CTRL+C Drevený USB KRÍŽ JAVOR , 8 GB, USB 2.0

CTRL+C Drevený USB KRÍŽ JAVOR

6,20 €

Klasický drevený USB v tvare Kríža je veľmi vhodným a pekným darčekom. Telo USB je z kvalitného javorového dreva. USB má prívesok a magnet, ktorý drží vrchnáčik.

CTRL+C Drevený USB hranol, bambus carbon, 16 GB, USB 3.0 / 3.1

CTRL+C Drevený USB hranol, bambus carbon

7,90 €
7,50 €

Klasický drevený USB je veľmi vhodný darček alebo reklamný predmet, ktorý je možné farebne potlačiť alebo personalizovať gravírom. Telo USB je vyrobené z kvalitného dreva

CTRL+C SADA USB KRYSTAL strieborný v bielej krabčike s magnetom., 8 GB, USB 2.0

CTRL+C SADA USB KRYSTAL strieborný v bielej krabičke s magnetom.

7,70 €

Exkluzívna sada dizajnového USB KRYSTAL kombinovaného z kovu a skla zabaleného v bielej krabičke. V sklenenej časti USB je LED podsvietenie. Krabička sa uzatvára na magnet. USB je vhodné ako osobný alebo firemný darček. Je možné ho pesonalizovať laserovým gravírom alebo potlačit UV printom.

CTRL+C Sada: drevený USB ovál v boxe, javor, 8 GB, USB 2.0

CTRL+C Sada: drevený USB ovál v boxe, javor

7,10 €

Elegantná drevená sada USB a drevenej krabičky je veľmi vhodný darček alebo reklamný predmet, ktorý je možné farebne potlačiť alebo personalizovať gravírom. Telo USB a aj krabička je z rovnakého kvalitného dreva.

CTRL+C SADA USB v tvare SRDCA a drevenej krabičky, javor, 64 GB, USB 2.0
3x

CTRL+C SADA USB v tvare SRDCA a drevenej krabičky, javor

10,90 €

Elegantná drevená sada USB v tvare srdca a drevenej krabičky je veľmi vhodný darček alebo reklamný predmet, ktorý je možné farebne potlačiť alebo personalizovať gravírom. Telo USB a aj krabička je z rovnakého kvalitného dreva.

CTRL+C Drevený USB hranol, javor, 8 GB, USB 2.0

CTRL+C Drevený USB hranol, javor

5,30 €

Klasický drevený USB je veľmi vhodný darček alebo reklamný predmet, ktorý je možné farebne potlačiť alebo personalizovať gravírom. Telo USB je vyrobené z kvalitného dreva.

Značka CTRL+C spája kvalitné oem produkty ako USB alebo počítačové doplnky, ktoré je možné ďalej potlačiť vlastnou reklamou alebo personalizovať.