DC chlapčenská mikina Karved Crew
50,42 €
+ doprava zadarmo

Novinka

DC chlapčenská mikina Karved Crew je super doplnkom pre všetkých malých pouličných „streetových“ **umelcov! Mikina sa ku streetu jednoducho hodí a preto si ju každý chlapec hneď obľúbi. **Mikina v štandardnom strihu navyše s potlačou na hrudi je jednoducho TOP!

DC chlapčenská mikina Star Ph
56,67 €
+ doprava zadarmo

Novinka

DC chlapčenská mikina Star Ph je super doplnkom pre všetkých malých skejťákov! Čierna sa ku streetu jednoducho hodí a preto si ju každý chlapec hneď obľúbi. Mikina s kapucňou v štandardnom strihu navyše s potlačou na hrudi je jednoducho TOP!

DC chlapčenské ponožky Spp Dc Crew 3Pk
9,77 €

Novinka

DC chlapčenské ponožky Crew 3Pk sú super doplnkom pre všetkých malých skejťákov! Tieto farby sa ku streetu jednoducho hodí a preto si ich každý chlapec hneď obľúbi. Ponožky sú univerzálnej veľkosti z prispôsobivého a príjemného materiálu.

DC chlapčenské tričko Circle Star
25,40 €

Novinka

DC chlapčenské tričko Circle Star je super doplnkom pre všetkých malých pouličných „streetových“ umelcov! Jedine červená to môže byť. Tiež je to vaše heslo? Tak neváhajte a šup s ním k Vám do skrine.

DC chlapčenské tričko Tiago Court
25,40 €

Novinka

DC chlapčenské tričko Tiago Court je super doplnkom pre všetkých malých **pouličných „streetových“ **umelcov! So super motívom si váš chlapec bude pripadať ako naozajstný boss.