Clementoni Interaktívny stolček
51,81 € 35,30 €

Veselý hovoriaci hrací stolček s mnohými interaktívnymi tlačidlami. Ich cieľom je stimulovať interakciu s dieťaťom. Vzdelávacia hračka učí deti poznávať čísla, písmenka, tvary a farby. Stimuluje manuálne zručnosti, zrak a sluch.

Clementoni Interaktívny slon so zvukmi
25,61 € 21,83 €

Úžasné zábavné centrum v tvare slona je plné melódií, pesničiek a zvukov nástrojov. Hrá 4 rôzne hudobné štýly a vydáva zvuky 16-tich rôznych hudobných nástrojov. Podporuje hudobný sluch, jemnú motoriku a vizuálne schopnosti. Vhodné pre deti v rozmedzí od 10 – 36 mesiacov.

Clementoni Detské interaktívne odrážadlo
51,80 € 41,60 €

interaktívnym detským odrážadlom Clementoni je zábava zaručená. Vďaka tomu, že nohy dieťaťa zostávajú v kontakte so zemou, bude mať vaše dieťa pocit istoty. Jazda na odrážadle pomáha zdokonaľovať držanie rovnováhy. Súčasťou odrážadla je zabezpečenie proti preklopeniu.

Clementoni Súbor hier Levia hliadka 4v1-41%
12,90 € 7,50 €

Akcia

Užite si veľa zábavy so svojimi deťmi a zahrajte si pexeso, domino alebo skladajte puzzle s obrázkami s Levou hliadkou. Deti si s malým Levím kráľom užijú veľa zábavy. Puzzle pomáha deťom rozvíjať zručnosť a pozorovacie schopnosti, domino a pexeso naučí logike a precvičia si pamäť.

Clementoni Interaktívny volant Baby Mickey
15,30 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Interaktívny volant s obrázkom obľúbeného Mickeyho ponúka veľa činností, ktoré prinášajú zábavu kdekoľvek. Napríklad páková prevodovka s farebnými guličkami vydáva zvuk pískania. Jeho hlavnou výhodou je, že sa ľahko pripojí na kočík.

Clementoni Interaktívny psík CZ verzia
23,34 € 14,90 €

Psík KUK je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Stlačením tlačidiel učí deti číslice, farby a zvieracie zvuky. Keď ušká zakryjú oči, začína hra na schovávačku. Stlačením kocky na obojku sa ušká opäť otvoria.

Clementoni Clemmy baby - 24 kociek v plastovom vreci
12,99 € 11,30 €

CLEMMY baby sada 24 kociek od značky Clementoni. Gumové kocky, s ktorými sa môže hrať dieťa od 6tich mesiacov. Kocky sú dodávané v praktickom plastovom vreci.

Clementoni Interaktivní volant Baby Mickey
13,19 €

INTERAKTIVNÍ VOLANT BABY MICKEY

Interaktivní volant Baby Mickey s veslým obrázkem oblíbeného pohádkového hrdiny Mickeyho nabízí spoustu činností, které přináší z&aacut…

Clementoni Interaktívny junior kvíz
11,90 €

Interaktívny junior kvíz je vzdelávacia hra založená na otázkach a odpovediach pre deti vo veku od 3 do 6 rokov. 12 vzdelávacích úloh umožňuje deťom zoznámiť sa so základnými pojmami, ktoré sú formované v predškolskom veku, ako sú farby, tvary, čísla a rozvíjať ich zmysel pre pozorovanie a schopnosť logicky sa združovať.

Clementoni Detské laboratórium - Moja prvá chemická sada
19,18 € 17 €

S Clementoni Detským laboratóriom- prvou chemickou sadou možno vykonávať viac ako 100 bezpečných a zábavných pokusov vďaka ilustrovanému manuálu a bohatej sade vedeckých prístrojov. Zostavte si z puzzle periodickú tabuľku a získajte ďalšie informácie o chemických prvkoch!

Clementoni Rastový meter Frozen 30 dielikov
11 € 6,90 €

Úžasné puzzle a meter na stenu v jednom. Deti si najprv užijú veľa zábavy pri zostavení puzzle v licencii Frozen. Puzzle sa naďalej zlepí a pripevní na stenu. Puzzle potom slúži ako detský meter. Na metri sú riadky pre poznámky.

Clementoni Ťahací Pony

Clementoni Ťahací Pony

Hodnotenie: 5
15,64 € 14,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vaše dieťatko si užite veľa zábavy s týmto rozkošným ťahacím poníkom. Stláčanie tlačidiel, hra s farebným valcom s číslicami a zvukové efekty, to všetko vykúzli úsmev u vašich detí. Pri pohybe poníka si vaše dieťatko užite počúvanie veselých pesničiek.

Clementoni Jurský svet 2 - Sopka + TREX 2v1-27%
21,40 € 15,60 €

Akcia

S touto kreatívnou sadou Clementoni Jurský svet 2v1 – Sopka a T-Rex vrátite k životu neuveriteľné stvorenia z Jurského sveta! Zostavte kostru T-Rexa. Vytvorte pomocou úžasných vedeckých pokusov sopečné erupcie.

Clementoni Detské laboratórium - Výroba slizu, veľká sada
31,20 € 26,10 €

Sada Clementoni Detské laboratórium – Výroba slizu obsahuje všetko, čo potrebujete na výrobu farebného slizu. Pomocou praktického mixéra vytvoríte svoj farebný sliz veľmi ľahko! Aby bol váš sliz originálny pridajte doň farebné perličky, trblietky alebo špeciálnu zložku, ktorá spôsobí, že sliz bude žiariť v tme.

Clementoni Detská laboratórium - Výroba slizu - mini súprava
12,60 € 11,30 €

V Clementoni Detskom laboratóriu – Výroba slizu mini súprava nájdete veľa zaujímavých pokusov. Hrajte sa a robte experimenty ako malí vedci. S touto súpravou objavíte tajomstvo chémie, viskóznych tekutín a to zaujímavým spôsobom.

Clementoni Plyšový leňochod
19,37 € 15,90 €

Plyšový leňochod s interaktívnym tlačidlom na brušku prehrá veľa veselých melódií a vykúzli úsmev na tvári dieťaťa. Suchý zips na končatinách umožní deťom objatie alebo zavesenie leňochoda do rôznych pozícií-aj hlavou dole!

Clementoni Minnie plyšová so zvukmi a úchytom
14,13 € 11,67 €

Úžasná interaktívna hrkálka Minnie Mouse je vhodná pre batoľatá od 3 mesiacov. Má mäkké ušká, naťahovacie nožičky a možné uchytiť aj na kočík. Chodidlá Minnie slúžia ako hryzátko na prvé zúbky.

Clementoni Mickey plyšový so zvukmi a úchytom
14,13 € 11,10 €

Úžasná interaktívna hrkálka Mickey Mouse je vhodné pre batoľatá od 3 mesiacov. Má mäkké ušká, naťahovacie nožičky a možné ju uchytiť aj na kočík. Chodidlá slúžia ako hryzátko na prvé zúbky.

Clementoni Detské laboratórium - Výroba vodných kryštálov
27,41 € 18,90 €

Táto neuveriteľná vedecká súprava Clementoni Detské laboratórium – Výroba vodných kryštálov vám pomôže objaviť vedu o obrích kryštáloch. Pomocou špeciálnej nádoby a špeciálnych solí budete môcť sledovať, ako obrie farebné kryštály rastú vo vode. Na sledovanie použite lupu a nenechajte si tak ujsť ani ten najmenší detail tohto fantastického vedeckého pokusu.

Clementoni Puzzle 23981 MAXI Trolls 104 dielikov
8 € 7,50 €

Akcia

Detské puzzle z kolekcie MAXI s veľkými dielikmi. Puzzle s obrázkom Trollov sa najlepšie skladá na hladkej podlahe. Skladanie puzzle pomáha deťom rozvíjať manuálnu zručnosť a schopnosť pozorovania. Kvalita materiálov a exkluzívna technika tlače zaručujú trvale krásne, živé a žiarivé farby.

Clementoni 20 farebných kociek v kýbliku, základné farby
13,99 € 12,80 €

CLEMMY kocky vo vedierku sú užitočná didakticko-motorická hračka pre najmenších. Mäkké, zdravotne nezávadné rôznofarebné gumové kocky možno jednoducho na seba skladať a vytvárať tvary podľa fantázie.

Clementoni Hodiny Levia hliadka 96 dielikov
25,30 € 7,20 €

Puzzle hodiny v licencii Disney, ktoré skutočne idú a navyše svietia v tme! Postavte si puzzle, zlepte ho pomocou priloženého lepidla, pripevnite k hodinovému strojčeku a zaveste na stenu!

Clementoni Detské laboratórium - Sada ľudské telo
29,50 € 28 €

Vďaka tejto úžasnej sade Clementoni Detské laboratórium – ľudské telo sa deti jednoducho a ľahko dozvie zaujímavé informácie o ľudskej anatómii. Učenie začína pri zostavovaní realistického modelu ľudského tela – kostry a orgánov. DNA dvojitá špirála a skutočný stetoskop, ktorým môžete počuť tlkot srdca, sú súčasťou sady.

Clementoni Súbor hier Trollovia 4 v 1-41%
12,90 € 7,50 €

Akcia

Užite si veľa zábavy so svojimi deťmi a zahrajte si pexeso, domino alebo skladajte puzzle s obrázkami s roztomilými Trollmi. Deti si s malými Trollíkmi užijú veľa zábavy. Puzzle pomáha deťom rozvíjať zručnosť a pozorovacie schopnosti, domino a pexeso naučí logike a precvičia si pamäť.

Clementoni Baby T-Rex

Clementoni Baby T-Rex

Hodnotenie: 3,7
27,72 € 22,19 €

Veselý zubatý malý dinosaurus hovorí, chodí a nakláňa sa dopredu a dozadu. Táto interaktívna elektronická hračka učí deti poznávať prvé čísla a písmená, riekanky a pesničky o zvieracích kamarátoch. Umožnuje hranie v dvoch módoch.

Clementoni Veľká sada experimentov 6 v 1
42,20 € 34 €

S Clementoni Veľkou sadou experimentov 6v1 sa môžeš stať anatómom, botanikom, mineralógom, geológom, paleontológom alebo astronómom. Nauč sa rozpoznávať kosti a orgány v ľudskom tele, vypestuj si kapucínku, skúmaj farebné kryštály, nasimulujte erupciu sopky, nájdi kostru pirani alebo zostav Slnečnú sústavu.

Clementoni Baby mikrofón

Clementoni Baby mikrofón

Hodnotenie: 3,5
10,90 €

Tento zábavný detský mikrofón bude deti sprevádzať pri ich prvých hudobných vystúpení. Mikrofón má LED svetlá, 2 farebné klávesy, mnoho melódií a zábavných zvukových efektov. Stlačte tlačidlo pre zosilnenie zvuku vášho hlasu ako u skutočného mikrofónu.

Clementoni Minnie - môj prvý telefón
16,32 €

Minnie – můj první telefon
Tento chytrý telefon je výkonné centrum se 6-ti interaktivními tlačítky, která svítí. 
Učí první písmena, číslice, tvary a barvy. 
Stim…

Clementoni Puzzle Minnie 60 dielikov
8 € 7,50 €

Akcia

Rozprávkové puzzle nielen pre fanúšičky Minnie. Poskladaj si toto puzzle skladajúce sa z 60 dielikov a uži zábavnú oslavu s Minnie a jej kamarátmi. Puzzle pomáha u detí rozvíjať manuálnu zručnosť a kreativitu. Po zložení možno tiež puzzle zlepiť a použiť ako dekoráciu.

Clementoni FROZEN 2 SPA laboratórium-24%
30 € 22,70 €

Akcia

Špeciálna sada SPA laboratórium v licencii Frozen 2. Balenie obsahuje prísady a nástroje pre vytvorenie vlastnej kozmetiky. Deti si môžu vytvoriť parfumy, mydlá, šumivé bomby do kúpeľa a veľa ďalších bezpečných kozmetických výrobkov. So snehovou kráľovnou Elsou je možné vytvoriť aj zmrznuté výrobky!

Clementoni Mechanické laboratórium - Autá, 50 modelov, 250 dielikov - rozbalené-22%
26,80 € 20,90 €

Rozbalené

Clementoni Mechanické laboratórium – Autá je kreatívna sada, ktorá učí zábavným spôsobom základy mechaniky a strojárstva. Sada obsahuje viac ako 250 dielikov, z ktorých je možné zostaviť až 50 rôznych modelov – napríklad vrtuľník, motorový žeriav alebo auto s elektrickým motorom, kde možno pohybovať riadiacou pákou a volantom.

Clementoni Puzzle Sofia První 104 dílků
9,21 € 6,80 €

Krásné pohádkové puzzle pro každou malou princeznu. Poskládej si obrázek a užij si spoustu zábavy se Sofií a jejími kamarády. Díky novému a pokročilému tiskovému procesu se toto puzzle vyznačuje propracovaností obrázku s jasnými barvami. V balení naleznete 104 kousků puzzle.

Clementoni Baby elektronické hrkálka - kľúče
15,24 €

Dětské chrastítko se třemi klíči různých tvarů a barev. Po stisknutí tlačítek na klíčích vydávají jednotlivé klíče různé zvukové nebo světelné efekty. Vyrobeno z plastu a měkké pryže, jejíž kousání přináší dětem úlevu při prořezávání prvních zoubků.

Clementoni Clemmy plus - Farma (26 kociek)
15,30 € 12,10 €

Stavebnica z mäkkých kociek, ktorá obsahuje navyše aj postavu farmára a ďalšie príslušenstvo, z ktorých môžu deti poskladať celú farmu. Kocky sú vyrobené z mäkkej netoxickej gumy, ktorá je natoľko elastická, že povolí pod stiskom detskej ruky, ale natoľko pevná, že drží tvar pri stavaní.

Clementoni Mickey - domček s prestrkávadlom
19,45 € 15,90 €

Mickey domček s prestrkávadlom zaujme dieťa svojou farebnosťou a tvarom. Rozvíja jemnú motoriku a naučí deti vkladať kocky do správnych otvorov. Vhodné pre deti od 9 mesiacov.

Clementoni Clemmy baby - 24 kociek v plastovom vreci
16,19 €

Clemmy baby kostky v plastovém pytli jsou skvělou hračkou pro nejmenší děti. Kostky jsou měkké, takže hra si nimi je bezpečná, jsou jednoduše omyvatelné a děti zaujmou barevným provedením. Kostky Clemmy baby pomáhají rozvíjet kreativitu nejmenších dětí!
Věk: 6m+
Clementoni Interaktivní jednorožec
28,07 €

INTERAKTIVNÍ JEDNOROŽEC

Plyšový interaktivní jednorožec bude tvůj nejlepší kamarád. Naučíš se s ním rozeznávat své první písmenka, čísla, tvary a barvy.

Clementoni Mickey - hrkálka telefón
8,99 €

Dětské chrastítko Mickey ve tvaru smatphonu napomáhá smyslovému vývoji dítěte. Zvuk, který vydávají maé barevné kuličky, dítě stimuluje a baví. Přívěsky jsou vyrobeny z měkkého plastu vhodného na kousání. Věk: 3m+

Clementoni Pluto - ťahací psík
18,28 € 15,55 €

Obľúbený kamarát Pluto je ťahací psík pre deti od 10 mesiacov. Plutove labky a hlava sú pohyblivé. Vydáva zábavné zvuky a vaše dieťa s ním zažije veľa zábavy. Stimuluje rozvoj motoriky.

Značka Clementoni pochádza zo spoločnosti s viac ako štyridsiatimi rokmi skúseností. Značka je synonymom kreativity, nadšenia a dôrazu na kvalitu. Z výrobkov firmy Clementoni sú na slovenskom trhu známe hlavne „Clemmy" kocky, ktoré sú vyrobené z mäkkej netoxickej gumy. Tá je zároveň ľahko umývateľná a má ľahkú vanilkovú vôňu. Kocky sú pre deti absolútne bezpečné a preto sú vhodné ako prvá stavebnica pre najmenších.

Populárne sú aj spoločenské hry a detské počítače.

Značka Clementoni pochádza zo spoločnosti s viac ako štyridsiatimi rokmi skúseností. Značka je synonymom kreativity, nadšenia a dôrazu na kvalitu. Z výrobkov firmy Clementoni sú na slovenskom trhu známe hlavne „Clemmy" kocky, ktoré sú vyrobené z mäkkej netoxickej gumy. Tá je zároveň ľahko umývateľná a má ľahkú vanilkovú vôňu. Kocky sú pre deti absolútne bezpečné a preto sú vhodné ako prvá stavebnica pre najmenších.

Populárne sú aj spoločenské hry a detské počítače.