Cerva Protiporézne rukavice Cropper Master 9/L

Cerva Protiporézne rukavice Cropper Master

12,94 €

Rukavice Cropper Master odolné voči prerezu a prepichu sú pletené, bezšvové z modifikovaného skleneného vlákna, Spandexu a nylonuso zosilnením z hovädzej štiepenky v dlani a na prstoch, odolnosťou proti prerezu tr. E.

Cerva Zimná reflexná bunda Cloton pánska žltá XL
5x

Cerva Zimná reflexná bunda Cloton pánska

34,19 €
Posledný kus za túto cenu!

Zimná reflexná bunda Cloton je zateplená pracovná bunda s reflexnými pruhmi v obľúbenom strihu pilot. Má kapucňu v golieri, manžety na rukávoch zakončené gumou (bez suchého zipsu).

Cerva Pánske funkčné spodky Lion šedá XL/XXL
6x

Cerva Pánske funkčné spodky Lion

18,22 €

Pánske dlhé spodky Lion sú pánska funkčná spodná bielizeň. Toto spodné prádlo je vhodné tak na voľný čas ako aj podklad pre zimné pracovné oblečenie a je vyrobené zo sójového a bambusového vlákna.

-16%
Cerva Maskáčové montérky Neurum Camouflage navy 50
5x

Cerva Maskáčové montérky Neurum Camouflage

63,84 €
53,20 €
Akcia

Pánske pracovné nohavice v slim strihu z elastického materiálu Trifibetex® s maskáčovým vzorom. Majú znížený pružný pas a spevnené namáhané časti ako sú kolená extra odolnou látkou Cordura®.

Cerva Odolné strečové montérky Dayboro navy 46
16x

Cerva Odolné strečové montérky Dayboro

51,17 €
Posledný kus za túto cenu!

Odolné strečové montérky Dayboro sú inovatívne pracovné nohavice z elastickej látky TRIFIBETEX®, ktorá vám umožní maximálnu slobodu pohybu a pohodlie aj pri práci v kľaku, či ľahu.

Cerva Zimná reflexná bunda Trila s membránou žltá/oranžová XXL
1x

Cerva Zimná reflexná bunda Trila s membránou

67,21 €

Pánska zimná reflexná bunda Trila s membránou je nepremokavá zateplená bunda v modernom farebnom prevedení a strihu. Má kapucňu v golieri, viacero vreciek (dve bočné vrecká na zips, vnútorné vrecko na mobil) a nastaviteľnú šírku rukávov.

Pod značkou Cerva je k dispozícii mimoriadne široké portfólio produktov z oblasti pracovných odevov, obuvi a ochranných pracovných pomôcok (pracovných rukavíc, prilieb, respirátorov, atď.). Cerva nepretržite rozširuje a skvalitňuje sortiment, aby uspokojila aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov.