commshop Dětské chytré hodinky s GPS lokátorem - růžové
30 €

Funkcia footprint zobrazí záznam trasy hodiniek na mape za vybraný časový úsek. Veľmi dobre sa dá skombinovať s funkciou Geofence pomocou nej nastavíte priestor, kde sa môžu hodinky pohybovať. Ak sa hodinky od tejto oblasti odkloní, automaticky odošlú správu.

commshop Detské chytré hodinky s GPS lokalizáciou - modré
30 €

Funkcia footprint zobrazí záznam trasy hodiniek na mape za vybraný časový úsek. Veľmi dobre sa dá skombinovať s funkciou Geofence pomocou nej nastavíte priestor, kde sa môžu hodinky pohybovať. Ak sa hodinky od tejto oblasti odkloní, automaticky odošlú správu.

commshop Gameboy, gamebox - 400 v 1 SUP
27 € 23 €

Akcia

Prispôsobené AV kábel: Použiteľný pre televízny systém, takže si môžete ľahko vychutnať živé a vzrušujúce hry na veľkej obrazovke

commshop Kreatívna stavebnica-16%
30 € 25 €

Akcia

Obsah balenia: Kufrík, skrutkovač, vŕtačka, 2 vymeniteľné nadstavce, kľúč so skrutkami, matky, farebné doštičky, rohové diely a cvočky.

commshop Nabíjacia nárazuvzdorná LED čelovka
15 €

Veľmi kvalitná LED čelovka biele svetlo. Vďaka modrému svetlu neplaší Vaše potenciálne úlovky. Prečo baterku s LED čipom? Baterky s LED čipom majú vyššiu svietivosť pri nižšej spotrebe a neobmedzenú životnosť.

commshop Six Pack - veľká sada pre fit postavu
20 €

Najobľúbenejší posilňovač na svete – zariadenie pre posilňovanie brušných svalov Six Pack sa postará o vašu fit postavu. Posilovač Six Pack je špeciálne navrhnutý tak, že stimuluje brušné svaly a pomáha ich ľahko a rýchlo vytvarovať.

commshop Micro SD Karta 128GB + adaptér-21%
23 € 18 €

Akcia

Pamäťová karta s vysokou rýchlosťou prenosu a zápisu dát.

Veľká odolnosť proti vode, mrazu, vysokým teplotám alebo röntgenovému žiareniu, máte istotu kvalitného uchovania dát.

Samozrejmosťou je podpora FULL HD videa pre telefóny a tablety.

commshop Kulma na vlasy
45 € 41 €

Akcia

Snívate o dokonalých kučerách, ale hľadáte spôsob ako si ich rýchlo a jednoducho vytvoriť? Zabudnite na nepraktické natáčky a okúzlite dokonalými kučerami, ktoré vám vydržia celý deň v práci alebo celú noc na večierku!

commshop Lepiaca tabuľa
10 €

Perfektný, veľmi praktický samolepiaci chalkboard. Môžete prilepiť tabuľu na ľubovoľný objekt, stenu alebo nábytok. Je to špeciálna fólia potiahnutá vrstvou skutočnej dosky! Skvelá zábava pre najmenších, ale aj dokonalé dekorácie v domácnosti alebo kancelárii

commshop Posilňovač zadku EMS Hips Trainer
14 €

Fitness posilňovač sedacích svalov jednoducho nalepíte pomocou gélových prísaviek na zadoček a potom len diaľkovým ovládačom spustíte požadovaný program. Prístroj bude pomocou EMS účinne stimulovať Vaše svaly bez Vášho ďalšieho pričinenia.

commshop Magnetický pás na zápästie-30%
10 € 7 €

Akcia

Praktický magnetický náramok pridržiava všetky drobné kovové súčiastky ako skrutky a pod .. Ľahko pomocou suchého zipsu pripevníte na zápästie. Ideálny

commshop Deka pre psov a mačky do auta
15 € 12,65 €

Akcia

PET ZOOM LOUNGEE – deka pre psov a mačky do auta. Ochráni sedadlo Vášho auta pred ušpinením. Univerzálna – zmestí sa do každého auta. Vodeodolná ochranná deka na zadné sedadlo auta nielen pre zvieratá. Ochráni Vás pred nechceným ušpinením. Dokonalá pomôcka pri prevoze vašich domácich maznáčikov.

commshop Depilátor vo forme rúžu
10 €

Povedzte zbohom otravným chĺpkom na tvári a ostatných častiach tela! S týmto zázračným depilátorom v tvare rúžu sa zbavíte chĺpkov rýchlo a bezbolestne.

commshop Popruhy na sťahovanie, sada 2 kusy-30%
10 € 7 €

Akcia

Popruhy na sťahovanie znesú záťaž až 300 kg. Spôsob uchytenia: na predlaktí alebo v dlaniach a pod nábytkom. Šetrí chrbát a tiež podlahu proti škrabancom.

commshop Projektor nočnej oblohy-33%
12 € 8 €

Akcia

Chcete mať hviezdne nebo pri sebe v izbe? Nie je problém, stačí využiť náš projektor nočnej oblohy. Elegantným riešením je tento projektor, ktorý vám premietne hviezdy a súhvezdia na strop a steny.

commshop Magnetická stavebnica - 157 dielov
16 €

Magnetická stavebnica Magnastix je jednou z najpopulárnejších hračiek na svete. Výrazne podporuje tvorivosť, priestorovú predstavivosť, učí trpezlivosti a sústredenie. Vďaka veľkému počtu dielov je možné vytvárať..