Clementoni Interaktívny medvedík so zvukmi-18%
23,40 € 19,09 €

Hovoriaci medvedík je interaktívna hračka, ktorá je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Má 5 interaktívnych tlačidiel. Spieva, učí deti farby, písmená, číslice a rôzne tvary. Ušká slúžia na žužlanie a okusovanie.

Clementoni Interaktívny tancujúci hroch Filip
30,70 € 25,80 €

Interaktívny tancujúci hroch Filip je centrum aktivít pre jednoduché, zábavné hranie a učenie sa nielen na cestách. Roztomilý hroch tlieska svojimi mäkkými labkami a pozýva tak dieťa k tancu a spoločnej hre. S bohatým vzdelávacím obsahom sa deti naučia prvé čísla, zvieratká, mnoho piesní a riekaniek.

Clementoni Clemmy Baby Veselý hrací stolík s kockami a zvieratkami-24%
42,30 € 31,90 €

Veselý hrací stolík s kockami a zvieratkami zabaví Vaše deti po dlhý čas. Hrací stolček s mnohými aktivitami, ktorých cieľom je stimulovať interakciu s dieťaťom. Vkladacie tvary so svetlami a zvukmi, otáčajúce sa ozubené kolieska a tlačidlá ovládajúce psíka a mačku. Súčasťou stolíka je zábavná trasa pre loptičky s množstvom úžasných šmýkačiek a prekážok. Loptičky končia svoju jazdu v nohe stolíku.

Clementoni Interaktívny psík CZ verzia-21%
22,70 € 17,90 €

Psík KUK je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Stlačením tlačidiel učí deti číslice, farby a zvieracie zvuky. Keď ušká zakryjú oči, začína hra na schovávačku. Stlačením kocky na obojku sa ušká opäť otvoria.

Clementoni Kvízy Princezné-20%
15 € 11,90 €

Interaktívna hra a kompletná vzdelávacie pomôcka s množstvom zábavy v spoločnosti Disney Princess. Viac ako 200 vzdelávacích kvízov, ktoré je možné vyriešiť so zábavným elektronickým perom Deti sa môžu postupne učiť základným pojmom predškolského veku, ako sú tvary, farby, priestorová orientácia, počet a množstvo.

Clementoni Detské interaktívne odrážadlo-32%
51,90 € 34,90 €

Akcia

interaktívnym detským odrážadlom Clementoni je zábava zaručená. Vďaka tomu, že nohy dieťaťa zostávajú v kontakte so zemou, bude mať vaše dieťa pocit istoty. Jazda na odrážadle pomáha zdokonaľovať držanie rovnováhy. Súčasťou odrážadla je zabezpečenie proti preklopeniu.

Clementoni Kvízy Cars-20%

Clementoni Kvízy Cars

Hodnotenie: 4
15 € 11,90 €

Interaktívna hra a kompletná vzdelávacie pomôcka s množstvom zábavy v spoločnosti Disney Pixar Cars. Viac ako 180 vzdelávacích kvízov, ktoré je možné vyriešiť so zábavným elektronickým perom Deti sa môžu postupne učiť základným pojmom predškolského veku, ako sú tvary, farby, priestorová orientácia, počet a množstvo.

Clementoni Robot CYBER hovoriaci
54,50 € 53,60 €

Táto neuveriteľná vedecká sada Clementoni Robot Cyber hovoriaci so siedmimi režimami je určená pre technicky zameraných fanúšikov. Užite si hodiny a hodiny zábavy! Staňte sa skutočným odborníkom na robotiku a elektroniku.

Clementoni Moje prvé náradie Kladivko
11,50 € 11 €

Interaktívna hračka pre malé deti v podobe roztomilého kladivka. Pohybom aktivuj svetla a zvuky. Rôzne druhy povrchov podporujú rozvoj zmyslov dieťaťa. Vyrobené z kvalitného a nezávadného materiálu.

Clementoni Minnie - môj prvý telefón
18 € 15,55 €

Minnie môj prvý telefón obsahuje 6 interaktívnych tlačidiel, ktoré svietia, učia prvé písmená, číslice, tvary a farby. Simuluje dotykový displej. Deti sa vďaka nemu učia manuálnej zručnosti a jemnú motoriku. Vhodný pre deti od 9 mesiacov.

Clementoni Detské laboratórium - Moja prvá chemická sada
18,80 € 17,20 €

S Clementoni Detským laboratóriom- prvou chemickou sadou možno vykonávať viac ako 100 bezpečných a zábavných pokusov vďaka ilustrovanému manuálu a bohatej sade vedeckých prístrojov. Zostavte si z puzzle periodickú tabuľku a získajte ďalšie informácie o chemických prvkoch!

Clementoni 20 farebných kociek v kýbliku, základné farby
15,30 € 14,50 €

Posledný kus za túto cenu!

CLEMMY kocky vo vedierku sú užitočná didakticko-motorická hračka pre najmenších. Mäkké, zdravotne nezávadné rôznofarebné gumové kocky možno jednoducho na seba skladať a vytvárať tvary podľa fantázie.

Clementoni Mechanické laboratórium Safari park 200 dielikov
23 €

Clementoni Mechanická laboratórium Safari park je kreatívna sada, ktorá učí zábavným spôsobom priblížiť sa svetu mechaniky a funkcie prevodových mechanizmov. Postavte si z viac ako 200 dielikov 10 fantastických a dynamických modelov vrátane úžasného Jeepu.

Clementoni Pluto - ťahací psík-17%
18 € 14,90 €

Obľúbený kamarát Pluto je ťahací psík pre deti od 10 mesiacov. Plutove labky a hlava sú pohyblivé. Vydáva zábavné zvuky a vaše dieťa s ním zažije veľa zábavy. Stimuluje rozvoj motoriky.

Clementoni Baby veľká gulôčková dráha so zvieratkami
28 € 27 €

Zábavná gulôčková dráha so zvieratkami pre batoľatá. Dráhu možno poskladať viacerými spôsobmi a možno tak vytvárať horizontálne aj vertikálne trasy. Loptička pohybujúca sa po dráhe míňa zvieratká, ktoré vždy vtipne reagujú. Hračka stimuluje rozvoj manuálnych zručností, rozpoznávanie vzťahov medzi príčinou a následkom a vizuálne vnímanie.

Clementoni Detské laboratórium Výroba slizu
20,70 € 18 €

Táto vedecká sada Výroba slizu z edície Detské laboratórium umožní malým vedátorom vytvárať rôzne fascinujúce pokusy. Deti sa môžu zahrať na vedca a vykonávať zaujímavé pokusy, odhaliť tajomstvo chémie a viskóznych tekutín. Sada obsahuje všetko potrebné na vykonanie navrhovaných pokusov, a to zábavným spôsobom.

Clementoni Clemmy baby kýblik s kockami - autíčko-17%
19,20 € 15,90 €

Clemmy baby autíčko s mäkkými kockami Clemmy. Spoznajte rôzne tvary a textúry, preskúmavajte a objavujte. Otváracia strecha autíčka je zároveň základňou pre stavanie kociek Clemmy. Vo vnútri autíčka je úložný priestor na všetky mäkké kocky. Mäkké bočné okná umožňujú vkladanie a vyťahovanie kociek z autíčka. Hračka rozvíja jemnú motoriku a koordináciu rúk a očí.

Clementoni Minnie plyšová so zvukmi a úchytom
13,80 € 11,67 €

Úžasná interaktívna hrkálka Minnie Mouse je vhodná pre batoľatá od 3 mesiacov. Má mäkké ušká, naťahovacie nožičky a možné uchytiť aj na kočík. Chodidlá Minnie slúžia ako hryzátko na prvé zúbky.

Clementoni Naťahovacia formula
10,30 € 9,90 €

Natiahnite, pustite a sledujte rýchly štart tejto červenej formuly. Stlačte hlavu vodiča a aktivujte zvukové efekty. Rozsvietené svetlá potešia každé dieťa. S touto formulou nikdy zábava neskončí.

Clementoni Puzzle Minnie 60 dielikov-38%
8 € 4,90 €

Rozprávkové puzzle nielen pre fanúšičky Minnie. Poskladaj si toto puzzle skladajúce sa z 60 dielikov a uži zábavnú oslavu s Minnie a jej kamarátmi. Puzzle pomáha u detí rozvíjať manuálnu zručnosť a kreativitu. Po zložení možno tiež puzzle zlepiť a použiť ako dekoráciu.

Clementoni Hracia deka s hrazdičkou a melódiami - 7 aktivít-17%
43,40 € 35,90 €

Na farebnú hraciu deku s hrazdičkou a melódiami si môže dieťatko hrať s rodičmi alebo samo. Deka pomáha rozvíjať detské manuálne, vizuálne a sluchové schopnosti vďaka mäkkým, plastovým a textilným hračkám zavesených na hrazdičke. Vtáčik vydáva jemné, upokojujúce zvuky. Chvostík mäkkej líšky je ideálny pre šteklenie na brušku. Slnko so zrkadielkom stimuluje úsmev a rozpoznávanie samej seba. Malá sova láka k hre. Mrak je hrkálka, ktorá simuluje zvuky dažďa.

Clementoni Mechanické laboratórium Lietadlá a vrtuľníky 200 dielikov
19,20 € 17,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Clementoni Mechanické laboratórium Lietadlá a vrtuľníky je kreatívna sada, ktorá učí zábavným a jednoduchým spôsobom funkcie prevodových mechanizmov. Postavte si z viac ako 200 dielikov 10 rôznych modelov helikoptér a vrtuľníkov a ponorte sa do vedeckého dobrodružstva.

Clementoni Baby mikrofón
10,90 €

Tento zábavný detský mikrofón bude deti sprevádzať pri ich prvých hudobných vystúpení. Mikrofón má LED svetlá, 2 farebné klávesy, mnoho melódií a zábavných zvukových efektov. Stlačte tlačidlo pre zosilnenie zvuku vášho hlasu ako u skutočného mikrofónu.

Clementoni Detské laboratórium Výroba bižutérie
13,40 € 12,60 €

Táto jedinečná sada Výroba bižutérie z edície Detské laboratórium umožní malým vedátorkám vytvoriť fantastické šperky a krištáľové drahokamy. Dievčatá objavia tajomstvo chémie a reakcie soli. Sada obsahuje všetko potrebné na vykonanie navrhovaných pokusov, a to zábavným spôsobom.

Clementoni Baby T-Rex-22%

Clementoni Baby T-Rex

Hodnotenie: 4,1
28,80 € 22,19 €

Veselý zubatý malý dinosaurus hovorí, chodí a nakláňa sa dopredu a dozadu. Táto interaktívna elektronická hračka učí deti poznávať prvé čísla a písmená, riekanky a pesničky o zvieracích kamarátoch. Umožnuje hranie v dvoch módoch.

Clementoni Cars 2v1-23%

Clementoni Cars 2v1

Hodnotenie: 5
9 € 6,90 €

Súprava 3 rôznych puzzlí a hry pexeso v obľúbenej detskej licencii Autá. Skladanie puzzle pomáha deťom rozvíjať manuálnu zručnosť a schopnosť pozorovania. Kvalita materiálov a exkluzívna technika tlače zaručujú trvale krásne, živé a žiarivé farby.

Clementoni Detské MAXI puzzle TROLLS 100ks
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Trollovia sú vždy veselí a šťastní škriatkovia, ktorí najviac zo všetkého milujú hudbu, tanec a spev! Doprajte svojmu dieťaťu tieto nádherné puzzle, s ktorými za zabaví a precvičí si pozornosť a jemnú motoriku. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Clementoni Puzzle Sofia Prvá, 104 dielikov-46%
9,21 € 4,90 €

Krásne rozprávkové puzzle pre každú malú princeznú. Poskladaj si obrázok a uži si veľa zábavy so Sofiou a jej kamarátov. Vďaka novému a pokročilému tlačovému procesu sa toto puzzle vyznačuje prepracovanosťou obrázku s jasnými farbami. V balení nájdete 104 dielov puzzle.

Clementoni kocky Frozen 12ks
7,44 €

Plastové kocky s motívom obľúbenej Frozen od Disney. Kvalitne spracované kocky sú uložené v praktickom plastovom kufríku. Súčasťou balenia sú predlohy obrázkov.

Clementoni Mickey plyšový so zvukmi a úchytom-19%
13,80 € 11,10 €

Úžasná interaktívna hrkálka Mickey Mouse je vhodné pre batoľatá od 3 mesiacov. Má mäkké ušká, naťahovacie nožičky a možné ju uchytiť aj na kočík. Chodidlá slúžia ako hryzátko na prvé zúbky.

Clementoni Clemmy plus - Farma (26 kociek)-20%
15,30 € 12,20 €

Stavebnica z mäkkých kociek, ktorá obsahuje navyše aj postavu farmára a ďalšie príslušenstvo, z ktorých môžu deti poskladať celú farmu. Kocky sú vyrobené z mäkkej netoxickej gumy, ktorá je natoľko elastická, že povolí pod stiskom detskej ruky, ale natoľko pevná, že drží tvar pri stavaní.

Značka Clementoni pochádza zo spoločnosti s viac ako štyridsiatimi rokmi skúseností. Značka je synonymom kreativity, nadšenia a dôrazu na kvalitu. Z výrobkov firmy Clementoni sú na slovenskom trhu známe hlavne „Clemmy" kocky, ktoré sú vyrobené z mäkkej netoxickej gumy. Tá je zároveň ľahko umývateľná a má ľahkú vanilkovú vôňu. Kocky sú pre deti absolútne bezpečné a preto sú vhodné ako prvá stavebnica pre najmenších.

Populárne sú aj spoločenské hry a detské počítače.

Značka Clementoni pochádza zo spoločnosti s viac ako štyridsiatimi rokmi skúseností. Značka je synonymom kreativity, nadšenia a dôrazu na kvalitu. Z výrobkov firmy Clementoni sú na slovenskom trhu známe hlavne „Clemmy" kocky, ktoré sú vyrobené z mäkkej netoxickej gumy. Tá je zároveň ľahko umývateľná a má ľahkú vanilkovú vôňu. Kocky sú pre deti absolútne bezpečné a preto sú vhodné ako prvá stavebnica pre najmenších.

Populárne sú aj spoločenské hry a detské počítače.