Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
CellularLine Magnetický držiak Touch Air Mag do mriežky ventilácie s podporou MagSafe a bezdrôtovým nabíjaním MAGSFHOLDERWIRK čierny CellularLine Magnetický držiak Touch Air Mag do mriežky ventilácie s podporou MagSafe a bezdrôtovým nabíjaním MAGSFHOLDERWIRK čierny
CellularLine Magnetický držiak Touch Air Mag do mriežky ventilácie s podporou MagSafe a bezdrôtovým nabíjaním MAGSFHOLDERWIRK čierny

Magnetický držiak na telefón s bezdrôtovým nabíjaním je navrhnutý na pripevnenie na mriežku ventilátora. Cellularline Magnetický držiak Touch Mag do mriežky ventilácie s podporou MagSafe a bezdrôtovým nabíjaním MAGSFHOLDERVENTK, čierny je vhodný pre väčšinu smartfónov a vďaka technológii MagSafe si aj nevídane rozumie aj s najnovšími iPhonmi. Nechýba otočný kĺb pre možnosť otočenia o 360°.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine Set USB nabíjačky a USB-C kábla, adaptívne nabíjanie, 15 W, biely ACHSMKIT15WTYCW CellularLine Magnetický držiak Touch Air Mag do mriežky ventilácie s podporou MagSafe a bezdrôtovým nabíjaním MAGSFHOLDERWIRK čierny
CellularLine Set USB nabíjačky a USB-C kábla, adaptívne nabíjanie, 15 W, biely ACHSMKIT15WTYCW

Sada sieťovej nabíjačky a USB-C kábla jednoducho dobije vaše mobilné zariadenia. CellularLine Set USB nabíjačky a USB-C kábla ACHSMKIT15WTYCW je založená na technológii adaptívneho nabíjania a nabíja celkovým výkonom 15 W. Kábel je dlhý 1 m a spolu s nabíjačkou je chránený proti skratu, prepólovaniu a prehrievaniu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine Univerzálny držiak do ventilácie Handy Wing Pro, čierny HANDYWINGPROK CellularLine Magnetický držiak Touch Air Mag do mriežky ventilácie s podporou MagSafe a bezdrôtovým nabíjaním MAGSFHOLDERWIRK čierny
CellularLine Univerzálny držiak do ventilácie Handy Wing Pro, čierny HANDYWINGPROK

Univerzálny držiak CellularLine Handy Wing Pro predstavuje praktický doplnok pre uchytenie vášho mobilného telefónu počas jazdy autom.
Držiak je určený pre pripevnenie do mriežky ventilácie, štýlové prevedenie v kombinácii striebornej a čiernej skvele zapadne do interiéru vozidla. Vloženie telefónu do držiaku je jednoduché a rýchle, zvládnete ho pohodlne jednou rukou.
Vďaka gravitačnému systému uchytenia sa kliešte držiaku samé zovrú váhou telefónu a bezpečne ho uchytia.
Rovnako jednoducho možno telefón aj vybrať. Gumové vnútorné krytky klieští držiaku ochránia telefón pred prípadným poškriabaním.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
CellularLine Headset Bluetooth MASTER, PU koža, multifunkčný LED BTMASTERK Univerzálny hliníkový držiak mobilného telefónu Rider Steel na riadidlá pre motorku aj bicykel, čierny (MOTOHOLDERALUK)
CellularLine Headset Bluetooth MASTER, PU koža, multifunkčný LED BTMASTERK

Dizajnový Bluetooth hands-free headset. CellularLine MASTER je zhotovený z kombinácie PU kože a kvalitného kovu. Má ergonomický tvar, prispôsobiť si ho môžete vymeniteľnými štupľami a možno ho používať na pravom aj ľavom uchu. Vydrží až 130 hodín v pohotovostnom režime a je vybavený multifunkčnou LED diódou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Univerzálny držiak s prísavkou Pilot Flexi pre mobilné telefóny, čierny, PILOTFLEXIK Univerzálny hliníkový držiak mobilného telefónu Rider Steel na riadidlá pre motorku aj bicykel, čierny (MOTOHOLDERALUK)
Univerzálny držiak s prísavkou Pilot Flexi pre mobilné telefóny, čierny, PILOTFLEXIK

Univerzálny držiak s prísavkou CellularLine Pilot Flexi predstavuje praktický doplnok pre bezpečné umiestnenie mobilného telefónu do auta. Držiak možno pripevniť na palubnú dosku alebo čelné sklo. Má extra silný prísavný podstavec, vďaka ktorému bude spoľahlivo držať na svojom mieste. Flexibilné rameno a kĺb s možnosťou 360° rotácie vám umožní nastaviť si telefón do ideálneho uhla. Vďaka systému uchytenia telefónu do klieští môžete prístroj do držiaka vložiť jednou rukou, telefón pred poškriabaním chránia kryty s mäkkým polstrovaním.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Univerzálny hliníkový držiak mobilného telefónu Rider Steel na riadidlá pre motorku aj bicykel, čierny (MOTOHOLDERALUK) Univerzálny hliníkový držiak mobilného telefónu Rider Steel na riadidlá pre motorku aj bicykel, čierny (MOTOHOLDERALUK)
Univerzálny hliníkový držiak mobilného telefónu Rider Steel na riadidlá pre motorku aj bicykel, čierny (MOTOHOLDERALUK)

Hliníkový držiak mobilného telefónu CellularLine Rider Steel (MOTOHOLDERALUK) je určený na riadidlá pre motorku aj bicykel s priemerom 12–32 mm. Odolná konštrukcia držiaka poskytne bezpečné uchytenie pre akýkoľvek telefón so šírkou 65–90 mm a zabezpečí ho proti otrasom a ďalším nástrahám počas jazdy. Otočný kĺb umožňuje nastavenie telefónu do ideálnej polohy. Balenie obsahuje tiež špeciálny nadstavec pre uchytenie držiaka na zrkadlo motocykla

môžete mať DNES

Partner: MALL
Puzdro so stojanom Folio pre Samsung Galaxy Tab S5e (10,5 "), čierne FOLIOGTABS5E10K CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 14 Pro Max SUPREMECIPH14PRMK, čierne
Puzdro so stojanom Folio pre Samsung Galaxy Tab S5e (10,5 "), čierne FOLIOGTABS5E10K

Extra tenké a ľahké flipové puzdro na váš tablet. CellularLine Folio je vyrobené na mieru Samsung Galaxy Tab S5e a chráni ho zo všetkých strán. Predná časť krytu je možné zložiť do podoby stojanu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkom tabletu zostáva v puzdre plne zachovaný.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 14 Pro Max SUPREMECIPH14PRMK, čierne CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 14 Pro Max SUPREMECIPH14PRMK, čierne
CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 14 Pro Max SUPREMECIPH14PRMK, čierne

Ručne vyrobené púzdro typu kniha Cellularine Supreme iPhone 14 Pro Max, čierne (SUPREMECIPHXIMAXK) čierne z pravej kože pre štýl aj ochranu vášho telefónu vybavené magnetickou poistkou. Na prednej strane nájdete tri praktické vrecká na kreditné karty a jednu väčšiu na bankovky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 14 SUPREMECIPH14K, čierne CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 14 Pro Max SUPREMECIPH14PRMK, čierne
CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 14 SUPREMECIPH14K, čierne

Ručne vyrobené puzdro typu kniha Cellularine Supreme pre Apple iPhone 14 SUPREMECIPH14K, čierne z pravej kože pre štýl aj ochranu vášho telefónu vybavené magnetickou poistkou. Na prednej strane nájdete tri praktické vrecká na kreditné karty a jednu väčšiu na bankovky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ochranný kryt s karabínou Bounce pre Apple AirPods 1 & 2 BOUNCEAIRPODSK, čierny CellularLine Ochranný kryt s karabínou Bounce pre Apple AirPods Pro, zelená (BOUNCEAIRPODSPROG)
Ochranný kryt s karabínou Bounce pre Apple AirPods 1 & 2 BOUNCEAIRPODSK, čierny

Silikónový kryt na AirPods púzdro chráni vašu AirPods súpravu pred mechanickým poškodením. CellularLine Ochranný kryt s karabínou Bounce pre Apple AirPods 1 & 2 BOUNCEAIRPODSK je vyrobené na mieru pre daný model, a to vrátane presného výrezu pre dobíjací konektor. Praktická karabína umožňuje pripevnenie púzdra na batoh či opasok.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Ochranný kryt s karabínou Bounce pre Apple AirPods Pro, čierna (BOUNCEAIRPODSPROK) CellularLine Ochranný kryt s karabínou Bounce pre Apple AirPods Pro, zelená (BOUNCEAIRPODSPROG)
Ochranný kryt s karabínou Bounce pre Apple AirPods Pro, čierna (BOUNCEAIRPODSPROK)

Ochranný kryt s karabínou CellularLine Bounce pre Apple AirPods Pro, čierna (BOUNCEAIRPODSPROK) chráni vaše slúchadlá pred každodenným otĺkaním. Vďaka presným výrezom neobmedzujú prístup k nabíjaciemu konektoru a vďaka praktickej karabínke môžete mať slúchadlá neustále po ruke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine Ochranný kryt s karabínou Bounce pre Apple AirPods Pro, zelená (BOUNCEAIRPODSPROG) CellularLine Ochranný kryt s karabínou Bounce pre Apple AirPods Pro, zelená (BOUNCEAIRPODSPROG)
CellularLine Ochranný kryt s karabínou Bounce pre Apple AirPods Pro, zelená (BOUNCEAIRPODSPROG)

Ochranný kryt s karabínou CellularLine Bounce pre Apple AirPods Pro, zelená (BOUNCEAIRPODSPROG) chráni vaše slúchadlá pred každodenným otĺkaním. Vďaka presným výrezom neobmedzujú prístup k nabíjaciemu konektoru a vďaka praktickej karabínke môžete mať slúchadlá neustále po ruke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine Puzdro so stojanom Folio Pen pre Apple iPad Pro 11" (2020/2021/2022), slot pre Apple Pencil FOLIOPENIPADP2211K, čierne CellularLine Puzdro so stojanom Folio Pen pre Apple iPad Pro 11" (2020/2021/2022), slot pre Apple Pencil FOLIOPENIPADP2211K, čierne
CellularLine Puzdro so stojanom Folio Pen pre Apple iPad Pro 11" (2020/2021/2022), slot pre Apple Pencil FOLIOPENIPADP2211K, čierne

Praktické flipové puzdro padne vášmu tabletu ako uliate. Cellularline Puzdro so stojanom Folio Pen pre Apple iPad Pro 11" (2020/2021/2022), slot pre Apple Pencil FOLIOPENIPADP2211K, čierne je vyrobené z kvalitných materiálov, vďaka čomu je odolné a príjemné na dotyk. Podporuje funkciu Sleep Mode a funguje aj ako stojan s možnosťou nastavenia do 3 polôh.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine True wireless slúchadlá PLUME s dobíjacím puzdrom, AQL certifikácia, biela BTPLUMETWSW CellularLine Puzdro so stojanom Folio Pen pre Apple iPad Pro 11" (2020/2021/2022), slot pre Apple Pencil FOLIOPENIPADP2211K, čierne
CellularLine True wireless slúchadlá PLUME s dobíjacím puzdrom, AQL certifikácia, biela BTPLUMETWSW

Vreckové slúchadlá značky CellularLine BTPLUMETWSW z edície Plume poskytujú vynikajúci zážitok z plne bezdrôtového počúvania hudby v miniatúrnom prevedení. True Wireless technológia umožní prepojiť slúchadlá s vaším smartphonom pomocou Bluetooth a oslobodí vás tak od otravných káblov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine Puzdro so stojančelom Folio pre Apple iPad Air 10,9" (2020) FOLIOIPADAIR109K, čierne CellularLine Puzdro so stojanom Folio Pen pre Apple iPad Pro 11" (2020/2021/2022), slot pre Apple Pencil FOLIOPENIPADP2211K, čierne
CellularLine Puzdro so stojančelom Folio pre Apple iPad Air 10,9" (2020) FOLIOIPADAIR109K, čierne

Kvalitné polohovacie puzdro zaisťuje ochranu tabletu pred poškriabaním, poškodením a usadením nečistôt. Cellularline Puzdro so stojančekom Folio pre Apple iPad Air 10,9″ (2020) FOLIOIPADAIR109K funguje aj ako stojanček pre písanie na klávesnici či sledovanie filmov. Kompatibilné s funkciou Sleep Mode. Tenký profil a odolný materiál.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine powerbanka Essance 20 000 mAh, čierna CellularLine Puzdro so stojanom FOLIO pre Samsung Galaxy Tab A8 (2022) FOLIOGTABA8105K, čierne
CellularLine powerbanka Essance 20 000 mAh, čierna

Powerbanka s kapacitou 20000 mAh, kompaktné prevedenie, výstup USB (12 W), vstup USB-C a Micro USB. Protišmykové prevedenie. USB-C kábel súčasťou balenia, vysokokapacitné Li-Pol články.

môžete mať 01.12

Partner: CZC.cz
CellularLine pouzdro sa stojánkem Folio pro Apple iPad 10,9" (2022), čierna CellularLine Puzdro so stojanom FOLIO pre Samsung Galaxy Tab A8 (2022) FOLIOGTABA8105K, čierne
CellularLine pouzdro sa stojánkem Folio pro Apple iPad 10,9" (2022), čierna

Ochranné puzdro určené pre Apple iPad 10,9" (2022). Možnosť zloženia do stojanu. Voľný prístup ku všetkým konektorom. Materiál polyuretán.

môžete mať 01.12

Partner: CZC.cz
CellularLine Puzdro so stojanom FOLIO pre Samsung Galaxy Tab A8 (2022) FOLIOGTABA8105K, čierne CellularLine Puzdro so stojanom FOLIO pre Samsung Galaxy Tab A8 (2022) FOLIOGTABA8105K, čierne
CellularLine Puzdro so stojanom FOLIO pre Samsung Galaxy Tab A8 (2022) FOLIOGTABA8105K, čierne

Praktické flipové puzdro padne vášmu tabletu ako uliate. Cellularline Puzdro so stojanom FOLIO pre Samsung Galaxy Tab A8 (2022) FOLIOGTABA8105K, čierne je vyrobené z kvalitných materiálov, vďaka čomu je odolné a príjemné na dotyk. Podporuje funkciu Sleep Mode a funguje aj ako stojan s možnosťou nastavenia do 3 polôh.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine univerzálny držiak HANDY DRIVE PRO, sivý CellularLine Ochranný silikonový kryt Sensation Plus pro Apple iPhone 15 Pro Max, růžový (SENSPLUSIPH15PRMP)
CellularLine univerzálny držiak HANDY DRIVE PRO, sivý

Praktický držiak do ventilácie CellularLine Handy Drive Pre pevne drží telefón a umožňuje ho pohodlne ovládať.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine Ochranná fólia displeja pre Samsung Galaxy S10+ SPCURVEDGALS10PL CellularLine Ochranný silikonový kryt Sensation Plus pro Apple iPhone 15 Pro Max, růžový (SENSPLUSIPH15PRMP)
CellularLine Ochranná fólia displeja pre Samsung Galaxy S10+ SPCURVEDGALS10PL

Univerzálna ochranná fólia chráni displej vášho Samsung Galaxy S10+ pred špinou a škrabancami. CellularLine SPCURVEDGALS10PL je špeciálne prispôsobená zaobleným obrazovkám a nemá negatívny vplyv na ich funkčnosť. Vďaka ohybnému TPU sa fólia ľahko inštaluje a perfektne priľne k vášmu telefónu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
CellularLine Ochranný silikonový kryt Sensation Plus pro Apple iPhone 15 Pro Max, růžový (SENSPLUSIPH15PRMP) CellularLine Ochranný silikonový kryt Sensation Plus pro Apple iPhone 15 Pro Max, růžový (SENSPLUSIPH15PRMP)
CellularLine Ochranný silikonový kryt Sensation Plus pro Apple iPhone 15 Pro Max, růžový (SENSPLUSIPH15PRMP)

Stylový zadní ochranný kryt CellularLine Sensation Plus navržený pro mobilní telefon Apple iPhone 15 Pro Max. Kryt Cellularline Sensation Plus je vyroben z odolného, vysoce kvalitního a hedvábně jemného silikonu. Díky tomu bude telefon maximálně ochráněn před veškerými nárazy, otřesy a pády. Kryt přesně kopíruje křivky telefonu a současně umožňuje přístup ke všem ovládacím tlačítkům, konektorům i reproduktorům. Disponuje antibakteriální úpravou Microban, která eliminuje až 99,9% bakterií a díky tomu vám ochrání zdraví.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine Powerbanka Thunder 20 000 mAh, PBNEWTANK20000B, modrá CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 13 Pro SUPREMECIPH13PROK, čierne
CellularLine Powerbanka Thunder 20 000 mAh, PBNEWTANK20000B, modrá

Powerbanka Cellularline Thunder je kompaktní záložní zdroj s perfektním poměrem kapacity a rozměrů. Díky nové generaci nabíjecích článků se v malém těle powerbanky skrývá kapacita plných 20 000 mAh, zvládne několikrát plně dobít i moderní smartphony. Pro nabíjení jsou k dispozici 2 porty s funkcí rychlého nabíjení. Power Delivery USB-C s výkonem 20W nabije maximální rychlostí iPhone 12 a novější, USB port s adaptivním rychlým nabíjením s výkonem 18W pak doplní energii telefonům Samsung, Huawei. Jemný pogumovaný povrch je příjemný na dotek a má protiskluzové vlastnosti.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 13 Pro SUPREMECIPH13PROK, čierne CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 13 Pro SUPREMECIPH13PROK, čierne
CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 13 Pro SUPREMECIPH13PROK, čierne

Flipové puzdro z pravej kože padne vášmu telefónu ako uliate. Cellularline Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 13 Pro SUPREMECIPH13PROK kombinuje tradičný flip s pevným zadným krytom, takže váš telefón ochráni ako sejf. Vďaka presným výrezom na ovládacie prvky a konektory nie sú funkcie telefónu v obale nijako obmedzené.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 14 Pro SUPREMECIPH14PROK, čierne CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 13 Pro SUPREMECIPH13PROK, čierne
CellularLine Prémiové kožené puzdro typu kniha Supreme pre Apple iPhone 14 Pro SUPREMECIPH14PROK, čierne

Ručne vyrobené púzdro typu kniha Cellularine Supreme iPhone 14 Pro, čierne (SUPREMECIPH14PROK) z pravej kože pre štýl aj ochranu vášho telefónu vybavené magnetickou poistkou. Na prednej strane nájdete tri praktické vrecká na kreditné karty a jednu väčšiu na bankovky.

môžete mať DNES

Partner: MALL