponožky Crew 3Pk sú super doplnkom pre všetkých malých skejťákov! Tieto farby sa ku streetu jednoducho hodí a preto si ich každý chlapec hneď obľúbi. Ponožky sú univerzálnej veľkosti z prispôsobivého a príjemného materiálu.

DC chlapčenské tričko Tiago Court-43%
25,40 € 14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

DC chlapčenské tričko Tiago Court je super doplnkom pre všetkých malých **pouličných „streetových“ **umelcov! So super motívom si váš chlapec bude pripadať ako naozajstný boss.