Creative Outlier Active bezdrôtové slúchadlá
29,99 €

Nevypadávajúce slúchadlá z uší pri športe? Existujú – vyskúšajte Bluetooth 4.1 slúchadlá Creative outlier Active so špeciálnymi športovými nadstavcami a uveríte. Potuodolné slúchadlá hrajú krištáľovým zvukom vďaka 6mm meničom, majú handsfree mikrofón aj plochý kábel s ovládaním a na nabitie vydržia v prevádzke až 10 h.

Creative Stage

Creative Stage

Hodnotenie: 4,3
89,10 €

Vynikajúci zrozumiteľnosť dialógov, hlboké basy, pulzujúci zvuk – to všetko a ešte viac ponúka moderný 2.1 soundbar so subwooferom Creative Stage, ktorý sa pýši Bluetooth technológií, AUX vstupom, USB portom aj optickým vstupom a TV (ARC). Maximálny výkon dosahuje až na 160 W a nechýba ani EQ pre úpravu zvuku.

Creative EP-630 (Black)

Creative EP-630 (Black)

Hodnotenie: 4,7
19,90 € 15,30 €

Slúchadlá Creative EP-630 s gumovým zakončením poskytujú kvalitnejšie počúvanie MP3. Boli navrhnuté s ohľadom na potreby užívateľov v pohybe. Gumové zakončenie tlmí zvuky z okolia a zvýrazňujú basovú úroveň komprimovaných zvukových stôp, čím poslucháčom na cestách dodávajú jedinečný zážitok z počúvania.

Creative Muvo Play

Creative Muvo Play

Hodnotenie: 4,3
39,90 €

Robí radosť svojim roztomilým súdkovitým prevedením i príma zvukom bohatým na basy – prenosný Bluetooth 5.0 reproduktor Creative Muvo Play hrá výkonom 2 × 5 W a umožňuje aj pripojenie zdroja zvuku audio káblom s 3,5 mm jackom. Na nabitie hrá až 10 h, podporuje hlasových asistentov Siri a GA a je vodeodolný podľa IPX7.

Creative Outlier Sports bezdrôtové slúchadlá
49,90 € 47,10 €

Poďte dvíhať ťažké váhy s hudobnou motiváciou na ušiach – športové Bluetooth 4.1 slúchadlá Creative Outlier Sports sú vďaka svojej konštrukcii s IPX4 krytím ako stvorená pre používanie pri športe. Hrajú kvalitne vďaka 6mm meničom, podporujú aptX, pýšia sa AuraSeal odhlučňujícími štoplami, majú mikrofón a na nabitie vydrží 11 h.

Creative Pebble Plus 2.1

Creative Pebble Plus 2.1

Hodnotenie: 4,8
30,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Ako dva okruhliaky vytiahnuté z moradizajnové reproduktory Creative Pebble Plus 2.1 s nápaditým oblým prevedením a s výkonom RMS 8 W. O hlboké basy sa stará kvalitný subwoofer, šikovný rozptyl zvuku riešia ovládače pod uhlom 45 stupňov. K zdroju hudby sa pripájajú audio káblom s 3,5 mm jackom, k napájaniu USB káblom.

Creative NUNO micro
21,60 €

Je maličká, ale do miestnosti vnesie poriadne znelý zvuk – trendy kocka, v ktorej sa skrýva Bluetooth 2.1 reproduktor Creative NUNO micro, je ideálny prístroj pre relaxovanie za doprovodu muziky. Zdroj hudby možno pripojiť aj cez AUX, vo výbave nechýba handsfree mikrofón a na nabitie vydrží až 4 h v prevádzke.

Creative repro Gigaworks T40 Series II
148 € 108,90 €

S reproduktorovým systémom GigaWorks T40 Series II posúva Creative vašu hudbu na novú úroveň dokonalosti. Tento dvojdielny systém v lesklej čiernej farbe navrhnutý a vyladený tak, aby priniesol na váš stôl akustickú vernosť, kombinuje najlepšie komponenty a skutočný výkon s ​​známu tradíciou Creative a hrá čisté tóny v tej najlepšej kvalite.

Creative Labs Sound Blaster JAM
71,90 €

Bezdrôtové slúchadlá Creative Sound Blaster JAM vybavené technológiou Bluetooth s NFC pre jednoduché pripojenie k telefónu. Polstrované náušníky pre pohodlné počúvanie, ovládacie tlačidlá na slúchadle, čistý a ostrý zvuk s vylepšením basov, všesmerový mikrofón, USB výstup kompatibilný s PC, MAC, dobíjacie batérie s výdržou až 12 h.

Creative T3250 Wireless (51MF0450AA000)
56,10 €

Reproduktorový systém Creative T3250 Wireless je vybavený technológiou Bluetooth® pre bezdrôtové prehrávanie prúdu hudby z väčšiny stereofónnych zariadení, ktoré podporujú technológiu Bluetooth.

Creative CREATIVE Aurvana Live!
56,90 €

Slúchadlá Creative Aurvana Live! oživia všetku vašu hudbu. Či už pre cestovanie, alebo pre odpočinok prinášajú tieto slúchadlá ľuďom zážitok, živého 'vystúpenia – vďaka spôsobu, akým kombinujú špičkovú technológiu s profesionálnou kvalitou akustického ladenia. Mušle sú špeciálne tvarované pre presné podanie zvuku s mäkkým čalúnením tak, aby zabezpečili mnoho hodín komfortného počúvania

Creative Outlier Sports bezdrôtové slúchadlá - rozbalené-12%
49,90 € 43,80 €

Rozbalené

Poďte dvíhať ťažké váhy s hudobnou motiváciou na ušiach – športové Bluetooth 4.1 slúchadlá Creative Outlier Sports sú vďaka svojej konštrukcii s IPX4 krytím ako stvorená pre používanie pri športe. Hrajú kvalitne vďaka 6mm meničom, podporujú aptX, pýšia sa AuraSeal odhlučňujícími štoplami, majú mikrofón a na nabitie vydrží 11 h.

Creative Sound Blaster Blaze (70GH032000000)
27,50 €

Herné slúchadlá s odnímateľným citlivým mikrofónom, odolnou, ale aj napriek tomu ľahkou konštrukciou a bohato polstrovanými a mäkkými zamatovými náušníkmi. Ovládače zvuku 40mm Full Spectrum. Súčasťou slúchadiel je tiež linkový ovládač pre rýchle a jednoduché ovládanie hlasitosti a mikrofónu.

Creative Sound BlasterX H3 (70GH034000000)
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Slúchadlá Sound BlasterX H3 boli skonštruované so zvláštnym zreteľom na mobilitu a pohodlie. Ľahké a pohodlné mobilné analógové herné slúchadlá. Tieto slúchadlá možno rozložiť a prenášať tam, kam vás ťahajú vaše herné túžby.

Creative Sound BlasterX H5 (70GH031000003)
66 €

Posledný kus za túto cenu!

Herné sluchátka určené pre PC Creative Sound BlasterX H5 majú kvalitné 50mm meniče, nastaviteľný mikrofón, ľahkú konštrukciu a pohodlné koženkové náušníky. Ovládanie hlasitosti a mikrofónu sú umiestnené na kábli. Pripojenie slúchadiel cez 3,5 mm jack.

Creative Sound BlasterX H7 (70GH033000001)
110 €

Posledný kus za túto cenu!

Herné sluchátka určené pre PC Creative Sound BlasterX H7 majú kvalitné 50mm meniče, nastaviteľný mikrofón, podporu HD 7.1 priestorového zvuku, ľahkú konštrukciu a pohodlné koženkové náušníky. Ovládanie hlasitosti a mikrofónu sú umiestnené na kábli. Pripojenie slúchadiel cez 3,5mm jack alebo USB-A.

Creative Stage Air

Creative Stage Air

Hodnotenie: 4,2
42,40 €

Roztancuje celý váš domov krištáľovo čistým zvukom s poriadne hlbokými basmi s maximálnym audio výkonom 20 W – štýlový Bluetooth reproduktor Creative Stage Air soundbarového typu je ideálny prístroj pre umiestnenie pod monitor alebo do priestoru. Ponúka AUX, USB port a výdrž na nabitie 6 h.

Creative Tactic 3D Rage Wireless V2 (70GH022000003)
70 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové herné slúchadlá vhodné pre PC. Creative Tactic 3D Rage Wireless V2 majú kvalitné 50mm meniče, odnímateľný mikrofón, prispôsobiteľné podsvietenie, nastaviteľnú konštrukciu a pohodlné náušníky. Ovládanie hlasitosti majú umiestnené na slúchadle a na jedno nabitie vydržia až 16 hodín.

Creative Outlier Air Sport bezdrôtové slúchadlá
87,10 €

Odolajú vode i potu vďaka IPX5 certifikácii a v prevádzke vydržia až 10 h na jediné nabitie – štupľové Bluetooth 5.0 slúchadlá Creative outlier Air Sport odprevadia vaše tréningy výnimočne čistým zvukom, za ktorý vďačia grafenovým membránam. Podporujú hlasových asistentov Siri a Google Assistant, majú mikrofón a nabíjacie púzdro.

Creative Omni

Creative Omni

Hodnotenie: 5
107,80 €

Hrá mu to na jedničku v ľahu aj na stojáka a to dokonca aj v kúpeľni – Bluetooth a WiFi reproduktor Creative Omni má totiž unikátnu telo s 360° šírením zvuku a navyše je odolný vode podľa normy IPX4. Hudobných fajnšmekrov si získa silným zvukom s mohutnými basmi, AUX, slotom na microSD karty aj 8 hodinovou výdržou na nabitie.

Creative Live! Cam Chat HD

Creative Live! Cam Chat HD

Hodnotenie: 4,6
18,90 €

Jednoduchým zapojením kamery Live! Cam Chat HD do svých online chatů přidáte HD video v rozlišení 720p. Není vyžadována žádná instalace softwaru! Stáhněte si bezplatný software Live! Central 3 Lite a natáčejte HD videa v rozlišení 720p, pořizujte fotografie s rozlišením 5,7 Mpx a jedním klepnutím je sdílejte na mediálních webech oblíbených sociálních sítí. Videa se natáčejí při frekvenci až 30 snímků/s. Integrovaný mikrofon. Připojení přes USB 2.0.

Creative Sound Blaster KRATOS S3 (51MF0475AA000)
76,52 € 59,90 €

Vylepšite si herný zážitok so systémom Sound BlasterX Kratos S3, ktorý je jedinečným spoločníkom pre hranie na stolnom počítači. Systém je optimalizovaný o satelity s plným rozsahom, ktoré majú väčší objem, aby reprodukovali čisté výšky a detailné zvuky v strednom rozsahu. Individuálne vyladený subwoofer trubicová konštrukcia s výstupom nadol vytvára hlboké dynamické basy pre masívne hranie a pre vynikajúcu filmovú hudbu a hudbu s prevahou basov bez skreslenia.

Spoločnosť Creative bola založená v Singapure v roku 1981 a dnes má regionálne zastúpenie v USA, Európe a Ázii. Je známa pre svoje zvukové karty Sound Blaster a určuje smer digitálnej zábavy s pomocou reproduktorov, slúchadiel a prenosných multimediálnych zariadení.

Od uvedenia fenomenálne úspešných zvukových kariet Sound Blaster v roku 1989, získala značka Creative, na základe špičkovej zvukovej technológii, obrovskú užívateľskú základňu. Spoločnosť je teraz uznávaná ako globálny líder v oblasti inovácie audio produktov a ponúka spotrebiteľom kvalitnú digitálnu zábavu prostredníctvom Creative produktov, aplikácií a služieb.

Creative získala niekoľko medzinárodných ocenení za vynikajúci a inovatívny dizajn produktov. Cieľom spoločnosti je rozšíriť svoje vedúce postavenie v oblasti osobnej digitálnej zábavy, s použitím revolučných technológií a jednoduchého používateľského rozhrania.

Spoločnosť Creative bola založená v Singapure v roku 1981 a dnes má regionálne zastúpenie v USA, Európe a Ázii. Je známa pre svoje zvukové karty Sound Blaster a určuje smer digitálnej zábavy s pomocou reproduktorov, slúchadiel a prenosných multimediálnych zariadení.

Od uvedenia fenomenálne úspešných zvukových kariet Sound Blaster v roku 1989, získala značka Creative, na základe špičkovej zvukovej technológii, obrovskú užívateľskú základňu. Spoločnosť je teraz uznávaná ako globálny líder v oblasti inovácie audio produktov a ponúka spotrebiteľom kvalitnú digitálnu zábavu prostredníctvom Creative produktov, aplikácií a služieb.

Creative získala niekoľko medzinárodných ocenení za vynikajúci a inovatívny dizajn produktov. Cieľom spoločnosti je rozšíriť svoje vedúce postavenie v oblasti osobnej digitálnej zábavy, s použitím revolučných technológií a jednoduchého používateľského rozhrania.