Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Coccolino Orange Rush 6x1.8L Coccolino Obrúsky do sušičky 3 x 20 ks
Coccolino Orange Rush 6x1.8L

Koncentrovaná aviváž Coccolino Orange Rush ponúka sviežu vôňu, ktorá sa nosením postupne uvoľňuje. Prádlu dodá úžasnú hebkosť a sviežosť a pomáha dlhodobo udržať kvalitu látky. Pri použití aviváže Coccolino Orange Rush sa bielizeň ľahšie žehlí a má antistatický účinok.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Coccolino Blue Splash 6x1.8L Coccolino Obrúsky do sušičky 3 x 20 ks
Coccolino Blue Splash 6x1.8L

Koncentrovaná aviváž Coccolino Blue Splash ponúka sviežu vôňu, ktorá sa nosením postupne uvoľňuje. Prádlu dodá úžasnú hebkosť a sviežosť a pomáha dlhodobo udržať kvalitu látky. Pri použití aviváže Coccolino Blue Splash sa bielizeň ľahšie žehlí a má antistatický účinok.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Coccolino Obrúsky do sušičky 3 x 20 ks Coccolino Obrúsky do sušičky 3 x 20 ks
Coccolino Obrúsky do sušičky 3 x 20 ks

Obrúsky do sušičky COCCOLINOdodajú vašej bielizni príjemnú vôňu a sviežosť kvetinových tónov podtrhnutých nádychom vôní citrusových plodov ľahko doplnených príjemnou vôňou exotických drevín. Navyše dodajú vašej bielizni dlhotrvajúcu mäkkosť a hebkosť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Creations Snapdragon & Patchouli 6 x 1.45 L 348 PD Coccolino Creations Snapdragon & Patchouli 6 x 1.45 L 348 PD
Coccolino Creations Snapdragon & Patchouli 6 x 1.45 L 348 PD

Koncentrovaná aviváž COCCOLINO Creations Snapdragon & Patchouli 6× 1,45 l prevonia váš šatník dlhotrvajúcou vôňou tropickej byliny pačuli a papuľky. Dodá vašej bielizni jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Používaním aviváže pomáhate dlhšie udržať kvalitu látky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Blue Splash 2x 1,8 l Coccolino Creations Snapdragon & Patchouli 6 x 1.45 L 348 PD
Coccolino Blue Splash 2x 1,8 l

Koncentrovaná aviváž Coccolino Blue Splash 2× 1,8 l má krásnu sviežu vôňu, ktorá je najviac vyhľadávaná medzi českými a slovenskými spotrebiteľmi. Dodá vašej bielizni jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Používaním aviváže pomáhate dlhšie udržať kvalitu látky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Happy Yellow 6x1.8L Coccolino Creations Snapdragon & Patchouli 6 x 1.45 L 348 PD
Coccolino Happy Yellow 6x1.8L

Koncentrovaná aviváž Coccolino Happy Yellow ponúka citrusovú vôňu, ktorá sa nosením postupne uvoľňuje. Prádlu dodá úžasnú hebkosť a sviežosť a pomáha dlhodobo udržať kvalitu látky. Pri použití aviváže Coccolino Happy Yellow sa bielizeň ľahšie žehlí a má antistatický účinok.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Coccolino Professional Aviváž Pure - koncentrát 5l Coccolino XXL pack Creations Passion Flower 2x1,45 l
Coccolino Professional Aviváž Pure - koncentrát 5l

Koncentrovaná aviváž na báze biologicky odbúrateľných povrchovo aktívnych látok. COCCOLINO Professional Aviváž Pure – koncentrát 5l efektívne zmäkčuje bielizeň, redukuje zamotávanie bielizne a vznik statického náboja. Hypoalergénne zloženie vhodné aj pre citlivú pokožku. Zanecháva príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Care kapsule Farebné 70 dávok Coccolino XXL pack Creations Passion Flower 2x1,45 l
Coccolino Care kapsule Farebné 70 dávok

Coccolino Care Color kapsule boli vyvinuté pre starostlivosť o farebnú bielizeň. Unikátna technológia Care Serum preniká hlboko do vlákien, kde pomáha posilňovať ich štruktúru. Rozjasňuje farby a bielizeň prevonia príjemnou vôňou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino XXL pack Creations Passion Flower 2x1,45 l Coccolino XXL pack Creations Passion Flower 2x1,45 l
Coccolino XXL pack Creations Passion Flower 2x1,45 l

Koncentrovaná aviváž Coccolino Creations Passion Flower s vôňou citrusov a mučenky sa stará o vašu bielizeň. Tá bude mäkká a nadýchaná, bude menej elektrizovať a ľahšie sa bude žehliť. V XXL balení nájdete 2 ks, každý po 1,45 litroch.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino aviváž Sensitive 6 x 1,8 l Coccolino Deluxe Heavenly Nectar 870 ml
Coccolino aviváž Sensitive 6 x 1,8 l

Koncentrovaná aviváž Coccolino Sensitive ponúka sviežu vôňu, ktorá sa nosením postupne uvoľňuje. Prádlu dodá úžasnú hebkosť a sviežosť a pomáha dlhodobo udržať kvalitu látky. Pri použití aviváže Coccolino Sensitive sa bielizeň ľahšie žehlí a má antistatický účinok.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Coccolino Sensitive 2x 1,8 l Coccolino Deluxe Heavenly Nectar 870 ml
Coccolino Sensitive 2x 1,8 l

Koncentrovaná aviváž Coccolino Sensitive 2× 1,8 l má hypoalergénne zloženie a je vhodné pre citlivú pokožku. Dodá vašej bielizni jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Používaním aviváže pomáhate dlhšie udržať kvalitu látky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Deluxe Heavenly Nectar 870 ml Coccolino Deluxe Heavenly Nectar 870 ml
Coccolino Deluxe Heavenly Nectar 870 ml

Super koncentrovaná aviváž vás prekvapí nádhernými vôňami. Coccolino Heavenly Nectar si zamilujete vďaka neobvyklej kombinácii vanilky, citrusov, cédrového dreva a červeného ovocia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Care kapsule Farebné prádlo 40 dávok Coccolino Care White prací gél 60 pracích dávok
Coccolino Care kapsule Farebné prádlo 40 dávok

Pracie kapsule na farebnú bielizeň. COCCOLINO Care kapsule Farebné prádlo 40 dávok zachováva intenzívne a žiarivé farby a dlhotrvajúcu vôňu. Kapsule sú šetrné k oblečeniu aj k pokožke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Happy Yellow 2x 1,8 l Coccolino Care White prací gél 60 pracích dávok
Coccolino Happy Yellow 2x 1,8 l

Koncentrovaná aviváž Coccolino Happy Yellow 2× 1,8 l má príjemnú citrusovú vôňu. Dodá vašej bielizni jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Používaním aviváže pomáhate dlhšie udržať kvalitu látky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Care White prací gél 60 pracích dávok Coccolino Care White prací gél 60 pracích dávok
Coccolino Care White prací gél 60 pracích dávok

Tekutý prací prostriedok Coccolino Care White vyvinutý pre starostlivosť o bielu bielizeň. Unikátna technológia Care Serum preniká hlboko do vlákien, kde pomáha posilňovať ich štruktúru. Oblečenie sa potom menej krčí a to a uľahčuje jeho žehlenie. Rozjasňuje farby a bielizeň prevonia príjemnou vôňou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Care Color prací gél 60 pracích dávok Coccolino Creations Honeysuckle & Sandalwood 2x 1,45 l
Coccolino Care Color prací gél 60 pracích dávok

Tekutý prací prostriedok Coccolino Care Color vyvinutý pre starostlivosť o farebnú bielizeň. Unikátna technológia Care Serum preniká hlboko do vlákien, kde pomáha posilňovať ich štruktúru. Oblečenie sa potom menej krčí a to a uľahčuje jeho žehlenie. Rozjasňuje farby a bielizeň prevonia príjemnou vôňou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Creations Honeysuckle & Sandalwood 2x 1,45 l Coccolino Creations Honeysuckle & Sandalwood 2x 1,45 l
Coccolino Creations Honeysuckle & Sandalwood 2x 1,45 l

Koncentrovaná aviváž Coccolino Creations Honeysuckle & Sandalwood 2× 1,45 l vytvára príjemnú vôňu santalového dreva a vanilky, s ktorou sa ponoríte do pohody. Dodá vašej bielizni jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Používaním aviváže pomáhate dlhšie udržať kvalitu látky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Creations Honeysuckle & Sandalwood 6x 1,45 l Coccolino Creations Honeysuckle & Sandalwood 2x 1,45 l
Coccolino Creations Honeysuckle & Sandalwood 6x 1,45 l

Koncentrovaná aviváž Coccolino Creations Honeysuckle & Sandalwood 6× 1,45 l vytvára príjemnú vôňu santalového dreva a vanilky, s ktorou sa ponoríte do pohody. Dodá vašej bielizni jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Používaním aviváže pomáhate dlhšie udržať kvalitu látky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Care Sensitive prací gél 43 pranie Coccolino XXL pack Creations Tiare Flower 2x1,45 l
Coccolino Care Sensitive prací gél 43 pranie

Coccolino Care gél Sensitive 43 pranie poslúži ako univerzálny prací prostriedok, je vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou. Bol vyvinutý pre farebnú bielizeň aj bielu bielizeň. Odstráni škvrny, dodá bielizni sviežosť a zaistí, aby bielizeň nestratila svoj tvar počas prania ani sušenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino XXL pack Creations Tiare Flower 2x1,45 l Coccolino XXL pack Creations Tiare Flower 2x1,45 l
Coccolino XXL pack Creations Tiare Flower 2x1,45 l

Koncentrovaná aviváž Coccolino Creations Tiare Flower s vôňou exotických kvetov a brusníc sa stará o vašu bielizeň. Tá bude mäkká a nadýchaná, bude menej elektrizovať a ľahšie sa bude žehliť. V XXL balení nájdete 2 ks, každý po 1,45 litroch.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Obrúsky do sušičky 20 ks Coccolino XXL pack Creations Tiare Flower 2x1,45 l
Coccolino Obrúsky do sušičky 20 ks

Vonné obrúsky do sušičky COCCOLINO dodajú vašej bielizni príjemnú vôňu a sviežosť kvetinových tónov podtrhnutých nádychom vôní citrusových plodov ľahko doplnených príjemnou vôňou exotických drevín. Spoločne s očarujúcou vôňou dodajú vonné obrúsky do sušičky vašej bielizni dlhotrvajúcu mäkkosť a hebkosť, navyše redukujú počet záhybov a statický náboj, ktorý na bielizni počas sušenia vzniká. Balenie obsahuje 20 obrúskov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Aviváž Silk Lily 1,8L x 2 Coccolino Sensitive Cashmere & Almond aviváž 6 x 1,45 l
Coccolino Aviváž Silk Lily 1,8L x 2

Aviváž Silk Lily 1,8L x 2 značky COCCOLINO zaručí luxusnú a dlhotrvajúcu vôňu vašej bielizne vďaka špeciálnym parfémovaným mikrokapsuliam. Aviváž vyniká takisto antistatickým účinkom, pomôže vám udržať kvalitu látky, vaša bielizeň bude nielen rýchlejšie schnúť, ale navyše sa vám bude ľahšie žehliť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Sensitive Cashmere & Almond aviváž 6 x 1,45 l Coccolino Sensitive Cashmere & Almond aviváž 6 x 1,45 l
Coccolino Sensitive Cashmere & Almond aviváž 6 x 1,45 l

Aviváž Coccolino Sensitive Cashmere & Almond vašu bielizeň prevonia luxusnou vôňou mandlí a hebkého kašmíru. Vďaka použitiu aviváže bude bielizeň mäkká a nadýchaná a ľahšie sa bude žehliť. Vôňa sa uvoľňuje postupne a to zaručí dlhodobé prevoňanie vypranej bielizne.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Coccolino Creations Snapdragon & Patchouli 2x 1.45L Coccolino Sensitive Cashmere & Almond aviváž 6 x 1,45 l
Coccolino Creations Snapdragon & Patchouli 2x 1.45L

Koncentrovaná aviváž Coccolino Creations Snapdragon & Patchouli 2× 1,45 l prevonia váš šatník dlhotrvajúcou vôňou tropickej byliny pačuli a papuľky. Dodá vašej bielizni jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Používaním aviváže pomáhate dlhšie udržať kvalitu látky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL