Colonial Candle Coconut Rain 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená tropickú vôňou kokosu. Colonial Candle Coconut Rain 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Citrus Woods 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená osviežujúcou vôňou citrusov. Colonial Candle Citrus Woods 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Cozy Cashmere 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená upokojujúcou vôňou kašmíru. Colonial Candle Cozy Cashmere 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Crisp Breeze 255 g
37,10 €

Novinka

Sviečka v skle Crisp Breeze od značky Colonial Candel rozvonia vašu domácnosť. Bude skvelým doplnkom a osviežujúca jesenné vôňa vám navodí tú správnu atmosféru. Horí rovnomerne, a to vďaka jednému bavlnenému knôtu.

Colonial Candle Cucumber Fresca 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená sviežou vôňou kokteilu „uhorková freska“. Colonial Candle Cucumber Fresca 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Harbor Mist 623 g
46,60 €

Colonial Candle Harbor Mist 623 g je sviečka s príjemnou vôňou šťavnatého ovocia a sviežich kvetov. Má nádych slanej morskej hmly, jablka, ananásu a citrusov. Sviečka s dvoma bezolovnatými bavlnenými knôty vydrží horieť až 50 hodín. Značka Colonial Candle je tradičným výrobcom sviečok z USA.

Colonial Candle Old Fashioned Lemonade 623 g
46,60 €

Colonial Candle Old Fashioned Lemonade 623 g je sviečka so sviežou vôňou čerstvo vytlačených citrónov. Má nádych vanilky a bergamotu. Sviečka s dvoma bezolovnatými bavlnenými knôty vydrží horieť až 50 hodín. Značka Colonial Candle je tradičným výrobcom sviečok z USA.

Colonial Candle Patchouli 623 g
46,60 €

Colonial Candle Patchouli 623 g je sviečka so zemitou vôňou dreva a pačuli. Má nádych citrusov, anízu a koriandra. Sviečka s dvoma bezolovnatými bavlnenými knôty vydrží horieť až 50 hodín. Značka Colonial Candle je tradičným výrobcom sviečok z USA.

Colonial Candle Wild Iris 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená kvetinovou vôňou kosatcov. Colonial Candle Wild Iris 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Apple Cider 255 g
37,10 €

Novinka

Sviečka v skle Apple Cider od značky Colonial Candel rozvonia vašu domácnosť. Bude skvelým doplnkom a vôňa teplého, koreneného jablčného muštu vám navodí tú správnu atmosféru. Horí rovnomerne a to vďaka bavlnenému knôtu.

Colonial Candle Apple Orchard 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená horkosladkou vôňou jabĺk. Colonial Candle Apple Orchard 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Bergamot & Black Cedar 255 g
37,10 €

Novinka

Sviečka v skle Bergamot & Black Cedar od značky Colonial Candel rozvonia vašu domácnosť. Bude skvelým doplnkom a hlboké drevité tóny čierneho cédru zmiešané s čerstvým bergamotom vám navodia príjemnú atmosféru. Horí rovnomerne a to vďaka bavlnenému knôtu.

Colonial Candle Cinnamon 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená korenistou vôňou škorice. Colonial Candle Cinnamon 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Cranberry Cosmo 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená ovocnou vôňou brusnicového Cosmopolitanu. Colonial Candle Cranberry Cosmo 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Fine Merlot 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená ovocnou vôňou merlotu. Colonial Candle Fine Merlot 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle French Lavender 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená ukľudňujúcou vôňou francúzskej levandule. Colonial Candle French Lavender 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Grapefruit Hibiscus 623 g
46,60 €

Colonial Candle Grapefruit Hibiscus 623 g je sviečka s príjemnou vôňou šťavnatého ovocia a sviežich kvetov. Má nádych grapefruitu, pomaranča, mandarínky a ríbezlí. Sviečka s dvoma bezolovnatými bavlnenými knôty vydrží horieť až 50 hodín. Značka Colonial Candle je tradičným výrobcom sviečok z USA.

Colonial Candle Green Tea Macaron 255 g
37,10 €

Novinka

Sviečka v skle Green Tea Macaron od značky Colonial Candel rozvonia vašu domácnosť. Bude skvelým doplnkom a krásna vôňa macaronu s príchuťou zeleného čaju vám navodí tú správnu atmosféru. Horí rovnomerne, a to vďaka dvom bavlneným knôtom.

Colonial Candle Holiday Sparkle 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená iskrivou vôňou cédru a santalového dreva. Colonial Candle Holiday Sparkle 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Juniper Spruce 255 g
37,10 €

Novinka

Sviečka v skle Juniper Spruce od značky Colonial Candel rozvonia vašu domácnosť. Bude skvelým doplnkom a osviežujúce tóny bobúľ borievky v kombinácii so smrekom pokrytým čerstvým snehom vám navodia tú správnu zimnú atmosféru. Horí rovnomerne, a to vďaka dvom bavlneným knôtom.

Colonial Candle Mandarin Cypress 255 g
37,10 €

Novinka

Sviečka v skle Mandarin Cypress od značky Colonial Candel rozvonia vašu domácnosť. Bude skvelým doplnkom a sladká vôňa zrelej mandarínky zmiešaná so striebristým cyprom vám navodí tú správnu atmosféru. Horí rovnomerne a to vďaka dvom bavlneným knôtom.

Colonial Candle Mango Salsa 623 g
46,60 €

Colonial Candle Mango Salsa 623 g je sviečka so sladkou vôňou tropického ovocia. Má nádych manga, guavy a papáje. Sviečka s dvoma bezolovnatými bavlnenými knôty vydrží horieť až 50 hodín. Značka Colonial Candle je tradičným výrobcom sviečok z USA.

Colonial Candle Maple Butterscotch 623 g
46,60 €

Colonial Candle Maple Butterscotch 623 g je sviečka so sladkou vôňou karamelizovanej brandy. Má nádych vanilky, smotany a javorového sirupu. Sviečka s dvoma bezolovnatými bavlnenými knôty vydrží horieť až 50 hodín. Značka Colonial Candle je tradičným výrobcom sviečok z USA.

Colonial Candle Pink Cherry Blossom 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je vybavená vôňou ružového čerešňového kvetu. Colonial Candle Pink Cherry Blossom 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Red Currant Muffin 255 g
37,10 €

Novinka

Sviečka v skle Red Currant Muffin od značky Colonial Candel rozvonia vašu domácnosť. Bude skvelým doplnkom a sladká vôňa muffinov s červeným ríbezľami vám bude robiť chute. Horí rovnomerne a to vďaka dvom bavlneným knôtom.

Colonial Candle Sea Salt Waves 255 g
37,10 €

Novinka

Sviečka v skle Sea Salt Waves od značky Colonial Candel rozvonia vašu domácnosť. Bude skvelým doplnkom a osviežujúce tóny vône morskej soli vo vzduchu vám navodia tú správnu dovolenkovú atmosféru. Horí rovnomerne a to vďaka dvom bavlneným knôtom.

Colonial Candle Sea Spray 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je vybavená vôňou mora a jantárových tónov. Colonial Candle Sea Spray 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Simple Breeze 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená ukľudňujúcou vôňou levandule a pelargónie. Colonial Candle Simple Breeze 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Simple Breeze 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je vybavená klasickou a príjemnou vôňou vanilky. Colonial Candle Simply Vanilla 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Snowberry Citrus 255 g
37,10 €

Novinka

Sviečka v skle Snowberry Citrus od značky Colonial Candel rozvonia vašu domácnosť. Bude skvelým doplnkom a zmrznuté bobule lesného ovocia zmiešané s jemnými citrusovými akordmi vám navodia tú správnu atmosféru. Horí rovnomerne, a to vďaka dvom bavlneným knôtom.

Colonial Candle Southern Magnolia 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je opatrená kvetinovou vôňou magnólie. Colonial Candle Southern Magnolia 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Tropical Nectar 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je vybavená sviežou a sladkou vôňou karamboly. Colonial Candle Tropical Nectar 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Blueberry Scone 623 g
46,60 €

Vosková sviečka v skle s 2 bavlnenými knôtmi disponuje dobou horenia 50 h. Súčasťou je praktické sklenené viečko. Je vybavená sladkou a ovocnou vôňou čučoriedok. Colonial Candle Blueberry Scone 623 g je vhodná do akéhokoľvek domova.

Colonial Candle Vanilla Cedar 255 g
37,10 €

Novinka

Sviečka v skle Vanilla Cedar od značky Colonial Candel rozvonia vašu domácnosť. Bude skvelým doplnkom a sladké vanilkové tóny s krémovým cédrovým drevom vám navodia tú správnu atmosféru. Horí rovnomerne, a to vďaka dvom bavlneným knôtom.

Colonial Candle Wildberry Rose Petals 255 g
37,10 €

Novinka

Sviečka v skle Wildberry Rose Petals od značky Colonial Candel rozvonia vašu domácnosť. Bude skvelým doplnkom a zrelé lesné plody s jemnými okvetnými lístkami ruží vám navodia tú správnu romantickú atmosféru. Horí rovnomerne, a to vďaka dvom bavlneným knôtom.

Colonial Candle Winter's Edge 255 g
37,10 €

Novinka

Sviečka v skle Winter 's Edge od značky Colonial Candel rozvonia vašu domácnosť. Bude skvelým doplnkom a osviežujúce tóny bobúľ borievky v kombinácii so snehom pokrytým smrekom vám navodia tú správnu atmosféru. Horí rovnomerne, a to vďaka jednému bavlnenému knôtu.