Creed Fleurissimo - EDP 75 ml

Creed Fleurissimo - EDP

216,30 € 2,88 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

V roku 1956 vznikla parfumová voda Fleurissimo od značky Creed . Táto kvetinová vôňa v sebe kombinuje ambru, fialku, bulharskú ružu, kosatec, tuberózu a bergamot.

Partner: Vivantis
Creed Royal Oud - EDP 2 ml - odstrek s rozprašovačom

Creed Royal Oud - EDP

10,30 € 5,15 €/ml

V roku 2011 vytvorila značka Creed parfémovovou vodu s názvom Royal Oud . Táto unisexová vôňa (určená pre mužov aj ženy) v sebe ukrýva drevité tóny spolu s ovocím a kvetmi. Nechajte sa uniesť touto fougerovo-orientálne vôňou!.

Partner: Vivantis
Creed Royal Water - EDP 2 ml - odstrek s rozprašovačom

Creed Royal Water - EDP

10,30 € 5,15 €/ml

Parfumová voda Royal Water od značky Creed je citrusovo-svieža vôňa, v ktorej sa odráža v úvode citrusy s mätou, v srdci jalovec a bazalka a v závere pižmo s ambrou.   Na trh bola uvedená v roku 1997.

Partner: Vivantis
Creed Royal Mayfair - EDP 2 ml - odstrek s rozprašovačom

Creed Royal Mayfair - EDP

10,30 € 5,15 €/ml

Parfumová voda Royal Mayfair od značky Creed bola vytvorená v roku 2015. Táto kvetinovo-ovocná vôňa je unisexova – je teda určená pre mužov aj pre ženy. Nechajte sa uniesť tóny eucalyptu, pomaranče, cédrového dreva, ruža, borovica, limetky a ginu!.

Partner: Vivantis
Creed Aventus For Her - EDP 75 ml
1x

Creed Aventus For Her - EDP

254,70 € 3,40 €/ml

Táto cyprusovo-ovocná vôňa od značky Creed dostala názov Aventus For Her. Vznikla v roku 2016 a je určená pre všetky výnimočné ženy, ktoré milujú výnimočné vône. Kombinuje v sebe ovocie, koreniny a kvety.

Partner: Vivantis
Creed Aventus - EDP 100 ml
2x

Creed Aventus - EDP

321,30 € 3,21 €/ml

Aventus značky Creed je cyprusovo-ovocná vôňa určená pre mužov. Hlavu tvorí bergamot, čierne ríbezle, ananás a jablko. Srdce sa skladá z ruže, pačuli, brezy a marockého jazmínu. Základu dominuje pižmo, dubový mach, vanilka a šedá ambra.   Na trh bola uvedená v roku 2010.

Partner: Vivantis
Creed Millésime Impérial - EDP 50 ml

Creed Millésime Impérial - EDP

192 € 3,84 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

Millésime Impérial od značky Creed je kvetinovo-drevitá vôňa pre mužov aj ženy – patrí do unisexových vôní. Hravo v sebe kombinuje v úvode morskú soľ a ovocné tóny, bergamot, sicílsky citrón, pomaranč a kosatec v srdci parfumu a v závere drevité tóny, morské tóny a pižmo.

Partner: Vivantis
Creed Love In White For Summer - EDP 30 ml

Creed Love In White For Summer - EDP

131,70 €
124 € 4,13 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

Love In White For Summer je luxusná kvetinová vôňa pre ženy inšpirovaná populárne Love In White z roku 2005. Hlava obsahuje svieži bergamot, bulharskú ružu a magnólií. V srdci ucítite kombinácii toskánskeho kosatca, cédru a ryže.

Partner: Vivantis
Creed Aventus - EDP TESTER 100 ml

Creed Aventus - EDP TESTER

289,40 € 2,89 €/ml

Aventus Creed je cyprusovo-ovocná vôňa určená pre mužov. Hlavu tvoria bergamot, čierne ríbezle, ananás a jablko. Srdce sa skladá z ruže, pačuli, brezy a marockého jazmínu. Základu dominujú pižmo, dubový mach, vanilka a šedá ambra. Na trh bola uvedená v roku 2010.

Partner: Vivantis
-19%
Creed Aberdeen Lavander - EDP 100 ml

Creed Aberdeen Lavander - EDP

188,60 €
151,80 € 1,52 €/ml

Aberdeen Lavander z kolekcie Acqua Originale je orientálno-fougerová vôňa pre mužov aj ženy. Citrusovo-bylinná hlava obsahuje bergamot, citrón, rozmarín a palina. V čisto kvetinovom srdci ucítite nezameniteľnú levanduľu, ľaliu, tuberózu a ružu. Kompozíciu zakončujú kožené tóny, pačuli a vetiver.

Partner: Vivantis
Creed Acqua Fiorentina - EDP 30 ml

Creed Acqua Fiorentina - EDP

183 €
177,80 € 5,93 €/ml

Parfumová voda Acqua Fiorentina od značky Creed je kvetinovo-ovocná vôňa pre dievčatá a ženy, ktoré milujú šťavnaté vôňa. Kombinuje v sebe ovocie s ruží a drevitými tónmi. Nechajte sa uniesť vôňou Creed Acqua Fiorentina!   Na trh bola uvedená v roku 2009.

Partner: Vivantis
Creed Aventus Cologne - EDP 50 ml

Creed Aventus Cologne - EDP

208 € 4,16 €/ml

Aventus Cologne je luxusný aromaticko-ovocná vôňa pre mužov. Hlava obsahuje zázvor, mandarínku a jemné tóny ružového korenia. V srdci ucítite kombinácii pačuli, santalového dreva a vetiveru. Kompozíciu uzatvára pižmo, Styrax, breza a fazuľa tonka. Na trh bola uvedená v roku 2018.

Partner: Vivantis

Už od roku 1760 sa zakladateľ značky James Creed snažil svojimi nezameniteľnými receptúrami vytvoriť bezkonkurenčné parfumy. Starobylé techniky výroby parfumov oceňujú aj známe osobnosti, ako Michelle Obama, Kate Middleton a v skorších dobách kráľovná Viktória, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy.