Cerva Textilné pracovné rukavice Tit 10
0,23 €

Textilné pracovnépracovné rukavice Tit sú pracovné rukavice ušité z jemného bavlneno-polyesterového úpletu. Na zápästí sa nachádza pružná manžeta. Možnosť objednať celé balenie: 12ks.

Cerva Textilné pracovné rukavice Cormoran 10
0,29 €

Textilné pracovné rukavice Cormoran sú pracovné rukavice značky Červa z jemného bieleného bavlneno-polyesterového úpletu. Rukavice majú elastickú manžetu. Rukavice sú atestované pre priamy styk so suchými potravinami.

Cerva Bavlnené pracovné rukavice Kite 6
0,29 €

Textilné bavlnené rukavice Kite sú vyrobené z jemného bieleného bavlneného úpletu podľa strihu „fourchtte“. Tieto pracovné rukavice nemajú manžetu.

Cerva Nylonové pracovné rukavice Booby 8
0,42 €

Textilné nylonové rukavice Booby sú bezšvové pletené pracovné pomôcky značky Červa bielej farby, ktoré sú vyrobené zo skučeraveného nylonu. Tieto pracovné rukavice sú vybavené aj pružnou manžetou.

Cerva Pletené PVC pracovné rukavice Scoter 10
0,52 €

Pletené PVC pracovné rukavice Scoter sú bezšvové, z bavlneného úpletu vyhotovené rukavice, ktoré majú dlaň a prsty máčané vo farebnom PVC. Rukavice majú pružnú manžetu. Na výber viacero farieb.

Cerva Bavlnené pracovné rukavice Finch 10
0,49 €

Bavlnené rukavice Finch sú ochranné pracovné rukavice šité z hnedej bavlnenej teplákoviny. Rukavice majú pružný náplet, vďaka čomu sa prispôsobia rôznym veľkostiam rúk.

Cerva Polyesterové rukavice Bunting Evolution 11
0,53 € 0,49 €

Akcia

Polyesterové rukavice Bunting Evolution – povrstvené, pletené, bezšvové, polyesterové, pracovné rukavice. Patria medzi ochranné pracovné pomôcky značky Červa s tenkou vrstvou polyuretánu v dlani a na prstoch a pružnou manžetou.

Cerva Pracovné rukavice Bunting Black Evolution čierne 7
0,55 € 0,51 €

Akcia

Pracovné rukavice Bunting Black evolution sú pletené, bezšvové, polyesterové ochranné pracovné pomôcky značky Červa. Tieto povrstvené rukavice majú tenkú vrstvu polyuretánu v dlani a na prstoch a pružnú manžetu.

Cerva Nylonové pracovné rukavice Bunting 10
0,67 €

Nylonové rukavice Bunting sú povrstvené, pletené pracovné rukavice bez švov, ktoré sú doplnené tenkou vrstvou polyuretánu v dlani a na prstoch. Majú pružnú manžetu. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).

Cerva Nylonové rukavice Bunting Black 9
0,68 €

Nylonové rukavice Bunting Black patria medzi povrstvené, pletené, bezšvové, nylonové pracovné rukavice značky Červa s tenkou vrstvou polyuretánu v dlani a na prstoch. Tieto pracovné rukavice sú zároveň vybavené aj pružnou manžetou.

Cerva Nitrilové pracovné rukavice Harrier Blue 11
0,72 €

Nitrilové rukavice Harrier Blue sú pracovné rukavice šité z bavlneného úpletu. Tieto ochranné pracovné pomôcky sú polomáčané v nitrile a majú pružný úplet. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).

Cerva Nitrilové pracovné rukavice Babbler 6
0,88 € 0,81 €

Akcia

Povrstvené nylonové rukavice s nitrilom Babble značky Červa sú pletené a bezšvové ochranné pracovné pomôcky na ruky. Tieto pracovné rukavice majú vrstvu mikroporézneho nitrilu v dlani a na prstoch sú doplnené pružným nápletom.

Cerva Nitrilové pracovné rukavice Swift 10
1,37 €

Nitrilové pracovné rukavice Swift sú celomáčané pracovné rukavice značky Červa z bavlneného úpletu. Rukavice majú pevnú manžetu a sú dostupné v tmavo-modrej farbe. Rukavice majú odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).

Cerva Nitrilové pracovné rukavice Fieldfare čierna 8
1,25 €

Rukavice Fieldfare sú povrstvené pletené bezšvové pracovné rukavice máčané do 3/4 v čiernom nitrile na dlani a prstoch. Tieto pracovné pomôcky na ochranu rúk sú taktiež vybavené pružným nápletom.

Cerva Pracovné rukavice Robin kombinované 10
1,30 €

Kombinované rukavice Robin sú rukavice z lícovej nábytkovej hovädziny v dlani a s bavlnenou podšívkou na chrbte a na manžete. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 2 (500 cyklov), odolnosť proti prerezaniu čepeľou 2 (index 2,5).

Cerva Nitrilové pracovné rukavice Roller 10
1,32 €

Pracovné rukavice pre extrémnu záťaž z bavlneného úpletu máčaného v nitrile a spružnou manžetou. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).

Cerva Pracovné rukavice Pelican kombinované 8
1,49 €

Kombinované rukavice Pelican značky Červa sú šité z jemnej lícovej ovčiny v dlani. Tieto pracovné rukavice patria medzi ochranné pomôcky vybavené bielou bavlnenou tkaninou na chrbte a manžetou na suchý zips.

Cerva Pracovné rukavice Palawan žltá 10
1,50 €

Nylonovo – latexové rukavice Palawan sú pracovné rukavice značky Červa – pletené, bez švov. Nylonová vrstva je na dlani obohatená o mikroporéznu a paropriepustnú latexovú vrstvu. Rukavice majú na zápästí pružný náplet.

Cerva Pracovné rukavice Tern kombinované 9
1,51 €

Kombinované rukavice Tern sú rukavice z hovädzej štiepenky v dlani s podšívkou. Tieto pracovné pomôcky na ochranu rúk majú chrbát a manžetu vyrobené z bavlnenej tkaniny. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 1 (100 cyklov).

Cerva Pracovné rukavice Gull kombinované 10
1,55 €

Kombinované rukavice Gull sú pracovné rukavice vyrobené z hovädzej štiepenky v dlani s podšívkou. Tieto ochranné pracovné pomôcky chrániace vaše ruky počas práce majú chrbát a manžetu z bavlnenej tkaniny.

Cerva PVC pracovné rukavice Redstart (27 cm) 10
1,63 €

Gumené PVC rukavice Redstart sú pracovné rukavice z bavlneného úpletu s PVC povrchom. Dĺžka rukavíc je 27 cm. Dostupné v červenej farbe. Rukavice sú odolné proti oderu 4 (8000 cyklov), proti prerezaniu čepeľou 1 (index 1,2).

Cerva Pracovné rukavice Eider 10
1,75 €

Kombinované pracovné rukavice Červa Eider majú dlaň vyrobenú z jedného kusu silnej hovädzej štiepenky s podšívkou, bavlnenú tkaninu na chrbte, bavlnenú vystuženú manžetu, celokožené palce a ukazováky a prekryté špičky prstov.

Cerva Reflexný pásik Laksam strieborná UNI
1,76 €

Reflexný pásik Laksam na ruku alebo na odev, či stroj je ochranná pomôcka pre zvýšenie viditeľnosti v šere alebo tme. K dispozícii vo výstražnej a reflexnej žltej alebo v reflexnej striebornej.

Cerva Pracovné rukavice PelicanPlus kombinované 8
1,82 €

Pracovné rukavice Pelican Plus sú ušité z jemnej lícovej kozinky v dlani, majú bielu bavlnenú tkaninu na chrbte a úplet na zápästí. Ich veľkou výhodou je, že celá dlaň je ušitá z jedného kusu ovčiny – čo zvyšuje ich trvácnosť.

Cerva Pracovné rukavice Hornbill 10
1,93 €

Gumené rukavice Červa Hornbill s pružnou gumou sú pletené, bezšvové, nylonové pracovné rukavice (15 GG), ktoré majú protišmykovú pružnú gumenú dlaň a prsty a tiež pružné manžety. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 3 (2000 cyklov).

Cerva Pracovná šiltovka Tulle oranžová UNI
1,93 €

Pracovná šiltovka Tulle je pánska čiapka so šiltom baseballového typu s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony. Je vyrobená zo 100%-nej česanej bavlny.

Cerva PVC pracovné rukavice Redstart (35 cm) 10
1,94 €

Gumené PVC rukavice Redstart sú bavlnené pracovné rukavice s povrchom máčaným v PVC a s dĺžkou 35 cm.Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov), odolnosť proti prerezaniu čepeľou 1 (index 1,2).

Cerva Kožené pracovné rukavice Snipe 11
2,02 €

Kožené rukavice Červa Snipe patria medzi pracovné rukavice bez podšívky. Tieto ochranné pomôcky sú vyrobené z hovädzej štiepenky a sú doplnené pevnou 7cm širokou manžetou.

Cerva Kožené pracovné rukavice Pigeon 10
2,16 €

Celokožené rukavice Červa Pigeon sú pracovné rukavice bez podšívky zo štiepanej bravčovej kože. Rukavice majú pruženku (pružnú gumičku) na zápästí.

Cerva Pracovné rukavice Magpie kombinované 10
2,08 €

Kombinované rukavice Magpie sú pracovné rukavice z hovädzej štiepenky. Patria medzi rukavice, ktoré majú podšívku, zosilnenú vrstvu v dlani, bielu bavlnenú tkaninu na chrbte a pevnú manžetu.

Cerva Zimné pracovné rukavice Firefinch 11
2,18 €

Zimné rukavice Firefinch sú kombinované ochranné pracovné rukavice vyrobené z rôznofarebnej lícovej nábytkárskej hovädziny v dlani. Rukavice sú obohatené o teplú podšívku a bavlnenú tkaninu na chrbte a manžete.

Cerva Šiltovka Alzette UNI
2,20 €

Pracovná čiapka so šiltom – šiltovka Alzette značky Červa so sieťkou v hornej časti je priedušná a predstavuje ideálny doplnok pre prácu v reštauračných zariadeniach, laboratóriách alebo školských kuchyniach. Univerzálna veľkosť.

Cerva Protichemické rukavice Grebe 7
2,40 €

Protichemické rukavice Grebe Green sú nitrilové pracovné rukavice (0,38 mm silný nitril) s velúrom vo vnútri a protišmykovým reliéfnym povrchom v dlani a na prstoch. Rukavice sú určené na ochranu rúk pred chemikáliámi a sú dlhé 33 cm.

Cerva Zimná čiapka Austral UNI
2,40 €

Pracovná alebo voľnočasová, zimná pletená čiapka Austral je vyrobená zo 100% akrylu. Dostupná v čiernej farbe a univerzálnej veľkosti.

Cerva Reflexná šiltovka Riom červená UNI
2,48 €

Reflexná bavlnená šiltovka Riom je ochranná pracovná čiapka so šiltom baseballového typu s reflexnými prvkami a s reguláciou veľkosti pomocou suchého zipsu.

Cerva Zváračské rukavice Merlin kožené 11
2,50 €

Celokožené zváračské rukavice Merlin značky Červa sú pracovné rukavice vyrobené z hovädzej štiepenky, s 15 cm širokou manžetou. Nemajú podšívku. Tieto ochranné pracovné pomôcky sú certifikované pre zváračské práce typu B.

Cerva PVC pracovné rukavice Redstart (45 cm) 10
2,65 €

Rukavice Redstart sú 45 centimetrov dlhé úpletové bavlnené rukavice máčané v PVC. Slúžia ako ochrana voči oderu 4 (8000 cyklov), dolnosť voči prerezaniu čepeľou 1 (index 1,2), odolnosť proti roztrhnutiu 1 (10 N).

Cerva Kožené pracovné rukavice Magpie Full 11
2,68 €

Kožené rukavice Magpie Full sú pracovné rukavice z hovädzej štiepenky, ktoré majú navyše zosilnenú dvojitú vrstvu v dlani, na palci a na ukazováku. Tieto pracovné rukavice sú doplnené 7 cm manžetou.

Cerva Opasok Classic čierna 135 cm
2,76 €

Univerzálny, pracovný alebo voľnočasový pánsky/unisex opasok Classic značky Červa s klasickou prackou. Univerzálna veľkosť (dĺžka 135 cm).

Cerva Tričko s krátkym rukávom Teesta unisex biela XS
3,19 €

Akcia

Dámske a pánske tričko Teesta s krátkym rukávom. Toto pracovné oblečenie je vhodné aj pre potlač a výšivku. Je bavlnené s prídavkom elastanu (160 g/ m2) vďaka ktorému si udržuje stabilný tvar.

Pod značkou Cerva je k dispozícii mimoriadne široké portfólio produktov z oblasti pracovných odevov, obuvi a ochranných pracovných pomôcok (pracovných rukavíc, prilieb, respirátorov, atď.). Cerva nepretržite rozširuje a skvalitňuje sortiment, aby uspokojila aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov.

Pod značkou Cerva je k dispozícii mimoriadne široké portfólio produktov z oblasti pracovných odevov, obuvi a ochranných pracovných pomôcok (pracovných rukavíc, prilieb, respirátorov, atď.). Cerva nepretržite rozširuje a skvalitňuje sortiment, aby uspokojila aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov.