Collistar Krémový balzam proti vráskam Pure Actives (Collagen Cream Balm) 50 ml
23,20 € 21,50 €

Krémový balzam proti vráskam Collistar Pure Actives obsahuje mimoriadne koncentrované, čisté a efektívne účinnej látky. Špeciálna štruktúra krémového balzamu bola navrhnutá tak, aby optimalizovala prenos kolagénu do tkaniva, posilnila pokožku a poskytla pokožke exta výživu a pružnosť.

Collistar Kosmetická sada proti celulitidě Special Perfect Body Routine Anticellulite Set
23,30 € 11,65 €/ks

Novinka

Dárková sada se skládá z tělového peelingu a kapslí proti celulitidě. Zajišťuje čistší, jemnější, pružnější a hladší pokožku. Tělový peeling je s exfoliační solí, třtinovým cukrem, kořením a esenciálními oleji. Collistar Kosmetická sada proti celulitidě Special Perfect Body Routine Anticellulite Set je vhodný dárek pro každou ženu.

Collistar Darčeková sada slnečné starostlivosti Special Perfect Tan
16,60 €

Darčeková sada Special Perfect Tan pre získanie čo najlepšieho opáleného odtieňa. Sada obsahuje:

Suchý olej na opaľovanie bez ochranného faktora (Supertanning Moisturizing Dry Oil) 200 ml Sprchový gél a šampón predlžujúce opálenie ( After Sun Shower Shampoo) 150 ml Kozmetická taška.

Collistar Omladzujúci telový peeling (Anti-Age Talasso-Scrub) 700 g
27 € 25,50 €

Omladzujúci peeling, ktorý pomáha v boji proti starnutiu pleti a robí pokožku tela jasnejšie, pružnú a ultra-hladkú. Esenciálnymi oleja, výťažky z pomarančových kvetov a citrusov zo Sicílie kombinujú výhody thalasoterapia a agrumoterapie.