Cover IT UKON púzdro na batérie pre DJI Spark/Mavic Air UKON-117, čierne
11,10 €

Praktické ochranné púzdro je vyrobené priamo na mieru batériám pre drony DJI Spark a DJI Mavic Air. Cover IT UKON púzdro na batérie pre DJI Spark/Mavic Air UKON-117 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými priehradkami pre absolútnu bezpečnosť uloženého vybavenia.

Cover IT UKON púzdro pre DJI Osmo Pocket UKON-130, čierne-26%
14,80 € 10,90 €

Akcia

Praktické ochranné púzdro je vyrobené priamo na mieru akčnej kamery DJI Osmo Pocket. Cover IT UKON púzdro pre DJI Osmo Pocket UKON-130 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými priehradkami pre absolútnu bezpečnosť uloženého vybavenia.

Cover IT UKON púzdro pre DJI Osmo Action UKON-140, čierne-37%
14,80 € 9,30 €

Akcia

Praktické ochranné púzdro je vyrobené priamo na mieru akčnej kamery DJI Osmo Action. Cover IT UKON púzdro pre DJI Osmo Action UKON-140 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými priehradkami pre absolútnu bezpečnosť uloženého vybavenia.

Cover IT UKON puzdro pre DJI Osmo Mobile 3 UKON-150, čierne
18,50 €

Praktické ochranné puzdro je vyrobené priamo na mieru pre akčnú kameru DJI Osmo Mobile 3. Cover IT UKON puzdro pre DJI Osmo Mobile 3 UKON-150 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené čalúnenými priehradkami pre absolútnu bezpečnosť uloženého vybavenia.

Cover IT UKON batoh pre DJI Mavic Mini UKON-160, čierny
33,30 €

Škrupinový batoh na dron chráni váš DJI Mavic Mini pred každodenným znečistením. Cover IT UKON batoh pre DJI Mavic Mini UKON-160 je vybavený zapínacím vreckom s čalúnenými priehradkami a 2 malými vreckami na príslušenstvo. Vďaka odnímateľným popruhom a pohodlným rukovätiam sa dobre nosí.

Cover IT UKON pristávacia plocha pre DJI drony UKON-100
18,50 €

Praktická pristávacia plocha pre drony je vyrobená priamo na mieru dronom značky DJI. Cover IT UKON pristávacia plocha pre DJI drony UKON-100 je vybavená kotviacimi kolíkmi do zeme a praktickým obalom pre prenášanie. Plocha má rozmery 740 × 740 mm a je skladacia.

Cover IT UKON batoh pre DJI Mavic Air UKON-110, čierny
33,30 €

Škrupinový batoh na dron chráni váš DJI Mavic Air pred každodenným znečistením. Cover IT UKON batoh pre DJI Mavic Air UKON-110 je vybavený zapínacím vreckom s čalúnenými priehradkami a 2 malými vreckami na príslušenstvo. Vďaka odnímateľným popruhom a pohodlným rukovätiam sa dobre nosí.

Cover IT UKON kufor pre DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom UKON-126, čierny
66,50 € 59,60 €

Akcia

Praktický ochranný kufor je vyrobený priamo na mieru dronu DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom. Cover IT UKON kufor pre DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom UKON-126 je vyrobený z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými priehradkami pre absolútnu bezpečnosť uloženého vybavenia. Nechýba pohodlná rukoväť.

Cover IT UKON kufor pre DJI Mavic Air UKON-115, čierny
66,50 €

Praktický ochranný kufor je vyrobený priamo na mieru dronu DJI Mavic Air. Cover IT UKON kufor pre DJI Mavic Air UKON-115 je vyrobený z pevného a odolného materiálu a vybavený polstrovanými priehradkami pre absolútnu bezpečnosť uloženého vybavenia. Nechýba pohodlná rukoväť.

Cover IT UKON puzdro pre ovládač a batérie k DJI Mavic 2 Pro/Zoom UKON-133, čierne-36%
22,20 € 14 €

Akcia

Praktické ochranné puzdro je vyrobené priamo na mieru ovládačom a batériám pre DJI Mavic 2 Pro a DJI Mavic 2 Zoom. Cover IT UKON puzdro pre ovládač a batérie k DJI Mavic 2 Pro/Zoom UKON-133 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené čalúnenými priehradkami pre absolútnu bezpečnosť uloženého vybavenia.

Cover IT UKON puzdro pre DJI Osmo Action s príslušenstvom UKON-143, čierny
44,30 €

Praktické ochranné puzdro je vyrobené priamo na mieru akčnej kamere DJI Osmo Action. Cover IT UKON puzdro pre DJI Osmo Action s príslušenstvom UKON-143 je vyrobené z pevného a odolného materiálu a vybavené polstrovanými priehradkami pre absolútnu bezpečnosť uloženého vybavenia.

Cover IT UKON batoh pre DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom UKON-123, čierny
37 €

Škrupinový batoh na dron chráni váš DJI Mavic 2 Pro / DJI Mavic 2 Zoom pred každodenným znečistením. Cover IT UKON batoh pre DJI Mavic 2 Pro/DJI Mavic 2 Zoom UKON-123 je vybavený zapínacím vreckom s čalúnenými priehradkami a 2 malými vreckami na príslušenstvo. Vďaka odnímateľným popruhom a pohodlným rukovätiam sa dobre nosí.