Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Creative Pebble Plus 2.1 prenosný reproduktor, čierna Creative Pebble Plus 2.1 prenosný reproduktor, čierna
Creative Pebble Plus 2.1 prenosný reproduktor, čierna

Ako dva okruhliaky vytiahnuté z moradizajnové reproduktory Creative Pebble Plus 2.1 s nápaditým oblým prevedením a s výkonom RMS 8 W. O hlboké basy sa stará kvalitný subwoofer, šikovný rozptyl zvuku riešia ovládače pod uhlom 45 stupňov. K zdroju hudby sa pripájajú audio káblom s 3,5 mm jackom, k napájaniu USB káblom.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Creative Modelína/Plastelína 4ks 4 druhy Creative Pebble Plus 2.1 prenosný reproduktor, čierna
Creative Modelína/Plastelína 4ks 4 druhy

Modelína/Plastelína 4ks 4 druhy

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: VISO TRADE
Creative SoundBlasterX H3 Creative SoundBlasterX H3
Creative SoundBlasterX H3

CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Slúchadlá Sound BlasterX H3 boli skonštruované so zvláštnym zreteľom na mobilitu a pohodlie.

môžete mať 03.10 - 05.10

Partner: VISO TRADE
Creative Zen Hybrid Creative SoundBlasterX H3
Creative Zen Hybrid

Nekompromisne potlačia okolité hluky vďaka ANC technológii aktívneho potlačenia okolitých šumov – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Creative Zen Hybrid sú osadené 40mm neodymovými meničmi a ponúkajú excelentne vyladený zvuk. Na jedno nabitie hrajú 27 h s aktívnou ANC a už za 5 min nabíjania sú pripravené na ďalšiu 5 h prevádzky. Mikrofón s funkciou potlačenia okolitého ruchu garantuje handsfree hovory v dokonalej čistote hlasu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Creative Stage Air V2 Creative SoundBlasterX H3
Creative Stage Air V2

Ideálny reproduktor na váš pracovný stôl k počítaču je Bluetooth 5.3 soundbar Creative Stage Air V2 s RMS výkonom 20 W, ktorý ponúka pekne vyladený zvuk s hlbokými basmi vďaka Racetrack meničom a basovej ozvučnici. Disponuje USB portom a AUX In vstupom. Na jedno nabitie 2200 mAh batéria hrá až 6 h.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Creative Outlier Pro Creative SoundBlaster Jam V2
Creative Outlier Pro

Nekompromisne potlačia okolité hluky vďaka ANC technológii aktívneho potlačenia okolitých šumov – moderné Bluetooth 5.2 slúchadlá Creative Outlier Pro sú vybavené 10mm grafenovými meničmi a ponúkajú excelentne vyladený zvuk. Na jedno nabitie hrajú 10 h s aktívnou ANC, nabíjací box predĺži dobu prevádzky slúchadiel na až celkových 60 h. Systém 6 MEMS mikrofónov garantuje handsfree hovory v dokonalej čistote hlasu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Creative HS-720 V2 Creative SoundBlaster Jam V2
Creative HS-720 V2

Ideálne pre vedenie čistých online hovorov aj online výučbu sú moderné komunikačné slúchadlá Creative HS-720 V2 vybavené 30 mm meničmi a kondenzátorovým mikrofónom na ohybnom ramienku s funkciou potlačenia okolitých šumov. Pripájajú sa pomocou 2 m kábla s USB-A konektorom a so vstavaným tlačidlovým ovládačom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Creative SoundBlaster Jam V2 Creative SoundBlaster Jam V2
Creative SoundBlaster Jam V2

Šmrncovné a skvelým zvukom hrajúce náhlavne Bluetooth 5.0 slúchadlá Creative Sound Blaster Jam V2 si vás podmania aj 22h výdržou na nabitie a duálnymi mikrofónmi pre extra čisté handsfree hovory. Sú pohodlné, ľahučké a možno ich nastaviť pomocou mobilnej aplikácie Creative App.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Creative SBS E2900 Creative Outlier Free Pro
Creative SBS E2900

Krásny dizajn, bohatý a výrazný zvuk ponúka 2.1 reproduktorová sústava Creative SBS E2900 s RMS výkonom celkom 60 W, ktorá je vybavená Bluetooth 5.0 technológiou, USB portom pre prehrávanie MP3, AUX In vstupom pre káblové pripojenie zdroja zvuku, slotom pre SD karty aj FM tunerom. Ekvalizér umožňuje nastaviť zvuk na mieru počúvanej hudby.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Creative Stage V2 Creative Outlier Free Pro
Creative Stage V2

Obklopí vás priestorovým zvukom vďaka Sound Blaster Surround technológii – moderný soundbar Creative Stage V2 zlepší váš divácky zážitok zo sledovania filmov v TV. Pripojiť ho však môžete aj k PC a ďalším audio zariadeniam. Má Bluetooth technológiu, AUX In, USB-C port a optický vstup. Domov vám dorazí aj s externým 40W subwooferom.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Creative Outlier Free Pro Creative Outlier Free Pro
Creative Outlier Free Pro

Môžete s nimi pokojne hupsnúť do vody – Bluetooth slúchadlá Creative Outlier Free Pro sú vodeodolné podľa normy IPX8, takže vás budú zásobovať muzikou aj počas plávania. Na nabitie hrajú 10 h, disponujú vstavaným MP3 prehrávačom s 8GB pamäťou a majú špeciálnu konštrukciu Bone Conduction na lícne kosti. Sú vhodné aj pre handsfree hovory.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Creative Stage Creative Aurvana Trio LS
Creative Stage

Vynikajúci zrozumiteľnosť dialógov, hlboké basy, pulzujúci zvuk – to všetko a ešte viac ponúka moderný 2.1 soundbar so subwooferom Creative Stage, ktorý sa pýši Bluetooth technológií, AUX vstupom, USB portom aj optickým vstupom a TV (ARC). Maximálny výkon dosahuje až na 160 W a nechýba ani EQ pre úpravu zvuku.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Creative SBS E2500 Creative Aurvana Trio LS
Creative SBS E2500

Krásny dizajn, bohatý a výrazný zvuk ponúka 2.1 reproduktorová sústava Creative SBS E2500 s RMS výkonom celkom 30 W, ktorá je vybavená Bluetooth 5.0 technológiou, USB portom pre prehrávanie MP3, AUX In vstupom pre káblové pripojenie zdroja zvuku aj FM tunerom. Ekvalizér umožňuje nastaviť zvuk na mieru počúvanej muzike.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Creative Aurvana Trio LS Creative Aurvana Trio LS
Creative Aurvana Trio LS

Sluchátka s mikrofonem, špunty, uzavřená konstrukce, integrovaný dálkový ovladač, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, měniče z tekuté silikonové pryže. Hmotnost 18,6 g.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Creative HS-220 Creative Inspire T10, reproduktory 2.0, RMS 10W, BasXPort
Creative HS-220

Vybavujte osobné aj pracovné hovory v dokonalej hlasovej čistote, nasaďte na uši komunikačné káblové slúchadlá Creative HS-220 a vrhnite sa do komunikácie s klientmi aj s priateľmi. Sú nesmierne pohodlné, disponujú mikrofónom na ramienku s potlačením okolitých hlukov, majú 2,4 m kábel s USB pripojovacím konektorom a tiež tlačidlo pre priame stlmenie a zapnutie mikrofónu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Creative Inspire T10, reproduktory 2.0, RMS 10W, BasXPort Creative Inspire T10, reproduktory 2.0, RMS 10W, BasXPort
Creative Inspire T10, reproduktory 2.0, RMS 10W, BasXPort

Skvelé audio pre kôstky, notebooky a MP3 prehrávače. Reproduktory Creative Inspire T10 prehrajú všetku vašu digitálnu hudbu s vysokou kvalitou.

môžete mať 29.09 - 03.10

Partner: VISO TRADE
Creative Muvo Go Creative Inspire T10, reproduktory 2.0, RMS 10W, BasXPort
Creative Muvo Go

Vďaka odolnosti vode podľa normy IPX7 vydrží aj menej šetrné zaobchádzanie – Bluetooth 5.3 reproduktor Creative Muvo Go je osadený 2 širokopásmovými 45 mm meničmi a ponúka zvuk so silnými basmi. Na jedno nabitie hrá 18 h a je možné k nemu bezdrôtovo pripojiť druhý identický reproduktor.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Creative OUTLIER AIR SPORTS wireless sweatproof Creative OUTLIER AIR SPORTS wireless sweatproof
Creative OUTLIER AIR SPORTS wireless sweatproof

Outlier Air vynikajú mimoriadnou výdržou batérie, ktorá poskytuje 10 hodín na jedno nabitie. Spolu s dvoma nabíjacími cyklami na kompaktnom a ľahkom nabíjacom puzdre máte celkovo k dispozícii neuveriteľných 30 hodín počúvania.

môžete mať 25.09

Partner: ELLANO
Creative Outlier Free Creative OUTLIER AIR SPORTS wireless sweatproof
Creative Outlier Free

Môžete s nimi pokojne vyraziť športovať – Bluetooth slúchadlá Creative Outlier Free sú vodeodolné podľa normy IPX5, takže vás budú zásobiť muzikou aj počas náročného posilňovania. Na nabití hrajú 10 h, podporujú Multipoint párovanie s 2 BT zariadeniami naraz a majú špeciálnu konštrukciu Bone Conduction na lícne kosti. Sú výborné aj pre handsfree hovory.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Creative Pebble/Stereo/4W/Čierna Creative OUTLIER AIR SPORTS wireless sweatproof
Creative Pebble/Stereo/4W/Čierna

CREATIVE Pebble/Stereo/4W/Čierna

môžete mať 03.10 - 05.10

Partner: VISO TRADE
Creative Pebble V3/Stereo/8W/Čierna Creative Sada akrylových farieb 24 ks + luxusné štetce 10 ks
Creative Pebble V3/Stereo/8W/Čierna

Creative Pebble V3 minimalistické 2.0 USB-C reproduktory s technológiou Bluetooth 5.0 Vďaka využitiu jediného pripojenia USB-C pre zvuk aj napájanie si môžete vychutnať zosilnený zvuk USB z Creative Pebble …

môžete mať 03.10 - 05.10

Partner: VISO TRADE
Creative Repro PEBBLE v2 BLACK (napájanie cez USB-C) Creative Sada akrylových farieb 24 ks + luxusné štetce 10 ks
Creative Repro PEBBLE v2 BLACK (napájanie cez USB-C)

konfigurácia 2.0 celkový výkon RMS [W] 10 – 19 W konektor 3.5 mm jack výstup na slúchadlá NIE bezdrôtové nie je Berieme Pebble, jeden z našich obľúbených desktopových reproduktorov 2.0, a vylepšujeme ho!

môžete mať 29.09 - 03.10

Partner: VISO TRADE
Creative Sada akrylových farieb 24 ks + luxusné štetce 10 ks Creative Sada akrylových farieb 24 ks + luxusné štetce 10 ks
Creative Sada akrylových farieb 24 ks + luxusné štetce 10 ks

24-dielna sada akrylových farieb ponúka širokú škálu žiarivých a intenzívnych farieb najvyššej kvality. Majú nezastupiteľné miesto vo výtvarnom umení, pretože obsahujú vysoký podiel pigmentov, ktoré vytvárajú najjemnejšie disperzie, čím zachovávajú presnosť, jemnosť a dokonalé krytie.

môžete mať 27.09 - 29.09

Spoločnosť Creative bola založená v Singapure v roku 1981 a dnes má regionálne zastúpenie v USA, Európe a Ázii. Je známa pre svoje zvukové karty Sound Blaster a určuje smer digitálnej zábavy s pomocou reproduktorov, slúchadiel a prenosných multimediálnych zariadení.

Od uvedenia fenomenálne úspešných zvukových kariet Sound Blaster v roku 1989, získala značka Creative, na základe špičkovej zvukovej technológii, obrovskú užívateľskú základňu. Spoločnosť je teraz uznávaná ako globálny líder v oblasti inovácie audio produktov a ponúka spotrebiteľom kvalitnú digitálnu zábavu prostredníctvom Creative produktov, aplikácií a služieb.

Creative získala niekoľko medzinárodných ocenení za vynikajúci a inovatívny dizajn produktov. Cieľom spoločnosti je rozšíriť svoje vedúce postavenie v oblasti osobnej digitálnej zábavy, s použitím revolučných technológií a jednoduchého používateľského rozhrania.