Collistar Ceruzka na oči (Professional Eye Pencil) 1,2 g
10 € 7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká vodeodolná ceruzka na oči je všestranným pomocníkom na vytvorenie dokonalého očného make-upu. Ceruzka môže byť používaná ako očné linky, zvýrazňujúce kontúry očí alebo za pomoci unikátneho aplikátora linku rozotrite ako tiene.

Collistar Darčeková sada s riasenkou Mascara Infinito
15,50 €

Sada obsahuje:Riasenka pre dokonalý objem a tvar Mascara Infinito (High Precision Volume Curl Definition) 11 ml odtieň Extra NeroDvojfázový odličovač vodeodolného make-upu pre oči a pery (Gentle Two- Phase Make-up Remover) 50 mlKozmetická taška.

Collistar Guľôčkový deodorant (Roll-on with Oat Milk) 75 ml
13,60 €

Guličkový dezodorant pre všetky typy pokožky s krémovou konzistenciou. Účinkuje veľmi dlho proti poteniu, zaistí vám ochranu a sviežosť po celý deň. Účinné zložky hydratujú a zvláčňujú vašu pokožku. Rozmaznávajte svoju pokožku a zaistite si sviežosť na celý deň.

Collistar Kozmetická sada dekoratívnej kozmetiky Infinito
16,30 € 14,50 €

Akcia

Sada obsahuje:Dvojfázový odličovač vodeodolného make-upu pre oči a pery (Gentle Two- Phase Make-up Remover) 50 mlRiasenka pre dokonalý objem a tvar Mascara Infinito (High Precision Volume Curl Definition) 11 mlCeruzka na oči ( Professional Eye Pencil) 1,2 g.

Collistar Kozmetická sada s riasenkou Infinito
18,30 €

Novinka

Sada obsahuje:  

Riasenka pre dokonalý objem a tvar Mascara Infinito (High Precision Volume Curl Definition) 11 ml Ceruzka na oči (Kajal Pencil) 0,8 g Kozmetická taštička

 .

Collistar Kozmetická sada s riasenkou Volume Unico
15,50 €

Sada obsahuje:

Objemová a predlžujúca riasenka Volume Unico (Mascara) 13 ml Dvojfázový odličovač vodeodolného make-upu pre oči a pery (Gentle Two-Phase Make-up Remover) 50 ml Kozmetická taštička .

Collistar Krém na opaľovanie SPF 15 ( Protective Tanning Cream) 150 ml
19,80 €

Krém na opaľovanie SPF 15 je vhodný na použitie na telo i tvár, je vodeodolný. Jeho jemné zloženie zaistí ochranu pred UV žiarením a zároveň chráni pokožku pred vysúšaním spôsobeným vetrom a soľou. Rýchlo sa vstrebáva, udržuje pokožku sviežu a pružnú aj po mnohých hodinách po opaľovaní.